Olay, Active Hydrating, Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień (stara wersja)

Olay, Active Hydrating, Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Pojemność 100 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Emulsja aktywnie nawilżająca na dzień pomaga przywrócić cerze suchej, normalnej i mieszanej naturalny poziom nawilżenia. Unikalna formuła działa jak nośnik, dostarczając skórze aktywne składniki odżywczo-nawadniające i chroniąc ją przed utratą naturalnego nawilżenia. Emulsja ma wyjątkowo lekką konsystencję, więc szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, by skóra mogła naturalnie oddychać, dlatego jest idealna jako podkład pod makijaż.

Cena: 20zł / 100ml

Recenzje 47

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry produkt

Emulsję producent przeznacza do skóry normalnej, tłustej i mieszanej. Ja mam dojrzała i raczej suchą, ale z przyjemnością co jakiś czas stosuję ją pod krem na noc i na dzień, a czasem nawet i solo (np. w okresie upałów, bo jest bardzo lekka).
Konsystencję ma przyjemną, delikatną, świetnie się rozprowadza i wchlania. Zapach miły, nienachalny. Wyraźnie zmiękcza i nawilża skórę. Czyni ją delikatną, napiętą i jędrną. Mnie nie podrażnia w żadnym wypadku. Jest wydajna. Ma ciekawy, bogaty skład.
Polecam do wypróbowania.
Moja mama również ją stosuje pod krem i jest zadowolona.
Używam tego produktu od: kilku lat co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobra rzecz :)

Długo wstrzymywałam się z recenzją tego produktu, ponieważ miał swoje wzloty i upadki.. Jednak po 2 miesiącach prawie codziennego stosowania mogę już wyrazić swoją opinię:)
Ja używam tej emulsji rano i wieczorem, choć jest ona przeznaczona tylko na dzień - jestem przed 25 rokiem życia, a z tego co wiem dopiero wtedy warto sięgać po kremy przeznaczone na noc, wcześniej nie ma to większego sensu, bo po co dostarczać jakiś specjalnych składników nocnych dla młodej skóry:)
Moja cera jest mieszana ze skłonnością do sporej ilości malutkich wyprysków, skłonna do zaczerwieniania się na policzkach. Emulsja dobrze się wchłania, jest wydajna, nie otrzymamy dzięki niej efektu matu na cały dzień, jak niektóre dziewczyny tego oczekują - skóra zaczyna się świecić po kilku godzinach, jednak jest to taki naturalny efekt zdrowej skóry. Emulsja nie podrażniła mojej cery, co bardzo często się zdarza po kremach, a nawet po peelingu. Nie zauważyłam wzrostu ilości wyprysków na twarzy, cera dzięki temu nawilżeniu normalizuje się po kilku latach używania matujących kremów, żeli i toników.
Odejmuję pół gwiazdki za to, że jednak nie nawilża dostatecznie moich policzków, jednak i tak jest to bardzo dobry produkt i kupię go po raz kolejny.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zadowolona

kupiłam tą emulsję pod wpływem recenzji na wizażu i nie zawiodłam się :) studiuję we Wrocławiu, a tutaj jest paskudna woda i moja wrażliwa skóra to odczuła bardzo boleśnie (różne piekące zaczerwienienia o łuszczeniu się skóry nie wspomnę). używałam wcześniej nivea soft i radził sobie jako tako natomiast emulsja olay poradziła sobie znakomicie, moje problemy prawie całkowicie zniknęły...prawie, ponieważ nie wiedzieć czemu są dni kiedy muszę posmarować nią twarz dwa razy, żeby osiągnąć pożądany efekt (stąd jedna gwiazdka w dół)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

napewno nie Hydrating

Jak dla mnie to niepotrzebnie wydane pieniądze.
Emulsja strasznie sie lepi, przypomina mleczko do demakijażu. Spływa po twarzy zamiast się wchłaniac. Po 10 minutach skóra wymaga ponownego nawilżenia. Jedynym atutem jest zapach i poręczna buteleczka.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

5 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie

kupilam bo chyba mialam za duzo pieniedzy. nis specjalnego a juz napewno nie zadne aktiw hydrating. pomijajac fakt ze produkt nie jest do mojej skory, to raz na jakis czas mozna uzyc. sprawdza sie przy niskiej temperaturze bo przy upalach scieka. mam takie uczucie ze wcale niz zatrzymuje wody, a przeciwnie ona wyplywa ze skory. fajne opakowanie i fajna konsystencja. efekt jednak zadem. mimo to na chlodniejsze dni napewno bede uzywac, bo mi odpowiada, czuc zabezpieczenie na skorze i nie jest ona taka cienkaUżywam tego produktu od: kilka tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

edycja! postanowilam poprobowac jeszcze jakis czas. moja skora czuje sie z nim rewelacyjne. w ualy matowi skora sie nie blyszczy, w chlode dni jest boski. nie wiem co sie stalo?! caly dzien bez poprawek z tym produktem . rewelacja byc moze dlatego ze mam juz zestaw odpowiednich kosmetykow do pielegnacji twarzy a tego uzywan jedynie jako bazy pod makijaz. super:)!

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

POLECAM !!

Krem jest eksta. Buzia po nim jest jak jedwab. Jako baza pod podklad srednio sie sprawdza (nie jestem pewna czy to wina kremu czy podkladu). jak dla mnie cos ekstra. troche denerwuje mnie buteleczka jakby nie mogby byc sloiczek 100ml. nigdy nie wiem ile wziac kremu. a bardzo wydajny !!

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (koncowka)

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Cudo!!

Polecam Olay! Jest to jeden z niewielu kosmetyków, do których wracam, kiedy jeden mi się kończy lece po następny.
Miałam dosyć ostatnio taką sytuacje, że długi czas siedziałam w klimatyzowanym pomieszczeniu, gdzie większość osób paliło. Moja skóra nie jest do czegoś takiego przyzwyczajona. Kiedy wróciłam do domu - zmyłam makijaż - myślałam, że mi twarz wypali!! Tak mnie piekło! Udało mi się jakoś zmyć do końca i nasmarowałam twarz właśnie Olay\'em - ulga natychmiastowa!
Po za tym oczywiście na codzień do cery mieszanej nadaje się świetnie!
Jest to na prawdę bestseller!

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

I tęskniąc sobie zadaję pytanie: czy to jest bajer, czy to nawilżanie?

Nawi... nawi... co? o.O Sama nie wiem, ale jak dla mnie to ta emulsja robi wszystko - ładnie pachnie, szybko się wchłania, jest wydajna ale... nie nawilża. Jest jak facet, który gotuje, sprząta, pierze, bawi gości ale... ma już faceta. Nie dopatrzyłam się tego mitycznego nawilżenia. Emulsja jak emulsja, ładnie wygląda na półeczce, ale jakoś mnie nie zachwyciła. To zdecydowanie nie to, czego szukam.

+ lekka konsystencja
+ wchłanianie
+ zapach
+ wydajność
+ opakowanie

- NIE NAWILŻA!

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelka!

Mam suchą skórę, ale sięgnęłam po emulsję przeznaczoną do tłustej/normalnej, ponieważ chciałam wreszcie kupić coś, co sprawdzi się jako podkładka pod makijaż. Mile mnie zaskoczyła, bo świetnie nawilża, nawet moją cerę ze skłonnością do przesuszania się, zwłaszcza w trakcie dnia.

Błyskawicznie się wchłania, pozostawia skórę przyjemną w dotyku, mięciutką, gładką, ale bez tłustej warstewki.
Bez zarzutu utrzymuje się na niej make- up, ja robię go zaraz po jej nałożeniu i nie miałam jeszcze kremu, który tak dobrze "rozumiałby się" z podkładem :D Wcześniej spotykały mnie rozmaite atrakcje: rolowanie się podkładu, smugi itd.

Uczucie nawilżenia utrzymuje się długo. Emulsja nie uczula, ma subtelny ładny zapach. Jest wydajna, niedroga, ma fajny filtr.

Minusów nie zaobserwowałam:)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

W porządku

+szybko się wchłania,
+dobrze nawilża,
+delikatny pudrowy zapach,
+wydajny (ma 100ml podczas gdy tradycyjne kremy zazwyczaj 50ml)

-jak dla mnie trochę za rzadka konsystencja i to jedyny minus jaki w nim widzę ;)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Przecietniak

Zaczne recenzje od rodzaju mojej cery-mieszana,bardzo przetluszczajaca sie w strefie T.
Emulsja napewno nie powoduje wiekszego przetluszczania sie skory,nawilza ,aczkolwiek nie jest to nawilzanie glebokie,jedynie powierzchowne,co dla mnie jest jej najwiekszym minusem,plus za to,ze nie zapycha,wydajna.

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Wtrakcie 1-go

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

POLECAM

Kupiłam niedawno podobny podkład firmy OLAY.
Tyle że wersję CLASSIC dla skóry wrażliwej.
Okazał się super nawilżaczem. Szczególnie dla mojej sklonnej do zmian alegricznych skóry. Bardzo lagodny i zapewniający ekstra nawilżenie.
Dodatkową rzeczą która mi sie spodobała jest jego lekka formuła.
Polecam go jako podkład pod makijaż a takze jako dawkę regeneracji na noc.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    1
    recenzji

    963
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    958
    pochwał

    9,67

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    232
    pochwał

    9,00

Zobacz cały ranking