Sephora, Paleta do brwi

Sephora, Paleta do brwi

Średnia ocena użytkowników: 4,1 /5

Opis produktu

Zgłoś treść

Paleta do brwi to produkt przeznaczony do podkreślenia spojrzenia blondynek, brunetek i rudowłosych kobiet. Trzy wgłębienia kryją w sobie: dwa cienie do brwi oraz wosk, które można dowolnie łączyć lub aplikować pojedynczo, tak, aby właściwie wyprofilować oraz uczesać brwi.

Cena : 32zł / 3 x 0,03oz.

Recenzje 129

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,1 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ciężka w obsłudze

Nie mogę narzekac na swoje blond brwi - są średnio-ciemne, gęste, mają dobry kształt. Mimo to lubiłam i lubię eksperymentowac i przy tym eksperymencie mogę powiedziec, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Nigdy nie udało mi się zdziałac paletką nic ciekawego u siebie, w dodatku ten okropnie zbity, twardy pędzelek wiecznie obklejony mazią. Cienie sypią się, ogólnie nie da się nadac wyrazistego rysunku brwiom, zamiast je podkreślac paletka robi przerażający efekt niewydepilowanych brwi.

Nie dodawałabym tej recenzji ze względu na specyfikę mojej urody, której w zasadzie nie muszę poprawiac, gdybym ostatnio nie trafiła na kredkę do brwi z grzebyczkiem - fajna rzecz. Zatemperowana i zastosowana wg odpowiedniego instruktażu potrafi nadac znakomity efekt! Twarz dostaje jakiejś regularności, wygląda młodziej. I wystarczy do tego jeden odcień dla blondynek, a nie dwa nieprecyzyjnie rozmywające rysunek brwi... Nie polecam tej paletki, kupujcie kredki :).

Używam tego produktu od: 3 lata temu kupiłam i użyłam sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: częśc jednego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

do czasu zrobienia permanentnego - nieodzowna

mam rzadkie, jasne, pozbawione kształtu brwi
do czasu aż znalazłam odpowienią lingerystkę która zrobiła mi brwi permanentnie używałam tej palety codziennie

plusy:
kolory dla blondynek - jak najbardziej ok
kolor trzyma się w miarę długo
schludne opakowanie
bardzo wydajna - moja paleta ma dobre 4 lata, a dna nie widać

minus:
obrzydliwy wosk, konsystencja okropna, uzyłam kilkukrotnie
pędzelek za gruby - użwałam specjalnego pędzla do brwi
opakowanie się rozpadło w bardzo krótkim czasie

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

za droga jak na tę jakość

Po pierwsze- nei wiem po co są dwa kolory cieni. Wystarczyłby jeden + wosk. Wosk rzeczywiście po upływie jakiegoś czasu robi się glutowaty. Poza tym bardzo szybko wypadły mi włoski z pędzelka, który i tak był kiepski, bo za mały i nieporęczny.

Mnie również odpadło wieczko. W efekcie paletka sie sama otwierała i pewnie zbierała kurz i inne paprochy. Ostatecznie wyrzuciłam ten produkt, bo zaczęły robić mi się syfki w brwiach. Mam wrażenie, że ten wosk to zapychacz konkretny.

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Kompletny niewypał!

Ta paletka to tragedia. Mase innych paletek tego rodzaju za 1/3 tej ceny jest lepszych.
Wosk to lepiąca się mazia. Bardziej przykleja się do pędzelka niż do brwi. Robi się jeden wielki glut - do niczego. Nie można tym brwi uregulować, wyczesać, koszmar! Poza tym kończy się po miesiącu a cieni nadal jest dużo. Kpina!
Cień do brwi - sypie się koszmarnie, nie trzyma się brwi, zanim się umalujesz masz całe policzki brązowe a na brwiach tylko smugi.
Tylko jeden cień w paletce nadaje się kolorystycznie, więc po co drugi?.
Kółeczka małe - nie praktyczne. Ciężko w nich manewruje się pędzelkiem. Zdecydowanie powinny być kwadraciki!
Pojemność strasznie mała i oszukana. Cała paletka całkiem duża ale w rzeczywistości kosmetyku bardzo mało. Jest niewydajna.
Dołączony pędzelek do niczego się nie nadaje. Od razu można go wyrzucić.
Po 1,5 miesiąca odpadło wieczko. Jakość zatem wykonania - tandetna! Za nic już nie można było paletki zamknąć dobrze.

Próbowałam różnych podejść do tej paletki ale mam inne tańsze i o niebo lepsze.
Bardzo słaba jakość i niepraktyczność. Przy tej cenie to w ogóle tragedia. Kosmetyk zmęczył mnie strasznie jak żaden inny a jak tak łatwo się nie poddaje. Oddałam mamie i też się z nim męczyła po czym powiedziała żebym go rzuciła do kosza.
Żałuję wydanej kasy. Nie polecam nikomu. Dziwie się pozytywnym opiniom ale może wynika to z tego, że nie używali tego typu produktów innych firm.
Konkurencja ma o niebo lepsze takie paletki za 10 zł.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

Ilość zużytych opakowań: W czasie pierwszego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Najlepsza

Wybitnie dobra paleta do brwi - mam wersję w odcieniach szarych, nie rudych, nie pamiętam czy dla blondynek czy brunetek... Kolory dosyć jasne, piękne, swietnie komponujące się z ciemnym blondem. Boska wydajność, utrzymują się cały dzień. Niesamowicie naturalny efekt - owszem, podobny można uzyskać cieniami matowymi do powiek, ale ja nie używam takich a w tym przypadku komplet z woskiem jest super.

Minusy:
idiotyczny pędzelek
brak lusterka

Plusy:
super kolory
naturalny efekt
poręczne opakowanie
dobry wosk

Używam tego produktu od: Używałam od dwóch lat, nie mogę uwierzyć, że wycofali!
Ilość zużytych opakowań: dwa pełnowymiarowe

Wizażanki najczęściej polecają:

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Czy ja wiem...

Nie przypadła mi do gustu. Kolorystyka kiepska. Zabrakło jaśniejszych odcieni. Wosk powoduje lekki błysk na brwiach, a po godzinie zbija się w jakąś bliżej nieokreśloną maź . Dobrze, że wycofali. Produkt nietrafiony.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ŚWIETNA:)

Mam wersje kolorystyczna dla blondynek, mimo bycia brunetką bo oczywiście źle kupiłam xDD uzywam wiec w zasadzie tylko wosku a cienie nie tknięte:P.
PLUSY (sam wosk) :
- mozna nadać super kształt brwiom
- nie wygladaja od tego nienaturalnie
- efekt utrzymuje sie baaaardzo długo

Nie daje 5 gwiazdek, bo nie uzywam cieni i przez to nie umiem ocenic całości, tylko sam wosk.

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Wycofali!

Paletka jest na prawdę świetna! Mam wersję kolorystyczną dla brunetek. Używam jedynie cienia w kolorze brązu, bo ten "rudy" nie za bardzo pasuje do mojej chłodnej karnacji. Pędzelek jak dla mnie jest w sam raz. Któciutki i z twardym, skośnie ściętym włosiem.

Co do wosku - mi nie odpowiada. Moja cera jest mieszana i po kilku godzinach od nałożenia wosk w połączeniu z podkładem i sebum się warzy! Wygląda to nienajlepiej...

Najbardziej nie mogę zrozumieć, dlaczego wycofali ten produkt?! Był na prawdę udany!

Używam tego produktu od:strasznie długo :)
Ilość zużytych opakowań:2

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Plusy i minusy

Mam wersję dla blondynek, mimo że farbuję włosy na brąz. Odcienie i intensywność kolorów cieni są dla mnie wystarczające; wersja dla brunetek byłaby za ciemna. Cienie są fajne, jednak mówiąc szczerze nie widzę szczególnej różnicy między tym kosmetykiem dedykowanym specjalnie do brwi, a zwykłymi matowymi cieniami do powiek. Mają dobrą, miękką teksturę, łatwo się je nakłada. Dość trwałe i bardzo wydajne. W sumie nie mam im nic do zarzucenia.

Żel utrwalający to inna bajka. Ma postać gęstej pasty - jak dla mnie zbyt gęstej - a do tego szybko podsycha, gęściejąc jeszcze bardziej, co czyni ją tępą i praktycznie niemożliwą do równomiernego nałożenia. Póki świeży, żel przyzwoicie układa i trzyma brwi w ryzach, jednak jeśli się go nie zużyje w ekspresowym tempie, to z czasem jest coraz trudniej. Poza tym jest go zdecydowanie za mało w stosnku do ilości cieni.

Pędzelek jest niewygodny w użyciu, bo za krótki, a plastikowe, sztywne i twardawe włosie nie czyni aplikacji łatwą ani przyjemną. I jeszcze jeden zupełny (obiektywnie) drobiazg, który jednak dla mnie ma pewną wagę: opakowanie byłoby znacznie wygodniejsze, gdyby miało prostokątny kształt.

Podsumowując: najlepsze z tej paletki są cienie; te mogę polecić z czystym sumieniem. Co do reszty mam poważne zastrzeżenia.


Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1, 2 w użytkowaniu

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajny wynalazek

Przede wszystkim ogromny plus za kolory! Są bardzo dobrze dobrane (mam zestaw dla blondynek zdaje się).
Cienie dają bardziej naturalny efekt niż kredka.
Wosk fajnie układa niesforne włoski:)
Duży plus to przystępna cena za naprawdę skuteczny produkt.
Minusy: kiepski pędzelek, warto się zaopatrzyć w specjalny przeznaczony do brwi.
Opakowanie: nieporęczne.


Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

rewelacyjny kosmetyk

Świetny kosmetyk godny polecenia, brwi wyglądają bardzo naturalnie, można nadać pożądany kształt, świetnie się trzyma nawet bez wosku. Jedyny minus to słabe opakowanie, po kilkunastu otwarciach się rozpadło. Niestety chciałam kupić i dowiedziałam się, że już tego nie produkują. Bardzo żałuję.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:2

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niezla

Niezła. Na pewno o niebo lepsza niż kredka.

plusy:
- kolory mi pasuja (mam ciemniejsza wersje)
- wygodne nakladanie
- naturalny efekt
- wydajność

minusy
- pedzelek dolaczony do kompletu, kompletnie mi nie pasuje. zbyt sztywny, plastikowy włos. uzywam innego
- wosku kompletnie nie uzywam. jestem ezbrwiowa, naturalne brwi mam dosc ciemne, ale rzadkie i krotkie, wosk to wynalazek nie dla mnie
- opakowanie jest zbyt duze jak na taka zawartosc. jesli juz zrobili duze, okragle, to mogli dodac do srodka lusterko. troche mi graci kosmetyczke

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: końca pierwszego nie widać :)

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    772
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    774
    pochwał

    9,68

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    629
    pochwał

    9,11

Zobacz cały ranking