Avon, Midnight Frost, Fragrance Spray (Spray perfumowany `Kraina śniegu`)

Avon, Midnight Frost, Fragrance Spray (Spray perfumowany `Kraina śniegu`)

Średnia ocena użytkowników: 2,9 /5

Pojemność 150 ml
Cena 26,90 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Perfumowany spray do ciała z drobinkami brokatu. Rozświetla skórę, nadając jej również dość intensywny zapach (kategoria świeżo-aldehydowa).

Opis producenta: Nasyci skórę zwiewnymi nutami róży, jaśminu i białej orchidei, dodając jej przy okazji odrobinę migotliwości.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 16

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 2,9 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Taki sobie.

Jak an moj gust zapach zbyt intensywny. I jakoś ne zauważyłam efektu świecenia się, a szkoda bo przeciez po to go uzyłam. No i nie podoba mi się sposob w jaki się rozpyla. Bez rozsmarowania nie ma szan. Jak dla mnie nieciekawy.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry

używałam go w karnawale
nawet bardzo dobrze się sprawdził
ślicznie połyskuje
długo się utrzymywał, nie spłynął i nie wykruszył się
przyjemnie pachnie

Używałam tego produktu od 2006-2007
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ciekawy :)

Uwielbiam zapach tego sprayu. Jest trwały. Dość intensywny. W sam raz na zimę. Nawet wieczorem skóra nadal pachnie.
Efekt błyszczenia brokatu minimalny, subtelny.
Nie każdemu może pasować zapach, bo nie można tego sprayu stosować z innymi perfumami.
Nie mam większych zastrzeżeń. Używam go sporadycznie, kiedy mam ochotę na lekki błysk skóry :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 chyba

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nigdy więcej

Trwałość niestety dobra... Niestety dlatego, że zapach kompletnie nie dla mnie. Rzadko zdarza mi się tak źle znosić zapachy. Przypominał mi... proszek do prania za 2,50 3kg. Niemniej jednak trwały... Co do rozświetlenia - efekt znikomy, niezauważalny, a głównie ze względu na tą właściwość go kupiłam.

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, niedokończone

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Godny polecenia

Jak dla mnie super!!ładnie pachnie, szybko traci zapach alkoholu a pozostaje, delikatny, subtelny zapach jasminu.
Muszę dodać,że bardzo lubią tę nutę zapachową mężczyźni. Podoba im się, mówią że nie jest to zapach tradycyjny i często spotykany.Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:koło 10-ciu

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajny

dostałam ten produkt w prezencie. Bardzo podoba mi się jego zapach, który jest świeży i dość długo się trzyma na skórze. Ale gdy się nim pryskam (od czasu do czasu), to muszę ten żelik rozcierać ręką, poza tym jest zimny :P I tych refleksów prawie na skórze nie widać! Żeby cokolwiek zauważyć trzeba nałożyć kilka warstw. Ale ma u mnie dużego plusa za ładny i trwały zapach :)

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

?.?.?.?

właściwie nie wiem co o nim napisac. kupilam go zeszłej zimy bo wszystkie pachnidła akurat mi si e sko nczyły i z braku kasy zaryzykowałam. zapach jest strasznie drażniący latem a z kolei w zimie bardzo go lubię bo staje się taki zmysłowy i pasuje do mojej skóry.drobinki brokatu są za duże a z drugiej strony za mało widoczne- gdyby bylo ich wiecej i mniejszych to byłoby super!

Używam tego kosmetyku od roku
ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

super zapach

Nie wiem, co dokładnie oznacza pojęcie: kategoria świeżo-aldehydowa, ale zapach bardzo przypadł mi do gustu, świeży, a zarazem oryginalny i intrygujący. Spray zostawia na skórze piękną,świetlistą poświatę srebrnych drobinek.

Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

umiarkowany

kupilam ten produkt jako ze jakos pasuja mi te 'psikadla' a avonu i faktycznie nie kosztuja duzo a maja dosyc dobra trwalosc przyjemnie pachna mozna zabrac w podroz...
te drobinki mieniace zauwazylam dopiero po ktoryms uzyciu:) sa bardzo slabo widoczne ale za to zapach jest piekny :)

polecam nie uczula nie przesusza:)

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Polecam!

Używałam sprayu niestety tylko raz, u koleżanki i jestem Nim zachwycona. Szkoda, że chyba nie ma Go już w sprzedaży bo na pewno byłby mój...
Otóż zapach - śliczny, i tak intensywny jak powinien być - nie rozuiem poniższych zarzutów. A co do brokatu zawartego w produkcie - również jak najbardziej prawidłowo wygląda on na skórze, no - może jest Go nieco za dużo... Nie brudzi ubrania. Po prostu ślicznie, srebrnie się mieni. Jak najbardziej godny polecenia.

1 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

*

Spray to tak naprawdę gęsty żel, który po rozsmarowaniu pozostawia błonkę, w której gdzieniegdzie przebyskują drobinki brokatu. Jednakże efekt nie wygląda atrakcyjnie, skóra jest 'lepka' i nieprzyjemna w dotyku. Brokat roznosi się na ubrania, bardzo szybko ściera się i znika.
Zapach spray`u jest niezmiernie intensywny i jeśli chodzi o trwałość to zasługiwałby na 5*. Aczkolwiek... jest tak drażniący, męczący i zwyczajnie nieładny, że tylko 1*.
Zdecydowanie nie polecam.

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

taki sobie

kupiłam go sobie specjalnie na sylwestra. zachwycona opakowaniem przed 18 popsikałam sie tym czyms i... poczułam ostry zapach... fuuujj... niedosc ze skora po nim wogole sie nie błyszczy czy cos z wtym stylu to jeszcze nie chce psikac :P :) jedyny plusik to cenA.zobacze czy na letnie imprezki sie sprawdzi.. narazie kiepski

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    299
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    2
    recenzji

    995
    pochwał

    10,00

  3. 3

    6
    produktów

    3
    recenzji

    977
    pochwał

    9,53

Zobacz cały ranking