Pantene, Pro-V, Gęste i Mocne, Intensywna maseczka wzmacniająca (stara wersja)

Pantene, Pro-V, Gęste i Mocne, Intensywna maseczka wzmacniająca (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 4,1 /5

Pojemność 150 ml
Cena 12,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Ratunek dla delikatnych włosów. Odżywcza maseczka o bogatej, jedwabistej konsystencji działa głęboko, chroniąc i zabezpieczając delikatne włosy przed zniszczeniem, a także przywracając ich blask i podatność na układanie. Zbalansowana, odżywcza formuła, wzbogacona kompleksem Amino Pro-V nie obciąża włosów, co jest główną obawą właścicielek włosów cienkich i delikatnych.

Recenzje 16

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,1 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zadowalająca

Jestem zadowolona z tego produktu.
Maseczka ma odpowiednią konsystencję, łatwo się ją nakłada na włosy.
Po jej użyciu włosy są bardziej miękkie i lśniące. Łatwiej się także rozczesują.
Wydaje mi się, że trochę polepsza stan włosów.
Przynajmniej wizualnie fryzura lepiej się prezentuje.
Plus za przyjemny zapach maski, który dość długo utrzymuje się na włosach.


Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

na czwórkę

Dobra maska. Po użyciu włosy są gładkie i pachnące. Dobrze się rozczesują. Przez jeden dzień, uszkodzenia na moich włosach były niewidoczne. Maska sprawiła, że u nasady włosy podniosły sie, co jest oczywiście zaletą, ale jeśli macie tak jak ja, niesforne włosy, to potem trudno będzie wam ułożyć te \'podniesione\' włosy.. Ogólnie jestem na tak dla tej maski. Maskuje na jakiś czas uszkodzenia włosów, ale nie ma spektakularnego efektu. Opakowanie trochę małe, średniowydajny produkt.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nawet dobra, ale...

Spełnione obietnice wzmocnienia i pogrubienia. Maseczka poradziła sobie nawet z moimi przesuszonymi końcówkami, jednak to wszystko kosztem obciążenia i mycia na drugi dzień.
Nie polecam posiadaczkom przetłuszczających się włosów.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo dobra

Kupiłam - jak zwykle - zachęcona opiniami na Wizażu :). I nie rozczarowałam się!
Moje włosy są krótkie, bardzo delikatne i cienkie, lekko szorstkie i przesuszone na końcach.
Maseczka ta sprawia, że są bardziej miękkie i lśniące. A poza tym "cięższe", ale nie obciążone. Nie są już takie delikatne, a fryzura tak szybko nie "znika" :).
Nie jest jakaś bardzo rewelacyjna, ale za tę cenę... lubię ją i na pewno nieraz kupię.
Edit: minus, bardzo słaba dostepnośc... ostatnio po 6 miesiacach (!) szukania, znalazłam ja przypadkowo w dorgerii :...
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ONA JEST ŚWIETNA!!!

Bardzo dobra maseczka za grosze:D
Świetnie wygładza,nawilża i nabłyszcza moje długie,cienkie i rozjaśniane włoski,są sypkie,grubsze i bardzooo mięciutkie po jej zastosowaniu,ja używam ją w zestawie z szamponem i odżywką i efekty są super:)

Używam tego produktu od:ok 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Do grubych włosów też:)

Bardzo lubię ten kosmetyk. Moim problemem zawsze była nadmierna ilość włosów. Długie, proste i bardzo gęste. Po tej odżywce są pachnące, aksamitne i odżywione. Pantene jak zwykle mnie nie zawiódł :D

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:1

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

może być

Plusy:
- włosy są miękkie, gładkie i lśniące,
- nie obciąża włosów,
- zapach,
- końcówki się nie rozdwajają.
Minusy:
- konstystencja,
- nie zauważyłam pogrubienia włosów,
- ciężko spłukać.

Maskę stosuję co kilka dni (zależy czy mam czas) i utrzymuję ją na głowie ok. 6 minut (na opakowaniu jest napisane, że 2 minuty wystarczą). Stosuję ją razem z szamponem, a już niedługo dokupię odżywkę. Może to jakoś pogrubi moje cieniutkie włosy.

Używam tego produktu od: chyba dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3-4?

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dla słabiutkich piórek cudo

Maseczki używałam jakiś czas temu, kiedy moje włosy nie były takie przesuszone jak teraz. Szczerze mogę ją polecić wszystkim posiadaczkom włosów cienkich i delikatnych. Może nie zagęszcza włosów, ale na pewno je odżywia, chroni, sprawia, że są sypkie i lsniące i co najważniejsze - NIE OBCIĄŻA:D.
Poza tym fajny zapach i super wydajność.
Zaznaczam, że nie wiem czy kupię jeszcze ten produkt, gdyz moje włsoy z cienkich zmieniły się w cienką saharę;) i obecnie walczę głównie z ich suchotą, ale jak wytepię ta pustynię to myślę, że chętnie powrócę.

Używam tego produktu od: używałam jakięs 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mój KWC:)

Zawsze narzekałam na swoje cienkie i oklapnięte włosy. Dodatkowo przetłuszczały się, więc musiałam zrezygnować z obciążających odżywek. Zachęcona opiniami Wizażanek postanowiłam wypróbować tę meseczkę. Włosy są po niej lekkie, miękkie i błyszczące i co ważne- nieobciążone, ale efektu gęstości nie zauważyłam u siebie nawet po zużyciu całego opakowania (maska jest naprawdę BARDZO wydajna i starcza na długi czas). Doszłam do wniosku, że działa ona jak inne odżywki, więc po skończonym opakowaniu dalej szukałam swojego KWC. Jednak zdzwiły mnie komplementy znajomych typu- Jejku, ale Ty masz gęste i piękne włosy! Jakiego kosmetyku używasz? Faktycznie- włosy stały się mocniejsze i gęste, co dostrzegłam dopiero z czasem. Niebawem znów wrócę do tej maseczki! Wszystkim posiadaczkom cienkich piórek- polecam!

Używam tego produktu przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelacyjna maseczka!!!

Maseczka jest rewelacyjna! Stosuję ją raz w tygodniu i trzymam 10 minut. Według mnie jest bardzo wydajna, wystarczy mi tylko odrobina (o wielkości ok. pól orzecha włoskiego) by nałożyc ją na całe włosy (od nasady aż po same końce, mam włosy do połowy pleców). Włosy znacznie się wzmocniły, są miększe (z natury mam bardzo sztywne włosy, ponieważ są grube) i pięknie pachną. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: 1 mięsiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobra maska

Nie wiem na ile ta maska sprawia, ze moje włosy są "gęste i mocne", ale na pewno działa w tym sensie, ze nawilżaja je, są super śliskie, łatwo się rozczesują, sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze. Ładnie pachnie. Działa, jeśli nawet nie trzyma jej na włosach 2 minuty,jak zaleca producent, lecz tylko kilkadziesiąt sekund. To jest naprawdę zaleta!!:)
Oczywiscie, działa tylko jesli ją stosuję, bo jesli nic nie nałożę na włosy, cały ten spektakularny efekt znika.
Wg mnie zasługuje na ponad 3 * ale mniej niż 4. Skoro jednak nie ma połówek, daję jej 4 *. No, powiedzmy za wydajność:) bo faktycznie jest wydajna.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie skończyłam pierwsze

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

BEZ DYSKUSJI KWC!!!

Rewelacyjny, doskonały i fantastyczny!
Mam, rzecz jasna, cienkie i delikatne włosy, co zawsze było moim problemem - a nawet kompleksem... :( Od dłuższego już czasu szukam kosmetyku, który (optycznie) by coś na to zaradził. I jest! :):D Włosy są wyraźnie grubsze, mięsiste i tak jakby "razem zbite" - nie wiem jak to ująć :D Po prostu - jest ich więcej :) Dodatkowo błyszczą, są zdrowe (używam codziennie suszarki, dwa tygodnie temu miałam robione pasemka). Ładnie pachnie, zapach długo utrzymuje się na włosach.

Jestem ogromnie zadowolona. Posiadaczki cienkich piórek - to coś dla was! :) POLECAM!

P.S. Oczywiście maseczkę kupiłam po przeczytaniu opinii na Wizażu :D Wielkie dzięki ;)

Używam tego produktu od: miesiąca - dwa razy w tygodniu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - wydajna :)

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    302
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    2
    recenzji

    1015
    pochwał

    9,95

  3. 3

    6
    produktów

    3
    recenzji

    989
    pochwał

    9,70

Zobacz cały ranking