Nivea, Baby, Szampon nadający połysk z proteinami jedwabiu (stara wersja)

Nivea, Baby, Szampon nadający połysk z proteinami jedwabiu (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Pojemność 200 ml
Cena 10,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Niezwykle łagodnie myje i pielęgnuje włosy niemowląt, nadając im jedwabisty połysk. Starannie dobrane składniki szamponu nie podrażniają wrażliwych oczu dziecka. Specjalna formuła szamponu z witaminą B3 oraz proteinami jedwabiu doskonale myje i pielęgnuje włosy.
- hypoalergiczny
- nie zawiera barwników i mydła
- nie powoduje łzawienia
- zawiera wyjątkowo łagodne dla skóry składniki
- opracowany we współpracy z dermatologami i pediatrami
- przebadany klinicznie, dermatologicznie i okulistycznie
- posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i atest PZH

Skład: Aqua, Decyl Glucoside, Sodium Myreth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-80 Sorbitan Laurate, PEG-90 Glyceryl Isosterate, Disodium PEG-5 Laurylcitare Sulfosuccinate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Laureth-2, Citric Acid, Polyquaternium-10, Sodium Laureth Sulfate, Niacinamide, Hydrolyzed Silk, Parfum

Cena: ok. 10zł / 200ml

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 47

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie zachwyca

Postanowilam na jakis czas przerzucic sie na szampony dla dzieci, bo zwykle zaczely mi przetluszczac wlosy.
Ten szampon jest delikatny, ale wymaga codziennego stosowania. Nie zauwazylam zeby nablszczal wlosy, ale generalnie moje wlosy sa w dosc dobrej kondycji i nie narzekam na matowy wlos.
Wydajnosc szamponu zaskoczyla mnie in minus. Jest dosc gesty, ale trzeba do sporo nalozyc. Slabo sie pieni, choc, to pewnie dobrze. Tak czy inaczej opakowanie wystarczylo mi na okolo 2 tygodnie przy codziennym stosowaniu.
Ladnie pachnie, to dla mnie jego orgomna zaleta, ale nie na tyle zeby zaakceptowac wady, o ktorych napisalam.
Opakowanie dosc estetyczne i wygodne w uzyciu.
Cena jak dla mnie jest wysoka biorac pod uwage fakt, ze szampon jest tak niewydajny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

KWC mojego maluszka

ciagle go kupujemy
nawet sama zaczelam nim myc glowe
wloski s apo nim swieze puszyste blyszczace i pachnace
dla doroslych jest malowydajny :( to fakt
swiezosc znika po jednej dobie :( ale nie mialam takiego szamponu po ktorym by to trwalo dluzej

kosmetyki novea nas nie uczulaja :)
cena jest przystepna

polecam wartoo wyprubowac

Używam tego produktu od: 10 lat
Ilość zużytych opakowań: 30 sztuk

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

W miarę.

Kupiłam go ponieważ wiele osób mi go polecało.Ma bardzo przyjemny zapach.Niestety szampon jest tak mało wydajny,że wystarcza mi na 4-5 użyć.Włosy są po nim nabłyszczone i delikatne lecz szybko się przetłuszczają i wymagają codziennego mycia.

Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry lecz mało wydajny

Szampon jest naprawdę niezły. Stanowi dobre rozwiązanie dla tych, ktorzy mają problem ze swędzącą skórą głowy lub szukają delikatnego i mniej chemicznego szamponu.
Włosy są po nim lśniące i puszyste, choć trzeba koniecznie uzyć odzywki, aby włosy się nie pierzyły.
Niestety jest mało wydajny, słabo się pieni i przez to buteleczka 200ml starcza dla długich włosów zaledwie na 6-7 razy. Trzeba zuzyc go naprawde spora ilosc aby miec poczucie, ze wlosy zostaly dobrze oczyszczone.
Nie kupie go ponownie poniewaz znalazlam lepszy szampon dziecinny, ktory dobrze sie pieni i ma bardzo przystepna cene (Babydream).

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Wysusza

Nie lubie tego szamponu. Jak na szampon dla dzieci jest bardo nieprzyjemny-gęsty o kleistej konsystencji. Włosy po umyciu są sztywneimatowe, jak po umyciu płynem do maczyń i o dziwo były wysuszone. Po każdym umyciu, siedziałam prawie godzine z odżywką na głowie, dzięki czemu włosy nie byy mocno suche.

Pienisię słabo, plącze włosy, i w tym wypadku na szczęście nie jest zbyt wydajny. Na moje dugie włosy wystarczył na jakieś 5 razy. Jedyną jego zaletą było to, że włosy były puszyste i nie przetłuszczały się tak szybko. Generalnie, może nie jest to zły szampon, ale znam szereg lepszych.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

mam mieszane uczucia

Dostałam go na przetestowanie od koleżanki, która jest nim zachwycona. osobiście mogę stwierdzić, ze faktycznie, ma swoje plusy, natomiast nie przekonałam się do niego na tyle, by na stałe zagościł w mojej łazience. ale do rzeczy...

Szampon jest przede wszystkim za gęsty, ma tępą konsystencję i ciężko rozprowadza się na włosach. pieni się również nie najlepiej (domyślam się, ze to dlatego, by dzieciaczkom piana nie leciała do oczek). Zapach ma dość chemiczny i generalnie nie jest wydajny. Zauważyłąm też, że włosy po nim są lekko przesuszone i jakby sztywne.

Ma jednak jedną cechę, której nie zauważyłam u żadnego innego szamponu - zapewnia długotrwały świeży wygląd włosów. Po umyciu loków tym szamponem mogę nie myć ich przez , , a nawet dni i wciąż nie wyglądają na przetłuszczone (dziś miałm dzień i powiedziałam koleżance to mi nie uwierzyła, stwierdział, że musiałam myć najdalej wczoraj). Jest to dość wygodne np. na wakacjach lub w podróży, gdy nie mamy zbyt wiele czasu na pielęgnację, natomiast na dłuższą metę może niekorzystnie wpływać na kondycję włosa - kosmyki są p[o tym szamponie przesuszone, sztywniejsze, elektryzują się bardziej.

Mimo tej niewątpliwej zalety, ilość wad silniej do mnie przemawia i produkt ten pozostawię jedynie na sytuacje ekstermanle ;)

Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

jest świetny

Szukałam jakiegoś delikatnego szamponu dla moich słabych i zniszczonych włosów.
Ten szampon razem z odżywką sprawuje się świetnie!
Włosy faktycznie są lśniące, zdrowsze, nie wysuszone, niezwykle delikatne w dotyku.
Jestem na tak :D kupię ponownie :D

Najlepiej jest go rozetrzec najpierw w dłoniach a później dopiero nałozyć na włosy :)

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: spooro

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Tragedia!

Był to najgorszy szampon jakiego używałam. Wiem, że jest dla dzieci, ale szukałam czegoś łagodniejszego,więc postanowiłam go wypróbować.

Dla mnie ma same minusy.
- swędzi po nim skóra głowy i to okropnie
- włosy stają się mało świeże już po południu
- są takie jakieś sztywne
- jest mało wydajny

Po zużyciu pół butelki go wyrzuciłam!

Używam tego produktu od: przez chwilkę
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super!!!

Używam tego szamponu już od kilku lat i bardzo mi służy.
Mam suche włosy, a skóra głowy po użyciu niektórych szamponów bardzo mnie swędzi. Dlatego od dłuższego czasu używam szamponów dla dzieci.

Ten szampon bardzo mi podpasował. Nie pieni się zbyt dobrze, ale nie jest to dla mnie dużym problemem.

Faktycznie przy regularnym stosowaniu można zauważyć delikatny połysk co przy moich suchych włosach jest zachwycające ;)

Włosy są miękkie, puszyste, świeże i błyszczące.

Naprawdę super szampon, nie tylko dla maluszków.

Używam tego produktu od: 2 - 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 8 - 10

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry

Używam go od ok. 5 lat z przerwą na inne i zawsze do niego wracam. Myję włosy codziennie i właściwie nigdy nie używam odżywki.
Plusy:
- ładnie oczyszcza włosy, są po nim puszyste i dobrze się układają
- lekko nabłyszcza
- nie zwiększa przetłuszczania się włosów, a nawet chyba zmniejsza, ale myję włosy i tak codziennie więc nie testowałam o ile mniej się przetłuszczają
- dość krótki skład
Minusy:
- bardzo niewydajny
- szkoda że nie całkiem naturalny
Minusy powodują, że nie dałam mu pięciu gwiazdek, choć lepszego póki co i tak nie znalazłam.

Można go kupić nawet za 7,50 zł. Kiedy jest promocja, biorę po prostu kilka butelek... Używam tego produktu od: ok. 5 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo


Edit: Niestety po przeprowadzce do innego miasta szampon przestał mi służyć... Więc nie jest już moim KWC.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo bardzo fajny

Używałam kilku szmaponów Nivea baby. Ten jest jak najbardziej godny polecenia, jednak nie naljepszy. Obciąża nieco bardziej niż inne szampony z tej serii dla dzieci. Jeśli ktoś, po umyciu włosów, pokrywa je dodatkową warstwą jakiś specyfików to odradzam jeśli nie chce mieć na głowie ulizanych, jednak dosłownie jedwabistych w dotyku, włosów. :) Jeśli jednak szampon to jedyne z czym mają do czynienia twoje włosy to Nivea Baby z proteinami jedwabiu będzie idealny!

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

godny polecenia :)

Kupiłam ten szampon , bo muszę używać delikatnych szamponów gdyż szampony typu Timotei, Pantiene wpływają negatywnie na moją skórę głowy i przerażają mnie ze względu na ilość chemikaliów w składzie. Pomyślałam, że skoro jest przeznaczony dla niemowląt to pewnie jest delikatny jak piórko.
Używam go od miesiąca i jestem bardzo zadowolona.
Szampon mało się pieni, czego nie lubię, ale trzeba się z tym pogodzić.
Im szampon się mniej pieni tym jest lepszy. :)
Ciężko się rozczesuje po nim moje długie włosy, ale można przywyknąć :)
Końcowy efekt? Idealny! :D Włosy miękkie w dotyku, puszyste, błyszczące i delikatnie pachną. :)
Godny polecenia :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    630
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    6,01

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1003
    pochwał

    4,77

Zobacz cały ranking