Tigi, Catwalk, Curls Rock Conditioner (Odżywka do włosów kręconych)

Tigi, Catwalk, Curls Rock Conditioner (Odżywka do włosów kręconych)

Średnia ocena użytkowników: 3,4 /5

Pojemność 250 ml
Cena 81,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Wszechstronnie działająca odżywka: definiuje loki, zabezpiecza je przed strzępieniem i ułatwia rozczesywanie, intensywnie nawilża, odżywia i odbudowuje strukturę włosa powodując, że loki stają się błyszczące i miękkie.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 14

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,4 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie !

***Niestety do moich włosów się kompletnie nie nadaje. Do tej pory używałam odżywki Goldwell, Loreal Professionnel Shine Curl i Kerastase. Kupiłam Tigi, ponieważ było w dużym opakowaniu i nawet nie przeszło mi przez myśl, że odżywka do włosów kręconych będzie się aż tak różnić od podobnych produktów pozostałych wymienionych przeze mnie firm. Porażka:
* jest bardzo twarda i trudno ją rozprowadzić na włosach
* mokre włosy po nałożeniu tej odżywki są szorstkie, twarde i takie pozostają
* zamiast nawilżać - wysusza, mam na głowie puch
* nic a nic nie ułatwia rozczesywania
* mokre mają połysk, po wysuszeniu są bez wyrazu
* nie chcą się ładnie kręcić, loki i fale są zniekształcone
*** Najgorsza odżywka jakiej używałam. Właśnie czekam na Goldwella i już napewno go nie zdradzę. Wrócą moje mięciutkie i lśniące loczki.



Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobra ale bez cudów

Nie zachwyciła mnie ta odżywka. Może dlatego że spodziewałam się tak wspaniałych efektów jak po kremie Tigi do stylizacji.
Jest dobra, ładnie pachnie, włosy łatwiej sie rozczesują... I tyle. Czy jej używam czy nie - nie widze jakiejś specjalnej różnicy.
A do najtańszych nie należy więc wybiorę jednak coś innego.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

było tak pięknie...

najpierw kupiłam 250ml pozniej 750ml i dostałam uczulenia! Trzeba uważać jeżeli ma sie delikatna skórę głowy. Odżywka sama w sobie spełnia obietnice Tigi, włosy sie nie puszą, skret jest piękny i lśniacy, włosy wyglądają na bardzo zadbane. Używałam z szamponem i kremem do loków z tej serii. Moim zdaniem ta odżywka połaczona z zwykłym szamponem bedzie dzałała równie dobrze. Szkoda bo produkty sa świetne ale nie dla wrażliwców dlatego daję 3***.

Używam tego produktu od: ok 7mc
Ilość zużytych opakowań: 250ml,750ml

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Niszczy włosy...

Długo myślałam nad zakupem odzywki, bo to jedna z najdroższych, jakie są dostępna na naszym rynku. Po pierwszy zastosowaniu podrażniła skórę głowy, mimo że na skórę jej nie nakładałam, wszystko mnie swędziało. Po wysuszeniu włosów byłam w szoku- matowe, szorstkie w dotyku siano. Po odżywce za 100zł...

Postanowiłam jednak dać jej szansę, bo myślałam, że może ma dogłębne działanie, którego po pierwszym zastosowaniu nie widać. Po dwóch miesiącach włosy już nie są takie matowe, ale są wysuszone, trudno się rozczesują, bardzo się plączą, są po prostu zniszczone. Nawet mój fryzjer to zauważył i pytał się, czy przestałam używać odżywek do włosów:(

Nie spodziewałam się takich efektów po zachwalanej i drogiej odżywce... Jest lepsza niż te z supermarketu, ale dużo gorsza niż zwykły Matrix za 1/3 ceny. Nie będę kontynuować przygody z tą firmą. Mam też krem do włosów kręconych. Efekty takie same. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Polecam

Mam tzw.fioła na punkcie swoich włosów, wiec w swojej karierze wyprobowalam bardzo duzo odzywek do wlosow kreconych.I jak narazie tylko ta mi bardzo odpowiada.Po niej mam takie fajne puszyste wloski i bardzo ladnie sie krecą.Jak wysusze suszarka to juz wogóle jestem zachwycona.Szkoda tylko ze jest droga ale co tam, dla moich włosów wszystko:) A zapomnialabym chyba o najwazniejszym-jest to jedyna odzywka po ktorej moje wlosy daja sie po umyciu rozczesac bez zadnego ciągniecia i wyrywania- po prostu bosko sie rozczesują:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Skuteczna

Uzywam razem z szamponem z tej serii, produkt godny polecenia. Włosy skręcone odzyskuja blask, lepiej się układają. Mam ten zestaw od 8 miesięcy i raczej nie przestawie sie już na inne nowości. produkt bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie 750ml

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Moja ulubiona

Używam odżywki w zestawie razem z szamponem z tej samej serii. W końcu znalazłam zestaw po którym moje włosy układają się w fale a nie "siano".
Odżywka ma super konsystencję, łatwo rozprowadza się na włosach. Moim zdaniem jest wydajna - mam opakowanie 750 ml z pompką i wystarczy mi ono co najmniej na pół roku ( myję włosy codziennie).
Mimo częstego mycia moje włosy nie są przesuszone, a naprawdę zdrowe i lśniące.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

wcale nie nadzwyczajna

Używałam jej najpierw w komplecie z szamponem z tej samej serii, a potem z jakimś innym. Z obydwoma działa tak samo.

Odżywka dobrze wygładza włosy, sprawia, że są mniej napuszone i przez to loki są kształtniejsze i trwalsze. Niemniej jednak nie jest to żaden spektakularny efekt, a przynajmniej nie na tyle, żebym sięgnęła po nią ponownie. Inne odżywki, niekoniecznie przeznaczone stricte do włosów kręconych też to potrafią, a i tak najwięcej zależy od produktów do stylingu.

Odżywka mą gęstą konsystencję i jest wygodna w stosowaniu, chociaż pod koniec opakowania ciężko ją wytrząsnąć z buteleczki.

Podobnie jak szampon pachnie strasznie sztucznie i chemicznie.

Używałam tego produktu przez jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Juz ze mna zostanie :)

Mam juz drugie opakowanie, tym razem takie wielkie chyba ma z 500 ml. Bo taka jest dobra. Praktycznie robi to wszystko czego od niej oczekuje. Moje wlosy ukladaja sie po niej cudownie - nareszcie kręcą sie tak jak powinny, a przy okazji sa nwilzone i blyszczace. Odzywka dobrze sie wyplukuje, ma piekny zapach i jest wydajna - 250 ml wystraczylo mi na ponad miesiac a myje wlosy co dwa dni.
Jak dla mnie to jest KWC :)


ps. cena w polsce (allegro) odstrasza ale ja kupuje zagranica i wtedy naprawde sie oplaca :)


Używam tego produktu od: poltora miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo dobra ale...

Do pewnego momentu byly same plusy. Pieknie pachnie, wlosy sa lsniace, miekkie, nie puszace sie ale i nie oklapniete - jednym slowem idealne. Totalnie sie zauroczylam kosmetykami do wlosow kreconych Tigi ale nie wiem, czy kupia ponownie, bo pop pewnym czasie moja skora glowy (sklonna do lupiezu i podraznien) zaczela sie sypac :( Wydaje mi sie, ze winowajca jest ta odzywka i strasznie mi z tego powodu zle :( Takze oceniam, ze to bardzo dobra odzywka do mniej wrazliwej skory glowy.

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

milutka

Odżywka ma ładny zapach, nie obciąża włosów i sprawia, że włosy są miękkie, delikatne i falują. Ponadto włosy są sprężyste i nawilżone, nie przypominają już "siana".

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobra

Podobnie, jak do szamponu z tej serii nie mam większych zastrzeżeń.
Bardzo dobrze sie rozprowadza i spłukuje.
Włosy po zastosowaniu odzywki są miękkie, lśniące, nie plączą sie, loki są bardzo ładnie podkreślone. Kondycja włosów bez zmian, nie zauważyłam jakiś rewelacyjnych efektów pielęgnacyjnych, ale tez ich stan sie tez nie pogorszył. Sa dobrze nawilżone.
Zapach przyjemny.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    757
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    721
    pochwał

    9,29

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    617
    pochwał

    9,13

Zobacz cały ranking