Oxeril, Oxeril 30, Krem regulujący proces rogowacenia

Oxeril, Oxeril 30, Krem regulujący proces rogowacenia

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

Pojemność 50 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Krem do skóry suchej, z objawami nadmiernego rogowacenia i złuszczania, regulujący proces rogowacenia. Zawiera 30% mocznika.

Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami skóry. Nie zawiera środków konserwujących, kompozycji zapachowej i barwników. Dzięki dużej zawartości mocznika 30%, a także kwasu mlekowego i gliceryny krem skutecznie zmiękcza i wygładza skórę oraz eliminuje objawy wzmożonego rogowacenia. Specjalnie opracowana formuła kremu wzbogacona o masło Shea zapewnia komfort skórze suchej. Alantoina działa kojąco.

Wskazania:

- nadmierne rogowacenie skóry (kolana, stopy, łokcie, dłonie)

- rogowacenie przymieszkowe (ramiona, uda)

- wrastające włosy po depilacji

- wspomagająco w leczeniu niektórych schorzeń dermatologicznych (łuszczyca, rybia łuska, wyprysk).

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 4

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Przyjaciel moich stóp :)

Oxerilem smaruję głównie moje biedne, ciągle wysuszone i obtarte stópki :(. Zwykłe, drogeryjne kremy kiepsko sobie z nimi radzą. Sucha, zrogowaciała skóra "uległa" dopiero mocy mocznika w wysokim stężeniu :).
Oxeril bardziej przypomina maść, jest tłusty i bezzapachowy. Wchłania się nieco lepiej niż np. krem Scholla, ale i tak nie nadaje się na dzień. Natomiast w nocy działa cuda. Właściwie efekty dostrzegłam już po pierwszym zastosowaniu. Przy regularnym stosowaniu stopy stały się naprawdę gładkie i miękkie:).
Krem jest skuteczny w przypadku bardzo wysuszonej, zrogowaciałej skóry, ale wymaga bezwzględnej systematyczności. Wystarczy 1- 2 dni przerwy i problem powraca. Chciałabym, żeby efekty utrzymywały się dłużej, ale i tak jestem zadowolona.
Niestety, Oxeril nie do końca poradził sobie z moim problemem rogowacenia przymieszkowego i wrastających włosów. Co prawda trochę go złagodził, ale nie wyeliminował całkowicie. No i krem nie należy do wydajnych, ze względu na małą pojemność.
I tak bardzo polecam!

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

anioł dla nóg

Zalety:
-bezapachowy
- w poprzednie wakacje po raz pierwszy w życiu włożyłam sandałki z odsłoniętą piętą
-wróciłam do regularnego depilowania nóg kremami/ elektrycznie i nie martwię się o wrastające włoski (cud!)
-moje łokcie są gładkie jak u niemowlaka
-o dłoniach nie muszę chyba wspominać ;)
-właśnie testuję krem na paszczy mężczyzny któremu twardy zarost utrudnia golenie (dwudniowy efekt zachęcający)


Rzecz do dyskusji-krem wydajny przy stosowaniu na pięty i łokcie.Na nogi- zużywam tubkę w kosmicznym tempie.I wycisnąć do końca się nie da z uwagi na twardość opakowania

Wada :boję sie odstawić żeby koszmar suchych warstw nie wrócił ;)))

Używam tego produktu od:około roku
Ilość zużytych opakowań:4

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo dobry

Działa tak jak obiecuje producent. Używam go na łokcie i kolana, czasem również na dłonie, bo bardzo mi się wysuszają. Po użyciu czuję lekkie szczypanie, naprawdę ledwie zauważalne. Stosuję go na noc i rano już widać efekty. Skóra jest bardziej miękka, delikatniejsza i lepiej wygląda. Po zastosowaniu go na dłonie, doznałam wręcz szoku, że mogą być aż tak gładkie i delikatne.

Krem ma postać półprzezroczystą, bez wyraźnego zapachu, jest bardzo gęsty.

Dość drogi jak na tak małą pojemność, ale wystarczy odrobina, aby pomógł. Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze, rzadko używam

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

skuteczny

Przy systematycznym stosowaniu działa naprawdę nieźle. Miałam problemy z włoskami wrastającymi po depilacji a teraz jest dużo dużo lepiej:) Jest bezzapachowy i w miare wydajny. Jedno opakowanie wystarcza mi na ponad 2 miesiące a przy tej cenie to znowu nie tak dużo.
Polecam.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    299
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    2
    recenzji

    1007
    pochwał

    9,82

  3. 3

    6
    produktów

    3
    recenzji

    983
    pochwał

    9,68

Zobacz cały ranking