APC Cosmetics, Puder sypki

APC Cosmetics, Puder sypki

Średnia ocena użytkowników: 4,1 /5

Pojemność 20 g
Cena 13,50 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Puder sypki do codziennego makijażu. Dostępny w trzech odcieniach:
1 - naturalny transparentny
2 - opalony transparentny
3 - brązujący lekko błyszczący
W opakowaniu z sitkiem z dołączonym puszkiem z różyczką.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 25

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,1 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

chyba nidgy się nie skończy - i bardzo dobrze:D

mam odcień "opalony", który wcale opalony nie jest tylko po prostu beżowy;) puder jest lekko transparentny wiec ładnie dopasuje się do karnacji:) moja siostra posiada najjaśniejszy odcień, który przeznaczony jest dla typowych bledziochów z mleczną karnacją. Największą zaletą tego produktu jest wydajność - (patrz tytuł ;) ) z trwałości również jestem zadowolona, no i najważniejsze dla mnie - puder nie ciemnieje na twarzy i nie powoduje efektu "pomarańczy". jest drobno zmielony i nie widać go na twarzy. Jedynym minusem jest fakt, że matuje raczej średnio - mat nie utrzymuje się zbyt długo, za co odjęłam gwiazdkę. Ogólnie w działaniu przypomina puder Vipery, który bardzo lubię, ale za taką samą cenę jest go trzy razy więcej niz pudru Vipery.
Na temat opakowania się nie wypowiem bo dla mnie najważniejsza jest zawartość.

Używam tego produktu od: ok 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego!

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetny puder w badziewnym pud

Używam pudru z przerwami od ponad dwoch lat. W miedzyczasie probowała z innymi, ale jak dotej pory nie znalazłam nic lepszego od APC. Nawet pieknie opakowany Clarins wydaje mi sie ciut gorszy (patrz recenzja Clarinsa).

Pieknie wyrównuje, ujednolica, wygładza i nadaje takie lekko satynowe wykończenie. Świetnie sprawdza się na filtrach - w lecie używałam 02 i wystarczyło dla bardzo świeżego efektu. 01 jest bez kolorku, tylko dla fajnego wykończenia. Niestety nie matowi na dlugo, dlatego po kilku godz. trzeba zrobic pprawkę, a z tym trochę gorzej bo pudełko jest nieporęczne i badziewne - pęka przy byle okazi, także lepiej puder trzymać na półce. Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:trzy

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry.

Mam puder brązujący. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy plam, matuje. Ma połyskujące drobinki, które ładnie wyglądają, cera po nałożeniu ma złocisty, zdrowy koloryt. Puder jest bardzo wydajny, nie wiem czy kiedykolwiek się skończy ;). Gąbeczka mimo ładnego wyglądu na zdjęciu jest nieprzydatna, do nakładania kosmetyku używam pędzla, badź innej gąbki.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

przyjemny

Drobno zmielony, ładnie ujednolica kolor cery. Nie wysusza, nie gromadzi się w zmarszczkach mimicznych, nie warzy się na twarzy. Ładnie, naturalnie matuje na około 2-3 godziny. Gąbko- puszek ładnie wyglądał na reklamowym zdjęciu, ale okazał się nieprzydatny. Puderniczka okropna, ale w sumie używam pudru sypkiego wyłącznie w domu, a i jego jakość oraz ilość za niewielką cenę wynagradzają mi wszystkie niedogodności z nią związane.
Używam odcienia nr 2, zastanawiam się nad zakupem w przyszłości koloru nr 1.

Używam tego produktu od: ok dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry :)

Ten puderek jest jak dotąd najlepszym jaki znalazłam. Duży (aż za bardzo zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce ;)), wydajny, ładnie matuje na dość długo (moja cera bardzo sie błyszczy i nic niedaje rady jej zmatowić nawet na połowę dnia...) wygląda naturalnie, nie robi maski. No i jak na tą pojemność jest tani. Tylko ten puszek - gąbeczka jest do niczego... ja go w ogóle nie użwam a zamiast tego wykorzystuje puszek z pudru Vipery :) W ogóle te dwa pudry są porównywalne, ale cena w stosunku do wielkości przemawia na korzyść APC :) Jednym słowem polecam :)

Używam tego produktu od:coś koło 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wciąż w trakcie pierwszego

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

4 gwiazdki z dużym plusem

Skuszona opiniami dostałm odsypkę i sprawdziłam- zadziwiająco dobry.
plusy:
bardzo miałki
nie potrzeba go dużo żeby zmatowić skórę
kolor 02 wcale nie jest opalony, daję bardzo delikatny epekt naturalny
świetnie się spisuje na filtrze
matowi ale po jakimż czasie skóra jest lekko błyszcząca- mnie to odpowiada bo wygląda naturalnie
nie podrażnia mojej wrażliwej cery
cena:-)

minusy
niewygodne pudełko ale przy tylu plusach ten minus nic nie znaczy

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny do naturalnego make-up

Bardzo drobniutki , transparentny puderek. Niewidoczny na twarzy, nie ciemnieje, ładnie matuje.
Niestety nie kryje niedoskonałości więc nadaje sie dla pań które nie mają wiele do tuszowania lub dla tych, które chcą aby nie było widać , ze są umalowane. Bardzo wydajny.
Bardzo duza pojemność 30g za rewenalcyja cene. Kupuje przez internet za 19 zł pudełko!
Tandetne ale wytrzymałe pudełko.
W międzyczasie dokupiłam odcień nr 1- niestety po nałożeniu ten odcień jest fatalny -trupio-siny. Dla mnie nadaje się tylko nr 2.
Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

jestem na tak

kupiłam zachęcona opiniami na KWC (w myśl zasady, ze nie sztuka kupic produkt drogi i dobry, ale dobry i TANI już tak :sol: ), mam kolor 01
i jest nieźle ^^ puder dobrze matowi, jest trwały, pasuje kolorem (choć w pudełku wyglada jak wściekły pomarańcz, ale na twarzy w dziwny sposób już jest OK). Niestety jest transparentny wiec nie kryje tak dobrze, jak chciałam, ale nie mam problemów z cerą, więc to nie problem.
Wolę nakładać go pedzlem, bo dodana gąbeczka jakoś mnie nie satysfakcjonuje i ma tendencję do robienia smug. Dodam jeszcze dwa słowa o opakowaniu- nie podoba mi sie.

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze napoczęte

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Wart uwagi

Puder jest naprawdę wart uwagi. Drobny i dobrze się nakłada. Kolory całkiem w porządku, ale nie bardzo dopasowałam je w czasoprzestrzeni ;) Kupiłam nr 1 na wiosnę i lato i akurat latem rozjaśniał mi cerę, jak się skończył kupiłam więc nr 2 i akurat wyszło na zimę :-p Zimą to on był dla mnie trochę za ciemny :baba:

Puder nakładam na filtry Avene (ma talk) i uważam, że mógłby na dłużej matowić, bo 3-4 godziny, to troszkę za mało.. Gdyby nie to, nie szukałabym innego, ale znalazłam lepszy, który matowi mnie na cały dzień (jedwabny dr. Hauschki ;)) Na razie idzie w odstawkę, ale jest na tyle fajny, że pewnie wróci :D

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1,5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie dla mnie

Opętana wizażową manią sprawiłam sobie u pana APC ten puder i po miesiącu używania tego jasnego (?) oddałam koleżance.

Zalety: matuje, nie nachalnie, za to trwale. I przystępna cena.

Wady: koszmarny kolorek, niby najjaśniejszy, ale dla mnie za ciemny, po jakimś czasie robi się z niego niezdrowy solaryjny brązik, ciemniejącym pudrom mówię stanowcze NIE!
Tandetne opakowanie, nie służący niczemu gąbkopuszek(?), po jednej próbie wywaliłam go wkurzona, że jest do niczego.

Bez żalu oddałam. Nie zostałam fanką APC.


Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ok. miesiąc używania

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Naprawdę godny polecenia

Akurat niedawno byłam na etapie poszukiwania sypkiego pudru, jako że mój zakupiony w strefie wolnocłowej YSL powoli się kończy.
Przeglądałam opinie wizażanek, zakładałam nawet kupno jakiegoś "wysokopółkowego" produktu.
Całe szczęście coś mnie podkusiło, żeby spróbować zachwalanego tutaj APC.
Wykosztowałam się więc te 20 PLN :-))) i... jestem naprawdę bardzo zadowolona.
Do aplikacji używam pędzla a nie dołączonego do opakowania puszku.
Mam nr 2 - jest jasny, ale właśnie tego lata postanowiłam, że będę za wszelką cenę unikała słońca.
Generalnie - polecam. Można spróbować ryzykując niewielkie w sumie pieniądze.


Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z tego pudru. Mam kolor opalony transparentny, który tak de facto za bardzo opalony nie jest, jest lekko beżowy. Bardzo fajny puder, zwłaszcza teraz na wakacje, nadaje się do lekko opalonej buźki. Stosuję go różnie - na krem, na bazę, na fluid. Puder jest drobno zmielony, nie robi plam, nie schodzi z twarzy. Matuje na kilka godzin, potem twarz zaczyna leciutko, dosłownie leciutko błyszczeć, ale jest to bardzo naturalny połysk i w sumie dzieje się tak tylko w upalne dni. Opakowanie niezbyt wygodne, zbyt wąskie do mieszania w nim pędzlem, więc wysypuję odpowiednią ilość na zakrętkę i z niej nabieram puder pędzlem. Dołączonego puszka nie uzywałam. Podsumowująć: bardzo dobry puder za niską cenę :)

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    696
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    640
    pochwał

    8,88

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    524
    pochwał

    8,84

Zobacz cały ranking