MPM Product, Prostownica ceramiczna BWT-B54

MPM Product, Prostownica ceramiczna BWT-B54

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Pojemność 0 ml
Cena 80,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Dane techniczne prostownicy:
Ceramiczne płytki przytwierdzone na stałe
Termostat z płynną regulacją temperatury
Obrotowy przewód
Pobór mocy: 35 W
Zasilanie:
230 V


Recenzje 28

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Trwała lecz bardzo niszcząca włosy

Prostownice zaczęłam uzywać rok temu gdyż niefortunnie zaczęły mi sie kręcić włosy :( a w domu innej nie posiadałam . Prostownica jest naprawde trwała wręcz niezniszczalna . Moja mama kupiła ją kiedy odrazu wyszła więc ma z 8 lat. Włosy prostuje codziennie . Przejde do szczegółów :
Plusy:
-bardzo trwała ani razu sie nie zepsuła
-długi obracający się kabel
Minusy:
-bardzo spala włosy przez nią jak ich nie prostuje mam siano na głowie
-nagrzewa sie bardzo długo
-musze kilka razy aplikować by włosy były idealnie proste
-brak wyświetlacza (wielki minus)
-bie moge dobtze dobrać teperatury gdyż obok pokrętła zdarły sie stopnie
-to gówniane pokrętło bardzo niepraktyczne
-cała rączka jest gorąca więc można sie poparzyć
Ogólnie nie polecam jej nikomu chyba że kroś chce spalić sobie włosy:)

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Trwała.

Trzeba jej to przyznać, jest niemal niezniszczalna - mojej koleżance wpadła do wiadra z wodą po myciu podłogi i po wyschnięciu dalej działała.
Była to moja chyba trzecia w życiu prostownica, kupiłam ją 7 lat temu, latem 2005.
Wtedy ceramiczne prostownice to był szał, coś nowego, wspaniałego.
W rzeczywistości szału nie było, prostownica bardzo niszczyła włosy, po jakimś czasie użytkowania między suszeniem a prostowaniem włosy wyglądały jak siano.
Doprowadziła moje włosy do ruiny.
Używałam jej niestety codziennie przez ponad 3 lata, dopiero na gwiazdkę 2007 sprawiłam sobie porządną prostownicę Braun.
Dla prostownicy MPM plus jedynie za tę niezniszczalność i cenę, niestety.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Kilka lat dobrej współpracy

Używam jej od kilku lat, chyba 5 lub 6. Pamiętam, że wtedy była kupiona za ok. 100 zł, teraz można na nią wydać grosze.

Cóż, jest to moja pierwsza prostownica i najprawdopodobniej ostatnia, gdyż używam jej obecnie sporadycznie.

Podoba mi się to, że można regulować temeraturę, dzięki czemu można ustawić sobie niższą, jednak ja muszę mieć zawsze tą najwyższą i kilkukrotnie przejechać nią po włosach, zeby uzyskać efekt idealnie prostych włosów.

Nie zamierzam obniżyć jej notowania z powodu tego, że moje włosy nie są w stanie wytrzymać kilku godzin, bo to raczej zależy od innych czynników.

Prostownica nagrzewa się dość szybko do najwyższej temperatury, dzięki dwóm diodom wiem, kiedy jest już gotowa do użycia.

Kiedyś prostowałam włosy codziennie bez żadnych specyfików chroniących i nie zauwazyłam jakiegos ogromnego spustoszenia w moich wlosach, niemniej zawsze miało to jakiś wpływ. Teraz duet prostownica+termoochrona działają świetnie, mam lśniące i zdrowe włosy.

Nie do końca jednak jest tak różowo. Mimo obrotowego kabla zeszła izolacja z niego no i musiałam zabezpieczyć go, żeby nie mieć spotkania z prądem. Przy tym mimo czysczenia płytki ceramiczne brązowieją.

Nigdy nie spadła mi na podłogę, więc żadna z płytek nie pękła.

Mam nadzieję, że jeszcze posłuży mi jakiś czas i nasza współpraca nadal będzie układać się dobrze.

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: jedna

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie ma czym się zachwycać.

Moja pierwsza prostownica. Kupiłam ją 5 lat temu w supermarkecie. Na początku byłam zadowolona z efektów, jednak po czasie bardzo zniszczyła mi włosy. Teraz już praktycznie nie działa na moje włosy, w końcu używam cały czas tej samej od 5 lat. Jeśli ktoś sporadycznie chce wyprostować włosy na jakieś większe wyjścia to polecam: nie jest droga i dobrze spełnia swoją funkcję. Jednak gdy ktoś tak jak ja musi używać prostownicy po każdym umyciu włosów to kupcie coś lepszego. Ja właśnie zamówiłam Babyliss pro 230 Radiance:) Niestety kabel tuż przy prostownicy odłamał mi się kilkakrotnie, nawet iskry leciały, przez co również odejmuję gwiazdki.

Używam tego produktu od: 5 lat
Ilość zużytych opakowań: jedna ale kilkakrotnie naprawiana (przez ten kabel)

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Tak,dla rzadko prostujacych:)

Kupilm kilka lat temu,(wczesniej mialam metalowe pozniej teflonowa ale po kilku miesiacach zdarla sie powloka plytek)i to nie za 80 ale ok 35 zl ,nie wiem skad ta cena,bo do dzisiaj widuje ja za ok 40zl w sklepach.Moge potwierdzic to co napisaly recenzentki-plytki po jakims czasie brazowieja i staja sie chropowate (u mnie po ok roku),i nie wierze ze to kwestia kosmetykow-do wlosow uzywam glownie naturalnych olejkow a tego nie da sie niczym oczyscic.
Sama prostownica jak na cene(40zl)jest b dobra,co prawda trzeba nia przejechac kilka dobrych razy po wlosach( a mam krecone i puszace sie)i efekt potrafil trzymac sie tylko kilka godzin,ale nie spodziewajmy sie cudow z tak niska cene.Oczywiscie nawet wilgoc w powietrzu popsuje efekt .Po 1.5 roku latach pekla mi plytka,o zwiekszonym czsie nagrzewania ,za to zmniejszonym efekcie prostowania,nawet nie wspominam.Na koncu kabel zasiljacy odlaczyl sie od prostownicy i poparzyl mi dlon!!!!To chyba w ogole wspolna cech produktow MPM!!Uwazajcie na to!:)Wyrzekam strasznie :)ale mimo to uwazam ze w tym przedziale cenowym to calkiem niezla prostownica,mimo wszystko,teraz uzywam Remingtona S1051 i jest o niebo lepszy (ale tez drozszy);)Nadaje sie dla osob prostujacych sporadycznie,na co dzien niszczy wlosy(no,nie tak jak metalowe...)Podczas uzywania mailam masakrycznie zniszczone koncowki,doslownie sypaly sie w czasie czesania,mimo odzywek itd.Zakreconym z serca radze dolozyc i kupic cos przyzwoitego:)

Używam tego produktu od:3 -4 lat
Ilość zużytych opakowań:2

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ok

Przerzuciłam się na nią z prostownic metalowych i byłam zachwycona. Prostowała znacznie lepiej, do tego mniej niszczyła włosy. Po jakimś czasie i niezliczonych upadkach z mojego biurka pękła mi wreszcie jedna płytka, ale i w takiej sytuacji nie mam skatowanych włosów. Dziś rozglądam się za nową i chociaż tej już bym nie kupiła to... będę ją miło wpsominać ;)

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Może.

Mam tą prostownicę od ponad dwóch lat. Jestem z niej bardzo zadowolona. Mam włosy cienkie, więc szybko mi się nią prostuje. Włosy długo trzymają się proste, są lśniące i lejące. Płytka nagrzewa się w miarę szybko. Jedyny minus to taki, że płytki mi się szybko zniszczyły. Ale ogólnie jest dobrze ;)

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Całkiem niezła

Mam cienkie, przetłuszczające się włosy, które puszą się i kręcą. To była moja druga prostownica (żelazka do ubrań nie liczę :)) służyła mi naprawdę długo i rewelacyjnie. Niestety ponad rok temu zaczęła szwankować, płytki zbrązowiały od kosmetyków, zrobiły się chropowate, niszczyły mi włosy a efekt prostowania i tak znikał po paru godzinach. W końcu pękł brzeg jednej płytki i złamał się kabel powodując zwarcie i mały pożar w łazience. Jak na moje warunki finansowe 4 lata temu (uczennica liceum) i techniczne ta prostownica to był hit, teraz już bym jej nie kupiła.



Używam tego produktu od: 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetna w swojej klasie

używam od ponad półtora roku i uważam ją za bardzo dobrą prostownicę jak na swoją cenę. miałam kontakt z droższymi i efekt był praktycznie ten sam. Włosy pozostają proste przez dłuższy czas. Szybko się nagrzewa, mimo że pękła z mojej winy przy rogu nadal mi służy.
Sadzę że gdybym miała kupować następną to wypróbuję coś droższego ale to nie zmienia faktu, że z tej jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:ponad półtora roku
Ilość zużytych opakowań:1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dla mniej wymagających

Mam cienkie włosy, jest ich mało, mają tendencje do szybkiego przetłuszczania się, po umyciu kręcą się i falują. Prostownica może i jest dobra, ale niestety z moimi włosami nie daje rady, efekt utrzymuje się tylko 2-3 godziny, po tym czasie włosy na końcach zaczynają się kręcić. Posiadam tą prostownicę od 2,5 roku do użytku codziennego - podczas pierwszych prostowań byłam bardzo zadowolona z efektów, włosy wyglądały na bardzo zdrowe, gładkie i lśniące, niestety dalej było już tylko gorzej. Obecnie prostownica zamieniła moje włosy w siano, są matowe, suche i mają porozdwajane końcówki, często się elektryzują.
Mam tez kilka zastrzeżeń technicznych. Tak jak wspominałam posiadam ją od 2,5 roku, po 2 latach (gdy minęła gwarancja oczywiscie .__.) zaczeły się problemy. Jedna z płytek wygląda jakby była przypalona, ma brązowy oddcień, ale to możemy zgonić ewentualnie na odżywki (tylko dlaczego jedna z płytek, a nie obie?). Następnie diody zaczęły wariować, świeciły jak chciały, prostownica nagrzewała się także kiedy chciała. Było to spowodowane przebiciem w kablu (podczas prostowania pewnego dnia zaczęła strzelać! :D). Kabel na szczęscie udało się zlutować, niestety nie na długo, problem powtórzył się jeszcze 2 razy, a jako że prostownica jest nierozbieralna (ma tylko dwie małe śrubki przy samym zawiasie więc odkecenie ich jest nieosiągalne) kolejny raz moze okazać się smiertelny.
Podsumowując polecam prostownice osobom, które nie są zbyt wymagające i mają włosy bardziej podatne na prostowanie niż moje. Cena jest niewielka więc to duży plus.
Ja osobiście rezygnuje z niej na rzecz Remingtona S2014, na którego właśnie czekam :)

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ok, ale bez sensacji

mam mocno kręcone włsy, ale prostuję je rzadko, więc szukałam czegoś taniego do używania okazyjnie
z prostownicy jestem zadowolona, służy mi już 3 lata, nie psuje się, jest lekka, w miarę wygodna w użyciu
ma jednak małą moc, prostowanie zajmuje sporo czasu a włosy nie są idealnie "ulizane" jak lubię, a mam porównanie z babyliss używaną u koleżanki, prostowanie tamtą zajmuje o połowę mniej czasu, najwyżej 3 pociągnięcia, a moją - nawet 10 razy "jadę" nią po jednym pasemku
do tego sporo włosów wypada mi podczas prostowania, tak jakby je wyrywała
następnym razem inwestowałabym w coś lepszego, ale polecam tą do włosów ktore trzeba tylko trochę wygładzić i w razie ograniczonych funduszy - jest przyzwoita
Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ok

Była to moja druga prostownica (pierwszą była aluminiowa ;p) Ogólnie prostownica nie jest złą. Na poczatku byłam z niej bardzo zadowolona, szybko sie nagrzewała , dobrze prostowała moje niesforne włosy , po jakims roku juz przestala tak dobrze prostowac , a nagrzewala sie co najmniej 5 min, a to stanowczo za dlugo... . Pewnie dalej bym jej uzywala , ale spadla mi i popękały plytki... grzac dalej grzeje , ale strasznie ciagnie i wyrywa wlosy przez to ze plytki popekaly.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    471
    produktów

    0
    recenzji

    610
    pochwał

    10,00

  2. 2

    9
    produktów

    9
    recenzji

    22
    pochwał

    5,71

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    990
    pochwał

    4,83

Zobacz cały ranking