Olay, Complete Care, Emulsja nawilżająca na dzień

Olay, Complete Care, Emulsja nawilżająca na dzień

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Pojemność 100 ml
Cena 28,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Produkt jest przeznaczony do cery mieszanej i tłustej.

Lekka i nietłusta konsystencja sprawia, że emulsja szybko się wchłania i skóra może oddychać, więc jest idealna jako podkład pod makijaż.

Działanie:

* nawilża i odżywia - Specjalna formuła z witaminami B3, E i B5 pomaga zapewnić skórze optymalny poziom nawilżenia i odżywienia przez 12 godzin i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

* chroni - Cienka mikrobariera z filtrem UV, o współczynniku 15, chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, i pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i uszkodzeniom naczynek. Ten poziom codziennej ochrony przed UV jest zalecany przez dermatologów.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 43

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Idealny nawet dla tłustej skóry

To jest właśnie drugi z moich wspaniałych kosmetyków Olay, które sobie kupiłam. Na prawdę polecam do cer, które nie lubią przeładowanych kremów czy emulsji. Tej emulsji używam na dzień, jej zaletą jest bardzo szybkie wchłanianie i nie pozostawianie na skórze żadnych warstewek, które mnie zazwyczaj strasznie denerwują. Emulsja bardzo ładnie i dobrze nawilża, moja tłusta skóra jest z niej zadowolona bo nie powoduje ani przetłuszczania, ani zatykania porów, co jest częste w różnych kremach nawet tych dla cery tłustej czy mieszanej. Jest to emulsja która daje duży komfort w ciągu dnia, skóra nie jest wysuszona, nie tłuści się, to jest taki kosmetyk czysto nawilżający, nie można się spodziewać, że dostarczy skórze jakichś szczególnych wartości odżywczych. On ma za zadanie dać skórze komfort w ciągu dnia i świetnie się spisuje. Opakowanie jest duże, wygodne, emulsja dość lekka.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dla mnie super

Super nawilżenie
Gładka skóra
Produkt idealny pod makijaż
Nie waży się, nie roluje nawet przy dużej ilości
Poręczne i duże opakowanie
Plus za filtr
Używam go codziennie.

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże 100 ml

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

uwielbiam

Uwielbiam tę emulsję. Jest niezastąpiona, leciutka a treściwa, pięknie nawilża na cały dzień, chroni przed słońcem i nadaje się pod makijaż. Szybko i dobrze się wchłania, nie lepi się, nie świeci. Latem się z nią nie rozstaję, na zimę wybieram trochę treściwsze kremy, np. z serii Complete Care Olay. Będę jej używać póki będzie w sprzedaży.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: pewnie ze 20

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

może być

Jeden z niewielu drogeryjnych produktów do twarzy w mojej kosmetyczce. Bardzo przystępna cena, duża pojemność. Emulsja ma rzadką konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza. Nie zapycha skóry, nie wysusza.Pachnie jak krem do opalania:D Troche intensywnie, średnio mi się to podoba szczerze mówiąc. No i trzeba uważac przy aplikacji- przez przypadek może wylecieć za dużo produktu, co niestety zdarza mi się często. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ w moim przypadku nie jest to kosmetyk niezbędny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

no niestety...

Kupiłam oczywiście - pod wpływem pozytywnych emocji po przeczytaniu dobrych opinii :) Kupiłam dosyć tanio, coś koło 20 złotych i zaczęło się testowanie.
Na początku fajnie, ładny zapach, coś tam rzeczywiście nawilża, skóra po zastosowaniu jest taka mięciutka i gładka.
Jednak po około tygodniu nastąpił horror... Moja skóra została "popalona" przy płatkach nosa i ustach - tak bardzo te miejsca zostały podrażnione... Ogólnie te miejsca na twarzy są u mnie okrutnie wrażliwe, jak jakiś kosmetyk jest ostry, to momentalnie jestem tam popalona tak, że mam zaczerwienienia widoczne mimo tony podkładu, skóra szczypie przy poruszaniu ustami i schodzą z tych miejsc suche płaty - słowem tragedia.
I taki właśnie efekt wywołała ta emulsja... Miałam do niej kilka podejść, bo miałam nadzieję, że to jednak coś innego mnie podrażniło, ale nie - to właśnie ten Olay...
Poza tym zauważyłam, że lekko zapycha - pojawiły się wypryski i podskórne grudki.
Emulsja naprawdę fajna, podoba mi się, ale niestety nie mogę jej używać przez te nieszczęsne miejsca przy nosie :(
Jeżeli ktoś ma choćby najmniejsze hiper-wrażliwe miejsce na twarzy, to nie polecam, a omijanie tych miejsc i nie smarowanie jest jakieś takie bez sensu...
Niestety, ode mnie pół gwiazdki. Nie mogę stosować czegoś, co tak pali mi twarz, nawet na najmniejszym obszarze...

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 100ml

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ok, choc wersja sloiczkowa jakby lepsza

Uzywam od jakis dwoch lat kremu Olay w swoiczku SPF15. Wszystko mi w nim odpowiada- ochrona skory, leciutka konsystencja, wydajnosc, cena.
Ostatnio bedac w sklepie zauwazylam,ze wersja emulsji jest przeceniona a ze nigdy jeszcze jej nie probowalam i mam dusze testerki ;), zakupilam.
Co prawda oceniajac produkt tylko po cenie powinnam dac mocne 4.
Opakowanie jest na pewno bardziej higieniczne niz sloiczek. Poza tym zdarza mi sie lekko wyciskac a jednak wypada mi wielka klucha produktu, wiec trzeba uwazac, zeby nie wyciskac za duzo.. I tu plus dla sloiczka-zawsze kontrolujesz,ile nabierasz.
Wydaje mi sie,ze emulsja jest jeszcze bardziej lzejsza niz krem. Rowniez bardzo szybko sie wchlania.
Produkty Olay nigdy mnie nie uczulaja, wyjatkiem jest krem w zlotym opakowaniu SPF15, ktory zawsze daja mi duzy bombel na buzi :( Dlatego tez nigdy do niego juz nie wracam.
Reszta Olaya zawsze mnie zadowalala i dobrze sie spisywala.
Emulsja dobrze nawilza moja sucha skore. Nakladam ja zawsze na wczesniejszy krem na dzien (teraz uzywam Olay Regeneresist w czerwonym sloiczku, ktory daje perfekcyjne tlo dla kazdego pozniejszego kremu..).
Podsumujac- na pewno mozna sprobowac, szukajac nawilzenia i ochrony dla skory nie przeplacajac, na pewno polece te emulsje.
Jednak, jesli musze wybrac, wole wersje sloiczkowa, wydaje mi sie,ze wersja kremu ma w sobie "wiecej" dobrego dla skory

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie dla cery tłustej

Emulsja ta bardzo dobrze nawilża cerę , jednak zauważyła , że w ciągu dnia makijaż spływa mi z twarzy :( Jestem zawiedziona , ponieważ nawilżenie , brak zapychania porów oraz przemiła konsystencja i opakowanie sprawiły , że chciałam zostać wierna tej emulsji na długi czas.Niestety jako baza pod makijaż zdecydowanie odpada.

Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: połowa

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry na zimę...

Mimo iż jest do cery tłustej (czyli mojej )nie spisał się bo jest dla mnie zbyt tłusty i świecę się zaraz po nałożeniu podkładu a miałam nadzieję, że trochę opanuje ten mój błysk na twarzy...Zimą ok. bo dobrze nawilża ale teraz będę musiała go zmienić na jakiś matujący bo świecę się okropnie.Śliczny zapach ma i naprawdę dobrze nawilża ale dla mojej cery tłustej odpada, może zimą do niego wrócę...

Używam tego produktu od: kilka m-cy,wydajny...
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dla mnie super

jest bardzo dobry do mojej tłustej cery. nie zostawia filmu na twarzy, jest lekki, nie zatyka porów, nie ma po nim uczucia lepkości, a przy tym nie wysusza skóry jak inne kremy z tej pólki cenowej. znika uczucie ściągnięcia i wysuszone popękane skórki.
zapach- jak dla mnie ok, nie za sztuczny, nie za mocny
niska cena i pojemność to wielki plus.
buteleczka- krem jest bardzo rzadki i nieraz wylatuje go o wiele za dużo :/ lepiej chyba sprawdziła by się pompka. ale ogólnie butelka na plus ze wzgledu na higienę

Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo dobry na lato

Na lato swietny. Lekki, dobrze sie wchlania, nie zatyka porow. Zapach jest dla mniej mniej istotny, nie jest ani przyjemny, ani nieprzyjemny. Ot, taki "kremowy".
Na zime, mroz oczywiscie za malo tresciwy. Przynajmniej dla osob z cera naczynkowa.
SPF 15 jest wystarczajacy, musialam ratowac sie samoopalaczem ;)

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: koncze 200ml

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mój KWC w klasie lekkich kremów na dzień

Uwielbiam jego zapach, nie zatyka porów, ma lekką konsystencję, świetnie nadaje się do cery tłustej, ma filtr, nie podrażnia mojej alergicznej skóry, ma niską cenę. Uwielbiam ten kosmetyk, nie zrezygnuję z niego jest taki lekki i pięknie nawilża!

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nijaki

kremu nie da się inaczej ocenić niż zwykłe, lejące mazidło. nic szczególnego ze skórą nie czyni, tyle tylko, że po umyciu i nałożeniu go nie jest ściągnięta.niespecjalnie nawilża ani nie wygładza kolorytu.
nie powoduje żadnych "zniszczeń" i to chyba jego jedyny plus, choć moje poprzedniczki wymieniały jeszcze dużą pojemność, co akurat w przypadku tego specyfiku jest minusem bo nijak się go pozbyć nie mogłam, wydajny jest okropnie.

Używam tego produktu od:1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań:1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    2
    recenzji

    976
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    284
    pochwał

    9,65

  3. 3

    6
    produktów

    3
    recenzji

    965
    pochwał

    9,58

Zobacz cały ranking