Oeparol, UMT, Łagodny tonik bezalkoholowy (stara wersja)

Oeparol, UMT, Łagodny tonik bezalkoholowy (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 4,4 /5

Pojemność 130 ml
Cena 3,50 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Tonik Oeparol UMT jest wodnym roztworem wielu substancji roślinnych, w tym tłoczonego "na zimno" oleju z nasion wiesiołka. Jest niezbędnym preparatem kończącym demakijaż i oczyszczanie każdego typu skóry. Odświeża, nawilża i wygładza skórę. Może być stosowany do kompresów pojędrniających skórę twarzy i szyi.

Skład: Aqua, Hydrogenated Castor Oil, Calendula Officinalis, Sorbitol, Phenoxyethanol (and) Methyldibromo Glutaronitryle, Allantoin, Parfum, Oenothera Paradoxa, Tocopherol, Disodium EDTA.

Cena: 3,50zł / 130ml

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 46

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,4 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Niesamowity !

Długo szukałam go po róznych aptekach, ale było warto ,kupiłam go za ok.13zł .
Pierwsze co przypadło mi w nim do gustu jeszcze przed zastosowaniem to zapach , jest cudowny, świeży, kojarzący się z jakimś produktem z lat dzieciństwa :)
Tonik wspaniale nawilża skórę twarzy oraz odżywia ją , dzięki czemu jest bardziej promienna i wygląda na zdrowszą. Skóra po zastosowaniu tego produkty bardzo dobrze wchłania krem .
Mam problem z trądzikiem a dzięki temu tonikowi blizny powoli znikają a nowych niespodzianek na twarzy nie przybywa :)
Zalety:
-zapach
-nawilża
-odżywia
-wygładza
-doskonale przygotowuje skórę na przyjęcie kremu
-łagodzi
-brak alkoholu (nie wysusza)
Wady:
-trudno w nim znaleźć wady ale jest jedna mianowicie Trudno dostępny , ale dla takiego porduktu warto się poświęcić :)

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry

kupiłam go oczywiście ze względu na wasze opinie, dziewczyny :)
cena jest bardzo nieaktualna- ja go kupiłam w sklepie zielarskim za 18 zl.
zapach jest niesamowity, przy codziennym rytuale pielęgnacyjnym rano mam wrażenie ze jestem w ogrodzie wśród cudownej woni niesamowitych kwiatów.
Jego plusy
- nie klei skory
- nie zapycha, mam lekkie wrażenie ze mój stan skory jest lepszy po nim, ale nie wiem czy to nie przez przypadek placebo.
- delikatnie oczyszcza
- jest bardzo łagodny, używałam go nawet po podrażnieniach po katarze i nic mnie nie szczypało ani nie pieklo
- wydajny. butelka starczyła mi na pol roku.

minusów nie zauważyłam. z pewnością do niego wrócę, jak bede miała możliwość kupić go w Pl( normalnie mieszkam zza granica)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

wart polecenia

Korzystam z toniku po użyci mleczka Oeparol do demakijażu i muszę przyznać, że ten duet bardzo się sprawdza przy mojej problematycznej cerze. Nie dość, że mam mieszaną, z kłopotliwymi wypryskami na brodzie, widoczne pory to na dodatek mam problem z naczynkami. Wszystkie kosmetyki mnie albo zapychają albo wysuszają na wiór. Ten duet w końcu znormalizował moją skórę.

Tonik ma śliczny zapach, świetnie odświeża, nie zawiera alkoholu, jest ultra delikatny. Podczas pierwszego użycia czułam tylko jakby lekkie mrowienie, ale szybko ustąpiło przy kolejnych użyciach.

Jedyne co mogę mu zarzucić, to uczucie lepkości zaraz po stosowaniu, ale nic to w porównaniu z jego naturalnym składem i delikatnym obchodzeniem się z naszą buźką! :)

Cena mocno nieaktualna. Ja zamawiam go w aptece razem z mleczkiem. Ok. 11 zł, poprzednie kosztowało 9 zł - podejrzewam że wzrost ceny ze względu na zmianę producenta - teraz cała seria jest w estetyczniejszych opakowaniach (na plus, poprzednie były paskudne).

Bardzo polecam wrażliwcom i osobom chcącym uspokoić cerę czymś naturalnym i łagodnym.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetny!

używałam kiedyś z racji tego ze nie moge na niego trafic uzywam innych badziewi...
świetny naturalny produkt,bez zbednej chemii i innych paskudztw,slicznie pachnie, przyjemnie nawilża,odswieża ,napina i relaksuje skóre.
jak dla mnie ideał chyba nie trafiłam na lepszy tonik
i co najprzyjemniejsze... ta cena;) ja kupowałam chyba za ok 5 zł

Używam tego produktu od: daaawno
Ilość zużytych opakowań: 2 całe

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Skarb wśród toników.

Ile ja już wypróbowałam toników, płynów minceralnych i innych tonizujących różności to głowa mała.

W końcu trafiłam na tonik doskonały, nie dość, że nie zapycha, nie podrażnia, nie zawiera alkoholu - co w większości toników nie jest takie oczywiste - to ma bardzo fajne, lecznicze działanie na cerę - nawilża, uelastycznia - można z niego robić kompresy - wypróbowałam. Cera jest wygładzona, świeża, przyjemna w dotyku. Przy regularnym stosowaniu wraz z mleczkiem z tej samej serii łagodzi wszelkie niemiłe, krostkowe niespodzianki, sprawiając, że szybciej i łagodniej znikają

Co do zapachu:
Tonik pachnie przyjemnie - jak olej z kwiatka ;) Aczkolwiek wiem, że nie wszystkim to będzie pasować :)

Nie mniej jednak polecam!

Recenzjowałam też mleczko z tej serii - wystarczy wyszukać pod OEPAROL MLECZKO - tam podałam informacje co, do tego jak mleczko obecnie się nazywa, jaki jest producent i gdzie go można kupić :)

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, 200 ml

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Delikatny

Tonik, który za niewielką cenę jest dużym sprzymierzeńcem w walce o piękną cerę. Spełnia swoje funkcje czyli oczyszcza, pozostawia skórę gładką, nie podrażnia a nawet powiedziałabym o jego właściwościach kojących. Istotny jest jego zapach, dość mocny, przyjemny, ale myślę, że nie każdemu przypadnie do gustu.
Plus za skład, natomiast dużym minusem jest fakt, że nigdzie nie można go znaleść, kupiłam kiedyś w sklepie zielarskim, ale obecnie żadnego tego typu sklepu nie mam w okolicy, szkoda że nie można go kupić w aptekach,w przeciwieństwie do pomadek ochronnych tej firmy. Za to odejmuję gwiazdkę.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

świetnie tonizuje

Naszukałam się tego toniku i w końcu znalazłam w sklepie zielarskim za 8zł.

Produkt spełnia swoje zadanie bardzo dobrze.
Nie podrażnia i nie przesusza cery (mam mieszaną)
Nie śmierdzi,a wręcz nienachalnie pachnie.
Nie świeci się po nim twarz.
Nic mi po nim nie wyskakuje (choć to raczej do oczyszczania przed tonizowaniem zależy).
Dobrze przygotowuje cerę do przyjęcia kremu.
Jest przeciętnie wydajny, choć opakowanie jest mniejsze.
Opakowanie mi się podoba- jest zakręcane, przez co nie wyleje się w podróżnej walizce.
Produkt jest naturalny i polski :D

Tak,tak,tak kupię go ponownie!Używam tego produktu od:końca września 2010
Ilość zużytych opakowań: drugie

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetny

Byłam ciekawa jak zareaguje na niego moja mieszana skóra, a szczególnie te bardziej tłuste partie. I jestem mile zaskoczona - tłuste miejsca nie świeciły się, a suche też miały się dobrze. Plusem jest to, że nie ściąga, ani nie lepi. Dość trudno było go dostać, w końcu kupiłam w oldschoolowej aptece.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

super!

Dla mnie bomba! Tonik jest delikatny. Idealny dla wrażliwej cery. Skóra jest nawilżona, miękka, poprawił mi się tez stan cery tzn. rzadko mi wyskoczy nieprzyjaciel ;) i koloryt mam jakiś ładniejszy. Zapach kosmetyku tez mi odpowiada.
Jak na razie nie szukam innego ;)

Kupuje go w sklepie zielarsko - medycznym
Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:6

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dla mnie zwykły tonik

Dla mnie ten tonik to jest jak zwykły tonik. Zapłaciłam za niego 12zł i nieźle się za nim nabiegałam. W sumie to nie wiem czy jest coś w nim niezwykłego. Nie podrażnia skóry, ale jakoś nie zauważyłam zbytniego wpływu na moja skórę. Nie rozjusza moich naczynek. Jak nie mam nic pod ręką, to zmywam nim makijaż, żeby żel do mycia twarzy miał łatwiej.
Trochę się lepi, co mnie denerwowało na początku, ale już się przyzwyczaiłam. Zapach także taki tłusty jak dla mnie. Z początku nie stosowałam go na te partie twarzy, które mi się szybko przetłuszczają i pojawiają się wypryski. Teraz już przecieram nim całą twarz. Jego niewątpliwą zaletą jest brak alkoholu w składzie.

Raczej nie kupię ponownie, bo wolę hydrolaty.


Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry, ale nie dla mnie

Bardzo łagodny jednak zapycha mi pory. Trudno znaleźć produkt dla mnie, który tego nie robi jednak myślę, że jeżeli jest tak lekki to nie powinien. Nie wysusza i to jego duży plus. Polecam dla osób, których skóra nie jest tak podatna na zapychanie jak moja. I tak na marginesie zapłaciłam za niego 8 a nie 3 zł.

Używam tego produktu od:4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pół

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

W porządku, choć bez przesady.

Ja również nie rozumiem aż tylu zachwytów. Spodziewałam się więc istnej bomby i super efektów, a tu? Lekki zawód. Tonik ma bardzo przyjemny zapach. To z większych plusów ;P Jest łagodny, choć buzia po jego użyciu zaczerwienia się, ale to szybko mija. Ma niby lekką konsystencję, choć ja bym powiedziała, że tłustawą. Niestety jak dla mnie, nie robi tego co tonik robić powinien tak w 100%- nie odświeża, nie doczyszcza skóry tak ostatecznie. Teraz mam tonik z Galenica i widzę różnicę. Faktycznie zostaje jakaś warstewka po jego użyciu. Nie miałam uczucia świeżości na buzi. Po pewnym czasie zaczęłąm się też zastanawiać, czy aby nie zaczął mi zapychać porów. Niby łagodny i delikatny, niby ok, ale są dużo lepsze.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    620
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,95

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,79

Zobacz cały ranking