Eau Thermale Avene, Cicalfate (Antybakteryjny krem regenerujący do skóry podrażnionej)

Eau Thermale Avene, Cicalfate (Antybakteryjny krem regenerujący do skóry podrażnionej)

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

Zobacz oferty

E-Glamour.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

  • Poziom obsługi klienta

  • Jakość zapakowania przesyłki

  • Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

e-ZikoApteka.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

  • Poziom obsługi klienta

  • Jakość zapakowania przesyłki

  • Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

notino.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 3.78/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

  • Poziom obsługi klienta

  • Jakość zapakowania przesyłki

  • Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Pojemność 40 ml
Cena 35,00 zł
Pojemność 100 ml
Cena 21,89 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Avene Cicalfate to antybakteryjny, regenerujący, krem z wodą termalną do skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej. Nie zawiera substancji zapachowych i konserwujących.

Wskazania:
- stany zapalne skóry (liszaje, zajady, popękane usta, trudno gojące się blizny, pieluszkowate zapalenie skóry)
- podrażnienia po zabiegach dermatologicznych (usuwanie zmian, szwy, elektrokoagulacja) i kosmetycznych (laser; depilacja)

Avene Cicalfate idealny jest dla wrażliwej skóry niemowląt, dzieci i dorosłych. Woda termalna (45%) koi podrażnienia, siarczan miedzi i siarczan cynku pomagają w ich zapobieganiu dzięki działaniu antybakteryjnemu. Krem zawiera również mikronizowany sukralfat, aktywny składnik wspomagający regenerację tkanek skórnych.

Cechy produktu

Rodzaj
uniwersalne
Cera
wrażliwa
Właściwości
antybakteryjne, regenerujące
Pojemność
50 – 100ml, <50ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 393

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Najlepszy krem ever

Ten krem to najlepsze co mogło spotkać moją skórę. Używam go od przeszło ponad rok i jeszcze nigdy nie miałam tak odbudowanej i zadbanej skóry, a mam cerę suchą i wrażliwą. Mogę spędzać godziny na mrozie i nie mam ‚uderzenia’ gorąca po wejściu do ciepłego pomieszczenia, a kiedyś byłam non stop czerwona przy zmianach temperatur. Mega polecam!

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Nie ma nic bardziej skutecznego w walce z podrażnieniami

Krem z Avene ma w mojej łazience specjalne miejsce. Jako osoba z cerą skłonną do podrażnień po kwasach i ogólnie z tendencją do długiego gojenia się ran na skórze (w szczególności zmian potrądzikowych) i nie wyobrażam sobie procesu gojenia bez tego produktu. On na prawdę działa.

Krem posiada właściwości regenerujące oraz antybakteryjne. Nie posiada w swoim składzie substancji zapachowych i alkoholu co dla mnie ma ogromne znaczenie.

Krem ma dość tresciwą konsystencję. Raczej używam go na wieczór niż na dzień pod makijaż. Jest bardzo tłusty, przez co tworzy warstwę okluzyjną na naszej skórze.

Polecam! Jest na prawdę warto uwagi

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Hebe

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Idealny, można kupować w ciemno

Chyba każdy powinien choć raz kupić Cicalfate, bo nie ukrywam, że ten krem robi wszystko co obiecuje i jeszcze więcej.

Przede wszystkim jest to bardzo treściwy, gęsty, tłustawy krem o silnym działaniu regeneracyjnym i kojącym. Świetnie pomaga przy trądziku, niweluje zaczerwienienia (idealny jest na noc przed ważniejszymi wyjściami, naprawdę różnica jest zauważalna; choć dodam też, że ja akurat zawsze lubię nałożyć sporą warstwę). W końcu siarczany cynku i miedzi w składzie robią swoje. I dzięki temu jest idealny nie tylko na cerę, ale i na ciało, jeśli tylko jest jakieś skaleczenie i zadrapanie (np. przy goleniu bądź jakimś innym zaczerwienieniu). <3 Jest to również świetny i często polecany krem pomagający odbudować barierę hydrolipidową (ja go stosuję jeśli akurat używam serum z retinolem/retinalem). Ach, no i oczywiście nieźle nawilża. Ma delikatny specyficzny zapach, ale szczerze to chyba jedyny jego minus.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 1

Nie robi absolutnie nic

Według mnie ten krem nie robi absolutnie nic, może dla mało wymagających cer będzie super, jednakże dla mnie totalna klapa:( nie nawilża tak jak powinien, bariera hydrolipidowa ani nie uległa poprawie ani pogorszeniu. Drugi raz nie kupię

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Dobry wybór

Kupiłam krem zachęcona jego ceną, jednak ani mi ani mojego partnerowi kompletnie się nie sprawdził. W tym momencie mamy dwa niezużyte opakowania, z którymi nie mam co zrobić. Według mnie krem słabo się wchłania i wcale nie czuć po nim nawilżenia. Niestety dla mnie to nie wypał choć lubię kosmetyki apis.

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Bardzo fajny kremik

Bardzo fajny krem. Dość gesty, więc nieco trudniej się rozprowadza, z tego też względu używam go raczej na noc niż na dzień pod makijaż. Niemniej jednak skóra jest nawilżona i miękka a krem pachnie wprost przepięknie. Jak do tej pory sprawdza się bardzo dobrze, myślę że wypróbuję też inne.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

Nie będę fanką

Krem jest dość lekki w konsystencji lecz po nałożeniu na twarz daje uczucie ciężkości i lepkości - nie wchłania się do końca.
Skład jest ok, jednakże mnie zapchał

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Jest w porządku

Posiadam cerę trądzikową, skłonną do przesuszeń. Jeśli chodzi o nawilżenie to bardzo delikatne i potrzebuje on dodatkowego produktu. Pięknie za to pachnie i jest wydajny.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Gdzie byłeś całe moje życie?

Krem Avene to game changer w pielęgnacji.
Moja cera jest często poddawana zabiegom laserowym bądź mikrodermabrazji. Wtedy szczególnie trzeba zadbać o jej ukojenie, ale także przyspieszyć regenerację.
Krem poleciła mi dermatolog i był to strzał w dziesiątkę!
Naprawdę działa, uspokaja stany zapalne, pomaga w gojeniu.
Polecam wszystkim niezdecydowanym!

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Nr 1 jeśli chodzi o podrażnienia

Świetny krem z apteki w niskiej cenie. Mała wygodna tubka a w niej gęsty kremowy zabity krem. Świetnie regeneruje skórę, otarcia czy problemy z atopową skóra. Formuła bezzapachowy. W miarę szybko się wchłania jak na tak bogatą konsystencję produktu. Ceny także niska porównując do podobnych kremową innych Marek.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

uwielbiam

Krem idealnie nadaje się jako baza pod makijaż lub do używania przed innym kremem. Ma lekką konsystencję i fajny skład. Na duży plus jest opakowanie, które jest bardziej higieniczne od standardowych kremów w słoiczkach

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Hebe

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Najlepszy na podrażnienia

Pierwszy raz kupiłam go kiedy polecił mi dermatolog na podraznioną skórę po laserze. Nie spodziewalam sie cudow a pomógł bardziej niż same lekarstwa. Nie dziwię się, że ta marka jest sprzedawana w aptekach bo te kosmetyki na prawde leczą. Po raz drugi poleciła mi Pani Doktor która wykonywała mi zabieg medycyny estetycznej na twarz i miała rację. Czerwona podrażniona skóra twarzy piekła a po użyciu avene cicalfate jak ręką odjął. Pieczenie ustąpiło w 100%. Polecam wszystkim na podrażnioną skórę nie tylko na twarzy ale i na ciele (na przykład na poparzenie słoneczne). Jak dla mnie numer jeden wśród kosmetyków ratującą skóre przy podrażnieniu ????

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    471
    produktów

    0
    recenzji

    610
    pochwał

    10,00

  2. 2

    9
    produktów

    10
    recenzji

    22
    pochwał

    5,77

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    990
    pochwał

    4,83

Zobacz cały ranking