Goldwell, DualSenses, Curly Twist Leave-In Serum (Serum do włosów kręconych lub po trwałej ondulacji)

Goldwell, DualSenses, Curly Twist Leave-In Serum (Serum do włosów kręconych lub po trwałej ondulacji)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 18 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Curly Twist - linia produktów do włosów kręconych lub po trwałej ondulacji. Więcej nawilżenia i odbicia dla włosów kręconych: specjalnie zaprojektowany system Curl z ekstraktem z bambusa nadaje lokom sprężystości i połysku oraz powoduje, że stają się elastyczne i pełne.
Produkt z ekstraktem z bambusa - intensywna, natychmiastowa pielęgnacja i nawilżenie z długotrwałym efektem. Chroni przed ciepłem suszarki.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super

Bardzo dobre serum. Nawilża i odżywia włosy, robią się one elastyczne i efekt nie znika po umyciu włosów. Mają niesamowity połysk. Niestety nie zwiększa kręcenia się włosów ale mogę śmiało polecić osobom z kręconymi włosami które prostują je prostownicą. Włosy prostują się szybciej, są o wiele mniej wysuszone i zniszczone. Ogólnie ułożenie włosów idzie szybciej(zasługa elastyczności chyba). No i włosy wcale się nie puszą co przy moich można uznać za cud. Początkowo bałem się alkoholu w składzie ale tu akurat krzywdy nie robi. Na szczęście ampułka wystarcza na trzykrotne użycie przy moich półdługich włosach co rekompensuje wysoką cenę. Ja kupiłem 4 sztuki więc jestem zadowolony że działa i mam zamiar używać jedną w miesiącu (3 użycia z kolei). I dodam że zapłaciłem w sklepie internetowym 12 zł. Cena na allegro dochodzi nawet do 18 więc w sumie dosyć tanio. Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    683
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    3
    recenzji

    498
    pochwał

    8,68

  3. 3

    2
    produktów

    3
    recenzji

    601
    pochwał

    8,58

Zobacz cały ranking