Floslek, Golden Skin, Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała (stara wersja)

Floslek, Golden Skin, Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 4,1 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 100 ml
Cena 12,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Beztłuszczowy żel samoopalający do twarzy i ciała, każdego typu skóry i karnacji. Zapewnia jednolity, złocisty odcień, utrwala i przedłuża opaleniznę. Doskonale się rozprowadza, szybko wchłania, nawilża.

Cena: ok. 12zł/ 100ml

Recenzje 43

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,1 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Opalenizna typu: jest-nie ma- jest -nie ma

Ładnie pachnie (jabłkowo?) i dobrze się rozprowadza (pod warunkiem że nie nałoży się go za dużo- wtedy roluje się).
Konsystencja żelowa, półpłynna.
Jeśli pojawiała się opalenizna to ładna, delikatna, bardzo naturalna.
Nie umiałam jednak znaleźć na ten kosmetyk sposobu. Opalenizna raz była, raz nie. Niezależnie od tego czy i jak przygotowywałam skórę pod "opalanie". Zużyłam 1/3 opakowania i dałam mu spokój i w tym spokoju odpoczywa i oczekuje na dnie półki na przeterminowanie.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobry dla jasnej karnacji

Plusy:
-cena
-żel
-szybko się wchłania
-nie pozostawia tłustej wartwy
-nie zostawia smug
-efekt bardzo naturalny
-nawet przyjemny zapach (nie dla typowych samoopalaczy)
Nie daję 5 gwiazdek, bo może znajdę coś leszego. Ogólnie polecam dla osób o jasnej karnacji bo efekt jest delikatny. Nie używam go często, dlatego jestem przy pierwszym opakowaniu.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

OK

Samoopalacz na pewno godny polecenia dla jasnych cer

Zalety:
-żelowa konsystencja szybko sie wchłania
-nie zapycha a mam tlusta
-ładny zapach
-równy kolor
-ładnie schodzi bez plam i zaciekow
-tani kupilam za ok.11zl w doz.pl

Wady:
-trudno dostepny
-raczej dla jasnych cer
-słaba wydajnosc jesli smarujemy nim wszystko

Samoopalacza uzywalam do twarzy i calego ciała



Używam tego produktu od:4m-cy
Ilość zużytych opakowań:1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie za bardzo.

Odcień mojej skóry był zawsze tematem docinków ze strony mojej rodziny, bowiem jestem blada jak cholera. Opalam się raczej słabo, więc zachęcona opiniami skusiłam się na ten samoopalacz. Znalazłam go w jednej jedynej aptece i od razu zamówiłam, kosztował mnie jakieś dwadzieścia złotych. Oczywiście tego samego wieczora postanowiłam go wypróbować. Trochę zdziwił mnie jego zapach, dla mnie niezbyt przyjemny, ale co tam. Smarowałam się bardzo starannie. Z rana byłam zdziwiona, odkrywając smugi na nogach, rękach i... dłoniach, choć mocno je wyszorowałam. Kolor wyszedł dość mocny, karmelowy, wpadający w pomarańcz, niekoniecznie mi się to podobało. Od tego czasu samoopalacz mieszam z balsamem, niestety, po takim zabiegu muszę pół godziny czekać, aż wszystko się wchłonie. Wtedy skóra ma delikatny, złotawy odcień, ale czy opłaca mi się tyle męczyć z tym samoopalaczem, jeśli mogę mieć ten sam efekt, kupując balsam tworzący stopniową opaleniznę? Może na ciemniejszej skórze owy samoopalacz prezentuje się nieco lepiej, na mojej zupełnie bladej raczej nie za bardzo.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jestem na TAK

Uzywam samoopalaczy od bardzo dawna, nie rozstaję się z nimi. Mam bardzo jasną cerę, a więc cały rok jest w użyciu. Ten samoopalacz kupiłam zachęcona na wizażu i nie żałuję!

Plusy:
- nie zostawia smug
- daje delikatny ładny efekt (nie żółty)
- ładnie pachnie (nie ma tego "efektu" samoopalacza)
- łatwo się nakłada
- wydajny
- cena atrakcyjna

Minusy:
BRAK!

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny

Nie ukrywam, że skusiłam się opiniami na wizażu i po raz kolejny się nie zwiodłam.
Testowałam różne samoopalacze, droższe, tańsze i nigdy nie byłam zadowolona z końcowego efektu.

Po pierwszym razie nie byłam zachwycona - nie widziałam na swojej skórze żadnego działania, ale wystarczyło na drugi dzień powtórzyć i skóra pokryła sie piękną brązową opalenizną!

plusy:

- świetnie się rozprowadza
- szybko wchłania
- nie zostawia tłustej skóry
- nie wysusza
- wydajny
- ładny odcień opalenizny, bardzo naturalny
- nie zostawia plam i smug
- trwały
- schodzi równomiernie

minusik jeden mały:

czuć delikatny zapach samoopalacza,
nawet nie przeszkadza bardzo, ale wolałabym, zeby go nie bylo


Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

super

Na prawdę świetny samoopalacz, łatwo się rozprowadza, nie robi smug, nadaje śliczny, naturalny kolor bez żadnej żółci, niesamowicie wydajny. Nie daję pięciu gwiazdek tylko dlatego, że praktycznie nie daje efektu na opaloną skórę (nie pogłębia opalenizny).
Obecnie stosuję go do twarzy, mam cerę mieszaną, a on sprawia, że nie ma na niej grama tłuszczu, co jest bardzo dużym plusem.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

KWC - nie szukam dalej!

Mam bardzo bladą cerę i żeby odróżniać się od ściany do tej pory korzystałam sporadycznie niestety z usług solarium. Próbowałam stosować samoopalacze różnych konsystencji oraz firm, ale wszelkie moje próby kończyły się brzydkimi plamami oraz komentarzami "ale samoopalacza nie rozsmarowałaś" wrr. Być może ja nie umiem korzystać z "normalnych" samoopalaczy skoro nawet loreal zostawiał plamy. Postanowiłam korzystając z recenzji wizażu ostatni raz spróbować - zamówiłam Flos Lek i odebrałam w DOZ i... jednak ... z tego umiem korzystać - nie mam ani jednej plamy - REWELACJA!

Zalety:
- przyjemna konsystencja
- dość miły zapach
- łatwy w użyciu - NIE ZOSTAWIA PLAM
- tani!
- ładnie brązuje jasną karnację

Wady:
- trudnodostępny - zamawiałam w DOZ, a odebrałam w aptece więc nie tak źle.

Mój KWC - nie szukam dalej

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

fantastico :)

Jestem zachwycona, żel jest po prostu idealny, oprócz słabej dostępności nie ma żadnych wad. Idealnie sie rozprowadza, nie wyobrażam sobie, by wogóle mozna nim było narobić zacieków. Jest dość wydajny. Nadaje idealny złocisty odcień. Nawilża, ale nie zostawia tłustego filtru. Nie brudzi ubrań, szybko sie wchłania. Pachnie jak jabłkowy chupa-chups ;). Świetny także do twarzy.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardziej idealny od ideału

Wspaniały samoopalacz!!!
+ nie robi smug - po posmarowaniu się raz widać tylko delikatną opaleniznę, zatem nawet jak gdzieś się "niedosmarujemy" to nie będzie tego widać!
+ cudowny kolor złotej opalenizny - używałam kilu samoopalaczy wcześniej i to co zobaczyłam na twarzy po tym to niebo a ziemia,
+ zapach
+ konsystencja żelowo-wodnista, łatwo ślizga po skórze
+ wydajny
+ cena

- dostępność, ale dla chcącego nic trudnego :)

Zaznaczę że samoopalacza w moim 28 letnim życiu używałam baaardzo rzadko, z uwagi na to że w pracy muszę się prezentować schludnie a przyznacie moje panie że żółta czy pomarańczowa twarz wygląda bardzo pospolicie. Używając tego produktu dzień po dniu osoby które nigdy by mnie nie posądziły o używanie tego kosmetyku powiedziały:
+ gdzie się tak ładnie opaliłaś
+ ale Ty dzisiaj ładnie wyglądasz (żadnej z tych osób do głowy nie przyszło ze to zasługa samoopalacza)
+ siostra w dniu zakupu przeze mnie żelu stwierdziła że na sobie nie będzie eksperymentować z samoopalaczem ale jak mnie zobaczyła to zgadnijcie co wieczorem nakładała na buźkę :)

Używam go co 4-5 dni dla podtrzymania lekkiej opalenizny
Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny.

Bardzo dobry samoopalacz i trwały. Stosuję go przed imprezami lub ważnymi spotkaniami. Duży plus za cenę. Naprawdę rewelacja. Polecam wszystkim. Jego jednak największą zaletą jest efekt. Bardzo naturalny. NAwe bardzo, bardzo...;p

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:9

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Brak mi słów...

To doskonały produkt za śmieszną cenę!!!
Testowałam najróżniejsze samoopalacze, balsamy, kremy i inne specyfiki zmieniające kolor skóry; były droższe i całkiem tanie - efekt był zawsze ten sam: żółto i pomarańczowo.
Flos to odkrycie i dla mnie przełom jeśli chodzi o ten segment kosmetyków.
Delikatny kolor OPALENIZNY a nie żółci czy pomarańczu. Podkreślam, że po jednokrotnym zastosowaniu kolor skóry będzie delikatnie zabrązowiony i nie należy spodziewać się spektakularnej opalenizny.
Polecam wszystkim bladziznom pracującym w letnie miesiące, bez szans na słońce.
Dalej mogę wpadać już tylko w zachwyty nad brakiem specyficznego smrodku, konsytencji, aplikacji, itd, itd.
Ideał.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    0
    recenzji

    619
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,99

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    998
    pochwał

    4,80

Zobacz cały ranking