Wibo, Mr. Doctor, Kompleks witaminowy

Wibo, Mr. Doctor, Kompleks witaminowy

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Pojemność 10 ml
Cena 5,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Kompleks witaminowy. Zawiera witaminę A, E i F, kombinację D-pantenolu i ekstrakt z mirry. Zapewnia kompletną i całkowitą regenerację bardzo zniszczonej lub mechanicznie uszkodzonej płytki paznokcia. Nawilża i odżywia suche i pękające skórki.

Cena: ok. 5zł / 10ml
/e/

Recenzje 11

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie polecam

Cóż, nie potrafię powiedzieć czy odżywka bardzo wzmocniła moje paznokcie, bo nie stosowałam jej regularnie. Jak dla mnie ma ona za gęstą konsystencje, która bardzo (bardzo) wolno schnie. Minusem jest także dziwny dozownik, bardziej praktyczna by była z pędzelkiem.
Nie polecam, możliwe, że wzmacnia trochę paznokcie lecz jest masa innych kompleksów witaminowych, które dają ten sam efekt,a są bardziej praktyczne.

Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bez zmian

na moje paznokcie nie zadziałał. smarowałam regularnie przez ok. miesiąc, a paznokcie jak sie łamały i rozdwajały tak dalej sie dzieje.. nie zauwarzyłam żadnej zmiany.
aplikator jest do niczego,chyba raczej dla bajeru,a nie funkcjonalności.
jedyne co zauwarzyłam to ładniejszy kolor paznokcia,ale to wszystko.

Używam tego produktu od:używałam jakieś pół roku temu
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ok

Jest świetny, wyraźnie wzmocnił moje paznokcie. Są teraz mocne, szybciej rosną, nie rozdwajają się i nie łamią. Stosowanie jest nieco kłopotliwe, wolałabym żeby ten kompleks witaminowy był w formie lakieru do paznokci. Wmasowując preparat regularnie, już po 3 tygodniach można zauważyć poprawę . Polecam

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

tak tak tak

Gorąco pOlecam, gdy kupiłąm ją moje paznokcie były poorozdwajane. Stosowałam wiele odżywke lecz ta pomogła. Stosuje ją codziennie od 21dni, wieczorem przed snem wsmarowuje w pazury. Stały sie twardsze i nie rozdwajają się, Naprawdę jestem bardzo zadowolona. Jest wydajna tylko trzeba stosowacc nei jedna krople na paznokcie bo to stanopwczo za dużo, po malutkich kropeleczkach.

Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:prawie 1

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Może być

Jesto dość dobra dożywka w przystępnej cenie.
Stosowanie nie jest ani trudne ani łatwe. Ja robie tak nalewan dużą krople na jeden paznokieć a potem rozcieram na pozostałe. Tuż po zastosowaniu paznokcie i skórki są lepkie nie jest to zbyt przyjemne. Efektów rewelacyjnych nie ma ale są i to jest ważne bo są takie odżywki po których nie widać poprawy. Paznokcie są twardsze skórki wydają się być zadbane i wypielęgnowane. Ciekawym rozwiązaniem jest dozownik w formie zakraplacza, ale przy tej konzystencji odżywki naprawde ciężko ją nabrać. Czasami poprostu wylewam krople.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Warto spróbować

Od czasu do czasu, gdy nadużywam lakierów i zmywaczy do paznokci, moje paznkocie stają się słabe i łamliwe. Tym razem padło na Mr. Doctora :) Przez pierwszy tydzień aplikowałam go dwa razy dziennie, przez następne dwa tygodnie codzień, później już co dwa dni. Witaminowy kompleks znacznie poprawił stan mnoich paznokci, po dwukrotnym ich ścięciu wyrosły już piękne i mocne.

Ma wygodny aplikator, wcale nie przeszkadza mi że muszę poświęcić chwilę na wmasowanie specyfiku.
Minusem jest to, że dłonie później są lepkie, ale poradziłam sobie z tym wsmarowując zaraz nawilżający krem do rąk.

Chciałabym wypróbować inne specyfiki Mr. Doctora, ale bardzo możliwe, że wrócę jeszcze i do tego.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Przyzwoity

Jedna z wielu "odzywek" którymi ratuję moje paznokcie. Aplikacja przyjemna, aczkolwiek uporczywa, trzeba zakropić, pomasować, dobrze zmyć, żeby potem pomalować. Zapach co najmniej sztuczny. Niewydajny ( nie wiem, jak mógłby starczyć na miesiąc po jednej kropli ). I w sumie nie widzę żadnych efektów poprawy paznokcia, jedynie skórki są lepsze.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zdrowe i mocne paznokcie

Bardzo przypodobał mi sie sposób jego aplikowanie-przez zakraplacz. Nigdy nie używałam czegoś podobnego, więc z ciekawości go kupiłam. Niebieska konsystencja dość długo wchłania sie w płytkę paznokcia i w skórki. Jest to dosyć niekomfortowe, ale warto sie pomęczyć, bo efekt jest zadowalający. Idealnie gładkie paznokcie i skórki. Mocne i twarde. Skórki gładkie, miękkie i nawilżone. Stosuje go codziennie wieczorem. Bardzo dobry. Polecam.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Od biedy ujdzie ...

Produkt jest sredni.
Nieco utwardza paznokcie, ale potrzebuje na to dużo czasu i kilku aplikacji w ciagu dnia.
Nie jest zbyt przyjemny w używaniu - kiepsko się wchłania, przy wmasywaniu w płytkę, roznosi się na skóre, co powoduje, że jest ona klejaca i lepka. Jedyne o czym wtedy myślę, to umycie rąk.
Mimo iż mi niezbyt podeszła ta odżywka ale i tak uważam że jest lepsza niż "tęczowy olejek"

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super produkt za niską cenę!

Używałam tak, jak zaleca producent i efekty są piorunujące :). Paznokcie są naprawdę mocne, po obgryzaniu stosowałam preparat razem z Silicą i wrażenie jest piorunujące.
Próbowałam wielu rozwiązań, ale to jest zdecydowanie najlepsza opcja! Paznokcie są naprawdę mocne, jeśli tylko przestrzega się sposobu stosowania.
Za 5 zł. naprawdę można wypróbować, wiele się nie straci, gdyby nie podziałało.
Osobiście polecam stosować przed snem, chociaż odżywka wchłania się naprawdę szybko i nie ma po niej żadnych śladów już po 5 minutach.
Odpowiednio dobrany preparat może zdziałać cuda, i ja się o tym przekonałam stosując dr. Wibo :)
Polecam, polecam i jeszcze raz - polecam :)!Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1

EDIT : Odejmuję jedną gwiazdkę - znalazłam coś lepszego i działającego dużo szybciej. :)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny produkt :)

Mam go już długo-chyba koło 3 miesięcy,ale dopiero teraz zdecydowałam się dodać recenzję.Chciałam spróbować używać kosmetyku tak,jak zaleca producent,czyli codziennie przez miesiąc.Nie udało mi się to ani razu.Ale udało mi się codziennie przez 2 tygodnie.I faktycznie bardzo poprawił stan moich paznokci.Niestety,moja opinia jest mało obiektywna,ponieważ wystarczy,że raz pójdę do pracy z niepomalowanymi(a tam:zmywarka,gorące,mokre naczynia,które trzeba polerować,detergenty,częsty kontakt z wodą) i moje paznokcie są w opłakanym stanie.Dlatego albo musze malować (a wtedy nie używam odżywki codziennie),albo zostawiam je niepomalowane,używam odżywkę,ale całą pracę niweczy...no właśnie-moja praca :( Ale stawiam mu ogromnego plusa-gdyby nie ten kompleksjuż praktycznie nie miałabym paznokci.A tak to rozdwajają się trochę,czasem łamią (ale i tak są mocniejsze,niż były) i dalej ładnie mi rosną.Sprawdza się więc w ekstremalnych warunkach :D Za tą cenę naprawdę warto spróbować :)

Używam tego produktu od:ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    778
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    777
    pochwał

    9,65

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    632
    pochwał

    9,09

Zobacz cały ranking