Yves Rocher, Pure Calmille, Krem nawilżający do twarzy na dzień i na noc

Yves Rocher, Pure Calmille, Krem nawilżający do twarzy na dzień i na noc

Średnia ocena użytkowników: 3,2 /5

Pojemność 50 ml
Cena 31,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Łagodny krem do twarzy na dzień i na noc, wzbogacony o wyciąg z rumianku. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

Recenzje 27

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,2 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zwykły krem, bez szału

Na plus:

+ zapach mi się podobał
+ zgrabne i lekkie opakowanie
+ lekka konsystencja
+ umiarkowane nawilżenie

Na minus:
- dość wysoka cena
- dość długo się wchłaniał
- trochę może zapychać
- skóra może się po nim delikatnie błyszczeć

Używam tego produktu od: przez ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Średniak.

Plusy:
+dobrze nawilża
+bardzo ładne , estetyczne opakowanie

Minusy:
-należy nakładać go niewiele ponieważ twarz bardzo się po nim świeci
-nie jest zbyt wydajny
-okropny, drażniący zapach
-cena

Podsumowując: krem jest bardzo średni. Daje dobre nawilżenie lecz przypłacamy za to świecącą warstwą na skórze. Bardziej sprawdza się jako krem na noc. Jego zapach jest jak dla mnie nie do zniesienia. Słoiczek kremu jest dość mały przez co nie jest zbyt wydajny. No i oczywiście cena, prawie 20 złotych za coś tak nijakiego to dość dużo. O wiele lepiej jest poszukać czegoś lepszego za niższą cenę.

Używam tego produktu od: Ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Katastrofa

Za tłusty, dla cery tłustej i mieszanej po prostu się nie nadaje.
Zapach dusi, nałożyłam go przed snem, to po położeniu musiałam wstać i spróbować go zneutralizować, koszmar!
Nie polecam każdemu, zapach kojarzy mi się z papierem toaletowym rumiankowym. Później starałam się zapach przeżyć, ale to, że był zbyt tłusty sprawil, że musiałam go wyrzucić



Używam tego produktu od: jeden raz i starczy
Ilość zużytych opakowań: połowę pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Całkiem całkiem

Najpierw używałam nagietkowego brata z tej serii i miałam mieszane uczucia, poźniej siegnęłam po rumianek i stwierdziłam, że te kremy są całkiem niezłe i tworzą zgrany duet (rumianek na dzień, a bardziej treściwy, gęściejszy nagietek na noc). Rumiankowy krem jest delikatny, całkiem nieźle się wchłania, ma lekką konsystencję, ale bez przesady - nie jest to woda ani żel. Nawilża skórę, nie podraznia, nie uczulił mnie. Minusem, tak jak przy nagietku, jest zapach - czy w Yves Rocher muszą tak perfumować kosmetyki (z resztą nie tylko kremy)?

Używam tego produktu od: zużyłam miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kiepsko bo bez rumianku

MINUSY:

- po pierwsze to producent leci w kulki, tworzy krem którego głównym składnikiem powinien by c rumianek, tylko że jest go bardzo mało, znajduje się na ostatnim miejscu w składzie XD

- takie sobie mazidło bo nawilża kiepsko (krem Nivea lepszy), nie odżywia i nie łagodzi podrażnień, a tego przede wszystkim można oczekiwać od kremu z rumiankiem.

- jest mało wydajny bo przez brak właściwości trzeba go dawać dosyć dużo,

- drogo biorąc pod uwagę że nie jest to specjalnie dobry czy wydajny krem.

PLUSY:

- nie uczula i nie podrażnia,

- delikatnie i dosyć dobrze nawilża, nadaje się do mojej tłustej skóry na noc, lecz ktoś ze suchą będzie bardzo rozczarowany,

- jest bardzo lekki, nie zapycha porów, nie powoduje powstania nieprzyjaciół.

OGÓŁEM nie polecam. To bardzo średni krem i gdyby nie cena można by po niego sięgnąć ale po prostu się nie opłaca, co jest zaskakujące bo YR robi dobre kosmetyki.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Delikatny

Kupiłam go ponieważ potrzebowałam zwykłego, delikatnego kremu odpowiedniego dla młodej cery. Stosuje go głównie na noc, ponieważ jest dość tłusty i długo się wchłania.

Plusy:
- nawilżenie
-dostępność
- bardzo delikatny

Minusy:
-cena (ale w yr często można trafić na promocje)
- nie nadaje się na dzień, chyba że naprawde cieniutka warstwa
- dość długo się wchłania

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zwykły zapychacz i wysuszacz

Krem na początku sprawował się nieżle, stosowałam go przede wszystkim na noc, bo niestety podkład kiepsko się na nim trzymał. Wydawało mi się, że nawet fajnie nawilża. Niestety czar prysł, kiedy na mojej twarzy pory systematycznie się rozszerzały. Co ciekawe twarz była coraz bardziej przesuszona. Niestety jedynie on mogł się do tego przyczynić, w dodatku po odstawieniu kremu skóra powróciła do "normalności\'. Z tego powodu nie polecam-chyba, że kogoś nic nie jest w stanie zapchać i wysuszyć.

Używam tego produktu od: użyłam 3/4 opakowania
Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zawiodłam się.

Oprócz zapachu i wyglądu opakowania nie ma w nim nic do pochwalenia. Stosowałam go tylko na noc z racji że jego jego wchłanialność jest doprawdy znikoma. Pod makijaż absolutnie się nie nadje. Nawilżał bardzo słabo, nie koił skóry, po miesiącu stosowania moja cera była już nim zmęczona. Przysporzył mi tylko porcji wągrów, pryszczy i wyrzutów sumienia. Nędza.

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

super

Co jakiś czas zmieniam kremy do twarzy, żeby w końcu znaleźć swój ulubiony. Kupowałam różne od 50 do 200 zł, z nadzieją, ze im lepsza i droższa marka tym lepiej dla mojej cery. A ten kremik Yves Roxher kupilam z ciekawości, bo lubię inne kosmetyki z tej firmy. Bardzo się zdziwiłam, ze musiałam odlożyć na bok wszelkie kremy z wyższej półki, bo zaden tak fajnie nie zachowywał się na mojej skórze jak ten : dobre nawilżenie, blask, zero zaczerwnień (pewnie zasługa rumianku) oraz zero alergii i zapychania. Tak więc na chwilę obecną mój KWC.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nieszkodnik

Taki sobie zwykły krem, niestety u mnie się nie sprawdził. Nawilża w normie, cera jest ukojona i mięciutka. Nie zauważyłam specjalnej poprawy ani pogorszenia. Jeśli już, poleciłabym go stosować na noc, w ciągu dnia się nie sprawdza.
Plusy:
+przyjemny zapach
+nawilża( choć dla mnie trochę za mało)
+cera jest ukojona i miękka
+nie zauważyłam, żeby zapychał
Minusy:
-cena w stosunku do wielkości opakowania
-zbyt treściwy na dzień + roluje się pod podkładem
-bardzo mało wydajny
Podsumowując: jest do dobry krem dla młodej, bezproblemowej cery, która wymaga podstawowej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Taki sobie

Gdy kończył mi się mój ulubiony kremik z garniera postanowiłam kupić coś innego tak dla odmiany (lubie testować kosmetyki) kupiłam więc nivea, jednakże był dla zdecydowanie za gęsty i nie nadawał się pod makijaż więc udałam się do Yves Rocher, gdyż lubię tą firmę i mam do niej rabaciki.

Wziełam tester i sprawdziłam konsystencję, była idealna, lekka. 31 zł za krem do twarzy to dla mnie dużo, ale z rabatem to wyszło 18,60 więc było do zniesienia.

Zapach tak jak pisały poprzedniczki jest okropny, ale da się przeżyć, nie jest tak okropny jak chociażby zapach balsamu carmex. Wchłania się w miarę szybko (ok. 5 min.) , ale skóra strasznie się po nim świeci, jeśli chce się wyjść na miasto trzeba zmatowić twarz pudrem.

Mam suchą cerę, garnier zostawił ją mięciutką, gładką i nawilżoną, myślałam, że nivea(którą stosuję na noc) i Yves będę umiały podtrzymać ten efekt, jednakże się pomyliłam :/. W tej chwili siedzę sobie z przuszonym nosem, z którego zaczęła aż skóra lekko złazić ._. . Chyba będę musiała zaopatrzeć się w trzeci nawilżający krem do twarzy, tym razem w sprawdzonego garniera :D.

Podsumując, jest taki sobi, jedynym plusem jest chyba konsystencja. Nie polecam i nie zakupię ponownie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

średniak.

*Jak dla mnie średni krem w dość wygórowanej cenie ( jakością porównywalny do zwykłych drogeryjnych Garnier, Nivea, Ziaja itp za ok 15 zł ) czyli jak za tą cenę (ok 30 zł bez promocji się nie opłaca)
*Raczej na noc, buźka się bardzo świeci.... Pod makijaż absolutnie się nie nadaje
*Zapach na pewno nie dla każdego, mnie może nie drażnił ale lekko irytował
*Nawilżanie w miarę ok, ale bardzo przesuszonym miejscom rady może nie dać
*Nie zapchał, nie zaszkodził

Ponownie nie kupię bo mnie nie zachwycił, myślę że są fajniejsze produkty.



Używam tego produktu od: już nie użwywam ( używałam przez jakieś 2 -3m.)
Ilość zużytych opakowań: jedno

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    630
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    6,01

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1003
    pochwał

    4,77

Zobacz cały ranking