Nivea, Hair Care, Brilliant Brown, Balsam z filtrem UV bez spłukiwania `Olśniewający brąz`

Nivea, Hair Care, Brilliant Brown, Balsam z filtrem UV bez spłukiwania `Olśniewający brąz`

Średnia ocena użytkowników: 3,4 /5

Pojemność 150 ml
Cena 13,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Balsam bez spłukiwania Olśniewający Brąz z filtrem UV to połączenie naturalnych ekstraktów z odkryciami zaawansowanej technologii. Wzbogacony wyciągiem z kasztanowca i kakao przedłuża blask i bogactwo włosów brąz. Świetne uzupełnienie serii Brilliant Brown.

Skład: Aqua, C12-13 Alkyl Lactate, Polyquaternium-37, Aesculus Hippocastanum, Theobroma Cacao, Panthenol, Oryzanol, Benzophenone-4, Polyquaternium-4, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Laureth-4, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Mica, PPG-1 Trideceth-6, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, C10-12 Alkane/Cycloalkane, Glycerin, Sorbitan Oleate, Sodium Citrate, Lactic Acid, Glucose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Alumina, Triethanolamine, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Parfum, CI 77491, CI 77499, CI 77891 (1.08.2007.)

Cena: 13zł / 150ml

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 33

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,4 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Genialny!

Ten balsam jest cudowny! Dokładnie taki jakiego potrzebowałam i w rozsądnej cenie.

Plusy:
+ nadaje włosom piękny połysk
+ już po kilku użyciach nadaje włosom złoto - brązowe refleksy, które sprawiają, ze nawet farbowane czarne włosy wyglądają naturalnie
+ doskonale nawilża
+ włosy są miękkie i miłe w dotyku
+ włosy nie puszą się, a są puszyste i sprężyste

Minusy:
+ po dłuższym stosowaniu obciąża włosy dlatego należy go używać na przemian z inną odżywką

Osbiście polecam, zwłaszcza farbowanym brunetką, które nie chcą wyglądać sztycznie i nie mieć odrostów. Ponieważ ten balsam super maskuje odrosty na ciemnych włosach.

Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Tak na 4-

Balsam na dość rzadką konsystencję.

Co prawda nadaje ładny pigment włosom, ale trzeba uważać żeby się nie pobrudzić przy nakładaniu, i już po nałożeniu włosami, bo może pobrudzić.

Plamy dość ciężko schodzą.

Nie zauważyłam obciążania, jedynie jeżeli na kosmyk załozymy za dużo, to może się skleić.

Nieco chemiczny zapach, co może odrzucać.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy okazyjnie
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Sama nie wiem

Kosmetyk ten nie nawilża i nie zmiękcza włosów. Różnicy w koloże też nie zauważyłam. Ułatwia rozczesywanie i zawiera filtry UV.
Może w przyszłe lato skuszę się na niego jeszcze raz ze względu na filtry.
Wydajny 1-opakowanie starcza na ponad 3 msc przy włosach do ramion

Używam tego produktu od:3msc
Ilość zużytych opakowań:1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry

Polecam, zobaczyłam go w supermarkecie a że zafarbowałam na brąz włosy, liczyłam że może trochę ożywi mi kolor. Dziewczyny to jest świetny balsam! Nie dość że kolor jest odnowiony to w dodatku włosy lśnią są mięciutkie i pełne blasku! Kupowałam najlepsze profesjonalne kosmetyki polecane przez fryzjerów żaden z nim się nie równa!!! Może brzmi to niewiarygodnie, ale u mnie naprawdę sprawdził się rewelacyjnie. Kompletnie nie rozumiem opinii poniżej, bo ten balsam na pewno nie skleja włosów ani ich nie obciąża, oczywiście trzeba nakładać minimalna ilość, wtedy efekt jest świetny. Poza tym według mnie pachnie bardzo ładnie. Polecam ten kosmetyk z czystym sumieniem.
Ok, muszę zmienić recenzję z czasem włosy po tym balsamie zaczęły mi się dosyć mocno przesuszać niestety nie jestem pewna czy aby na pewno to sprawka tego kosmetyku, ale odejmuję jedną gwiazdkę.
produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

tandeta

Kupiłam ten balsam, ponieważ szukałam czegoś na wakacje z filtrem UV, a to była jedyna taka rzecz w drogerii. Mam brązowe włosy, więc miałam też nadzieję na pogłębienie koloru. Niestety, fakty są takie:

Plusy:
+ładne opakowanie i opis

Minusy:
-dla mnie nieprzyjemny zapach
-ciężko rozprowadzić, w ogóle nie zmiękcza ani nie nabłyszcza włosów
-można co najwyżej skleić włosy
-delikatnie wysusza włosy (a może po prostu kompletnie nie działa a słońce je wysusza?)
-jak na jakość to wysoka cena

Podsumowując, czuję się jakbym miała w rękach produkt z bazarku za 2 zł...

Używam tego produktu od: wakacje
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zastępuje piankę

Najlepsza odżywka bez spłukiwania, jaką miałam. Pięknie pachnie. Stosowana z umiarem nie obciąża włosów. Świetnie sprawdza się szczególnie zimą - włosy się po niej zdecydowanie mniej elektryzują.
Ładnie podkreśla brąz włosów. Z powodzeniem zastępuje piankę do włosów.

Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry

Balsam jest moim zdaniem dobry. Ma ładny, charakterystyczny zapach, który dosyć długo utrzymuje się na włosach. Nie obciąża włosów i nie powoduje szybszego przetłuszczania się. Kolor jest mocniejszy, ale niewiele. Planuję kupić jeszcze szampon lub odżywkę z tej serii aby wzmocnić ten efekt. Kosmetyk dodaje także włosom blasku. Szkoda jednak, że nie sprawia by były gładsze i bardziej miękkie w dotyku.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Na Lato Tak

Balsam ma równie cudowny zapach co szampon i odżywka z tej samej serii. Kosmetyk nadaje włosom blasku ożywia naturalnymi refleksami, podkreśla kolor. Może trochę nawilża, ale jeśli nie użyjemy jego, tylko szponu i odżywki nie będzie wielkiej różnicy.

Teraz używam go wyłącznie w czasie wakacji, gdy włosy potrzebują większej ochrony przed słońcem i słoną wodą:)

Używam tego produktu od: Kilku Lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Czy farbowałaś włosy...?!

Kiedyś użwyałam szamponu i odżywki ze spłukiwaniem z tej samej serii. Ogólnie byłam zadowolona z tych produktów, nie zwracałam szczególnej uwagi na pogłębienie naturalnego koloru, do momentu kiedy usłyszałam pytanie czy farbuje włosy. Zaskoczona odpowiedziałam, że nie. Zachęcona tego typu komentarzami dokupiłam jeszcze ten balsam. Byłam z niego bardzo zadowolona. Od tamtej chwili zaczełam uwazniej przyglądać się odcieniowi własnych włosów i musze stwierdzić, że ten produkt naprawde dziala - pogłebia naturalny kolor. Ponadto włosy są miekkie, pięknie się błyszcza zwłaszcza w świetle słonecznym. Mienią się wielotonowymi barwami brązu.
Bardzo lubię jego zapach, który długo utrzymuje się we włosach.
Nie zauwałyłam, żeby zbytnio je obciązał. Niestety ani trochę nie wygładza, co dla mnie jest bardzo istotne. Jako właścicielka bardzo puszacych włosów, chce aby były one zawsze gładkie i zdyscyplinowane.
Mimo wszystko polecam ;)

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie wiem

Mam mieszane uczucia.
Z jednej strony śliczny zapach, który się długo utrzymuje. Włosy są miękkie i delikatne,
Z drugiej szybciej się przetłuszczają, niekiedy bywają oklapnięte.
W czasie od obcięcia włosów do miesiąca jest ok., ale potem już się nie nadaje.
Nie wiem, czy polecić. Może do suchych włosów jest lepsza?


Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niestety tylko aromat

Niestety muszę zgodzić się z poprzedniczkami,
balsam NIE MA ŻADNEGO działania,
ani nie nadaje ładniejszego koloru,
ani wydajny,
ani tani,
może lekko nawilżający i nabłyszczający włosy,
ja jestem jednak uzalezniona od tego zapachu, który dość długo utrzymuje się na włosach..
Ale 13 zloty za kilka razy ladnie pachnące włosy?
Chyba nie..

Używam tego produktu od:okolo roku czasu
Ilość zużytych opakowań:2

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

negatywna

Balsam ma cudowny zapach, przyjemną konsystencję - łatwo się rozprowadza. To jedyne jego zalety, bo stosunkowo wysoka cena, fakt że kosmetyk obciąża włosy- szybciej się przetłuszcają, przemawiają na jego niekorzyść. Kosmetyk kupiłam bo chciałam podkreślić brązowy kolor moich włosów, niestety balsam absolutnie nie podkreślił koloru, dlatego nie zamierzam go ponownie kupić.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    471
    produktów

    0
    recenzji

    610
    pochwał

    10,00

  2. 2

    9
    produktów

    8
    recenzji

    22
    pochwał

    5,69

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    990
    pochwał

    4,83

Zobacz cały ranking