Garnier, Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon do włosów normalnych `Mango i kwiat tiare`

Garnier, Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon do włosów normalnych `Mango i kwiat tiare`

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Pojemność 250 ml
Cena 9,90 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z mango i kwiatem tiaré, stworzony, aby nadać Twoim włosom miękkość i blask.
Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z mango i kwiatem tiaré zawiera mango* znane z właściwości uelastyczniających oraz kwiat tiaré*, znanym ze względu na swój przyjemny zapach. Szampon ma lekką konsystencję, która nie obciąża włosów.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 75

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 4

Mocna 4.

Zaskoczył mnie pozytywnie skład od którego sprawdzenia zaczynam wybieranie produktu. Szampon jest bardzo wydajny, pokusiłam się o odżywkę z tej linii. konsystencja może trosze zbyt rzadka, nie lubię takich lekkich. Ale spisuje się świetnie pozostawiając włosy czyste i nie obciążone. Włosy stały się wyraźnie gładsze ale nie jest to efekt długotrwały. Zapach jak dla mnie troszkę męczący i utrzymujący się długo.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Cudnie pachnacy szampon

Dla mnie wszystkie szampony Garnier, są cudowne każdy o pięknym zapachu i taki właśnie jest ten, ma piękny zapach, który podczas mycia włosów ulatnia sie po łazience. To szampon po, którym moje włosy nie potrzebują odżywki, dosłownie. Szampon mocno się pieni, wystarczy odrobinka by powstała ogromna piana. Super cena za tak fajny, dobry produkt.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Dylemat.

Lubię ten szampon choć nie mam włosów normalnych. Chyba. Raczej. Nie wiem.
Co to są włosy normalne?
Szampon ładnie pachnie. Delikatnie. Słonecznie. Jak dojrzałe mango i brzoskwinia z dodatkiem egzotycznego kwiatu tiare. Zapach iście wakacyjny. I taki radosny, młodzieńczy. Taką radość z życia miałam w sobie w wieku nastoletnim. I taką wiarę w swe możliwości.
Konsystencja przyjemna, gładka, satynowa. Szampon dobrze się pieni i dobrze myje włosy. Delikatnie je nabłyszcza.
Cudowne jest to, że zapach pozostaje na włosach i z każdym ruchem głowy, daje o sobie znać.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

super

Szampon ten bardzo lubię za jego przyjemny, owocowy zapach. Produkt ma też śliczne opakowanie, jest tani i wydajny. Dobrze się pieni, nie obciąża włosów i jest skuteczny (dobrze oczyszcza włosy, nie obciąża ich, ułatwia rozczesywanie).
Doskonały do codziennego stosowania :)

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajny ale ma wady

Kupiłam go podczas przypadkowych zakupów w jednej z moich aptek, w których robię zakupy kosmetyczne. Chciałam go wypróbować, bo słyszałam o nim kilka bardzo przyjemnych opinii, a że lubię szampony UD to postanowiłam wypróbować i ten.


Zalety:
- bardzo ładne i estetyczne opakowanie
- wydajny
- przyjemny zapach produktu
- bardzo dobrze się pieni
- świetnie oczyszcza skórę głowy i włosy z wszelkich zanieczyszczeń
- nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy
- włosy po jego użyciu są miłe w dotyku i ładnie połyskują

Wady:
- jak we wszystkich garnierowskich szamponach korek - no za Chiny ludowe nie mogę otworzyć szamponu mokrą ręką!
- lekko obciąża włosy ale z powodzeniem da się myć głowę co 2 - 3 dni
- dość wysoka cena jak za szampon 250 ml - zapłaciłam 8 zł a w tej cenie mogę dostać wersję 400 ml jednak tej nigdzie nie widziałam




Używam tego produktu od: Połowy lutego 2015 roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno małe 250 ml

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie

Dostępność/Cena:Markety,drogerie.+/- 8zł.
Opakowanie:Plastikowe,na ‘klik’,czasem ciężko je otworzyć mokrymi rękami.Widać ile szamponu jeszcze znajduje się w środku.
Pojemność/Wydajność:250 ml,wydajność nie powala.Nie używam go codziennie,a jedynie do oczyszczania ok co tydzień.Niestety widzę,jak po ok 3 miesiącach szybko się skończył.
Konsystencja/Zapach:Gęstawa,perłowa.Wyczuwam zapach kokosa i mango ale jest lekko mdły.
Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Coco-Betaine, CI 47005/Acid Yellow 3, CI 14700/Red 4, Cocamide MEA, Cocos Nucifera Oil/Coconut Oil, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Methylparaben, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ethylparaben, Salicylic Acid, Polyquaternium-10, Limonene, Linalool, Magnifera Indica Fruit Extract/Mango Fruit Extract, Geraniol, Caramel, Gardenia Tahitensis Flower, Citric Acid, hexylene Glycol, Hexylene Cinnamal, Parfum/Fragrance (Fil C39186/2)
Działanie:Oczyszcza skórę głowy,ale nie aż tak żeby powalał.Również ze zmyciem oleju z włosów bywało średnio.Nie przedłużał też świeżości skóry głowy.Na dodatek puszył mi włosy i je plątał.Nie jest to szampon do którego wrócę.


Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajniuśki

Szampon kupiłam z czystej ciekawości i nie zawiodłam się. Pięknie pachnie, bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Użyty sam w miarę zmiękcza włosy, na tyle,że da się spokojnie rozczesać. Wydajność duża, konsystencja galaretki i ten zapach...mmm :)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

delikatny dla wlosów, super zapach

Szmpon wcale nie jest wycofany z produkcji jak ktoś napisał niżej tylko ma nową formułę , teraz jest w mleczku i jeszcze lepiej pachnie, w nowym składzie wysoko jest roslinna gliceryna i olej kokosowy przez co ma zapach wakacji i lata , plaży, super nawilża włosy ale ich nie obciąża bo jest bez silikonu, pieknie wlosy błyszczą i są puszyste, kolejny szmpon z linii ultra doux ze świetnym składem i delikatny dla skóry co dla mnie jest bardzo ważne. NBajcześciej dostę pny w drogeriach natura, delimie, carrefurze, w rossmanie nie ma co szukac bo nie sprowadzają. Polecam ten szmpon kazdemu kto lubi zapach gorącego lata i chce miec błyszczące i puszytste wlosy

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Wspaniały zapach!

Bardzo go lubię ze względu na piękny zapach i całkiem fajne działanie.

Opakowanie to klasyczna butelka z łądnym otwieraniem z motywem liścia. Łatwo się otwiera i zamyka. Otwór jest trochę za duży, przez co można wylać zbyt dużą ilość na jeden raz. Konsystencja przezroczysta, żelowa, świetnie się pieni i bardzo dobrze rozprowadza na włosach. Łatwo się spłukuje. Zapach jest wspaniały. Słodki, owocowy, intensywny, przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. Pachnie jak perfumy, szkoda że nie ma takich o tym zapachu. Mogę go wąchać w nieskończoność. Świetnie myję włosy, które po myciu są mięciutkie, puszyste i lekkie. Nie pozostawia na nich żadnej warstwy. Nadaje objętości, która długo się utrzymuje. Nie wysusza, ani nie podrażnia skóry głowy, jest bardzo łagodny. Nie szczypie, gdy dostanie się do oczu. Cena bardzo niska, szczególnie za duże opakowanie 400ml (ok 10zł). Starcza na długo, mnie przy codziennym użyciu wystarczał na prawie 3 miesiące. Niestety ta wersja jest już niedostępna :( Nowa wersja ULTRA DOUX mango i kwiat tiare to już zupełnie inny szampon - ma białą konsystencję, obciąża włosy, a do tego śmierdzi chlorem! Nic nie zostało w nim już z tego pięknego zapachu!

Plusy:

- wspaniały zapach
- dobrze oczyszcza
- jest łagodny
- nie wysusza włosów
- nadaje objętość
- zmiękcza włosy
- dobrze się pieni
- konsystencja
- opakowanie
- cena

Minusy:

- wycofany :(

Szkoda, że już go nie kupię :(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: ok 5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

najgorszy, jaki mialam

Tak jak wczesniej napisalam, jest to najgorszy szampon jaki mialam kiedykolwiek. Dlaczego? zaraz wyjaśnie.
1. Włosy po umyciu i wyschnięciu zachowują sie jak NIEMYTE.
2. Obciąza włosy niemilosiernie
3.oblepia je
4. zeby go dobrze splukac trzeba dobre 5 i wiecej minut spłukiwac z glowy
5. rozczesywanie wlosów po nim to męka.

Jedynym plusem jest ładny zapach no i dostępność, bo o to nie trudno.
Zawiodłam się strasznie, bo jak mialam juz naprawdę dużo szamponów różnych firm, tak ten byl BEZNADZIEJNY.
Nigdy w zyciu wiecej garnierowskich szamponów, na pewno nie z tej serii.

Udało mi sie wymeczyc pół opakowania, reszta byla uzywana do domywania co brudniejszych przedmiotów typu figurki. To bylo jedyne dobre uzycie tego szamponu. Szczerze nie polecam.


Używam tego produktu od: pare miesiecy sie meczylam
Ilość zużytych opakowań: pół

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Szampon ok.

Dobry szampon do codziennego stosowania z odżywka. Bez odżywki włosy trudne do rozczesania, trochę przesuszone. Ma miły zapach, który jednak na długo nie pozostaje. Nie podrażnia skóry głowy.

Używam tego produktu od: używałam przez jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: dwa

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

cuuuudowny zapach

Od jakiegos czasu używam szamponów bez sls, silikonów itd ale raz w tygodniu ew raz na dwa tygodnie używam szamponu porzadnie oczyszczającego włosy.
Wybór padł na garniera bo raz że był w promocji :) a dwa zanim zaczęłam uzywać delikatnych szamponów to był mój ulubieniec- ten zapach!!!

szampon przede wszystkim myje :)
do tego pięknie pachnie
dobrze sie pieni
nie obciaża

Moje włosy są bardzo niewymagajace- nic im nie szkodzi. Moze jeśli ktoś ma suche włosy lub zniszczone to bedzie musiał użyć odżywki/maski a moze nawet zmienić szampon ale dla normalnych zdrowych włosów to bardzo dobry kosmetyk. Myje, pieni się i nie obciaża. Czego jeszcze wymagać od szamponu?

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    620
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,95

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,79

Zobacz cały ranking