Eva Natura, Zioła Polskie, Szampon do włosów osłabionych, wypadających, łamliwych `Czarna rzepa, skrzyp polny, łopian`

Eva Natura, Zioła Polskie, Szampon do włosów osłabionych, wypadających, łamliwych `Czarna rzepa, skrzyp polny, łopian`

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

Pojemność 300 ml
Cena 3,50 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Ekstrakty: czarna rzepa, skrzyp polny, łopian.
Efekt: mocne, elastyczne, zdrowe włosy.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 180

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W hipermarkecie

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 2

Średniak

Przeciętny szampon, ale pomimo tego polubiłam go. Używałam jedynie raz na jakiś czas i spisywał się dobrze. Oczyszczał świetnie, włosy po nim były wyraźnie bardziej sypkie i lśniące. Mam też wrażenie, że lekko przyciemnił moje naturalnie brązowe włosy. Odżywcze działanie raczej jakieś było, lecz nie spektakularne, ale przecież to nie odżywka czy maska. Ma przyjemną konsystencję, bardziej żelową niż kremową. Zapach ziołowy, delikatny, przypadł mi do gustu.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Raz na jakiś czas

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy ., po umyciu aż skrzypią . Niestety przy dłuższym stosowaniu wysusza włosy a skóra głowy po prostu swędzi.Zapach nie nachalny nie przeszkadza mi , oczywiście po myciu włosy są splątane ale dla mnie to nie problem po każdym myciu nakładam odżywkę. Raz na jakiś czas dobrze go użyć dla mocnego oczyszczenia .

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie koniecznie

Kiedy zobaczyłam jaka wielka ilość włosów pozostaje w wannie i praktycznie po całym domu można było zbierać je garściami...postanowiłam kupić szampon "Czarna rzepa".Szampon odpycha swoim zapachem i nie każdemu on będzie pasował ale jakoś to przebolewałam podczas mycia;)Jest skuteczny bo ogranicza wypadanie włosów jednak po dłuższym stosowaniu podrażnił skórę mojej głowy i wysuszył je na końcach.Chociaz nie jest szamponem przeciwłupieżowym zauważyłam,że szybko wypłukiwał kolor mojej farby.

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Moje włosy go lubią

Przyjemny skład mimo zawartości SLS w składzie - posiada aż 3 estrakty ziołowe co w przypadku tzw szamponów ziołowych nie jest standardem.
Bardzo dobrze oczyszcza przy tym nie odrażnia skalpu.
Włosy czyste aż skrzypią :) nie plączą się nadmiernie , często stosuję bez użycia odżywki, wydaję się ich być więcej, są uniesione u nasady, o dziwo także się błyszczą. W dotyku są nietsety trochę szorstkie .
Zapach rzepy nie jest moim ulubionym, na szczęście ulatnia się w bardzo szybkim czasie już w trakcie suszenia.
Najlepszy szampon ziołowy jaki do tej pory testowałam
Bardzo przystępna cena

Minus: problem z dostępnością

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Całkiem przyzwoity. Może nie jest to KWC, ale wart wypróbowania.

Kupiłam szampon z czarną rzepą skuszona opiniami na wizażu, kiedy moje włosy zaczęły bardzo wypadać. Pierwszy tego typu szampon spowodował, że kupiłam kolejne podobne.

:) + bardzo dobrze oczyszcza włosy! aż piszczą przy jego wypłukiwaniu
:) + dobrze się wypłukuje
:) + bardzo dobrze się pieni
:) + wzmacnia włosy. Zdecydowanie mniej mi się łamią niż przed jego stosowaniem
:) + nie przetłuszcza włosów, nawet wydłuża ich świeżość
:) + nie podrażnia, nie uczula
:) + wygodne opakowanie, łatwe do otwarcia nawet mokrymi rękami, które można postawić do góry nogami aby wydobyć kosmetyk do samego końca
:) + objętość - aż 300 ml szamponu
:) + wydajny
:) + dość przyjazny skład. Faktycznie w składzie znajdują się wyciągi z ziół
:) + cena - jakieś kilka zł

:) :( + - nie ogranicza wypadania włosów, choć może na ten efekt muszę trochę poczekać

:( - konsytencja dość rzadka, przelewa się przez palce
:( - opakowanie czarne nieprzeźroczyste, przez co nie widać ile jeszcze kosmetyku pozostało
:( - bardzo plącze włosy, bez nałożenia sporej ilści odżywki nie możnaby ich rozczesać nawet Tangle Teezerem
:( - ZAPACH - o jezu, jak pierwszy raz go używałam to myślałam, że nie wytrzymam. Później się przyzwyczaiłam, ale nie jest zapach miły, przyjemny i relaksujący
:( - dostępność - szaponów z czarną rzepą różnych marek jest sporo na półkach w drogeriach, ale tego ciężko wypatrzeć w drogerii sieciowej czy hipermarkecie

Ogólnie jest to bardzo dobry szampon. Czekam tylko z niecierpliwością na efekt ograniczenia wypadania włosów. Zachęcona jego działaniem kupiłam i inne szampony z czarną rzepą.

Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mój KWC jeśli chodzi o szampony ziołowe i wzmacniające!

Jest to najlepszy szampon ziołowy jaki miałam a przetestowałam ich w swoim życiu mnóstwo!
Dzięki zawartości czarnej rzepy a także łopianu i skrzypu polnego (kolejno szósta, siódma, ósma pozycja) już po dwóch tygodniach systematycznego stosowania (myję włosy co dwa dni) zauważyłam wyraźne wzmocnienie włosów, przestały się łamać i wypadać.
Po każdym jego zastosowaniu moje włosy są lśniące, puszyste, odbite od nasady i efekt ten utrzymuje się spokojnie dwa dni.
Najbardziej zaskoczyło mnie w tym szamponie to, że mimo iż jest oczyszczający nie plącze moich włosów, są miękkie i nie muszę każdorazowo nakładać odżywki bo nie mam problemów z ich rozczesaniem.
Mimo że zioła mocno wysuszają włosy ten tego nie zrobił.
Kończę pierwszą butelkę tego szamponu, już kupiłam następną i będę go kupować dopóki będzie dostępny.
Na pewno wypróbuję pozostałe wersje, z pokrzywą, brzozą itp.
Zapach szamponu bardzo mi się podoba - pachnie prawdziwą czarną rzepą. Zapach jest naprawdę autentyczny, dzięki temu mam pewność, że faktycznie szampon ją zawiera.
Jest tani - kupuję go w sieci sklepów Lewiatan a jego cena nie przekracza 5-6 zł (tam jest dostępna pojemność 400 ml, natomiast w Naturze widziałam ten szampon właśnie w czarnej butelce, takiej samej jak na zdjęciu - poj. 300ml, nie widziałam go w Rossmannie, innych drogeriach ani w supermarketach - niestety kiepsko z dostępnością).
Butelka przeźroczysta dzieki której systematycznie możemy kontrolować ilość zużywanego kosmetyku. Szampon dobrze się pieni i niewielka ilość wystarczy aby umyć włosy, co za tym idzie starczy na długi okres czasu.
Konsystencja szamponu mi w zupełności odpowiada - średnio-gęsta żelowa o jasno żółtym kolorze.

No po prostu szampon dla mnie idealny. Cieszę się, że go kupiłam i na pewno zagości u mnie na stałe. Nie znalazłam u niego żadnych minusów i szczerze polecam jeśli ktoś z Was ma możliwość jego zakupu.


Używam tego produktu od: grudzień 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

5 /5 HIT!

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Uwielbiam go! <3

Uwielbiam szampony ziołowe z jak najkrótszymi składami, bez zbędnych silikonów, barwników i oblepiaczy, gdyż rewelacyjnie oczyszczają włosy a dzięki zawartym ekstraktom ziołowym - wzmacniają włosy, do tego są tanie jak barszcz.

Po wypróbowaniu chyba wszystkich możliwych szamponów ziolowych dostępnych na rynku stwierdzam, że te z Polleny Evy są jednymi z moich ulubionych! Te bardzo dobre szampony produkowany przez rodzimą firmę może nie czarują pięknymi opakowaniami i wymyślną, &quot;bijącą po oczach&#8221; reklamą, ale to przecież nie jest najważniejsze.

Bardzo podoba mi się w tym szamponie to że posiada w składzie aż trzy wyciągi ziołowe a nie tak jak w przypadku większości szamponów tylko jeden. Plus za brak silikonów, parabenów czy innych obciążaczy.

Miałam trzy wersje szamponów tej firmy, m.in.:

- pokrzywa+arnika+rozmaryn do włosów przetłuszczających się, ciężkich, matowych.
- czarna rzepa+skrzyp+łopin do włosów osłabionych, wypadających, łamliwych
- lawenda+chaber+dzika róża do każdego rodzaju włosów

Szampon z czarną rzepą dobrze myje i odświeża skórę głowy. Połączenie ziół: skrzypu, łopianu i czarnej rzey daje niezłego kopa moim włosom - rosną szybciej, wyrastają nowe włosy na całej głowie i po czasie przestają się łamać i wypadać w dużych ilościach. Standardowo myję nim włosy 2 razy, po czym spłukuję i nanoszę odżywkę lub maskę. Włosy bardzo dobrze się rozczesują, ładnie układają. Nie puszą się. Są miękkie i pełne życia. Włosy przy nasadzie są dobrze umyte, nie są oklapłe, a końcówki nie wyglądają na przesuszone.

Posiadam szampon o pojemności 400 ml, którego butelka jest przeźroczysta i wygodna, z miękkiego plastiku, z wąskim otworem dozującym. Dzięki przeźroczystej butelece wiemy ile szamponu nam zostało. Niestety nie mogę wrzucić tutaj zdjęcia, za każdym razem wyskakuje mi błąd więc jeśli ktoś z Was chciałby zobaczyć jak wygląda opakowanie tego szamponu odsyłam na stronę internetową producenta.

Szkoda, że ciężko znaleźć te szampony. Nie we wszystkich sklepach są one dostępne, nie wspominając o drogeriach, w dodatku zazwyczaj na najniższej półce przez co trudno go wypatrzyć. Ja szampony Polleny ewy kupuję w Lewiatanie - dostępne są wszystkie rodzaje, pojemność 400 ml za 5,99 zł.

Szampon ma żelową konsystencję a jego barwa jest delikatnie żółta choć przezroczysta ;)

Zapach szamponu również mi odpowiada, pachnie prawdziwą czarną rzepą, jestem do niego rzyzwyczajona gdyż wielokrotnie kupowałam szampony z zawartością tego składnika.

To już moja druga butelka tego szamponu i jak tylko się mi skończy bez wachania kupię kolejne.


Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa całe 400 ml

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Najlepszy!

Absolutnie NAJLEPSZY szampon jaki miałam w życiu. A zupełnie się tego po nim nie spodziewałam. Kupiłam raz w netto i był idealny. Włosy miękkie, pozostawały świerze przez cały dzień. Cena bardzo niska, nie raz widziałam szampony za 40 zł. Niestety, nie mogę go juz nigdzie znaleźć. Czasami widzę produkty marki Eve, jednak nigdy tego szamponu. Czy mogłaby któraś z was napisać, gdzie mozna go aktualnie znaleźć? Byłabym bardzo wdzieczna :*

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: niestety tylko 1 opakowanie

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

wspaniała moc ziół dla szczególnie zniszczonych!

Połączenie mocnych ziół rzepy, skrzypu i łopianu bardzo mi pomogło podczas kuracji hormonalnej, kiedy non stop wypadały mi włosy. Musiałam brać mocne leki, ponieważ sporo chorowałam i miała niedobory. Niestety objawiało się to tym, że moje włosy mogłam sobie &#8222;wyjmować&#8221; garściami. Szampon pomógł ograniczyć łamliwość, wspomagając tym samym wzrost nowych włosów. Końcówki mam mocniejsze, silne i błyszczące. Włosy lepiej się układają, nie puszą się, nie elektryzują. Są bardziej wygładzone i zdrowsze. Szampon ma fajną konsystencję, lekko się pieni i dobrze wypłukuje. Nie ma intensywnego zapachu, chociaż może wydawać się troszkę nieprzyjemny tuż po otwarciu, ale jest to do wytrzymania, zioła tak pachną.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

najlepszy

szampon cudowny!

plusy:
-nie przytłacza włosów, nie są obciążone
-bardzo dobrze myje
-niska cena
-nie przetłuszcza

minusy:
-słabo się pieni, ale nie jest to problemem


polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry

Szampon bardzo dobrze oczyszcza. Nie uczula i nie podrażnia. Włosy są jednak po nim ciężkie do rozczesania, ale to akurat normalne przy szamponach oczyszczających. Dlatego też konieczne jest zastosowanie odżywki/maski.
Cena jest jak najbardziej przystępna, z dostępnością z tego co zauważyłam również nie ma problemu.
Przeszkadza mi jedynie jego zapach - jak dla mnie uciążliwy, to akurat zasługa czarnej rzepy, szampony z jej dodatkiem posiadajaą ten chcrakterystyczny zapach. Mógłby być także bardzioej wydajny, nie starcza mi na długo.
Jest to jednak szapmon , do którego co jakiś czas wracam, dobrze oczyszcza, a mi właśnie o to chodzi.


Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Porządnie oczyszcza

Jako włosomaniaczka :D kupiłam go z myślą o silnym oczyszczaniu włosów 2-3 razy w miesiącu.

Plusy:
- dokładnie oczyszcza włosy (aż skrzypią)
- ślicznie pachnie (tak, tak ;))
- jest tani i wydajny
- ma wygodne opakowanie
- dość łatwo dostępny
- skład konkretny- typowo oczyszczający

Minusy:
- nie ma wpływu na kondycję włosów, bo wyciągi roślinne występują w jego składzie już po silnych detergentach (ale nie oczekiwałam od niego cudów, tylko porządnego umycia)

Wiadomo, że plącze włosy, bo to szampon bez silikonów. Konieczne jest po jego użyciu zastosowanie odżywki lub maski.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    758
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    731
    pochwał

    9,38

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    618
    pochwał

    9,13

Zobacz cały ranking