Isana, Pflege, Lippenpflegestift Sun LSF 20 (Pomadka ochronna z filtrem SPF20) (stara wersja)

Isana, Pflege, Lippenpflegestift Sun LSF 20 (Pomadka ochronna z filtrem SPF20) (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Pojemność 4,8 g
Cena 3,99 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Pomadka z filtrem przeciwsłonecznym UVA/UVB 20,nie zawierająca środków perfumowanych i konserwujących. Bezzapachowa, bez konserwantów.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 20

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobra

Fajna pomadka!

Usta są dobrze nawilżone i delikatne.

Jest twarda,co dla mnie tylko na plus! Nie bieli, stosuję na dzień.

Poza smakiem nie ma się do czego przyczepić. Wolę owocowe ;)

Używam tego produktu od: kwietnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jestem na nie

Pomadka ma twarda, woskowa, zwarta konsystencje. Trudno ją zaaplikowac. Na ustach nawet po nalozeniu niewielkiej ilosci zbiera sie w biale smugi, szczegolnie w zalamaniach i kacikach warg. Zapach do wytrzymania. Jest to w zasadzie jedyna z pomadek Isany, ktora nie przypadla mi do gustu.

Używałam tego produktu: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zerowy komfort użytkowania.

Bieli jak maśc cynkowa, jak to powiedział TŻ. Smaruje się tępo i ciężko. Zaraz po zakupie była tak twarda, że po kilku minutach przesuwania na ustach nie zostawało na nich nic a nic. Teraz zostaje cieniutka warstwa, dająca efekt trupich ust:) Dobrze natłuszcza, usta pozostają nawilżone. Ale komfort użytkowania jest zerowy, niestety.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobra

Lubię tą pomadkę isany.
Dobrze nawilża usta, utrzymuje się długo na nich i nie nadaje żadnego koloru. Szybko pomaga spierzchniętym ustom.
Można stosować ją jako bazę pod kolorówkę bo nie zmienia właściwości nałożonych kosmetyków a ponadto ułatwia aplikację.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

BARDZO LUBIĘ

Bardzo lubię ten sztyft i tylko ten z ISANA.

- moje suche, łuszczące się usta zreperował w dwa dni,
- dobroczynny skład i filtr
- jest ciężki w smarowaniu tylko na początku (takie wrażenie ?) poźniej gładko się nakłada,
- nie jest perfumowany - zapach to mieszanka olejowa - przyjemny, delikatny
- po nałożeniu nie czuję zimna na mrozie
- robi przynajmniej na moich ustach własnie ten "nude look" który bardzo mi się podoba, ale nie jest to biel, przy makijazu "natural day look" efekt świetny.

POLECAM jest tani i można spróbować.


Używam tego produktu od:6 m-cy
Ilość zużytych opakowań:3

Wizażanki najczęściej polecają:

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nigdy więcej!

Jedynym plusem jest niska cena, ale i tak jest to strata pieniędzy.
Jest:
- twarda,
-tępa,
- zostawia biały osad na ustach, który zaraz roluje się do końcików ust i zagłebień co nie jest przyjemne ani w wyglądzie ani w odczuciu przy dotyku warg,
- ma dziwny zapach, choć delikatny.

Choć kupiłam je na wakacje z powodu filtru i pomimo usilnych starań nie udało mi się do końca zużyć.



Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: niespełna 1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niestety

tania jak barszcz- ale to jedyny plus.
pomadka jest tępa w rozsmarowywaniu, pozostawia biały film na skórze, do którego przylepia się wszystko, co w powietrzu- już lepsza jest jej siostra od Nivei ( o tych samych wadach, ale jakoś znośniejszych). filtry niestabilne- co 2-3 godziny trzeba reaplikować. ale cóż- lepszy rydz niż nic.

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie dla mnie

Kosmetyk nie najwyższej jakości. Pozostawia na ustach biały film, jednak długo sie na nich utrzymuje. Zapach beznadziejny, po prostu mnie odrzuca. Bardzo wydajna, co chyba jest w przypadku tego produktu wadą. Trzeba stwierdzić, że do pomadek Nivea nawet się nie umywa, choć trzeba przyznać, że konsystencję ma lepszą - twardszą.

Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 20% i więcej nie dam rady

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobra

Bradzo dobra pomadka, lepiej podpasowała mi od nivei, ponieważ dłużej się utrzymuje na ustach, zapach ładny, delikaty, ale i tak pomadek bebe nie przebije. Zamierzam kupić inną z tej serii gdy mi się już skończy. Polecam.

Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Hmmm...

Hmmm... ogolnie lubie ta pomadke.Uzywam jej na noc jako balsam nawilzajacy usta.Sprawdza sie!Po nalozeniu grubej warstwy usta blado rozowe.Za to ladnie nawilzone.Sztyft jest "tepy" oraz twardy.Zapach bardzo delitakny.Opakowanie trwale,nie peka po tgodniu uzywania.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobry filtr

jest świetna ale ja używam jej na solarium nigdy mnie nie zawiodła na ustach nie pojawiają się już piegi , polecam !!! :) bardzo tania i wydajna ale fakt faktem bieli ;) troszke usta

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2/3

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Biel na ustach

Jeśli ktoś chce świecić białymi ustami, to zdecydowanie polecam. Mnie ta biel, delikatnie mówiąc, nie zachwyciła. Pomadka podkreśla suche skórki. Sztyft jest dość twardy i mało smarowany. Nawilża też średnio. Jak dla mnie nietrafiony zakup.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    627
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    6,02

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1003
    pochwał

    4,78

Zobacz cały ranking