Bielenda, Vanity, Krem do depilacji twarzy, ciała i bikini (skóra wrażliwa - stara wersja)

Bielenda, Vanity, Krem do depilacji twarzy, ciała i bikini (skóra wrażliwa - stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 3,4 /5

Pojemność 100 ml
Cena 6,40 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Wyjątkowo delikatny krem przeznaczony jest do ekspresowej depilacji twarzy oraz wrażliwych partii ciała, takich jak bikini oraz pachy. Produkt został wzbogacony ekstraktem z aloesu, który łagodzi podrażnienia, nawilża i pielęgnuje skórę, zapobiegając jej przesuszeniu.
Krem pozostawia skórę jedwabiście gładką, usuwając szybko i skutecznie zbędne owłosienie.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 63

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,4 /5

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Działa zbyt łagodnie

To był mój pierwszy krem do depilacji. Rzeczywiście jest bardzo łagodny. Tak bardzo, że usuwa tylko niektóre włosy a inne zostawia. Nie pomaga nakładanie grubszej warstwy ani trzymanie kremu dłużej. Nie wystarcza na długo. Włosy szybko odrastają.
Daję gwiazdki za to, że nie podrażnia i ma ładny zapach.

Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: tydzień

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

B adziew

Był to mój drugi krem do depilacji, zaraz po Veet.
W sumie, to kupiłam go, bo Veet to straszny bubel. No i nie różnią się zbytnio od siebie.
Plus:
- nie znalazłam podrażnień, chociaż oczywiście trzymałam na skórze tak długo, aż zaczęła mnie piec.
Minusy:
- przetrzymałam piekielnie długo, a i tak zero rezultatów, nawet na najcieńszych włoskach.
- kiedy stosuję go na ręce, jest to zbyt blisko do twarzy, natychmiast oczy zaczynają mi niemiłosiernie łzawić. Pierwszy raz spotykam się z taką reakcją na kosmetyk.
- cuchnie przeokrutnie, tak samo jak Veet.
- po zmyciu badziewia nałożonego na okres krótszy niż pięć minut, skóra mnie piecze,
- nie działa na okolice bikini, na nogi, pod pachami, ale w 30% działa na meszek na ręce. Działa, tzn. włoski są wypalone, poskręcane i i tak jakieś znaki ich obecności zostają.
- niewydajny.


Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

i tak i nie

Owy krem do depilacji był pierwszym jakiego kiedykolwiek użyłam. Szukałam takiego, który będzie idealny do depilacji wrażliwych i delikatnych miejsc okolic bikini. Zdecydowałam się na niego z powodu niskiej ceny i formuły roślinnej o której zapewnia producent. Jednak szczerze mówiąc chyba się rozczarowałam. Krem w dość grubej warstwie rozprowadziłam na ciele, z powodu mojego mocnego włosa postanowiłam trzymać 15 minut. Po 15 minut przejechałam szpatułką raz, z jednej strony. Coś zebrało albo bardzo znikomą ilość więc nałożyłam krem ponownie i odczekałam jeszcze 6 minut. Po upływie czasu zebrałam ponownie tym razem całość. W niektórych miejscach włoski zostały usuniętne, w niektórych nie. Gdybym powtórzyła zabieg po raz 3 pewnie pozbyłabym się wszystkich włosków, ale przecież nie o to chodzi, miał działać za 1 razem.... Podejrzewam, że krem może działać lepiej, gdy włoski są nieco dłuższe, moje miały 3-4mm. Ze względu na to że zużyłam może 1/4 tubki, spróbuje wkrótce ponownie tym razem na dłużym włosie. Podsumowując:

Plusy:
-zapach - jest całkiem przyjemny, był miłym zaskoczeniem
-wydajny - przy pierwszej depilacji w której dokonywałam powtórzeń zużyłam 1/4 tubki
-nie podrażnia - mimo iż trzymałam krem na skórze dwa razy dłużej niż radził producent (łącznie ok 20minut)
-nie uczula
-niska cena

Minusy:
-szpatułka - ostro wykończona i bardzo nieprzyjemna, u mnie powodowała ból
-nieskuteczny - przy dwóch podejściach usunął może 40% włosków
-miejsca w których włoski zostały usunięte i tak nie są w pelni gładnie



Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Absolutny niewypał...

Nie z wykrzyknikiem. !!!
A nawet trzema...
Nie ma totalnie żadnych plusów.. Nic go nie ratuje. Oto jak działa: NIE DZIAŁA!

Próbowałam na: pachy, nogi:
:( po zalecanym czasie postępując zgodnie z instrukcją nie usunął nawet 1/10 włosów. A te, które osłabił, poskręcały się.
:( gdy trzymałam dłuzej, było to samo
:( śmierdzi!
:( podrażnienia goiły się tydzień. W tym czasie chodziłam z owłosieniem, gdyż bałam się okaleczyć podrażnionej skóry.
:( odrastające włoski spowodowały stan zapalny, na który pomógł antybiotyk.

Stosowałam tak, jak kazano. Próbę uczuleniową wykonałam. O co chodzi? Ehh, nigdy więcej.

Używam tego produktu od: pare miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: 1/5 jednego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

i po co to?

Pierwsze podejście do kremu do depilacji i pudło. Produkt dłuuugo stał na półce bo nie mogłam się przemóc aby go w końcu wykończyć.

Po pierwsze- jak coś jest do wszystkiego, to jest do d....
Po drugie- zabójczy zapach. Korzystna jest tylko cena, ale i tak zbyt wygórowana za ten efekt.

Depilacja twarzy- zostawił sporo włosków na wardze, przez pół godziny utrzymywało się zaczerwienienie. Pachy- nie usunął nawet połowy włosków Bikini-całkowita porażka.
O dziwo dużo lepiej sprawił się na nogach- 80% skuteczności, efekt utrzymał się ok 5 dni i włoski odrastały delikatniejsze i mniej klujące.

Produkt wyłącznie dla fanów marki.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

no cóż

Długie włoski usunął idealnie niestety gorzej było z krótszymi.
Na drugi dzień dostałam okropnego uczulenia, a jednak wcześniejszy test wyszedł pozytywnie.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dla mnie OK

Używam do depilacji meszku nad ustami i włosków brwiowych między brwiami i nad- nie są czarne i nie jest ich dużo ale nie lubię jak są :) Nie chce mi się ich wyrywać pęsetą więc walczę z nimi tym kremem.
I sprawdza się- nie śmierdzi jakoś wybitnie, nie podrażnia skóry- co dla mnie ważne, jest wydajny i tani. Usuwa to, na co go stosuję.

Więcej mi nie potrzeba :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

do meszku a nie włosów

Produkt nie spełnia swojego zadania. Miał na długo usuwać włoski. Liczyłam że usunie chociaż na 3 dni, a tu 1 dzień i rosną.
Plusy:
- tani
- zapach ok
Minusy:
- efekt usuwania włosów taki jak po maszynce(tylko czas depilacji dłużysz)
- za mało go żeby depilować nogi


Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

raczej nie...

Nie jest to takie cudo jak można wyczytać w innych recenzjach...
Na plus jest to, że tani, że polski, że nie podrażnia, .ze ładnie pachnie.

Ale minusy są i jak dla mnie znaczące:
- wysusza skórę twarzy masakrycznie
- włoski są cały czas wyczuwalne, zrobiła się z nich szczecina, dla mnie chropowatośś po depilacji nie wchodzi w rachubę, a ten krem robi mi z okolicy pod nosem chropowatą, szorstką plamę
- włosy odrastają w tempie zawrotnym!
- łopatka do ściągania kremu- ostra i niewykończona-drażni skórę

Ogólnie szukam nadal, kiedyś miałam super krem włoskiej firmy-nie mogę go nigdzie znaleźć, ale tego już na pewno nigdy nie kupię. Nie warto.

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

co on zrobił

przyjemny chłodek na skórze.
zapach specyficzny - nie wiem czy mi się podoba :?
jednak najgorsze jest to, że nie usuwa wszystkich włosków, a te które nie zeszły są jakieś koszmarnie przesuszone, poskręcane, sucha skóra.
miał służyć do bikini ale zużyłam na nogiUżywam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Został u mnie na stałe

Kremy z tej serii uważam za bardzo dobre. Nie wywołują podrażnień i nie mają specyficznego brzydkiego zapachu podczas stosowania.Włoski usuwają dosyć dobrze - ja zawsze trzymam krem dłużej niż jest to zalecane na opakowaniu i często też powtarzam tę czynność raz jeszcze.Cena jest również niska. Dziwie się opinią niektórych dziewczyn - żaden krem do depilacji nie usunie dokładnie mocnego zdrowego włosa:-) przy jednokrotnym użyciu! przecież to nie kwas !:-)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bleee

Onie! Co to to nie! Na pewno już nie kupię tego czegoś! Nie dość, że producent zapewnia, iż owłosienie można ściągać szpatułką po ok. 6 minutach, to ja trzymam 10 a i tak muszę później poprawiać później maszynką do golenia! Jak do tej pory nie spotkałam niczego gorszego. Jedyny plus to to, że nie uczula i jest wydajny.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    0
    recenzji

    619
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    16
    recenzji

    23
    pochwał

    5,92

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    998
    pochwał

    4,80

Zobacz cały ranking