Eveline Cosmetics, Masło do ciała z olejkiem sezamowym i witaminą E do skóry suchej

Eveline Cosmetics, Masło do ciała z olejkiem sezamowym i witaminą E do skóry suchej

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

Pojemność 200 ml
Cena 12,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Masło opracowanie specjalnie w trosce o skórę, która potrzebuje intensywnego nawilżenia i poprawy kondycji. Pielęgnuje i regeneruje wysuszoną skórę. Odżywcze substancje zawarte w olejku sezamowym sprawiają, że skóra odzyskuje jędrność, miękkość i jest głęboko nawilżona na długi czas. Witamina E dodaje skórze energii, zapewniając młody wygląd. Dzięki wyjątkowo delikatnej konsystencji doskonale wchłania się, nie pozostawia uczucia lepkości. Masło posiada delikatny i przyjemny zapach.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 15

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

OK,ale nic specjalnego

Masło jest gęste,ale dobrze się smaruje i szybko wchłania, nie jest tłuste, choć pozostawia leciutką kremową powłoczkę na skórze. Dobrze nawilża i regularnie stosowane dobrze radzi sobie z przesuszeniem. Nie jest drogie, kupiłam 2szt.(gratis oliwkowe) za 12zł, niestety nie jest też zbyt wydajne. Opakowanie estetyczne, bez zakamarków, łatwo zużyć masło do końca. Na minus zapach-mdły i nijaki, choć nie jest bardzo intensywny. Generalnie jest to dobry kosmetyk, ale znam dużo lepsze i mnie nic w tym maśle nie zainteresowało na tyle żeby kupić go ponownie. Raczej wypróbuję inne warianty.

Używam tego produktu od: 08/2011
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Swietny nawilzacz!

Kupilam skuszona opiniami na Wizazu. Maselko bardzo dobrze,wrecz rewelacyjnie nawilza. Jesli macie problemy z sucha skora to na prawde polecam! tym bardziej ze cena jest przystepna. Zapach-troche roslinny-hmm oleisty? Nie zachwycalam sie nim. Jedyny minus tego maselka to wydajnosc..starcza na dosc krotko.
Super sprawdza sie na noc. Pozostawia delikatny film na skorze. Rano skora jest mieciutka jak jedwab.

Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

uwielbiam :)

Po zeszłorocznym zachwycie nad masłem słonecznikowym czułam się wręcz zobowiązana do wypróbowania tej wersji. I muszę przyznać, że Eveline naprawdę potrafi robić świetne smarowidła do ciała (to już mój trzeci ideał od tego producenta). Masło ma typowo maślaną konsystencję, dość gęstą, treściwą. Na skórze, po kąpieli rozsmarowuje się dobrze, nie maże się. Pozostawia na skórze film, ale nie jest on uciążliwy, zwłaszcza jeżeli smarujemy się na noc. Bardzo podoba mi się zapach tego masła - słodki zapach sierpniowej łąki, coś pięknego.. Skóra już po kilku użyciach odzyskuje idealne nawilżenie i natłuszczenie, suche miejsca znikają, masło radzi sobie ze wszystkimi przesuszeniami i ładnie wygładza chropowate miejsca (moja skóra nie lubi twardej wody i często z tego powodu mam problem z nieprzyjemną w dotyku skórą na przedramionach). Na zimę jest to kosmetyk niezastąpiony.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

KWC

masełko bardzo dobrze nawilża skórę, odniosłam wrażenie, że troszkę ujędrnia, ale może to zasługa masażu :) kosmetyk ma przyjemny zapach i dość treściwą konsystencje, jedyne do czego mogę się przyczepić to wydajność- wystarczył mi na dwa tygodnie codziennego wieczornego stosowania

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

100% nawilżenia

Masełko kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii o nim i jak to bywa na wizażu, nie zawiodłam się.

+ świetnie nawilża.
+ szybko się wchłania, pozostawiając delikatną powłoczkę. Nie jest to tłusty film, tylko takie miłe uczucie nawilżonej skóry.
+ ładnie, delikatnie pachnie. Zapach jest jednak trwały, wyczuwałam go nawet pod koniec dnia, a smarowałam się rano.
+ skóra jest zadbana, miękka.

- jedyną wadą jest jego niewydajność.

Na pewno kupie je ponownie, szczególnie wtedy gdy będę potrzebować mocnego nawilżacza. Chciałabym też spróbować inne rodzaje masełek Eveline.



Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

rewelacyjne

To pierwsze masełko z Eveline, które wypróbowałam i wiem, ze na pewno skuszę się na kolejne.
Masło świetnie pielęgnuje suchą skórę, zwłaszcza teraz zimą, kiedy podatna jest na jeszcze większe przesuszenia.
Masło ma bogatą konsystencje, jest dość gęste ale bez przesady, rozsmarowuje się lekko na skórze. Pozostawia bardzo delikatny film na skórze, lekko tłustawy, daje wrażenie ochrony i pielęgnacji. Świetnie odżywia skórę, staje się gładka i miękka a efekt nawilżania jest długotrwały. W efekcie skóra jest wypielęgnowana, nie swędzi, nie jest ściągnięta, ja odczuwam ogromny komfort.
Masło ma delikatny zapach, przyjemny ale nie słodki, jak można by oczekiwać po opisie, zapach lekko kwiatowy, bardziej kremowy. Nie utrzymuje się długo na skórze, jest bardzo subtelny.
Opakowanie jest wygodne i poręczne, można wygrzebać nawet resztki masła, lubię słoiczki.
Masło ma przystępną cenę ale nie jest zbyt wydajne, starczyło mi na niewiele ponad 2 tygodni, jednak nie odejmuję mu za to gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

przeciętne

Tanie, wydajne. Konsystencja kremu, nie masła i to dośc lekkiego kremu. Zapach delikatny, nie ma nic wspólnego z sezamem, ale - jak zauwazyła poprzedniczka - przypomina krem nivea. Rozsmarowuje się dobrze, wchłania szybko, zostawiając film. Pielegnacja tylko pozornie solidna, bo rano skóra jest wysuszona.
Jak dla mnie - słaba przyjemnośc stosowania i słaba pielęgnacja. Znam o wiele ciekawsze kremy i masła ;)

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

porządne - w sam raz na zimę

Jak na masło ma dość lekką, kremową konsystencję, choć na skórze robi sie trochę tłustawe. Rozsmarowuje się bez problemów, wchłania nieźle, ale zostawia na skórze film, który nie wszyscy lubią. Jeśli chodzi o pielęgnację to jest naprawdę solidne - nawilża, odżywia i natłuszcza skórę. Bardzo dobre na zimę, latem raczej byłoby zbyt ciężkie.
Troche rozczarował mnie zapach. Liczyłam na intensywniejszą sezamową woń, a tymczasem masło pachnie prawie identycznie jak krem Nivea Soft. Przyjemnie, ale niezbyt oryginalnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetne masełko

Jestem zachwycona tym masełkiem z kilku powodów.

Przede wszystkim ma naprawdę dobre właściwości - nawilża świetnie, wygładza skórę, staje się miękka, gładka i wyraźnie ładniejsza. Dodatkowy plus za to, że odbudowało stan mojej skóry w sytuacji największego kryzysu "suchości" w tym roku ;)

Kolejny plus - fajna, masłowata konsystencja. Bogata i treściwa, ale dobrze się rozprowadza i co ważniejsze, nie maże po skórze. Wchałania się dobrze, nie pozostawia nieprzyjemnej, tłustej warstwy, tylko cieniutką warstewkę ochronną.

No i zapach - na mnie działa niesamowicie relaksująco, po prostu nie mogłam się doczekać użycia tego masła każdego dnia. Jest delikatny, ale uspokajał mnie i uprzyjemniał smarowanie ciałka. ;)

Cena nie jest wysoka, opakowanie wygodne i przyzwoite.

Jedyną wadą jest średnia wydajność - ale z drugiej strony dzięki temu szybciej mogę kupić inną nowość czy kolejne masełko ;)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez ok. 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelacja!!!

Skusiłam sie na to masełko ze względu na niską cenę i ładne opakowanie - lubię takie,bo nie muszę męczyć się z wydobywaniem resztek, przecinać,kombinować, tutaj zużywam wszystko do końca.

Na początku zapach wydawał mi się nieco apteczny ale po wsmarowaniu w ciałko zakochałam się w nim - delikatny, a zarazem charakterystyczny, wyrazisty. Długo się utrzymuje.

Jednak największą zaletą są nieprzeciętne właściwości. Moja sucha skóra pokochała ten produkt.Jest napięta, gładziutka i mocno nawilżona. Tego od dawna poszukiwałam i nareszcie znalazłam! Na pewno wypróbuje pozostałe warianty.

Błyskawicznie się wchłania.
POLECAM! :)

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 i będą następne

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobre

Masło kupiłam po miłych doświadczeniach z masłem słonecznikowym.
Od jakiegoś miesiąca moja skóra strasznie się wysusza , opalenizna schodzi i skóra się łuszczy.
Masło dobrze radzi sobie z przesuszeniem, pozostawia skórę gładką i przyjemną w dotyku.
Mimo, że pod względem pielęgnacyjnym działa jak masło, to jeśli chodzi o wchłanialność to masła w ogóle nie przypomina - nie jest bardzo tłuste, wchłania się szybko i nie pozozstawia nieprzyjemnie tłustej warstwy.
Bardzo ładnie pachnie, tak delikatnie. Zapach nie gryzie się z zapachem perfum / dezodorantu.

Jedyny minus to kiepska wydajność - przy codziennym dość obfitym stosowaniu starcza na 1.5-2 tygodnie.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajne, ale...

no niestety trochę za słabe.

Zużyłam masełko sezamowe z prawdziwą przyjemnością - ma delikatny, miły zapach, dobrze się rozsmarowuje, dobrze wchłania, ma bardzo przyjemną konsystencję. Niestety jak dla mnie zbyt słabo nawilża. Po posmarowaniu wszystko jest ok, ale kiedy budzę się rano moja skóra znowu jest dość sucha. Może nie jak wiór, ale zdecydowanie czegoś tu w nawilżaniu brakuje. To nie jest ten komfort, który lubię. Podoba mi się natomiast to, że skóra po jego zastosowaniu jest sprężysta, jędrna, lekko napięta i gładka.

Nie wiem, czy jeszcze kupię. Całkiem mi się podobało, ale nawilża trochę zbyt słabo. Wydajność średnia.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    620
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,95

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,79

Zobacz cały ranking