Lush, Mask Of Magnaminty (Maseczka - pasta do mycia twarzy głęboko oczyszczająca)

Lush, Mask Of Magnaminty (Maseczka - pasta do mycia twarzy głęboko oczyszczająca)

Średnia ocena użytkowników: 4,2 /5

Pojemność 125 ml
Cena 35,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Głęboko oczyszczająca maseczka, zawierająca m.in. kaolin, bentonit, miód, fasolkę i mięte pieprzową. Dający zielone zabawienie chlorofil rozjaśnia, mielona fasolka Aduki delikatnie pilinguje, zaś mięta pieprzowa dezynfekuje, chłodzi i odświeża skórę. Skóra staje się rozjaśniona, odświeżona i dobrze oczyszczona.
Polecana również jako maska na plecy dla skóry zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków.

Produkt niedostępny w Polsce.

Cechy produktu

Pojemność
>100ml
Rodzaj
klasyczne
Cera
mieszana, tłusta
Właściwości
oczyszczające, antybakteryjne, matujące, na przebarwienia / wybielające
Formuła
bez silikonów, bez parabenów
Opakowanie
w słoiku
Struktura
bogate
Konsystencja
krem
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 65

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,2 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 5

Nie rozumiem zachwytów

Kupiłam tę maseczkę w nadziei, że pomoże mojej problematycznej cerze, dlatego specjalnie wybrałam tę ulepszoną wersję o mocno miętowym zapachu.
Maseczka jest produktem naturalnym i ma krótki termin przydatności, co motywowało mi do regularnego stosowania.
Zamknięta jest w plastikowym opakowaniu, które trochę przypomina pudełko lodów.
Ma butelkowo zielony kolor i czarne drobinki.
Pachnie bardzo miętowo.
Ma gęstą i trochę tępą konsystencję.
Na twarzy odczuwałam lekki efekt jakby chłodzenia.
Nie zauważyłam jednak żadnych pozytywnych efektów, nie zmatowiła mi cery, nie zredukowała niedoskonałości, po prostu nie zrobiła nic.
Jak dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Jak dla mnie to światowy hit!

Informacyjnie: maska obecnie jest dostępna w dwóch wersjach z odrobinę zmienionym składem (kolejnością składników) - używałam obu, obie działają "poprawnie", obie są super. Myślę również że warto wypróbować obu by wyrobić sobie własne zdanie.
Wersja oryginalna jest trochę "mocniejsza" i bardziej miętowa, bardziej też chłodzi, zastyga na twarzy jak typowa maska glinkowa. Druga wersja natomiast (nazywana przez producenta "self-preserving") ma m.in. więcej miodu i jest delikatniejsza, pachnie mniej miętowo i na wielki plus dla cer suchych - nie zastyga.

Mówiąc krotko: jest to naprawdę wyjątkowa maska. Nie jest tylko dla cer trądzikowych, te wrażliwe, nawet zaczerwienione będą z niej zadowolone. Ta maska koi i oczyszcza jednocześnie, no magia! Używam także na ramiona, plecy, punktowo na większe pryszcze a także np. na opryszczkę albo ugryzienia od komarów.

Moja twarz po użyciu maski jest ukojona, mniej zaczerwieniona, odświeżona, taka ładniejsza.
Po prostu - polecam!

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Cudo!

O tej masce już wszystko zostało napisane, więc tylko potwierdzę, że to faktycznie petarda. Zapach, wydajność, działanie! Wystarczy trzymać w lodówce i od czasu do czasu przemieszać, by maska służyła nam dłużej niż zalecana na opakowaniu data.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Zielone cudo!

Maseczkę dostałam w prezencie i jakiś czas czekała na półce, as doczekała się swojego debiutu, który zakończył się miłością od pierwszego użycia!
Mięta sprawia, ze czujemy przyjemne chłodne mrowienie. Mam bardzo wrażliwą buzie i obawiałam się podrażnienia, jednak cierpliwie trzymałam ją na twarzy około 15 minut, na koniec wykonałam masaż zawartymi w niej ziarenkami i zmylam, a twarz nie była ani trochę zaczerwieniona.

Buzia promieniała! Cera po niej jest ujednolicona, pory zwężone, promienna i taka czysta i wypoczęta! Nie pamietam, żeby jakakolwiek maska dała tak spektakularny efekt na mojej twarzy, nawet te z wyższej półki.

Nie miałam jej jeszcze okazji używać latem, ale myśle, ze będzie to hit w upalne dni dla zmęczonej twarzy.

Używam jej 2 razy w tygodniu od około 4 miesięcy i mam wrażenie ze zawdzięczam jej dużą poprawę mojej cery, świetnie wpisała się w moją pielęgnacje i koniecznie zostaje ze mną na długo, szkoda tylko, ze nie jest dostępna w Polsce :(

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Bardzo dobra

Solidna maseczka, która zapewnia silne uczucie odświeżenia.

Konsystencja dość gęsta, zwarta, dzięki czemu łatwo aplikuje się ja na skórę - nie spływa, po dłuższym czasie zaczyna lekko zasychać w sposób charakterystyczny dla kosmetyków z glinkami. Zapach jest wyraźnie miętowy, dość intensywny i świeży.

Dlaczego uważam, że to dobry produkt? Po pierwsze, świetnie uspokaja skórę - zmniejsza zaczerwienienia, redukuje niedoskonałości, efekt jest widoczny zaraz po zmyciu. Po drugie, genialnie chłodzi i odświeża - podczas upałów mogłabym używać jej codziennie. Pochłania sebum, delikatnie zwęża pory, wygładza teksturę skóry - po prostu chce się jej używać.

Niestety, są i pewne wady - przede wszystkim dostępność, a racze jej brak. Jedyna opcja to przywieźć sobie z zagranicy, ew. poprosić kogoś znajomego. Druga sprawa, to dość krótka data ważności - wiem, że to typowe dla LUSHa, ale przy kupnie dużego opakowania praktycznie niemożliwością jest zużycie go w terminie. Oczywiście, można trochę "przetrzymać", jednak maseczka zaczyna tracić na jakości - z czasem gęstnieje, zaczyna się lekko rozwarstwiać.

Mimo wszystko daję 5 gwiazdek, bo to naprawdę dobry jakościowo produkt.

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

to nie jest głębokie oczyszczenie

Cóż mogę rzec? Kultowy produkt, aczkolwiek nie trafił w moje gusta. Kupiłam mniejsze opakowanie, tak by spróbować i wyrobić sobie o nim opinię. O połowę tańszy od maski oczyszczającej The Body Shop, ale nie ma co porównywać. Tamta potrafiła konkretnie oczyścić skórę. W przypadku Lusha jest za dużo olejków w składzie, dlatego na moją cerę prawie w ogóle nie działa. Lepiej to robią inne produkty. Ten jest przyjemny, ślicznie pachnie miętą, ale to wszystko. Spodziewałam się czegoś więcej. Plusem jest również fakt, że nie zapycha porów. Można zostawić ją na dość długi czas i nie zaszkodzi skórze. Nie zauważyłam żadnego podrażnienia podczas jej stosowania. Data przydatności jest znośna. Zostały mi jeszcze 2 tygodnie do jej przekroczenia, a w opakowaniu jest już niewiele maski (na dwa zastosowania), więc jest dobrze.
Natomiast nie wrócę do niej, bo jest wiele lepszych produktów. A to nie jest ani wybitny peeling ani oczyszczający hit.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Najlepsza maseczka jaką kiedykolwiek stosowałam

Moja cera: mieszana, strefa T tłusta z rozszerzonymi porami i zaskórnikami, sporo mocnych przebarwień potrądzikowych, wrażliwa z AZS (w uśpieniu od ok. 2 lat)

Nie potrafię zliczyć, ile opakowań tej maseczki już zużyłam.

Po absolutnie żadnej innej maseczce (a przetestowałam ich mnóstwo, od gotowych masek po domowe miksy glinek, hydrolatów, olejków etc.) moja cera nie wygląda tak jak po Mask of Magnaminty.

Stosowałam ją nawet wtedy, gdy moje AZS było aktywne, a cera reagowała czerwonymi plackami na większość kosmetyków.

Stosuję tę maskę minimum raz w tygodniu i trzymam na skórze 10-15 minut.
Jest to jedyna maska, która w tak widoczny sposób oczyszcza moją problematyczną cerę, zmniejsza pory i uspokaja zmiany, jednocześnie zostawiając ją nawilżoną, miękką i sprężystą, minimalizując wszelkie zaczerwienienia.

Must have w mojej łazience i przed każdym większym wyjściem. Pewnie się powtórzę, ale naprawdę po żadnym innym kosmetyku nie widzę takiego efektu.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Miętowa siła

W czarnym plastikowym kubeczku znajduje się zielona pasta o zapachu mięty.
Pasta jest zbita z drobinkami fasoli która delikatnie peelinguje skórę.
Pastę nakładam szpatułką na zwilżoną twarz i dekolt. Najcześciej zostawiam ją na 10 min po czym zmywam letnią wodą. Ale zdarza mi się używać jej jako pasty do mycia twarzy. Wtedy masuje twarz dłońmi z odrobiną pasty. Można używać jej do ciała.
Zapach jest bardzo mocno miętowy wiec nie każdemu może przypaść do gustu. Przez cały czas czujemy przyjemny chłód. Dlatego odradzam zakupu w okresie zimowym (ja zrobiłam ten błąd).
Twarz po tej paście jest oczyszczona, rozświetlona, orzeźwiona i matowa.
Skóra po niej nie jest ściągnięta. Nie polecam jej stosować więcej niż 2 razy w tygodniu bo mogłaby wysuszać.
Brudzi zlew ale za to z łatwością się ją zmywa z twarzy i nie wysycha jak glinka.
Na kubeczku mamy informacje kto i kiedy wykonał dany pojemniczek z produktem i datę do kiedy trzeba zużyć. Bardzo podoba mi się polityka lush jeśli chodzi o te pojemniki. Kiedy przyniesiemy 5 pustych opakowań dostaniemy jedna maskę za darmo.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Lubię

maseczkę kupiłam w Hiszpanii, bo pani ekspedientka bardzo zachwalała. Cerę miała piękną, wiec dałam się „naciągnąć” :P nie żałuję. Skład ma świetny, pachnie fantastycznie a co najważniejsze działa! Nie jest to nic żrącego, jak to niestety często bywa w produktach do cery tłustej i trądzikowej. Wysuszenie jej agresywnymi środkami może pomóc chwilowo, ale później skóra pokaże jak bardzo jej się to nie podobało. Ta maseczka leczy, oczyszcza i pielęgnuje a nie wysusza. Ma drobinki, wiec podczas zmywania warto wykonać delikatny peeling. Polecam z czystym sumieniem i liczę na to, że sklepy lush pojawią się w Polsce

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Efekt widoczny za każdym użyciem

Nigdy wcześniej nie spotkałam produktu, który by tak świetnie wygładzał cerę. Po każdym użyciu twarz jest zarówno dużo milsza w dotyku jak i wizualnie wygładzona. Małe opakowanie (przy użyciu raz na około 5-7 dni) idealnie starcza na czas przydatności produktu.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Numer jeden dla cery mieszanej!

Nie rozumiem dziewczyn które tą maskę stosują na skórę suchą, po składzie można odczytać iż jest to maska dla osób z cerą tłustą, normalną ... Ja wcześniej nakładałam na całą twarz, teraz jednak na strefę T ( już mi się kończy

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Ulubiona maska!

Kocham ją! Kocham ją za naturalny skład, kocham ją za miętę w składzie, która daje efekt chłodzenia! Kocham ją za duże opakowanie, za granulki, którymi możemy delikatnie pobudzić skórę. Pięknie pachnie i fajnie wygląda na twarzy! Jest wydajna i warta swojej ceny!

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    620
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,95

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,79

Zobacz cały ranking