KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Givenchy Prisme Powder Foundation [Fond de Teint Poudre] (Podkład w kompakcie)

4 na 547 opinii
flame2 hity!
49% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4 na 5
Kupi ponownie: 49% osób
  • Michell72
    Michell72
    29 maja 2011 o 23:12
    2 / 5
    Nie kupi ponownie
    phi tam:( cacuszko i tyle
    piękne opakowanie ale tresc juz nie tak bajkowa..jako podkład ???.efekt maski i widocznośc na twarzy porażajaca,znika szybko,wymodelowanie nijakie do ceny,twarz płaska..moze miałbyc pudrem,wyrownaniem koloru???coś tu nie gra jak dla mnie..Rozczarował a szkoda bo cieszy oko:).
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    1 osób uznało tą opinię za pomocną
  • yellowmellow
    yellowmellow
    28 stycznia 2013 o 7:23
    5 / 5
    Nie kupi ponownie
    idealny korektor :)
    Dostałam w prezencie, a że nie za bardzo lubię podkłady w kompakcie to używam go bardziej jako korektor albo "poprawiacz na wyjściach". Bardzo długo się trzyma na skórze, jest dość wydajny (mam rok i może ubyło z 50% opakowania), opakowanie ładne, małe i zgrabne i z lusterkiem, więc jak najbardziej można je włożyć do torebki i zabrać ze sobą. Minus za to, że pachnie chwastami :) Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • mala ksiezniczka88
    mala ksiezniczka88
    29 czerwca 2012 o 17:35
    3 / 5
    Nie kupi ponownie
    dobry
    Tylko dla idealnej cery.Zastępuje korektor podkład i puder ale jak zaznaczam nie mam niedoskonałości i cieni pod oczami,odejmuję gwiazdki za cenę,poieważ jest kosmetyk o dziłaniu z średniej półki.taki sobie,ale ładnie się stapia i ma dobrą gamę kolorystyczną. Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:miesiąc

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Aneta198333
    Aneta198333
    6 grudnia 2011 o 14:41
    2 / 5
    Nie kupi ponownie
    Prawie jak puder...
    Od jakiegoś czasu poszukiwałam "szybkiego" produktu, który zastąpił by mi puder i podkład (takie 2 w 1). No i niestety przyma okazała się małym rozczarowaniem.... Jako puder jest super. Ładnie matowi skórę na cały dzień. Delikatnie można modelować kształ twarzy różnymi kolorami. Jednakże jednocześnie wysusza skórę i jako podkład zdecydowanie się nie nadaje. Reasumując, jeśli miałby to być puder, to dostałby ode mnie 4 gwazdki za jakość (jedną odejmuję za zbytnie eysuszanie skóry twarzy). Jednakże ponieważ miał to być podkład, to daję tylko 3, ponieważ w ogóle nie spełnia tejże roli. Nie kryje i podkreśla włoski na twarzy i suche skórki. Opakowanie pierwsza klasa, można nosić w torebce. Przy drobnych poprawkach się sprawdza. Czy kupię ponownie? Raczej nie, bo produkt nie zachwycił mnie tak bardzo. Za tą cenę oczekuję czegoś lepszego. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • kamaaa34
    kamaaa34
    10 czerwca 2011 o 12:49
    5 / 5
    Kupi ponownie
    bardzo dobry
    kosmetyki kupuje głownie po przeczyaniu recencji na wizazu, produkt ten zakupilam z myslą, ze bedzie to moj pierwszy podklad w kompakcie, jednak jako podklad sie nie sprawdzil, poczatkowo nie bylam zadowolona z jego posiadania. Po pewnym czasie zaczelam uzywam go jako puder- z tym radzi sobie doskonale, jest wydajny stosuje go codziennie a mam go juz 3 miesiace i jeszcze na jakies 2 mi wystarczy. z pewnoscia zakupie ponownie Używam tego produktu od: 3miesiace Ilość zużytych opakowań: 1szt
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • uzunia
    uzunia
    29 maja 2011 o 20:24
    4 / 5
    Kupi ponownie
    Bardzo solidny kosmetyk.
    W zasadzie to jest całkiem niezły. Jako podkład uratował mnie pare razy-pomimo iż nie przepadam z podkładami w kompaktach,bo dają strasznie sztuczny efekt-i wyglądał ok. Przyznam że nawet zadowalająco krył,gdyż tak naprawdę to w tej kwestii wypadał lepiej jak niektóre podkłady.W dodatku wykończenie było matowe i nie tworzył maski.Dopiero po 3-4 h zaczynał się świecić (dla kosmetku stosowanego solo to całkiem nieźle). Jako puder utrwaljący ujednolicał koloryt i matowił. Obecnie końcówkę produktu stosuje właśnie jako puder. W dodatku puderniczka jest mała,poręczna, ma lusterko i gąbkę...w zasadzie to jest prawie idealna. Szkoda,ze nie ma pokrowca jak w Diorze czy Guerlainie aby jej nie porysować. Mam bardzo jasną cere i tak naprawdę to korzystałam tylko z 2 górnych kwadracików, mieszając je efekt był za ciemny (jeśli nakładałam gąbką). Skutek taki,że została mi koncówka z ciemnymi kwadratami :(. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • TerraMare
    TerraMare
    6 lutego 2011 o 15:42
    1 / 5
    Nie kupi ponownie
    Nie dla mnie
    Na początku zaznaczę, że zakupu tego pudru (Shaping brown nr 6) dokonałam pod wpływem tzw. chwili, a właściwie obniżki cen w Seporze. Ładne puzderko, z lusterkiem, takie ot - do torebki. Niestety w swym składzie zawiera olej mineralny, który z mety go wyklucza przy mojej cerze. Nie spojrzałam na skład i doigrałam się:( Po kilku dniach stosowania zapchał mnie. Cztery kostki w różnych odcieniach mają niby spowodować, że możemy sobie mieszać odcienie i cieniować buzię. Guzik prawda. Czy mieszam poziomo czy pionowo efekt pozostaje ten sam. Do pudru dołączona jest gąbka, która ma służyć do nakładania na mokro. Nie wiem czy taka aplikacja sprawdza się - nie stosuję tego typu techniki. Poza tym zauważyłam, że po paru godzinach zaczyna stopniowo znikać z niektórych partii twarzy, co w efekcie daje widoczne placki na buzi. Może na początku trochę wygładza ale przez to, że znika z twarzy efekt na dłuższą metę jest żaden. Kolejne "cudo" w przegródce kufra o nazwie "porażka"
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • sexy mist
    sexy mist
    1 czerwca 2010 o 13:27
    2 / 5
    Nie kupi ponownie
    nie za tą cenę
    Plusy: - zróżnicowane kolory, można fajnie modelować owal twarzy, - ładne i wygodne opakowanie, Minusy: - znika z twarzy po kilku godzinach, - jasny znika najszybciej, kiedy inne kolory są w ponad połowie, Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • shadow_rs
    shadow_rs
    30 marca 2010 o 16:29
    2 / 5
    Nie kupi ponownie
    ;(
    SKÓRA MIESZANA, BEZ WIEKSZYCH PROBLEMÓW MINUSY: - ZNIKA BEZ ŚLADU PO 1 GODZINIE :( - EFEKT MASKI - PODREŚLA SUCHE SKÓRKI - EFEKT WSTRĘTNEJ TAPETY NA TWARZY :( PLUSY - OPAKOWANIE Używam tego produktu od:LUTY 2010 Ilość zużytych opakowań:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • agatouch
    agatouch
    20 marca 2010 o 19:21
    5 / 5
    Kupi ponownie
    Cudo!!
    Z pewnością do niego wrócę bo jest po prostu boski. Po pierwsze, przy mojej bardzo tłustej cerze, bardzo dobrze matuje jednak poprawki są nieuniknione. Po drugie mam bardzo dobrze dobrany odcień (2 shaping rose) co jest nie lada wyczynem przy mojej jasnej cerze :) Po trzecie super wyrównuje kolory cery. Na prawdę ujednolica drobne przebarwienia i lekko maskuje wypryski. Po czwarte pryzmy o odcień jaśniejszy i ciemniejszy pozwalają na niezła zabawę z kosmetykiem, całkiem fajnie można wymodelować twarz. Po piąte nie zapycha porów i tworzy bardzo naturalny efekt na twarzy. Po szóste jest bardzo wydajny. Używam go już jakiś czas i mam wrażenie że niewiele go ubyło. Poza tym ma całkiem ładne opakowanie. Jedynym minusem jest chyba gąbeczka która jest załączona do aplikacji. Po prostu tragedia ale ja używam pędzla więc nie ma problemu :) Używam tego produktu od:stycznia 2010 Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • wirtualny_edek
    wirtualny_edek
    18 marca 2010 o 15:56
    4 / 5
    Kupi ponownie
    No wreszcie!!!
    Szukałam solidnego podkładu, byłam skłonna zapłacić dość dużo. Po nieprzyjemnych przeżyciach z Diorem dałam jeszcze jedną szansę wysokopółkowcom i się tym razem nie zawiodłam. W przypadku tego kosmetyku przynajmniej widzę za co płacę... Mam odcień 03 beige - jasny. Nie widzę w nim tonów różu. Używam tylko na sucho i samodzielnie. Nakładam go mega szybko załączoną gombeczką(nie wiem skąd zarzuty, że jest trudny w nakładaniu) Prawdziwy upiększacz - tak bym go podsumowała. Pokrywa buzię taką zmiękczającą rysy powłoczką i efekt jest naturalny, rozświetlająco-matujący - naprawdę piękny! Mam tłustą cerę (w strefie T nawet bardzo) i ten podkład trzyma się na niej nadspodziewanie długo, ale nie to jest jego największym atutem (bo Dior też trzymał się długo, ale nie wyglądał zbyt dobrze). Chodzi o to, że on faktycznie aż do godzin popołudniowych wciąż upiększa!!! Oczywiście poprawiać nos i czoło muszę (taki już mam chyba nawyk), ale kiedy przypadkiem popatrzę na buzię w lusterku, to widzę efekt! Poza tym wygląda bardzo naturalnie. Modelowanie można nim zrobić (co dla mnie jest tylko dodatkiem). Opakowanie jest ładne ale na opakowania ja za bardzo nie zwracam uwagi - liczy się dla mnie działanie a on niewątpliwie działa. Jednym słowem bardzo polecam Czy wydajny jest - tego jeszcze nie wiem bo używam dopiero od 2 tygodni. Dopiszę.Używam tego produktu od:2tygodnie Ilość zużytych opakowań:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • ameliax
    ameliax
    9 stycznia 2010 o 20:35
    5 / 5
    Kupi ponownie
    Mój ty malutki... :)
    Po raz pierwszy wystawiam tak wysoką ocenę podkładowi (jak nie ostatni ;)). Nie mogę teraz zrozumieć, dlaczego tak długo wstrzymywałam się z zakupem komapaku? Wcześniej byłam zachwycona kompaktem Avonu (którego nazwy nie pamiętam, a nie widzę go w KWC), ale dopiero teraz widzę jak w cudowny i szybki sposób można uzyskać piękną i ową twarz. Jest to dosłownie fotoszop w pudełeczku. Cudownie stapia się ze skórą, ładnie kryje, jest bezzapachowy i ma śliczne opakowanie. Poza tym to Givenchy... :) Jako jedyny z moich podkładów dobrze wyglądał po siłowni (wcześniejsze znikały). Mam zaczerwienione policzki w czasie mrozu. Przez chwilę były widoczne, ale po ok. minucie, może dwóch w ciepłym pomieszczeniu od razu zniknęły. Polecam z całego serca. :) Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • biedroneczka32
    biedroneczka32
    20 lipca 2009 o 23:45
    5 / 5
    Kupi ponownie
    Photoshop w pudełeczku!
    Podkład jest po prostu niesamowity! Mam odcień 02 Shaping Rose, który na szczęście nie jest różowy, tylko pięknie beżowy. Jest to podkład, który przepięknie kryje, doskonale, bardzo długo się trzyma - stosuję go na filtry Avene zmatowione "wstępnie" bazą silikonową i pudrem matującym Kryolanu. Nie daje efektu ciasta, makijaż trzyma się cały dzień, cera wygląda jak atłas, efekt jest po prostu niesamowity! Naprawdę Photoshop - naturalna buzia, idealna cera. Gorąco polecam! Jest o wiele lepszy od kompaktu Diora i wszystkich innych wysokopółkowców, które miałam. Optycznie wygładza zmarszczki, nie wchodzi w pory, makijaż robi się nim błyskawicznie, nie sposób zrobić sobie krzywdy w postaci plam czy smug, jednym słowem: absolutna rewelacja! Gorąco polecam!:) Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie używane na zmianę z innymi
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Aneta???
    Aneta???
    10 czerwca 2009 o 0:19
    4 / 5
    Nie kupi ponownie
    Fajny
    Zużyłam już jeden kompakt w kolorze 1 Shaping Ivory,drugi mam zachomikowany.Średnio wydajny,to trzeba mu zarzucić.Natomiast jeśli chodzi o plusy,dość dobrze matuje,wystarczająco kryje (nie potrzebuję dużego krycia),stosowałam go tylko na sucho pędzlem lub gąbeczką.Śliczny zapach,doskonały odcień do mojej bardzo jasnej karnacji.Jest dość trwały,nawet na mojej przetłuszczającej się cerze.Polecam. Używam tego produktu od:września 2008 Ilość zużytych opakowań:skończone jedno
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • empas
    empas
    9 maja 2009 o 21:55
    4 / 5
    Nie kupi ponownie
    dobry, ale szału nie robi
    Dobrała mi go Pani w drogerii. Byłam całkiem zadowolona. Dobry podkład, ładnie kryje, długo trzyma się na buzi, można nim ładnie modelować owal twarzy, itd. Jednak za tę cenę naprawdę można znaleźć mnóstwo kosmetyków, które są o niebo lepsze, chociażby Diorskin Compact. Za to zabieram jedną gwiazdkę. Używam tego produktu od: używałam ok. rok temu Ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • groszkolino
    groszkolino
    7 maja 2009 o 17:32
    4 / 5
    Nie kupi ponownie
    dobry do szybkiego makijażu!
    Kupiłam ten puder pod wplywem zachwalania go przez pania z Sephory. Nie żałuję. Poszukiwałam czegoś do szybkiego makijazu, rano nie mam czasu na bazę, fluid, puder itd. Mam odcien 2, ktory jest wyjatkowo lekki i wpadajacy w róż - w przypadku mojej bladej cery bardzo dobry aczkolwiek wyjatkowo jasny!! Dość długo się utrzymuje na twarzy, choc jest pewien problem z aplikacja - trzeba poczekac az krem dobrze sie wchlonie by puder nie wałkował się. Ogromny plus za zapach. Pachnie jakby lekko perfumowanym talkiem. Mnie bardzo odpowiada. Nie wiem czy kupię ponownie, poniewaz lubie testowac nowe produkty. Jedyny minus to malutkie opakowanie i poczatkowo mialam problem z aplikacja. Polecam Używam tego produktu od:1 miesiaca Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Sabinka858
    Sabinka858
    19 kwietnia 2009 o 21:08
    3 / 5
    Nie kupi ponownie
    Super, ale przez 2 godziny
    To dobry podkład ale moim zdaniem nie dla wszystkich. Mam cerę mieszaną i pomimo, że zaraz po nałożeniu buzia wygląda pięknie jak po photoshopie to efekt ten u mnie znikał zupełnie w ciągu 2 godzin (baza nic nie daje). Nie matował tak jakbym chciała (max 2-3 godzin) i nie nadaje się do poprawek w ciągu dnia bo robią się od tego plamy. Poza tym najjaśniejszy odcień szybko mi się skończył i potem nie mogłam już go za bardzo używać. Plus za śliczne opakowanie i super efekt po nałożeniu, reszta taka sobie. Używam tego produktu od:4 miesiące Ilość zużytych opakowań:1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • angellika
    angellika
    8 marca 2009 o 17:13
    4 / 5
    Nie kupi ponownie
    bardzo dobry
    mam go od roku,używam prawie codziennie,dobrze matuje,nadaje twarzy gladkośc, tak jakby twarz była obrobiona w photoshopie(tak samo działaja w sumie meteoryty guerlain ,których też uzywam) Używam tego produktu od:roku Ilość zużytych opakowań:1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną