HiPP, Pflege-Öl (Oliwka pielęgnacyjna) (stara wersja)

HiPP, Pflege-Öl (Oliwka pielęgnacyjna) (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 4,6 /5

Pojemność 200 ml
Cena 10,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Oliwka pielęgnacyjna jest szczególnie wartościowa ze względu na zawartość naturalnych olejów roślinnych - sezamowego i migdałowego. Może być stosowana już od 1 dnia życia do pielęgnacji i masażu skóry niemowląt oraz oczyszczania okolic okołopieluszkowych. Regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom u kobiet w okresie ciąży oraz po narodzinach dziecka.
Ocena bardzo dobra w prestiżowym teście niemieckiego magazynu OKO-TEST 1/2006.

Bez oleju mineralnego, stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii, bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące, bez barwników i substancji konserwujących, bez emulgatorów, dobrze tolerowana przez skórę.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 162

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,6 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Najlepszy!

Podpisuję się pod każdą pozytywną recenzją tego produktu.
+Wspaniały skład (chyba najbardziej przyjazny z wszystkich tego typu produktów dostępnych w drogerii)
+Długotrwałe nawilżenie bez tłustej powłoki na skórze
+Bardzo przyjemny zapach
+Wydajny

To chyba będzie przyjaźń na całe życie:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kocham nad życie!

+zapach
+nawilżenie
+szybko się wchłania (wcieram ją w mokre ciało, a potem delikatnie osuszam ręcznikiem)
+cena
+wydajność
+opakowanie (nie ześlizguje się z rąk, bo jest wyprofilowane)

- brak

Używam tego produktu od: 8miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetna

Używamy na pół z córką (4 miesiące). Łagodzi podrażnenia (mam bardzo suchą skórę). Córki ne uczulił.
Stosuje go tez na twarz. Ma bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Uwielbiam <3

Staram się jak najbardziej nawilżać moją skórę. Uwielbiam opalać się latem (mogłabym całymi dniami leżeć w ogrodzię bądź na plaży ), zimą od czasu do czasu chodzę do solarium.

Mam bardzo wiele balsamów, jednak nic nie nawilża tak, jak właśnie dziecięca oliwka :).

* pięknie pachnie
* doskonale nawilża
* w miarę szybko się wchłania
* nie brudzi ubrań
* jest bardzo wydajna
* łatwo dostępna
* przystępna cena

Jest to kosmetyk, do którego zawsze wracam :)

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobra oliwka

Oliwka sprawuje się nieźle, nakładam ją na mokrą skórę po prysznicu i wmasowuję. Dobrze natłuszcza skórę. Ładnie, choć intensywnie pachnie, nie uczuliła mojej skóry, choć po zrobieniu TŻ masażu i nie umyciu rąk - trochę mnie piekły.
Używam jej bardzo rzadko, bo nie lubię chodzić taka lepiąca :p: Sprawdza się też jako oliwka do masażu, nie wsiąka szybko w skórę (jak np. Bambino).
Chciałam jej używać pierwotnie do twarzy, zastępując krem. Ale nie nadała się, po wsiąknięciu w skórę - była sucha.
Chyba najładniej pachnąca oliwka jaką znam. I ma ładne, estetyczne opakowanie. Jej jedyny minus to cena, troszkę wysoka, ale warto.

Kupię ponownie, bo nie ma lepszej oliwki chyba - może i natłuszczają, ale żadna tak nie pachnie :love:
Nie oceniam na maksa, bo to tylko oliwka - najczęściej używana do masażu :p:

PLUSY:
- ładny zapach
- natłuszcza (to jej główne zadanie, spełnione)
- buteleczka jest urocza, ładniejszej nie widziałam :)
- nie wylewa się z butelki
- nie świeci się mocno, a nadaje taki satynowy blask skórze

MINUSY:
- cena, ale jest jej wart!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Po prostu wyśmienity

Do kupna tej oliwki zachęcił mnie opis znaleziony w internecie i prościutki, naturalny skład. Nakładam ją na twarz (cera mieszana, ze skłonnością do produkcji niesamowitej ilości sebum) i muszę przyznać, że spisuje się doskonale. Na wilgotną cerę nakładam naprawdę niewielką ilość, przez co oliwka staje się wydajna, delikatnie masuję i resztki wycieram papierowym ręcznikiem. Po takim zabiegu skóra jest niesamowicie miękka i gładka; mam uczucie tłustej skóry, ale zupełnie tego nie widać - ta oliwka fantastycznie matuje! Pachnie przyjemnie, jak dzidziuś i świetnie się wchłania.
Podsumowując:
- wydajna,
- niesamowicie matuje,
- przyjemny, delikatny zapach,
- dobrze się wchłania,
- pozostawia uczucie miękkiej skóry (niczym pupka niemowlaka ;)).

Za taką cenę to po prostu mój KWC.Używam tego produktu od: rok i 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 4-6

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

cudo

Oliwka zastąpiła mi balsamy do ciała, bo zdecydowanie lepiej nawilża. Zostawia film na skórze, bo nie łudźmy się, to nie jest balsam, tylko oliwka (czyli nic dziwnego, że tłuste, dlatego dziwi mnie uznawanie tego faktu za minus w niektórych recenzjach)
mam wrażenie, że jak na oliwkę mimo wszystko bardzo ładnie się wchłania
najważniejszy jest efekt: naprawdę odżywiona skóra
poza tym nie zapycha, kiedy czasem ratuję nią przesuszoną twarz, a mam cerę mieszaną
niewątpliwym plusem jest skład i zapach (taki niemowlakowaty, ale nie utrzymuje się na skórze)
Recenzja dotyczy tej najnowszej wersji, przez przypadek znalazła się tutaj :)
Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Must have it

Długo u mnie stała i czekała na zmiłowanie, bo dostałam ja gratis do szamponu HIPP dla córki. W końcu od niechcenia zaczełam jej używać sama i muszę powiedzieć, że wielkie było moje zdziwienie! Nie lubię oliwek, bo generalnie nawilżaja tylko w pierwszym momencie, a potem wysuszają skórę. Z tą jest inaczej.

PLUSY:
* Wspaniale nawilża i ujędrnia skórę
* Ma bardzo naturalny skład
* Dobrze sie wchłania, co jest mało spotykane wśród oliwek
* Nie zapycha skóry

MINUSÓW nie zaobserwowałam.

Z pewnością jeszcze ją kupię i córa tez zacznie używać, bo do tej pory uważałam oliwki za zło dla dzieci.


Używam tego produktu od: ok. 1 mc
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobra

Natłuszcza, dodana do wody przy kąpieli nie powoduje wysuszenia a po prysznicu na wilgotna skórę(później delikatnie wklepana ręcznikiem)sprawia,iż ta jest gładka,miękka, sprawiająca wrażenie lepiej odżywionej.Nie podrażnia.Oliwka ta jest doskonała do masażu-u mnie sprawdza się praktycznie do wszystkiego.Dziwie się panią które nie umiejętnie ja stosują bądź nie znają właściwości oliwek a wystawiają złe, krzywdzące opinie ...

Używam tego produktu od: oj dawna...
Ilość zużytych opakowań:duzo

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ok, ale są lepsze

Kupiłam tę oliwkę zachęcona prostym naturalnym składem mieszanką olejków: sezamowego i migdałowego. W nowej wersji zamiast olejku sezamowego jest słonecznikowy. Cóż jestem troche &quot;rozpieszczona&quot; olejkami z Weledy i Eucerinu, które moim zdaniem lepiej się wchłaniają i cudniej pachną stąd taka niska nota. Ale ta oliwka jest tania, przyjemnie pachnie, w zasadzie swoje zadanie spełnia więc zasługuje na mocne 4 gwiazdki! Opakowanie to inna historia a raczej koszmarek wyciekającego olejku..........
Podsumuwując: w tym przedziale cenowym czyli ok 12 zł jest najlepsza na rynku!

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

OK, ale bez zachwytów

Hmm..ja również skusiłam się na oliwkę po przeczytaniu pochlebnych opinii na wizażu, a raczej wątku, w którym dziewczyna opisuje, jak dzięki niej pozbyła się tłustej cery. Spróbowałam i na ciało i na twarz i nie byłam tak zachwycona...Nie zastępuje mi balsamu, ponieważ uczucie gładkości jest tylko bezpośrednio po aplikacji - rano skóra jest sucha, a nie mam z tym znowu takich dużych problemów...Stosowana na twarz delikatnie ją zmiękcza ale jakoś rewelacyjnie nie nawilża (zresztą trudno tego oczekiwać od oliwki). Rzeczywiście jest wielofunkcyjna i dzięki prostemu składowi można ją dodawać do praktycznie wszystkiego - ot, taki uniwersalny kosmetyk, który do czegoś zawsze się przyda. Mam zamiar dodać ją do żelu do mycia twarzy. Jeżeli chodzi o zapach to bardzo mi się podoba, opakowanie za to jest do niczego. Nie mam specjalnych wymagań estetycznych, ale nie lubię, gdy kosmetyk wylewa się z butelki. Krótko mówiąc, nie należy spodziewać się cudów, w końcu to tylko oliwka - i jako oliwka swoje zadanie spełnia na bdb+.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Straszny tłuścioch.

Bez zachwytów. Skład w porządku, ale nie jest to produkt dla mnie: gęsta, nie wchłania się, zatyka pory i za mocno pachnie. Minus za nieszczelne i niewygodnie opakowanie, po paru użyciach jest wysmarowane oliwką.
Używam tego produktu od: parę miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno, nie dałam mu rady do końca.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    478
    produktów

    0
    recenzji

    636
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    22
    recenzji

    25
    pochwał

    6,02

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1008
    pochwał

    4,73

Zobacz cały ranking