Sephora, Poudre Eclat [Highlighting Bronzing Powder] Puder prasowany brązujący / rozświetlający

Sephora, Poudre Eclat [Highlighting Bronzing Powder] Puder prasowany brązujący / rozświetlający

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

Pojemność 0 ml
Cena 42,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Wielofunkcyjny puder rozświetlający występujący w dwóch wersjach kolorystycznych:
- brązy & złoto (brązująca)
- biel & róże (rozświetlająca).
Zawiera 3 odcienie, które można ze sobą mieszać bądź nakładać oddzielnie. Puder można stosować na całą twarz, na policzki lub jako cień do powiek.

Cena: 42 zł

Recenzje 23

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Znakomity

Nie znalzłam żadnych wad tego kosmetyku, no chyba że mogłoby go być troszkę więcej.
Uwelbiam go, nie znam lepszego. Mam wersję rozświetlającą, która daje piękny efekt. Nie zbyt nachalny, ale jednak widoczny. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Warto.

Bardzo dobry róż. Mam wersje brązująca. Jak go zobaczylam w Sephorze to nie bylam do niego przekonana bo jest go malo i dziwne kolorki, ale po zrobieniu wywiadu w internecie stwierdzilam ze warto. Zakupilam i jestem bardzozadowolona. Bardzo dobry produkt, ladne kolorki, naturalnie wygladaja na twarzy nie sa za mocne tak jak te pudry brazujace z Avonu.

Bardzo wydajny kosmetyk. Najlepiej nabiera sie go pedzlem duzym.

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno-wciaz uzywam

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelacyjne rozświetlenie

Od jakiegoś czasu szukałam pomysłu na rozświetlenie twarzy i ten produkt zwrócił moją uwagę swoją oceną uzyskaną w KWC. Jestem świeżo po zakupie wersji rozświetlającej i naprawdę jest rewelacyjny. Jak na razie zastosowałam go na całą twarz, co daje świetny efekt jasnej, porcelanowej cery z delikatnym i jednolitym nabłyszczeniem /nic z brokatu, efekt perły/. Utrzymuje się długo i jest łatwy w aplikacji. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo go lubię

Mam wersję brązującą i jestem z niej bardzo zadowolona. Odpowiada mi zestawienie kolorków i pojedyńczo stosuje do makijażu oka, wymieszane do modelowania buźki. Niby tkie małe pudełeczko, ale bardzo wydajne - przy codziennym stosowaniu wystarcza na całe lato i jeszcze na jesień zostaje ;-)

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: 3

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zbyt pomarańczowy :(

Nie dla mnie ten puder brązujący :(
Nie podoba mi sie zestawienie kolorystyczne. Te odcienie złota i miedzi na twarzy dają kolor zbyt pomarańczowy :( Zalatujący tandetą i trochę taniochą. Są zbyt intensywne, a trudno o subtelne muśnięcie tu i ówdzie, bo mi powstawały iskrząco-mieniące pomarańczowe placki na twarzy. Jak na puder brązujący jest zbyt rozświetlający a jako rozświetlacz ma zbyt intensywne kolory.
Być może puder rozświetlający byłby lepszy, bo do jakości nie mogę sie przyczepić. Drobno zmielony,dość trwały. Nie odpowiada mi zestawienie odcieni w pudrze brązującym.Najszybciej zużyłam najjaśniejszy pasek a potem reszta się skruszyła :(

Używam tego produktu od:przez parę miesięcy sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:1

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Polecam!

Pewnie powtórzę poprzedniczki, ale jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona.
Posiadam wersję różową, rozświetlającą.
Planuję zakup również brązowej, ale ciągle mam obawy, że będzie ciut za ciepła.
Metaliczny blask na twarzy, nie ma brokatu, żadnych drobin, to jest ogromnym plusem.
Każdego paska można używać osobno, choć są małe, co może sprawiać pewną trudność.
Bardzo wydajny, stosuję jako rozświetlacz, czasem również na powieki, w ogóle nie widzę ubytku.



Używam tego produktu od: grudnia 07
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dla mnie bomba:)

Mam kolor 02 (rose) i jestem zachwycona.Bardzo wydajny, swietnie modeluje twarz, daje piekny efekt rozswietlenia.Kolorystyka rewelacyjna.Juz sie zastanawiam nad zakupem wersji brazującej.Polecam !

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

jestem na TAK !!!

Mam dwie pryzmy-rozświetlającą i brązującą i z obu jestem bardzo zadowolona. Dają śliczny metaliczny połysk, nie znikają i nie bledną w ciągu dnia, są proste w nakładaniu i można fajnie stopniować intensywność koloru. Odcienie można dowolnie mieszać lub stosować jako cienie do powiek. Podoba mi się również konsystencja, choć mogłaby być ciut mniej "sucha".

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

To jest to, czego szukałam..

Posiadam obydwa warianty kolorystyczne i z obu jestem bardzo zadowolona .Szukałam kosmetyku, który pięknie rozświetli kości policzkowe, nada świeżego "looku" makijażowi i oto jest..Wygląda właściwie niepozornie ale efekt użycia kosmetyku jest idealny-nie ma się do czego przyczepić.Pięknie podkresla kości policzkowe, nadaje delikatny połysk , można z jego pomocą wykonać delikatny dzienny, a zarazem bardziej odważny makijaż na wieczorne wyjścia. Odcienie sa tak dobrane, ze można nimi wyczarować cuda. Odkąd go mam , spędzam 2 razy więcej czasu przed lusterkiem-nie mogę się napatrzeć. Jest super

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

sama nie wiem

Miałam wersję brązowo-złotą. Kosmetyk był trochę za suchy i za miękki - kruszył się. Niby ładnie rozświetlał skórę, ale czegoś mu brakowało. Efekt nie zadowalał mnie w 100%, był zbyt widoczny. Zdecydowanie bardziej lubię rozświetlacz z gwiazdkami.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

cudny :)

W ferworze zakupów zniżkowych w Sephorze stałam się jego właścicielką :)
Świetnie nadaje się jako cień - nie wałkuje się a mnie wałkuje się wszystko ;), rozświetlacz lub brązer. Ma bardzo delikatne drobinki które wyglądają elegancko a nie bazarkowo ;) naprawdę warto :ehem:

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ww trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetne!

Wspaniałe wielofunkcyjne cudeńko! Mam obydwie wersje i z obydwu jestem bardzo zadowolona. Pierwszą wersję brązującą kupiłam za namową Sephorzanki jako świetne mazidełko dla niewprawnej i trochę zagonionej istoty za jaką się podałam. Drugą wersję kupiłam zachwycona pierwszym produktem. Produkt wyzwala we mnie małą artystkę. Maluję się pędzlem, palcami, zawsze jestem zadowolona. Kolory tworzą wspaniałą mini-paletę, dobrze do siebie pasują, łatwo się mieszają. Można wykonać nimi delikatny prawie niewidoczny makijaż, ale też piękny, spektakularny, wieczorowy. Wersja brązująca pięknie rzeźbi twarz. W jednym produkcie drzemie wiele możliwości. I za to właśnie cenię ten produkt. Nie będzie przesadą, jeśli przyznam, że dzięki temu zestawowi polubiłam i oswoiłam robienie makijażu, który wcześniej wydawał mi się pracochłonny i niekoniecznie mnie satysfakcjonował.
Jedyne "ale" dodałabym do trwałości makijażu, na pewno trzeba go poprawić w ciągu dnia, zwłaszcza z policzków łatwo znika, ale ponowne otwarcie pudełeczka to sama przyjemność!!! Produkt wydaje mi się bardzo wydajny, chociaż nie jestem tego w stanie jednoznacznie stwierdzić, bo używam też dwóch innych mini-palet.
Opakowanie jest trwałe, małe, zawsze zmieści się do torebki. Podróżuje ze mną często i jeszcze nic złego mu się nie stało. Naprawdę polecam!!!

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: Po jednym z każdej wersji

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    620
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,95

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,79

Zobacz cały ranking