Oriflame, Optimals, Day Shield SPF 30 (Ochronny fluid SPF 30 - wysoka ochrona)

Oriflame, Optimals, Day Shield SPF 30 (Ochronny fluid SPF 30 - wysoka ochrona)

Średnia ocena użytkowników: 4,2 /5

Pojemność 30 ml
Cena 29,90 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Skutecznie chroni skórę przed szkodliwymi promieniami UV i zanieczyszczeniem środowiska. Filtry SPF 30 zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry i przebarwieniom, masło shea odżywia ją, chroni i koi, a witamina E działa jak antyoksydant. Wygodne opakowanie mieści się w torebce. Do stosowania samodzielnie lub na zwykle używany krem, pod makijaż. Do wszystkich typów skóry.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 23

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,2 /5

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry :)

Na początek zaznaczę że filtr ten ma oczywiście Parsol, ale ma również stabilizator Tinosorb M dzięki któremu możemy na ten filtr nakładać makijaż bez obaw o destabilizację.
Poza tym...
Jestem pozytywnie zaskoczona tym filtrem. Fluid posiada SPF 30, więc jest to zadowalająca ochrona. Najfajniejsze w nim jest to że jak na filtr jest on dość lekki, wchłania się bardzo ładnie, nie pozostawia ciężkiej, tłustej powłoki jak większość filtrów i nie bieli. Zakładam że i ochrona tego fluidu jest nieco słabsza od tych aptecznych, o tym się jednak przekonam w lecie podczas opalania się :) Bez problemu jesteśmy w stanie nałożyć na twarz wymagane 1,5 ml, dzięki temu że fluid nie jest ciężki i częściowo bardzo ładnie się wchłania.
Minusy to pojemność (jest 30 ml, a mogło by być 50 ml aby starczyło chociaż na jedne lato), oraz odrobinę mnie zapycha :( Przy stosowaniu codziennie już po 2-3 dniach pojawiają się niespodzianki, nieliczne i nie wielkie, ale jednak są. Wydawało mi się że względu na lekką konsystencję nie będę miała takiego problemu, a jednak. I żeby nie było, 3-krotnie odstawiałam ten filtr i ponownie do niego powracałam, i za każdym razem po 2-3 dniach zaczęły się pojawiać dodatkowe niemiłe niespodzianki, więc mam pewność że to sprawka tego kremiki.
Cena również niska, na allegro zapłaciłam za ten filtr około 20 zł.

+Tinosorb M który stabilzuje Parsol, dzięki czemu możemu bez obaw nakładać na filtr makijaż
+ochrona 30 SPF
+lekka konsystencja
+nie bieli
+nie zostawia tłustej i ciężkiej powłoki jak większość filtrów
+wygodny aplikator
+niska cena

-mała pojemność
-zapychał mnie :(

Mimo wszystko polubiłam ten filtr, bardzo polecam osobom które szukają średniej ochrony, oraz które szukają czegoś lżejszego niż większość filtrów z wysoką ochroną.

Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: opakowanie 30 ml w trakcie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kwc

Przez lata ignorowałam konieczność stosowania filtrów przy kwasach i retinoidach ze względu na nieprzyjemną konsystencję filtrów aptecznych z faktorem min. +30. Zmieniło się to dopiero kiedy wpadło mi w ręce to cudo;-)

Jak na filtr jest bardzo leciutki; nie zapycha, nie bieli i co najważniejsze szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej, tłustej warstwy na twarzy; co prawda nie jest to płaski mat ale żeby filtr działał niestety musi być ta warstewka ochronna na skórze. Ale w przypadku oriflame jest to bardziej taki delikatny glow, nie czuć tłustej warstwy na twarzy, zostawia jedynie cienki film na skórze. Ochrona SPF 30 w zupełności mi wystarcza- nawet przy całym dniu opalania się na plaży słońce nie robi mi krzywdy a mam dosyć jasną karnację(:

Szkoda, że tak dobry produkt został wycofany:(

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobry filtr

Nie lubię filtrów. Nie podoba mi się efekt tłustej skóry jaki zostawiają na mojej i tak tłustej twarzy. Twarz po takich kremach wygląda źle i ciężko sobie z tym błyskiem poradzić. Ale odkąd używam kremów z kwasami, staram się nie zapominać o ochronie przed słońcem. Bardzo ciężko jednak znaleźć odpowiedni krem. Te apteczne z reguły są tłuste, bielą i zostawiają ciężką warstwę. Drogeryjne są jeszcze gorsze....
W jakiejś ofercie specjalnej kupiłam ten krem i mile się zaskoczyłam. Krem jest bardzo lekki, szybko się wchłania i nie tłuści. Oczywiście jest lekki glow, ale jest to połysk z którym można sobie poradzić (filtr chyba nigdy nie będzie matujący). Nie bieli też jak apteczne filtry, skóra jest tylko delikatnie rozjaśniona. Z pewnością jest fotostabilny, skutecznie ochronił twarz podczas upałów. Jest malutki, ale wydajny.
Szkoda, że nie jest dostępny już w ofercie regularnej, bo jego jakość w połączeniu z niską ceną, czynią go filtrem idealnym. Można go jeszcze kupić na allegro. Ja mam w zapasie 2 opakowania :)
Ma jedną istotną wadę, szczypie w oczy, ale nie migruje w ciągu dnia. Lepiej nie smarować nim okolic oczu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

****

To był mój pierwszy filtr, więc nie mam porównania z innymi. Zadowolił mnie jednak w 100% :) Stosowałam go przez jakiś czas, potem odstawiłam i spowrotem zaczęłam używać. Niestety całkiem niedawno musiałam go wyrzucić, ponieważ zbiżał się koniec daty przydatności kosmetyku. Przy codziennym stosowaniu stan mojej cery zaczął się poprawiać (filtr dobrze nawilżał), dobrze chronił i miałam potwierdzenie w tym, że moja z natury blada skóra nie przybrała żadnego innego odcienia :) Nadawał się pod podkład, mnie nie zapychał. Bardzo wydajny! Opakowanie super, cena w promocji również. Naprawdę szkoda, że go wycofali. Zdecydowałam się na jego zakup dokładnie wtedy, kiedy przy zdjęciu kosmetyku było napisane, że jest po raz ostatni w katalogu :(

Używam tego produktu od: Kawałek czasu
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ulubiony filtr

Bardzo jestem niezadowolona z faktu, iż Oriflame wycofało tak świetny produkt.

+ Przystępna cena w porównaniu do filtrów aptecznych, około 15 zł w promocji.
++ Szczelne opakowanie, niezła wydajność, łatwe rozprowadzanie.
+++ Nie podrażnia skóry, nie wysusza, okrywa delikatną, ochronną kołderką, pielęgnuje, może być stosowany zamiast kremu.
++++ Nie bieli, nie tłuści i nie zapycha, czyli nie ma największych wad filtrów aptecznych.
+++++ Świetnie chroni przed słońcem, choć to "zaledwie" SPF 30. Filtr jest fotostabilny i pozostawił moją twarz porcelanową mimo serii wycieczek w ostrym, górskim słońcu.
- Jedynym minusem, za który odejmę gwiazdkę, jest podrażnianie oczu przy zmywaniu (w dzień na szczęście nie migruje). Staram się zmywać go wacikiem, ale jednak przy zmywaniu zawsze dostanie się coś do oczu i strasznie piecze.

Nie stosowałam go pod makijaż, więc nie wiem jak zachowuje się na nim podkład, gdyż aby nie destabilizować filtra, nakładam na niego jedynie puder sypki. Po całym dniu twarz wygląda świeżo.

Wizażanki najczęściej polecają:

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

raczej nie

Bede konkretna:

Wady:
- nie nadaje sie na zimowe wypady na narty: wysusza wtedy skore okrutnie
- szczypie niemilosiernie w oczy i nie tylko, ostatnio sie podrapalam przy nosie i jak mnie zaczelo piec:(
- zapach ma zbyt mocny i mdlacy
- cena zbyt wygorowana

Zalety:
+ przyjemna konsystencja
+ wydajny
+ ladne opakowanie

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jestem na TAK!!!

Spędziłam z nim urlop w Grecji-sprawdził się!Żadnych oparzeń,podrażnień,złażącej skóry z nosa!Lekko się rozsmarowuje i szybko wchłania,nie bieli,nie przetłuszcza i nie zapycha.Filtr jest naprawdę solidny,bo przy mojej jasnej cerze, po 1 dniu spędzonym na słońcu ze słabym filtrem czuję jak mi twarz płonie.A tu taki komfort.Wydajny,chociaż aby filtr działał należy sporo nałożyć,nakładałam a i tak starcza na długo.Praktyczne i bardzo ładne opakowanie.Baardzo atrakcyjna cena(w promocji oczywiście).Przyjemny zapach.Uwaga:nie stosować w okolicach oczu,bo szczypie!

Używam tego produktu od:używałam w wakacje
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny :)

Bardzo dobrze chroni przed słońcem dzięki wysokiemu filtrowi i co niezwykłe w tym przypadku jest lekki, nie zapycha i dobrze się wchłania. :)

Prawie KWC gdyby troszke lepiej nawilżał bo cerę mam mieszaną.

Warto spróbować jeśli ma się tłustą cerę. Polecam :)

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

genialny!

kupiłam do jako filtr po stosowaniu kwasów, był całkiem w porządku, ale że przy nim twarz się trochę szybciej przetłuszcza i zjeżdżają mi okulary, to go odstawiłam na jakiś miesiąc. dałam mu się wykazać dopiero na wyjeździe do Hiszpanii, gdzie dzielnie obronił moją twarz przed oparzeniami słonecznymi. bardzo polecam, jest pomimo małej objętości bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nawilża i chroni - KWC.

boski :D
Przede wszystkim wysoki filtr - jest niezastąpiony latem zamiast kremu na dzień, świetnie się wchłania, nie lepi się, ma lekką konsystencję, nie zatyka porów, nie spływa podczas upałów i bardzo dobrze nawilża. Pełni funkcję ratunkową, gdy skończy mi się krem do twarzy i w niej sprawuje się równie doskonale.
dla mnie KWC w dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bez większych zastrzeżeń

Używam go nieregularnie na zmianę z svr 50; fluid jest lekki ( jak na filtr:)), nie zapycha. Twarz przetłuszcza się trochę szybciej, ale to w końcu filtr, a nie krem matujący. Szybko się wchłania i nie pobiela. Co do ochrony - na fotostabilności filtrów się nie znam, ale nosząc go na twarzy nie udało mi się opalić;)
Poza tym dobrze nawilża.
Minus - trochę szczypie, gdy dostanie się w okolice oczu.
Jak tylko będzie w promocji, zrobię zapasy, bo cena jak na filtr bardzo przyjemna.
Polecam.

Używam tego produktu od:kila miesięcy, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań:2

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

na piąteczkę

Jeden z moich ulubionych filtrów do twarzy. Nie bieli, nie zapycha, za to odżywia, nawilża i bardzo dobrze chroni. Bardzo dobrze się wchłania, nadaje sie pod makijaż. Opakowanie jest super do torebki, cena bardzo przyjazna dla kieszeni. Polecam, uratował moja skórę nie raz ;)

Używam tego produktu od: odkad się pojawił
Ilość zużytych opakowań: 2 i bedzie wiecej

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    1
    recenzji

    961
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    955
    pochwał

    9,66

  3. 3

    5
    produktów

    29
    recenzji

    828
    pochwał

    8,80

Zobacz cały ranking