St. Ives, Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

St. Ives, Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

Pojemność 150 ml
Cena 12,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Peeling do cery tłustej i mieszanej głęboko i dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia. Regularnie stosowany zapobiega powstawaniu zaskórników i wągrów. Zapobiega blokowaniu porów. Pomaga przywrócić zdrowy wygląd skóry.

Zawiera ponad 95% naturalnych składników, w tym szwajcarskie wyciągi roślinne. Wszystkie receptury zostały przebadane dermatologicznie w Szwajcarii.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 298

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Miłość od pierwszego użycia

Peeling na prawdę idealny, ale czy on jest jeszcze w sprzedaży? Niestety nigdzie nie mogę go znaleźć. :( Jest rewelacyjny. Bardzo dobrze oczyszcza skórę i rewelacyjnie ją złuszcza. Konsystencja jest zbita i gęsta a same drobinki bardzo dobrze peelingują. Nie wiem czy dla wrażliwców nie jest to zbyt mocne tarcie ja takie z reszta uwielbiam. Nie podrażnia skóry i na bardzo długo starcza. Cena z zestawieniu z rewelacyjna jakością jest bardzo niska. Dzięki niemu pozbyłam się wszystkich zaskórniaków. Jest to mój numer jeden.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry

Był to naprawdę bardzo dobry peeling. Żałuję, że już nie można go kupić.
Kosmetyk dobrze oczyszczał skórę, jednocześnie jej nie podrażniając. Używanie peelingu było naprawdę przyjemne. Czuło się, że skóra jest oczyszczana. Drobinki były bardzo wyczuwalne.
Produkt miał przyjemny, lekko morelowy zapach.
Naprawdę udany kosmetyk.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

number one!

Peeling, mimo, że przeznaczony do cery tłustej, to jednak moja wrażliwa skóra zareagowała bardzo dobrze na ten kosmetyk.
Plusy:
+ dokładne oczyszczanie
+ optymalne złuszczanie
+ konsystencja nie jest zbyt mocna, drobinki idealnie peelingują cerę
+ morelowy, delikatny zapach
+ nie podrażnia skóry
+ bardzo wydajny
+ niewiele kosztuje, ok 10 zł.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Najlepszy, jaki miałam

Produkt chyba został wycofany z produkcji, bo nigdzie nie mogę go znaleźć... A szkoda, bo ten peeling był wspaniały. Pięknie oczyszczał cerę, ścierał martwy naskórek, nadawał skórze zdrowszy odcień. Drobinki były takie akuratne - nie za małe, nie za duże (ale całkiem spore - takie jak lubię), nie za łagodne, ale też nie za ostre. Pięknie pachniał, morelowo. Był niedrogi i bardzo wydajny. No, ideał po prostu. Peelingu, wróć!!!

Używam tego produktu od: 6 lat
Ilość zużytych opakowań: chyba 2

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kocham!

NIE MA ŻADNYCH MINUSÓW

kocham ten produkt w każdym calu.
znakomicie złuszcza moj naskórek, oczyszczając i zmneijszając pory. makijaż lepiej sie trzyma a krem lepiej wchłania i dociera do głebszych warstw.
zaskórniki sa eliminowane, po 2 tyg uzywania go co 2 dzien widze znaczna poprawe stanu mojej cery. troszke ciezko sie go wyciska, ale przezyje:)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ŁAŁ PRZEZ DUŻE Ł

Zacznę od tego, że używam go już od ponad 2 lat więc coś tam o nim wiem. Mam świecącą się strefę T więc używam wersji do cery tłustej ( są 3 rodzaje tego peelingu).Nie mam większych problemów z cerą...i to właśnie m.in dzięki niemu. Stosuję każdego dnia rano. Oczywiście, żeby nie było za ostro rozcieńczam go z wodą i naprawdę nakładam odrobinkę, masuje może ze 20 sek i spłukuję ciepłą wodą.W ten sposób pozbywam się tłustej cery po nocy- używam tłustych kremów nawilżających gdyż stosuję na twarz samoopalacze, które jak wiemy wysuszają cerę. Często używam go też na dekolt- jak np. poczuję że jest taki jakiś szorstki -wystarczy odrobinka masażu tym produktem i już jest gładziutki i miękki. Był okres, że wyjechałam i nie używałam go przez miesiąc i zauważyłam znaczne pogorszenie się cery-przestała być promienna i pojawił się jakiś zaskórnik-także dla mnie jest niezastąpiony. Potrafi być porządnie szorstkawy gdy użyjemy go na prawie suchą skórę, taki peeling wykonuję raz w tygodniu. Zapach taki sobie- bardziej lekarski niż morelowy, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Numer jeden...KWC pełną gębą!!!

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo dużo:-)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jeden z ulubionych

Bardzo fajny produkt - chętnie kupiłabym ponownie, ale wydaje mi się, że już nie można go kupić w sklepach.

Zalety:
+ konsystencja
+ drobinki peelingujące - odpowiednia wielkość i "siła" działania
+ niezwykle wydajny - chyba miałam go dwa lata
+ cena
+ fajne, poręczne opakowanie
+ zapach

Wady:
- nie można go już kupić, ale marka Soraya oferuje bardzo podobny peeling - też go zakupiłam

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny!!

Aktualnie używam innych peelingów, ale na pewno powrócę pop raz enty do tego. Bardzo lubię go używać.

+ doskonale ściera skórę
+ ładnie pachnie
+ nie uczula i nie podrażnia
+ cena
+ wydajność
+ nie wysusza skóry
+ daje uczucie świeżości i czystości

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: kilka całych

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry

+ ladnie ściera i oczyszcza twarz,
+ pięknie pachnie,
+ ma przyjemną kremową konsystencję,
+ bardzo wydajny,
+ nie podrażnia, chociaż martwi mnie SLES w skladzie

- nie działa antytrądzikowo,
- nie zmniejsza wągrów



Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dziwny

Jak dla mnie produkt nie trafiony!

Fakt, bardzo ładnie peelinguje twarz ale po zmyciu pozostają drobinki, jakby piasek!

Zapach jak dla mnie nieprzyjemny!!
Nie mogę się do niego przekonać.

Czy działa przeciwtrądzikowo? No nie powiedziałabym...

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Niezastąpiony w regularnej pielęgnacji :)

Na początku zaznaczę, że występuje ten peeling obecnie pod marką Sorayi, już nie jest to St.Ives :) Uprzedzam, bo sama kiedyś naszukałam się jego w Rossmannie, aż pomogła mi ekspedientka.

Zalety:
-bardzo drobne, dobrze oczyszczające drobinki, do tego konsystencja dość gęsta, co sprawia, że łatwo się rozprowadza
-niska cena
- gładka cera po zastosowaniu
-niedrażniący zapach
-wydajny, duża pojemność jak na peeling

Używałąm wielu peelingów, ale z tego jestem najbardziej zadowolona. Szczerze mogę polecić

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry gruboziarnisty peeling

Dostałam go od babci, która co jakiś czas, trochę w ciemno, podrzuca mi różne cuda kosmetyczne. Z tym peelingiem akurat trafiła:

+ zbita, fajna konsystencja
+ naprawdę gruboziarnisty
+ dobrze oczyszcza i wygładza skórę
+ całkiem miły zapach
+ niska cena i wydajność!
+ mimo dość grubych i ostrych ziaren - nigdy mnie nie podrażnił!

Może nigdy się po nim nie obudziłam bez kompletnie żadnego pryszcza (cudów nie ma, nie oszukujmy się), ale z pewnością systematycznie poprawiał stan mojej cery. Z chęcią kupię nową jego wersję.

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    620
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,95

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,79

Zobacz cały ranking