Soraya, Antybakteryjny Make-up

Soraya, Antybakteryjny Make-up

Średnia ocena użytkowników: 3,2 /5

Pojemność 30 ml
Cena 12,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Antybakteryjny make-up zapewnia skórze doskonałe krycie wszelkich niedoskonałości cery z zachowaniem naturalnego, świeżego wyglądu. Dzięki cząsteczkom absorbującym nadmiar sebum nadaje skórze matowy wygląd na wiele godzin. Wyciąg z trawy cytrynowej hamuje rozwój bakterii, a lekka formuła nie zatyka porów skóry. Cudnie pachnie. Nowa wersja.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 94

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Beznadziejny

Ten fluid raczej nie jest antybakteryjny. Nie zmienia stanu cery.

Zalety:
+wydajny
+zapach
+nie zatyka porów
+matuje (ale na bardzo krótko, około 30 min)
+trwałość

Wady:
-jest tłusty
-jest ciężki
-tworzy maskę
-nie jest antybakteryjny
-słabe krycie
-opakowanie

Mógłby na dłużej matować i nie być taki tłusty. Jedno opakowanie wystarcza na długo.

Oceniam podkład w kolorze "jasny beż".

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

To nie to

Był to jeden z moich pierwszych podkladow. Zaczynajac przygode z malowaniem nie przykladalam wiekszej uwagi do tego czym sie maluje, az pojazwil sie u mnie tradzik. Liczylam na dzialanie antybakteryjne, a to porducent obiecywal. Niestety z produktu nie bylam zadowolona. Kolor najjasniejszy byl dla mnie za ciemny, konsystencja rzadka, a co za tym idzie krycie minimalne. To nie to czego szukam. Plus za cene i dostepnosc oraz dzialanie antybakteryjne, na tym tyle.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 całe

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

słaby

Kupiłam go na początku mojej podkładowej przygody, niestety słabo go oceniam,

-dość słabo krył, nie matował,

-nie działał antybakteryjnie,

-szybko się ścierał,

- jedyne zalety to niska cena i zapach, ładny i delikatny

Nie polecam, lepiej zainwestować w coś nieco droższego,a lepszej jakości.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu, kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Kiepsko

Plusów nie widzę żadnych. No może poza ceną i tym że nie miałam żadnych wyprysków po nim. Kompletnie nie kryje i nie matuje. Dodatkowo szybko znika z twarzy. Duży minus ode mnie.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie robi nic - okropny

Ja od podkładu wymagam dwóch rzeczy: przyzwoitego krycia i matowienia, ewentualnie może być bardzo delikatny, ale nie kiczowaty efekt rozświetlający, żeby cera nie wyglądała płasko i smutno.
Ten fluid nie robi praktycznie nic.
Ani nie kryje, ani nie matuje na zbyt długo.
A dlaczego nie kryje? Ponieważ ma zdecydowanie za rzadką, jakby wodnistą konsystencję.
Żeby podkład krył, musi być bardziej gęsty.
Miałam go raz w życiu i teraz już w ogóle nie używam "tanich" podkładów, bo w końcu to nasza twarz jest najbardziej cenna, a nie pieniądze.
Dlatego nie żałuję pieniędzy na dobry podkład, znam wiele znacznie lepszych niż ten i również nadają się do cery skłonnej do wyprysków, więc nie trzeba się martwić o zapychanie.

Swoją drogą cena mówi bardzo wiele o jakości i coraz rzadziej używam tych najtańszych kosmetyków, bo to dla mnie zwykłe buble, szkoda mi na to mojej skóry, bo mogę sobie narobić kłopotów.
Wcale nie musicie wydawać 150 zł, czy 200 zł, by mieć w domu fenomenalny podkład.
Tu nie chodzi o to, by używać samych marek selektywnych jak Dior, Chanel, Lancome, czy Guerlain.
Po prostu nie warto wydawać pieniędzy na produkty najtańsze i strasznie słabe jakościowo, bo te górnopółkowe są zazwyczaj bardzo, bardzo, bardzo wydajne i po przeliczeniu, miesięcznie wydajecie góra 30 zł.

Dodatkowo powiem, że przy cerze mieszanej należy zwracać dużą uwagę na skład, lepiej by kosmetyki nie zawierały parabenów i silikonów, bo mogą zapchać.

A fluid Sorai polecam dziewczynom o cerze suchej, która nigdy się nie świeci i dla tych, które nie mają z cerą najmniejszych problemów i nie muszą nic kryć.

Używam tego produktu od: raz w życiu mi się zdarzyło
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Matuje, lecz nie kryje.

Dorwałam go na promocji i musiałam wziąć 2, bo oczywiście mojego koloru nie było. Wzięłam najjaśniejszy i najciemniejszy, łącze je razem i kolor jest naprawdę ok, tak samo jak sam podkład. Ma fajną konsystencję, nie rolluje się na twarzy, łatwo się rozprowadza i stapia z twarzą, nie ma efektu maski. Dodatkowo ładnie pachnie. Jednakże słabo kryje, niestety :( Od Sorayi wymagałabym czegoś więcej. Producent zapewnia nas o doskonałym kryciu, ale pod tym względem jest to bubel. Co do zmatowienia cery, nakładając na niego puder to nawet nie wiadomo czy to podkład nas zmatowił czy puder właśnie.. Na pewno dobry produkt dla osób o nieskazitelnej cerze :)

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Najlepszy :)

Witam :) Kupiłam ten podkład, ponieważ szukałam czegoś lekkiego do cery mieszanej. Podkład jest świetny, super sie rozprowadza, nie tworzy smug i nie robi maski co jest bardzo ważne szczególnie latem :) Koloryt jest wyrównany, cera jest jednolita nawet pokrył niektóre czerwone przebarwienia. Może nie matuje jakoś specjalnie bardzo ale przy mojej mieszanej cerze mat trwa całkiem długo:) Po niektórych podkładach stosowanych ostatnio wyskakiwały mi niespodzianki a ten spisuje sie świetnie :) Za tak niską cenę postanowilam wypróbować i to był strzał w 10-tkę :) Nie prędko go zamienię na inny :)

Używam tego produktu od: kilku tygodnii
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie najgorszy

Make-up okazał się bardzo dobry dla mnie na lato. bo w zimie mam niestety dużo jasniejszą cerę niż najjaśniejszy odcień tego fluidu. :D nie produkują takiego koloru, jaki ja mam naturalny odcień skóry.

+ ładny kolor
+ bez efektu maski
+ ładnie matowi
+ nie miałam jakiś niespodzianek typu pryszcze i wągry po jego użyciu
+ nie zważa się brzydko jak niektóre fluidy
+ lekki, w ogóle nie czuć go na twarzy

- szybko znika z twarzy, nie jest trwały niestety. Po kilku godzinach w ogóle go nie ma
- słabo kryje

Używam tego produktu od: przez rok, kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 30 ml

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dla mnie odpowiedni

Zacznę od tego, że w końcu znalazłam dla siebie idealny kolor - 01 jasny beż. Nie ma efektu maski na twarzy. Konsystencja bardzo dobra, nie za gęsty. Dobrze nakłada się i palcami i pędzelkiem. Twarz się nie świeci, a zarazem nie jest zupełnie zmatowiona dzięki świecącym drobinkom. Długo utrzymuje się na twarzy. Nie czuję, że mam podkład, bo jest lekki.
Natomiast moim zdaniem wcale tak dobrze nie kryje. Zaskórniki i przebarwienia widać. I to nawet mocno.
Jednak więcej plusów niż minusów.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dla mnie N I E

Kupując go pomyślałam Soraya nie będzie taki zły . Jednak bardzo mi nie pasował ;/
Miałam chyba opalony kolor , niestety dawał bardzo nienaturalny , pomarańczowy efekt ; ( No i twarz po nim się nieestetycznie świeciła , wyglądała nieświeżo.. Ten podkład źle się rozsmarowywał , zostawiał smugi i miał fatalną konsystencję . No i również eksponował niedoskonałości , nie tuszował ich wogóle . Jedynym plusem jest zapach . Owy fluid naprawdę śloicznie pachnie ; ) Niestety to chyba jedyna jego zaleta ,
Podsumowując nie byłam zadowolona z tego produktu . Myślę , że nadaje się tylko dla pań z ładną cerą bez mankamentów . :)

Używam tego produktu od: wiosna / lato 2009
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super

Uwielbiam ten podkład bo nie robi efektu maski i jest leciutki:) Mam kolor 01 jasny beż. Na poczatku wydawał mi się zbyt jasny ale jednak idealnie stapia się z moja skórą.Mam cere normalna i u mnie wytrzymuje jakieś 5-6 godz.Także jak dla mnie dosc długo:)Jest niedrogi bo tylko 14zł ma ładny zapach taki cytrynowy:)Z pewnością kupie go ponownie:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Niestety nie dla mnie

Przy pierwszym opakowaniu byłam całkiem zadowolona. Moja tłusta cera była zmatowiona, podkład ładnie zakrył wszelkie zmiany. Wybrałam najjaśniejszy odcień, który idealnie stopił się z moją karnacją.Ma fajną konsystencję i cytrynowy zapach.
Niestety minusem jest to,że zatykał pory. Podkład ten jest za ciężki dla cery trądzikowej,przekonałam się o tym przy drugim opakowaniu.
Szkoda, bo fajnie się zapowiadał.

Używam tego produktu od:przez 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niestety nie dla mnie...

Jestem właścicielką mieszanej,naczynkowej,skłonnej do wyprysków i dość wrażliwej cery :rolleyes: i postanowiłam przetestować to cudeńko ^^ oto wyniki testu :)
No to może na początek plusiki :]
+cena,zdecydowanie przemawia na korzyść
+konsystencja,
+ładnie się rozprowadza
+fajnie stapia się ze skórą
+gdy stan cery się poprawia ( nie ma wyprysków i zaczerwienienia są umiarkowane) jest idealny do podkreślenia urody

I to chyba tyle dobrego, a teraz minusiki:
-w moim przypadku matuje na 1,max2 godzinki,z pudrem i poprawkami wytrzymuje max 5 godzin :/
-strasznie zmienny tzn,robi się albo całkowicie biały albo niemiłosiernie pomarańczowy :/
-po nałożeniu na niektóre kremy po prostu się rozdwaja,pozostawiając na przemian białe i kolorowe plamy :/
-strasznie podkreśla suche skórki :cry:
-czasami dosłownie spływa z buźki
-krycie minimalne
-osadza się w zagłębieniach nawet tych malutkich :/
+-zapach,plus i minus bo na dwa opakowania w każdym był inny :] do teraz nie wiem jakim cudem :)

Sama nie wiem dlaczego kupiłam go po raz drugi,chyba liczyłam że może trafiłam na jakiś oszukany model hehe :) ale to samo i obu przypadkach.
Dobry dla osób rozpoczynających przygodę z podkładami,dla tych którzy wymagają od podkładu czegoś więcej,radzę szukać dalej :)

Używam tego produktu od:2-3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:sztuk 2 :]

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    772
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    762
    pochwał

    9,56

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    629
    pochwał

    9,11

Zobacz cały ranking