Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem i herbatą (stara wersja)

Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem i herbatą (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Pojemność 10 g
Cena 4,50 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Przynosi ulgę, znosi świąd i pieczenie oczu towarzyszące stanom zapalnym oczu. Usuwa objawy zmęczenia, łzawienia. Działa przeciwobrzękowo i przeciwalergicznie.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 62

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Uwielbiam!

To mój pierwszy produkt ukierunkowany na pielęgnację okolic oczu. Szukałam kosmetyku, który pomoże mi pozbyć się ciemnych opuchnięć pod oczami i też żel doskonale sobie z tym poradził.

Plusy:
*nawilża
*nie szczypie w oczy
*szybko się wchłania
*likwiduje cienie i opuchnięcia pod oczami
*ma przyjemną w użyciu żelową konsystencję
*zapach jest prawie niezauważalny
*tani
*bardzo wydajny (3 miesiące używania 2 razy dziennie)

Minusy:
*słoiczek zamiast tubki (ale chyba nowa wersja jest już dostępna w tubce)

Teraz zaczęłam wersję z rumiankiem ale do tej chętnie wrócę.

Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zbędny

Szczerze, to nie odnotowałam ani pozytywnych ani negatywnych skutków używania tego żelu
-nie zrobił kompletnie nic
-fajne, poręczne opakowanie
-delikatnie chłodził

Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

mój wybawca!

Dostałam go przez przypadek, kiedy zrozpaczona szukałam jakiegoś środka na powieki i skórę wokół oczu. Po kolejnym zapaleniu spojówek miałam strasznie przesuszoną, piekącą i zaczerwienioną skórę. Próbowałam wielu środków ale dopiero ten mi pomógł!

Plusy:
+ poradził sobie ze skórą na powiekach i wokół oczu po zapaleniu spojówek
+ bardzo nawilża
+ cena
+ koi oczy po całym dniu
+ łagodzi podrażnienia po makijażu
+ przyjemna konsystencja
+ bardzo wydajny

Minusy- BRAK

Używam go teraz zawsze po zmyciu makijażu, dzięki czemu skóra jest zawsze nawilżona i "uspokojona".

Używam tego produktu od: 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zawiodłam się

Naiwnie uwierzyłam, że żel zastąpi mi krem pod oczy i stosowałam 2 razy dziennie, rano i wieczorem.

Jeśli chodzi o te żele, to srogo zawiodłam się na flos-leku. Miały robić szał, a zachowywały się gorzej niż przeciętnie. Mój błąd, oczka cierpią.

Żel, moim zdaniem, nie robi absolutnie nic. To oznacza, że nie roluje się pod makijażem, ale to jedyna zaleta. Nawilża słabiutko, choć i tak lepiej niż jego brat ze świetlikiem. Wchłania się niby do zera, ale co z tego, kiedy niedosyt pozostaje. Nie jestem w stanie doczytać się obietnicy producenta, która się u mnie sprawdziła. Szczypał mnie w oczy, co normalnie wybaczam, ale producent nie spełnił obietnic, więc akurat teraz nie.

Opakowanie klasyczne, tubka normalnej wielkości, standardowe 15ml. Jest bardziej wydajny niż ten w słoiczku, ale to kwestia pojemności. Tradycyjnie po rozcięciu tubka jest zbyt mała by wygrzebać resztki palcem, używałam do tego celu patyczka kosmetycznego.

Żel ma lekką, dość luźną konsystencję, neutralny i delikatny zapach, jeśli w ogóle. Żółty, przezroczysty kolor.

Jako że nie lubię mnożyć bytów ponad konieczność, żel, który aby uzyskać jakieś efekty musiałabym położyć już na jakiś krem nie ma dla mnie żadnej wartości. Niestety uznaję go za niepotrzebną stratę zdrowia, nerwów i pieniędzy. Nie polecam, chyba że ktoś na tę serię dobrze reaguje.

Używam tego produktu od: 8 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka (15ml)

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Niezbyt mnie zachwycil jak reszta z serii

Nadal poszukuje zelu pod oczy. Ten jak i reszta z Flos Leku sie u mnie nie sprawdzila. Opakowanie jest poreczne, mam tubke. Konsystencja tez ok..przezroczysty zel. Troche koi zmeczone komputerem powieki, ale mam wrazenie jakbym smarowala sie woda. Poza lekkim odswiezeniem nic nie robi. Na dodatek jesli dostanie sie do oka to piecze. Z braku laku go kupilam bo jeszcze nie znalazlam kremu pod oczy ktory powalilby na lopatki.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 15 ml w uzyciu

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mi bardzo pasuje

Jest tani, ma przyjemny zapach i konsystencję lekkiego żelu. Używam go przeważnie rano i wieczorem, bo pracuję przy komputerze i jestem bardzo zadowolona. Oczy zdecydowanie mniej bolą, zwłaszcza, kiedy trzymam go w lodówce. Mam wrażenie, że jakoś tak trochę rozjaśniły mi się cienie pod oczami, a mam niestety pod tym względem urodę wujka Festera z Rodziny Adamsów. Nie uczula.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 plastikowe tubki

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie lubię :(

W przeciwieństwie do żelu z aloesem ten mnie nie zachwycił. Nie daje takiego efektu chłodzącego jak wyżej wymieniony i w dodatku powoduje swędzenie gdy dostanie się do oka ( a przecież służy do używania na powieki i pod oczy więc siłą rzeczy zawsze trochę ma prawo dostać się do oka i nie powinno to powodować podrażnień ).
Skończę go, ale na pewno nie kupię ponownie. Półtorej gwiazdki za lekkie nawilżenie, które daje i korzystną cenę.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Masakra

Producent zapewniał, że "przynosi ulgę, znosi świąd i pieczenie".....u mnei działa to na odwrót! Gdy posmaruję powieki strzsznie mnie piecze i muszę go natychmiast zmywać,bo mam wrażenie że wypali mi skórę! Pod oczami tak nie piecze, ale i tak nie widzę efektów.

Najgorszy produkt do oczu jaki miałam!

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

beznadziejny

Po pierwsze nie spełnia żadnych obietnic producenta - nie przynosi ulgi, nie usuwa objawów zmęczenia, na pewno nie działa przeciwobrzękowo, a tym bardziej przeciwalergicznie! - stosowałam po wyjęciu z lodówki, a także, jak strał w temperaturze pokojowej.

Po drugie wywował u mnie obrzęk, szczypanie, opuchnięcie itd.

Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/3

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Lichy!

Żel wogóle nie przynosi żadnych efektów.Tak czy siak i tak pieką mnie oczy:/A obrzęki jak mam mieć to i tak mam.Miałam wcześniej żel z arniką z tej firmy i był o niebo lepszy niż ten.Tego absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeszcze żaden

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Niestety u mnie się nie sprawdził

Mogę jedynie powiedzieć - AŁA !!
Strasznie pieką mnie po nim oczy a nie posiadam wrażliwej skóry pod oczami... do tego wyglądają jakbym je tarła przez 10 minut - tzn są takie czerwone! Moja mama uzywała go razem ze mną i pomimo tego, że ją oczy nie bolały to powiedziała, że już nigdy nie kupi tego produktu, gdyż nic z jej oczami rewelacyjnego nie zrobił - ani nie ukoił, ani nie zmniejszył sińców... kompletnie nic.
Ja jednak wrócę do mojego ukochanego kremiku pod oczy z AA 20+ :)

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

uwielbiam

Powiem tak: jeśli ktoś oczekuje od tego żelu cudownego zmniejszenia cieni pod oczami to raczej niech go nie kupuje. Za to jest cudownym kompresem do \'zmęczonych\' okolic oczu. Trzymam go w lodówce i wieczorami nakładam go na powieki i pod oczy. Uwielbiam to uczucie ulgi.. Jak pisałam na początku, raczej nie zauważyłam znacznego zmniejszenia cieni pod oczami, ale ogólnie kondycja mojej skóry wokół oczu uległa poprawie. Polecam, naprawdę warto wypróbować, zwłaszcza, że cena nie jest wygórowana:)
Używam go już od lat, więc trudno mi zliczyć ilość zużytych opakowań;)

Używam tego produktu od: kilku lat, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dużo;)

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    763
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    750
    pochwał

    9,53

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    624
    pochwał

    9,14

Zobacz cały ranking