Bielenda, Graffiti 3D, Fluid `Burza włosów - Wichrzyciel`

Bielenda, Graffiti 3D, Fluid `Burza włosów - Wichrzyciel`

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

REKLAMA
Pojemność 200 ml
Cena 9,50 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Fluid Wichrzyciel zwiększa objętość fryzury, dodaje jej połysku i energii, a przy tym nie obciąża włosów.
Ułatwia rozczesywanie i modelowanie. Dzięki zawartości D-panthenolu i protein jedwabiu twoje włosy będą idealnie nawilżone, gładkie, o zwiększonej objętości. Ekstrakt ze skrzypu polnego sprawia, że włosy są pod stała ochroną. Aplikuje się go wygodnie, dzięki atomizerowi.

Cechy produktu

Właściwości
nadające objętość, nabłyszczające, wygładzające
Rodzaj
żele i fluidy
Formuła
zapachowa
Opakowanie
w sprayu
Konsystencja
fluid
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 19

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

burza włosów

Fluid no i do włosów wichrzyciel,śmieszna ale ciekawa nazwa. To właśnie nazwa skłoniła mnie do kupienia tego produktu no i cóż... nie można go dać zbyt dużo bo włosy zaczynają się pienić i kleić,a po wysuszeniu są sztywne i matowe. Zastosowanie jednak niewielkiej ilości i suszenie włosów trzymając głowę w dół daje spektakularny efekt burzy włosów. Nie wolno też zbyt długo suszyć włosy suszarką bo spraj powoduje przetłuszczenie włosów.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Nie bardzo :)

Kupiłam z ciekawości bo to nieduży wydatek, włosy mam rozjaśniane, z natury falowane, raczej zadbane, ale niestety ten fluid im nic nie robi oprócz sklejania.

Próbowałam na kilka sposobów, na mokre, suche, z bliska, z dużej odległosci, wcierając, spryskując no i nic :) Najwidoczeniej farbowane włosy potrzebują więcej wspomagania do fal i innych sposobów.

Ładnie pachnie, opakowanie dość porządne., niska cena.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry kosmetyk

Cześć!

używam go dość krótko, bo jakiś miesiąc, ale już teraz nie mogę się bez niego obejść. Wcześniej aby dodać moim włosom odrobiny tekstury stosowałam wodę morską z Toni and Guy. Niestety, efekt czasem był świetny a czasem fatalny... wciąż używam, ale już tylko na suche włosy, pompka na dłoń i na wykończenie fryzury :)

Wracając do Bielendy - delikatny efekt, pomimo tego, że naprawdę dodaje odrobinę tekstury i objętości. Zauważyłam też właściwości pielęgnacyjne. To chyba na dłuższą metę idealny kosmetyk.

Zakupiłam dwa pozostałe :)

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Boska ingerencja

Bardzo cenię sobie jego pomoc. Zapach jak dla mnie neutralny, chociaż nie mogę powiedzieć, żebym za nim szalała. Na włosach nie jest wyczuwalny. Pryskałam nim włosy, wgniatałam, suszyłam albo pozwalałam im wyschnąć. Najlepszym, co dawał mi ten produkt była niesamowita objętość, włosów było 2 razy więcej. Nie sklejał, nie obciążał, włosy po nim miały ładny, zdrowy połysk. To, że włosy były nawilżone i gładkie nie do końca zawdzięczam jemu, bo w tym samym czasie używałam wielu innych kosmetyków do pielęgnacji, odżywek, odżywek w sprayu. Ogólnie spełniał wszystkie obietnice, dlatego daję mu 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od: pół roku stosowania
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Pierwsze rozczarowanie Bielendą.

Daję pół gwiazdki, bo mniej nie mogę, a produkt nie robi nic.
Przede wsyzstkim żadnego efektu podniesienia, rozwichrzenia. Włosy są zaraz po stylizacji klapniete i wyprostowane.
Może więc prostuje??? No, ale nie po to go kupiłam.
Bardzo lubię Bielendę. Kosmetyki tanie, a jak do tej pory wszystkie obietnice spełnione. A tu masz, pierwszy bubel z Bielendy.

Używam tego produktu od: Już nie uzywam.
Ilość zużytych opakowań: niepłne 1

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny wichrzyciel :)

Jeden z najlepszych kosmetyków tego typu którego używałam!! Włosy spryskane tym cudem (który pachnie wręcz bosko!!) są uniesione, pełne życie, puszyste. Jeśli są wysuszone suszarką - efekt jak od fryzjera, jeśli schną naturalnie- efekt jak z plaży , jeden i drugi bardzo mi odpowiada :) Wichrzyciel nie przesusza włosów, nie elektryzują się, pół gwiazdki mniej za to, że są bardziej matowe, ale naprawde moge to przeżyć. kosmetyk nie ejst bardzo wydajny, ale na szczęscie nie kosztuje dużo. Polecam posiadaczkom cienkich włosów :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Wichrzyciel rlz

Plusy:
- DZIAŁA:
> podnosi
> robi burzę włosów
> sprawia wrażenie, że jest ich duuużo więcej
> nie śmierdzi
> może nie jest bardzo wydajny, ale za to tani

Minusów nie stwierdzam, wichrzyciel to prawie mój osobisty sekret. Koleżanki, którym poleciłam były mega zadowolone.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: pare

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Eh.

Jest pełno takich "fluidów" bardziej skutecznych niż to..
zawiodłam się bardzo tym produktem. Nic prawie nie daje. Większy efekt zyskuję dając na mokre włosy piankę z Isany ( z suszeniem lub bez) niż z tym. Efektu nie ma żadnego. Nadaje się on tylko do tego ,żeby przed wyjściem gdzieś ekspresowo spryskać tłuste włosy ,bo wtedy nie widać ,że są niemyte. Jednak blasku i objętości nie zauważyłam . Może pozwala łatwiej rozczesać włosy ,ale to potrafi nawet woda bez dodatków lub zwykła odżywka.

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

działa

Kupiłam ten fluid w rossmanie, nie bardzo wiem dlaczego, ale ma w tej chwili inną buteleczkę, i nie ma w składzie wyciągów z ziół, ale nazywa się tak jak tu .

Działa na 100% Używam go codziennie, nie obciąża włosów, ładnie pachnie, psikam na całej długości włosów, po czym suszę głową w dół. Objętość jest na prawdę zauważalna. Polecam z czystym sumieniem. Ułątwienia rozczesywania nie zauważyłam, ponieważ nie mam z tym kłopotów z reguły.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

podoba mi się:)

Plusy:
+ delikatnie nabłyszcza włosy
+ nadaje im objętości
+ jest wydajny
+ jest tani
+ nie obciąża moich cienkich i delikatnych włosów
+ ładnie pachnie
Minusy:
- trudno dostępny
- nie zauważyłam żeby ułatwiał rozczesywanie
Na pewno kupię ponownie:)


Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nic specjalnego

Żaden z niego wichrzyciel, burzy włosów nie zauważyłam.Kupiłam go pod wpływem dobrych recenzji na wizażu i zawiodłam się.Jedynym plusem jest to że dość ładnie pachnie a włosy dobrze się rozczesują.Poza tym nie robi nic, nie dodaje objętości ,nie nabłyszcza, włosy jak się elektryzowały dalej się elektryzują.Spryskuję na umyte i wilgotne włosy a kolejnego dnia mam przyklapniętą fryzurę jakby były obciążone, nieświeże.Dodam że mam włosy do ramion, dość cienkie i rzadkie.Szkoda bo lubię Bielendę ale ten produkt im się nie udał.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajny

Kupiłam go przypadkiem w Rossmannie, bo polecała mi tego typu specyfik koleżanka. Zawsze uzywałam pianek jednej firmy (na innych się zawiodłam). Muszę włosy po umyciu wymodelować bo inaczej mam jakies "niewaidomoco";) Ten fluid rozpryskuję sobie na mokrych włosach i potem suszarka i sczotka: włosy są faktycznie bardziej puszyste i nie sklejaja się!!!, a fryzurka utrzymuje się bardzo długo, co na moich cienkich włosach trudno osiągnać. A kiedyś nie ułozyłam od razu włosów i samoczynnie wyschły i wtedy tez były w miarę podniesione i ouszyste. Będę używac zmaiennie z moją ulubiona pianką. POLECAM

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    754
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    717
    pochwał

    9,28

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    617
    pochwał

    9,15

Zobacz cały ranking