L'Oreal Paris, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

L'Oreal Paris, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

Pojemność 10 g
Cena 56,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Sypki puder mineralny True Match Minerals wyrównuje koloryt cery jak fluid. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest do cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących. Posiada filtr SPF 15, dostępny w 6 kolorach.

Skład: Zinc Oxide, Talc, Boron Nitride, Dimethicone, Carnauba / Carnauba Wax, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Aloe Barbadensis / Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Panthenol, [+/- May Contain: Ci 77163 / Bismuth Oxychloride, Ci77891 / Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77499, Ci 77491 / Iron Oxides]

Cena: 56zł / 10g

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 418

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

tęsknię za nim bardzo

Dla mnie był to idealny kosmetyk. Zlewał się ze skórą. Nie robiły się grudki, kolor był zgodny z moją cerą. Nie mogę sobie znaleźć zastępnika. Efekt matowienia może nie utrzymywał się jakoś bardzo długo, ale i tak żaden inny fluid ani puder mi tak nie podpasowały.

Używam tego produktu od: 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 całe pudry

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zbyt sypki...

Mimo kilku zalet tego pudru, które sprawiły, że używałam go bardzo długo, to jednak nie wpadłam w zachwyt nad tym kosmetykiem.
Na plus: ładnie kryje, matuje skórę. Nie podrażnia cery. Jest bardzo lekki, delikatny. Nadaje się do wrażliwej cery.
Na minus: Zbyt sypki; nałożenie i pokrycie nim buzi jest dosyć czasochłonne, tak aby efekt był zadowalający; Obsypuje się i szybko ściera.
Myślę, że podkład jest dobry jako wykończenie fluidu, ale nie stosowałabym go samodzielnie, bez uprzedniego makijażu ;-)


Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Uwielabiałam i po wycofaniu bardzo żałowałam...

Nie pamiętam, ile zuzyłam opakowań tego podkładu mineralnego - używałam go dobrych kilka lat, aż do wycofania ze sprzedaży.

Nie rozumiem, dlaczego firma zrezygnowała z produkcji tego cuda, moja cera go uwielbiała, a kolor C3 (Rosy beige) był idealny.

Naturalne wykończenie, takie satynowe, dobrze trzymał w ryzach moją mieszaną cerę, nieźle krył, nie robił maski - 3 ruchy i makijaż gotowy.

L\'Oreal, przywróć ten podkład!

Używam tego produktu od: ok. 5 lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę, ze 4?

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dostałam po nim najgorszego trądziku w życiu.

Po użycu pudru po raz pierwszy, a było to wtedy gdy miałam jeszcze tłustą cerę, byłam zachwycona. Krycie, aksamitne wykończenia ale w ciągu tygodnia, dwóch od używania go wyskoczyły mi najpierw pryszcze na brodzie. Później pryszcze na całej twarzy z wyjątkiem policzków. Skończyło się to tak, że musiałam iść do dermatologa i dopiero wtedy kuracją retenoidami zwalczyłam ten trądzik całkowicie a dodam że wcześniej nie miałam żadnych większych problemów z cerą.

Do tego na drugim miejscuw składzie jest TALK, który może powodować powstawanie nowotworów czy rozedmy płuc więc jednym słowem, mówię temu pudrowi wielkie stanowcze NIE!

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: nie wykończyłam pierwszego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Niestety nie podzielam entuzjazmu koleżanek

Puder mnie nie oczarował. Od samego początku nie przypadł mi do gustu.

Minusy:

- Pomysł opakowania z pędzlem zapewne jest wygodny, ale niestety bez większego sensu. Ciężko nabrać odpowiednią ilość produktu, a pędzel jest bardzo slabej jakości i umycie go jest dość problematyczne.

- Nie kryje, tworzy maskę, podkreśla skórki, zatyka pory

- Nie podoba mi się jego konsystencja, ponieważ jest zbyt \'mączny\'

Plusy:

+ łatwo się nakłada
+ jest bardzo wydajny
+ jest lekki i faktycznie łatwo stapia się ze skórą i dopasowuje koloryt

Nie kupię goponownie i nie polecam,



Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Średni

Puder \\\'ukradłam\\\' mamie, ponieważ nie miałam innego pudru, niestety trochę dla mnie za ciemny aczkolwiek to nie wina produktu, że moja mama ma inną karnację...

Bardzo dobrze matuje, zaryzykuję stwierdzeniem, że ma on wykończenie al\\\'a podkład, gdybym miała nieskazitelną cerę, podkład bym sobie darowała gdybym używała w danym dniu. Trochę zapycha, ale to bardzo wydajny produkt, pędzla dołączonego radzę nie używać, bo jest po prostu za mały. Jedynym minusem tego pudru jest aplikacja. Wysypuje się, przesypuje, za dużo się nakłada na pędzel, łatwo przesadzić z produktem na twarzy. Ale mimo wszystko ładnie wtapia się w skórę, kryje niedoskonałości, matuje, wydajny... ale jest coś w nim, dlaczego bym do niego nie wróciła. Jednak dla mnie za ciężki.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Moja wielka miłość!!

Bardzo ale to bardzo żałuje że został wycofany...!! :(
Mimo iż mam problematyczną cerę to w zupełności wystarczał mi za podkład+puder.
Wielka gama kolorów! Fajny pędzelek.
Opakowanie poręczne i wytrzymałe chociaż nie raz wysypało mi się go na stolik przy otwieraniu.
Wielki żal do producenta za wycofanie moim zdaniem produktu wszechczasów! :(

Używam tego produktu od: 5 lat
Ilość zużytych opakowań: 6 zwyklych

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetny kosmetyk! ale zniknął z drogerii

W przeciwieństwie do poprzedniczek uważam, że hitem jest zarówno puder, jak i pędzel. Ogólnie poręczny, mały pakuneczek do torebki. Uwielbiam latem, gdy fluidy spływają. Kryje nad podziw dobrze, matuje, nakłada się świetnie właśnie dołączonym pędzelkiem, który uwielbiam, wygląda lekko, naturalnie, nie obciąża cery, nie zatyka porów, z czasem minerały kondycjonują skórę, to widać. Cudny pod bronzer i róż. Ale zostaje tylko allegro...

Używam tego produktu od: lat!
Ilość zużytych opakowań: chyba trzy

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

W sam raz na poprawienie kolorytu skóry

Mam jasną cerę, skłonną do podrażnień. Sporadycznie używam fluidów pudrów itp gdyż wiele z nich bardzo źle wygląda na mojej twarzy, nadając jej sztuczny wygląd oraz przeszuszając i tak już suchą cerę. Ten produkt jest inny, wkomponowuje się idealnie w kolor mojej cery, nie rzuca się na niej w oczy. Nie wywołuje podrażnienia oraz przesuszenia. Jestem zadowolona z efektów które za sobą niesie.

Minusy:
- czasem za dużo naraz się nakłada
- nie utrzymuje się długo na twarzy

Używam tego produktu od: 1 lat
Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno opakowanie

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jestem na tak

Plusy pudru:

- łatwo się nakłada
- nie tworzy maski
- kryje niedoskonałości
- jest bardzo wydajny
- świetnie sprawdza się w lato
- nie podkreśla suchych skórek
- nie zatyka porów

Dużym minusem jest to, że został wycofany i jedynym ratunkiem jest allegro.


Używam tego produktu od: 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry ;)

Bardzo lubię tego typu kosmetyki, które dobrze kryją, ale ładnie wtapiają się w skórę, nie ciemniejąc na twarzy. Nie znoszę stosować podkładów w płynie, a więc ten kosmetyk to dla mnie świetne rozwiązanie. Dobrze kryje, wyrównuje koloryt cery, jednak nie daje efektu maski. Pozostawia na skórze taką ładną, satynową powłokę, twarz wygląda świeżo i na wypoczętą. Nie zapycha mnie, łatwo na niego nałożyć brązer i róż, ładnie z nimi współgra. Mam cerę mieszaną i w strefie T (czoło, nos, broda) po jakiś 3h zaczynam się niestety świecić. Jeżeli chodzi o ten dołączony pędzelek to użyłam go raz w kryzysowej sytuacji, gdy nie miałam swojego pędzla (produkt nakładam pędzlem do pudru) i zrobił mi okropne plamy, jest twardy, więc nie wiem po co producent dołączał go do kosmetyku, jak dla mnie jest zbędny - nie do użytku. Minus to z pewnością cena, jednak produkt jest wydajny. Ogólnie polecam, jest to jeden z moich ulubionych bardziej kryjących kosmetyków. ;)

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mi niestety ten puder nie przypadł do gustu. Zdecydowanie miałam już lepsze i tańsze produkty które

Słowa producenta: ".. True Match Minerals wyrównuje koloryt cery jak fluid. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest do cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących... "

U mnie sprawdziła się tylko jedna rzecz - "..wyrównuje koloryt cery jak fluid." Faktycznie z tym się mogę zgodzić. Jednak strasznie ciężko się go nakłada ponieważ czasami tworzyły mi się takie placki ciemniejsze.. Jak już doszłam od wprawy to było w miarę ok.
Poniżej przedstawię plusy i minusy.

Plusy:
+ dostępność
+kolor - idealnie pasował do mojej cery
+ fajnie się stapia z cerą.
+ dość długo się trzymał na twarzy, nawet do ok. 4/5 h.

Minusy:
- zapach! - okropny, taki metaliczny ? Najgorsze jest to, że u mnie utrzymywał się dość długo..
- strasznie zapycha cerę..
- słabo krył niedoskonałości
- ciężko jest go równomiernie nałożyć,
- opakowanie troszkę nie poręczne... wole jednak małe okrągłe bo łatwiej zmieścić w podręcznej kosmetyczce ;)

Używam tego produktu od: miesiąc / dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    620
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,95

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,79

Zobacz cały ranking