Veet, Krem do depilacji z dozownikiem do skóry suchej

Veet, Krem do depilacji z dozownikiem do skóry suchej

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

REKLAMA
Pojemność 400 ml
Cena 37,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Krem do depilacji z wygodnym w użyciu dozownikiem gwarantującym brak zabrudzeń podczas depilacji.
Stojąca butelka jest wyjątkowo ekonomiczna w użyciu, starcza na czterokrotną depilację obu nóg do kolan, a dzięki dozownikowi możesz kontrolować ilość nakładanego kremu, co pozwala uniknąć marnowania produktu oraz zabrudzeń. Przeznaczony do depilacji: nóg, pach i okolic bikini.
Dostępny jest w dwóch wersjach: z masłem shea i wyciągiem z lilii dla skóry suchej oraz z olejkiem z kiełków pszenicy i wyciągiem z orchidei dla skóry wrażliwej.
Opakowanie zawiera 1 butelkę z dozownikiem (400 ml) oraz szpatułkę.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 22

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

W porządku

Nie przepadam za kremami do depilacji, bo mierzi mnie ten zapach i zawsze ubrudzę kremem połowę rzeczy w łazience, ale jednak od kilku lat regularnie je stosuję. Chociaż mam dość jasne włoski na ciele, to kremy do depilacji W OGÓLE nie działają u mnie na pachy i bikini. Mogę ich więc używać na nogi, ale uważam to za stratę czasu (bo efekt gładkości jest na 1 dzień, więc taniej, łatwiej i szybciej użyć golarki) albo na ręce lub wąsik. I właśnie do depilacji rąk i wąsika używam kremu Veet.


Jeśli chodzi o wąsik, trzeba być super ostrożnym. To nie są kremy przeznaczone do depilacji twarzy, więc łatwo o podrażnienia! Zazwyczaj trzymam krem na twarzy tylko minutę! I to wystarczy.


Jeśli chodzi o to, że krem jest dla skóry suchej, to powiem szczerze, że wypróbowałam kilka rodzajów kremów Veet i moim zdaniem oprócz opakowania/koloru, ewentualnie odrobinę zapachu niczym się nie różnią. Wszystkie są dość ostre i mogą podrażnić skórę. Wydajność jest OK. Pompka oczywiście bardzo wygodna, ale tylko do momentu, kiedy nie kończymy opakowania. Bo wygrzebać wszystko do końca nie jest aż tak łatwo.


Cena moim zdaniem wygórowana, najczęściej kupuję kremy tańszych marek, chyba że na Veet jest spora promocja. Zapach oczywiście chemiczny i nieprzyjemny.


Plusy:
+usuwa włoski, choć tylko te delikatniejsze
+wygodna pompka


Minusy:
-zapach
-łatwo nim podrażnić skórę
-tańsze odpowiedniki innych firm są równie skuteczne
-wcale nie nawilża


Mimo to oceniam na 4, bo chociaż kremy do depilacji nie są super, to Veet jest mimo wszystko jednym z najlepszych.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Lepsze wyjście niż jednorazówki, gorzej niż depilator/wosk

+ zapach
+ konsystencja
+ wydajność (stosuję go tylko pod pachy i okolice bikini)
+ szybkość działania
+ odrastające delikatne włoski (nic nie drapie i nie swędzi jak po goleniu maszynką)

- przy zbyt długim stosowaniu na skórze (10min) podrażnił mnie
- zostawia czarne skręcone włoski, podczas regularnego stosowania ten efekt się minimalizuje, aczkolwiek nie jest to jak po depilacji woskiem czy depilatorem
- gładkość zachowana na góra 1-2 dni

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobry

Dobry krem do depilacji. Jego ogromnym plusem jest dozownik, dzięki czemu wszystko dookoła nie ulega zabrudzeniu.Niestety należy go trzymać na skórze dłużej niż zaleca producent, aby osiągnąć efekt.Zapach znośny.Jest bardzo wydajny, nabyłam w promocji za niecałe 30zł.Póki co najlepszy jakiego używałam.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie wiem dlaczego, ale na mnie nie działa :(

Krem Veet kupiłam w celu wypróbowania.

Mam cienkie włosy, ale nie wiedzieć dlaczego Veet sobie z nimi nie radzi :/ a trzymam go 10 minut.

Włoski się "skręcają" ale nie schodzą, muszę je usuwać maszynką.

Próbowałam wiele razy i za każdym razem to samo :(

Nie polecam, jednak zostanę przy maszynce.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mój aktualny KWC

Zalety:

+ CENA
Po przeliczeniu stosunku objętości do ceny i porównaniu go z innymi kremami do depilacji dostępnymi na rynku stwierdzam, że koszty są identyczne, jak w przypadku "tanich" kremów typu: Eveline, Bielenda, Tanita, Sensual itp. itd.

+ WYDAJNOŚĆ
To bardzo wygodne, mieć w domu wielkie opakowanie kremu, którego można użyć zawsze, niezależnie od okoliczności. Zapomniałam dzięki niemu o tym, jak to jest biegać do drogerii na pół godziny przed ważnym spotkaniem, bo akurat skończyło mi się małe opakowanie kremu do depilacji.

+ POMPKA
Opakowanie jest genialne. Ja dozuję sobie krem bezpośrednio na dłoń i rozprowadzam na nogach, w oklicy bikini i pod pachami, na przedramionach. Potem tylko myję ręce i już - nie brudzę się szpatułkami, nic nie muszę zakręcać, nic mi nigdzie nie wycieka i się nie marnuje.

+ WŁOSKI ODRASTAJĄ DOPIERO PO 3-4 DNIACH
To jest największy plus tego kremu i powód, dla którego jest on moim aktualnym KWC. Po kremie Eveline włoski odrastały mi następnego dnia. Po kremach Bielendy - po 2-3 diach. Po tym tak naprawdę mogę się nie depilować przez 3-5 dni i mam w tym czasie niemal idealnie gładkie nogi.
Piszę: :"niemal idealnie gładkie", bo po 1-2 dnaich skóra jest perfekcyjnie gładka, ale już po 3-4 nieśmiało wynurzają się początki odrastających włosków.
Tak czy owak, nigdy w życiu nie miałam kremu, który dawałby efekt na tak długo.

+ SZYBKIE DZIAŁANIE (ale nie w 3 min ;) )
Plusem jest także szybkie działanie produktu, aczkolwiek rzeczywiście zajmuje to trochę więcej niż 3 min (ok. 5 min). Warto pamiętać, że przetrzymanie tego kremu faktycznie grozi podrażnieniami (mi się na początku pojawiła taka drobna, czerwona wysypka, ale wtedy po prostu się z tym kremem "zapomniałam" ;) ).

+ ŁATWOŚĆ UŻYCIA
Aplikuję go dłońmi tam, gdzie chcę. Odczekuję 3-5 min (trochę na oko) i spłukuję pod prysznicem (szorując nogi gąbką, której używam tylko do tego celu). To wszystko! Nie bawię się w szpatułki itp. itd., bo zwyczajnie mi się nie chce ;) Dzięki temu cała depilacja zajmuje mi ok. 10 min i nie musze potem dodatkowo sprzątać łazienki.

+ BRAK PODRAŻNIEŃ
Po tym kremie nie wrastają mi włoski, nie mam czerwonych krostek, nie mam uczucia pieczenia itp. itd.

+ NIENACHALNY ZAPACH
Oczywiscie ten krem pachnie standardowo kremem do depilacji, ale nie jest to zapach na tyle intensywny i chemiczny, żeby bardzo mi przeszkadzał.

Neutralne:

+/- KONSYSTENCJA
Trzeba przyznać, że ta konsystencja wydawała mi się na początku zbyt lejąca. Gdyby krem był bardziej gęsty, stosowałabym go wiele razy (np. najpierw na uda, potem ten sam krem po zebraniu szpatułką na łydki, potem ten sam krem po zebraniu szpatułką pod pachy itd.). Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu, że konsystencja jest mniej zwarta, krem łatwiej rozprowadza mi się dłońmi i jest bardziej wydajny (nakładam go czasem naprawdę cienką warstwą, na ok. 1-3 mm). I cały proces depilacji jest higieniczny.

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Od lat używam do bikinii i jestem zadowolona

Kremu do depilacji używam tylko i wyłącznie do depilacji okolic bikinii, ponieważ taka impreza jest za droga jak dla mnie na depilację nóg ;) Natomiast golarka za bardzo podrażnia mi bikinii, dlatego używam kremu.

+ Opakowanie starczy mi na 7-12 miesięcy, więc nie myślę nawet o cenie :)
+ Skuteczny - pod warunkiem przestrzegania kilku zasad
+ Nie wywołuje podrażnień - chyba, ze przekroczę 6 minut, wtedy podrażnienie murowane
+ Łatwa aplikacja z pompki
+ Tylko 6 minut - proste użycie i na pewno się nie zatnę

-/+ niby 3 minuty, ale ja muszę wykorzystać maxymalny czas zalecany przez producenta, czyli 6 minut do dokładnej depilacji

- Czasami zostawia włoski, ale to wynika ze zbyt mało dokładnej aplikacji
- Trzeba nałożyć grubą warstwę kremu
- Bolesne podrażnienie po przekroczeniu 6 minuty - zdarzyło mi się raz i od tamtej pory dobrze pamiętam, żeby siedzieć z zegarkiem


Minusów wyszło więcej tekstu niż plusów, ale ja naprawdę polecam ten produkt, dla osób, które nie mogą się golić :)

Używam tego produktu od: 5 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dość dobry

Kremu używam naprzemiennie z innymi metodami usuwania włosków, działa najlepiej na cienkie włoski, używam go na uda, kilka minut i po sprawie, nie podrażnia, szpatułka ułatwia zbieranie kremu, te włoski które zostaną wycierają się później bo są osłabione.
Na grubszych włosach gorzej się sprawdza.
Użyłam go raz na twarz i troche podrażnił skórę, więc nie polecam,
Efekt jak po każdym kremie więc nie będę się rozpisywać.
Duże opakowanie wystarcza na długo więc warto zainwestować.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

3 minuty? nieee ale działa.

Zapłaciłam za 400ml - 27, 99zł - cena jak najbardziej pozytywna.
\\nOczywiście po 3 minutach włoski wam nie zejdą - to nie czarodziejska różdzka. Jednak potrzymałam z 10-12 minut (aż zaczeło swędzieć :D) i nawet szpatułka (bardzo wygodnia i poręczna) nie była potrzebna, wystarczyło tylko płukać, umyć i powycierać nogi i zero włosków. SERIO ZERO, na moich nogach nie zostało nawet 3 włoski na krzyz.
\\nOdrastanie - po maszynce następnego dnia uczylam już jak włoski wyrastają po kremie jest to okres około 48h. Włoski odrastają takie same ani bardziej słabe ani silniejsze.
\\nOgólnie jestem bardzo zadowolona tylko.. boże ten smród. Oczywiście każdy krem tak pachnie ale ja nadal nie mogę go zdzierżyć smierdzi mi niemiłościernie jak stara farba do włosów.
Używam zielonego !!!

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Raczej nie

Zakupiłam ten krem, gdyż byłam ciekawa tej metody depilacji.
Niestety, ale się trochę zawiodłam.
Produkt usunął włoski z moich nóg jedynie częściowo.
Pozostałości musiałam depilować maszynką.
Krem nie podrażnił mojej skóry, nie spowodował wysypu żadnych krostek.
Kosmetyk jest wydajny.
Gdyby nie to, że nie usuwał wszystkich włoskich, chętnie zaprzyjaźniłabym się z nim na dłużej.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: jedno

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie dla mnie.

Zazwyczaj używam maszynek bądź depilatora.
Ale pewnego dnia, wpadłam na pomysł, aby kolejny raz wypróbować krem, mimo, że wiele razy mnie zawodziły, a próbowałam wielu, wielu firm.

Krem nie usunął włosków z moich nóg, mimo, że nie były zbyt długie. Poza tym bardzo podrażnił mi skórę (do cery wrażliwej), wywołujące czerwone, swędzące krostki i plamy.
Opakowanie było bardzo wygodne, ilość kremu z pewnością świadczyła o jego wydajności. Jest on również ogólnodostępny i cena nie jest wysoka.
Krem niesamowicie cuchnie, irytujące jest również odczekiwanie.

Dla osób z suchą, wrażliwą skórą nie polecam.

Używam tego produktu od: używam go z przerwami, wracam do niego co jakiś czas.
Ilość zużytych opakowań: kilka.

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

mieszane uczucia.

Początkowo byłam wielce zachwycona tym kremem, nie dość, że usuwa idealnie to jeszcze skóra jest jedwabiście gładka i błyszcząca oraz nie powoduje podrażnień. Nie zbyt ładnie pachnie, denerwuje mnie trochę to czekanie po nałożeniu kremu (ok5-7 min. o ile się nie mylę). Korzystałam z niego ok. pół roku jak nie lepiej, tyle że golę nogi co 2dzień i to chyba było powodem podrażnień. Nie wiem, skąd one nagle się pojawiły, wcześniej dokładnie tak samo goliłam nogi, hehe :D ale nie dość, że robią mi się po nim czerwone plamy to jeszcze strasznie swędzą mnie nogi po tym. Nie mam pojęcia czego to przyczyna. Albo to uczulenie, albo zwyczajnie mojej skórze nie podpasował. Do tego mała wydajność.

Używam tego produktu od: 6-7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. 3 może więcej.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bdb, ale już nie używam ;)

Kolejny produkt, który oceniłam dawno temu, a recenzja została usunięta...

Kremu Veet używałam długo i byłam zadowolona, ale do czasu... Wcześniej latami używałam maszynek, ale efekty były frustrujące (włoski odrastały szybko, były mocniejsze, ciemniejsze i kolące :P ).
Miałam kremy konkurencyjnych firm, ale ani jeden nie dawał rady dokładnie usunąć włosków z nóg - tylko Veet się sprawdzał i przy tym nie podrażniał mojej wrażliwej skóry.
Rzeczywiście usuwał wszystkie włoski po zalecanym czasie, nie powodował także powstania jakichś krostek, wrastania się włosków itp. "atrakcji". Słowem był idealny do strefy bikini.
Opakowanie z dozownikiem oczywiście bardzo praktyczne, krem nawet wydajny. Szybkość odrastania bez rewelacji, niewiele lepiej od maszynki, ale włoski były osłabione, więc duży plus.

Dlaczego zatem zaprzestałam używania? Miałam dość "babrania się", odczekiwania i smrodku. Czyli dojrzałam do wosku. Jednakże z powodu "babrania się" zaprzestałam także woskowania i zainwestowałam w depilator. I tę metodę depilacji polecam najbardziej...

Ale jak krem, to tylko Veet (jak dla mnie).

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 6 x duże opakowanie

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    2
    recenzji

    964
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    961
    pochwał

    9,64

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    266
    pochwał

    9,60

Zobacz cały ranking