Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Zobacz oferty

E-Glamour.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

  • Poziom obsługi klienta

  • Jakość zapakowania przesyłki

  • Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

izapachy.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 3.68/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

  • Poziom obsługi klienta

  • Jakość zapakowania przesyłki

  • Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

Bodyland.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.60/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

  • Poziom obsługi klienta

  • Jakość zapakowania przesyłki

  • Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 35 ml
Cena 45,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Cechy produktu

Rodzaj
fluidy
Cera
normalna
Właściwości
o przedłużonej trwałości, kryjące
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1404

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

TAk i nie

Kupując dobry podkład sugeruje się opiniami koleżanek bądź konsultantki. Jednak efekt mnie zaskoczył był doskonały , każda niedoskonałość idealnie zatuszowana jednak minus taki iż wydawał się bardzo ciężko. Skóra stała się dziwnie sztuczna a nie na taki efekt stawiałam. Trwałość doskonała na piękny cały dzień ekstra.
Makijaż dobrze komponował się z innymi kosmetykami nie zlewał się .
Jedyny minus że skóra wyglądała na ciężka.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 2

Jestem na nie!

W związku z pozytywnymi komentarzami na wizaż.pl postanowiłam wyprobować podkład marki Max Factor pomimo iż jest to marka często występująca w drogerii nie miałam za bardzo okazji do testowania ich produktów. Podkład ten jednak nie spełnił moich oczekiwań. Podkład jest lekki, łatwo się rozprowadza aczkolwiek po dłuższym używaniu pojawiły mi się na skórze twarzy wypryski. Podkład ten był zatem dla mnie zdecydowanie za ciężki. Nie podoba mi się także opakowanie tego podkładu, ciężko wykorzystać go do końca, chyba że przetniemy opakowanie ale wtedy podkład szybko wysycha. Myślę, że finalnie za taką cenę można wybrać co lepszego z innych popularnych marek zatem jestem na nie i nie kupię go ponownie.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 1

Dobry podkład

Przez kilka lat używałam jednego podkładu. Pewnego dnia postanowiłam coś zmienić i kupiłam ten podkład. Jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze kryje, moja cera go lubi, a on lubi moją cere????
Jedyny minus, jak na produkt takiej firmy, to opakowanie jest kiepskie. Buteleczka jest wykonana z bardzo twardego materiału, dlatego jeśli jest jeszcze sporo produktu w środku, to ciężko go wycisnąć i trzeba rozcinać buteleczke.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Jestem na tak

Podkładu zaczęłam używać już dawno bywając u przyjaciółki i choć bardzo go lubiłam to sama nie kupiłam. Mam cerę mieszaną i najczęstszym problemem jest u mnie podkreślanie przez podkład suchych skórek, zmarszczek lub źle wyglądające policzki. Ostatnio kupiłam go w promocji za mniej niż 30 zlotych i od razu zaczęłam od grubej warstwy. Po dokładnym wklepaniu gąbczką wyglądał perfekcyjnie. Przy dużej jak i małej ilości wygląda on na twarzy bardzo dobrze. Bez kremu pod spod jak i na krem trwałość jest dobra. Nie nakładam na niego pudru sypkiego, ponieważ nie czuje klejenia. Muszę przyznać jednak że jest to gęsty, cieżki i treściwy produkt. Przy zbyt dużej ilości można doszukać się efektu maski, jednak czasem go lubię. Produkt nie podkreśla suchych skórek, zmarszczek, nie ciastkuje się, wytrzymuje na twarzy cały dzień, zmiany temperatury, deszcz. Uwielbiam go. 5/5.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: 2 tygodnie

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 2

Zbyt ciężki

Jak dla mnie ten podkład jest zbyt ciężki, czuje że moja cera po nim się zapycha, szybko się ściera i jest nie trwały, nie zbyt ładnie wygląda na twarzy, robi się efekt maski, nie kupię go ponownie.

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Silny podkład utrzymujący trwałość

bardzo cenie sobie ten podklad do twarzy, za co?
+ bogata gama kolorow dopasowujaca sie do kazdej karnacji
+łatwe nakladanie gabeczka
+szybka wchlanialnosc
+trwalosc - ponad 8 h bez swiecenia
+nie brudzi sie ani ubran
+nie potrzebuje dodatkowo pudru do zmatowienia
zdecydowanie bede wracac :)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: W hipermarkecie

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Używam od dawna

Polecam. Używam już od kilku lat i jak dla mnie super. Duża gama kolorów dlatego łatwo dopasować odpowiedni odcień, dobre krycie a makijaż wytrzymuje naprawdę długo. Poza tym bardzo wydajny, przy codziennym używaniu buteleczka starcza na ok 4-5 miesięcy.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: tydzień

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Hebe

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 1

Okropny

Podkład kupiłam na przecenie w drogerii, zdecydowałam się na niego po szybkim przetestowaniu odcienia i formuły. Producent obiecuje trwałość i dobre krycie z czego ani jedno ani drugie nie zostało spełnione. Już po pierwszej aplikacji podkład pozostawiał plamy, nierównomiernie się nakładał, jednak stwierdziłam, że dam mu drugą szansę. Niestety, przy różnych kombinacjach z wieloma innymi produktami, aplikacji gąbeczką, pędzelkiem jak i nawet dłońmi efekt pozostawał ten sam. Podkład nie jest trwały, ściera się z twarzy, waży się oraz wyświeca po 2h. Jest to jeden z najgorszych podkładów jakie miałam okazję używać. Po obietnicach producenta jak i dobrych opiniach spodziewałam się czegoś lepszego, w tej jak i mniejszej cenie można kupić o wiele lepsze produkty. Nie polecam.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Podkład Maxfactor

Używalam tego podkładu od wielu lat. Jednakże uważam że coś się w nim zmieniło na niekorzyść. Odnoszę wrażenie że obecnie po zastosowaniu tego podkładu zatykają mi się pory. Nie jest już juz moim ulubionym podkładem gdyż nie jest taki trwały. Opakowanie jest poręczne. Mały dziubek nie powoduje wyciśnięcie fluidu w nadmiarze. Obecnie korzystam z podkładu bardzo sporadycznie.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

Oczekiwałam czegoś lepszego

Marka bardzo rozpoznawalna i znana niemalże każdej kobiecie. Kojarzy się z eleganckimi lookiem, kobiecością i dobrą jakością. Bardzo często sięgam po produkty tej marki, tak również było z tym podkładem.

Aktualnie cena produktu w drogeriach stacjonarnych jest dla mnie zbyt wygórowana. Nie kupiłabym tego produktu po normalnej cenie. Zdecydowanie polecam poczekać na częste promocje, bądź zakup w internecie.

Opakowanie produktu w jest plastikowe, same wykonanie dość solidne, jednak jest niezbyt wygodne jesli chodzi o wykorzystanie produktu do jego maksimum. Często osadza się na ściankach bocznych, tylnich gdzie trzeba się namęczyć, aby wycisnąć jego "resztki".

Samo krycie dość dobre, jednak bez wielkiej rewelacji. Myślę, że to podkład zdecydowanie do używania na co dzień. Nie nadaje się na "wielkie wyjścia" ponieważ krycie i jego trwałość pozostawiają wiele do życzenia.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 5

Kolejny Ciast(ecz)kowy Potwór

Myślałam, że jak na czymś jest napisane "Max Factor" to to do czegoś zobowiązuje, no ale po użyciu tego podkładu przekonałam się, że MF nie jest już synonimem jakości. Podkład wygląda bardzo estetycznie. Design w typie "mniej znaczy więcej" sprawia, że mamy wrażenie, że mamy do czynienia z produktem wysokopółkowym. Fluid jest w plastikowej. elastycznej tubce z nakrętką. Tubka ma taką cieńką szyjkę, dzięki czemu tego podkładu nie wyleci za dużo i mamy większą kontrolę nad wyciskaniem go z opakowania. Konsystencja jest fajna, kremowa. Podkład jest też bardzo wydajny i trzeba uważać z ilością. Jak weźmiemy za dużo będzie się rolował. Niewielka ilość wystarczy na pokrycie całej twarzy. Ciężko mi było go nałożyć, bo mi się maział, robił smugi i musiałam go wklepywać. Podkład ma neutralny zapach i tutaj duży plus za to. Niestey po godzinie od aplikacji podkład zwarzył mi się na twarzy i stworzył efekt ciastka. Mam skórę suchą i coś takiego rzadko mi się zdarza. Nie wiem, być może nie lubi się z moją nową pielęgnacją od Iwostin, no ale nie wygląda to za dobrze i ciastko już po godzinie to u mnie rekord. I cena jest bardzo wysoka bez promocji, bo 59 zł. Dobrze, że podkład pasuje mojej cioci, bo tak to by było przykro wydać pieniądze i musieć wyrzucić.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Spontaniczy zakup, ale jakże trafiony!

Pewnego chłodnego, grudniowego popołudnia 2021 roku buszowałam sobie radośnie w Rossmannie, gdy nagle ujrzałam niewielką "wyspę" przy szafach marek z kolorowymi kosmetykami, a na samiutkim dole trzy ostatnie tubki podkładu Max Factor Facefinity Lasting Performance w nowej szacie graficznej (dołączam zdjęcie). Trafiłam na mega promocję, bo (nie pamiętam dokładnej ceny) nie zapłaciłam za niego więcej niż 15 złotych. Pomimo tego,że nie potrzebowałam wcale nowego podkładu to chwyciłam egzemplarz z odcieniem nr 106 Natural Beige, który wydał się najbardziej pasujący do odcienia mojej skóry i pognałam do kasy.

Opakowanie podkładu to plastikowa tubka zakończona "dziubkiem", przez którą wyciskamy produkt cienką strużką. Konsystencja jest gęsta, kremowa, sprężysta i naprawdę przyjemnie sunie po twarzy. Dla mnie było to duże zaskoczenie, bo przez kilka lat wcześniej stosowałam podkład L'Oreal Infallible 24h Matte Foundation, którego nie dało się nałożyć palcami tylko gąbką. Podkład od Max Factor więc nakładam palcami, kiedy robię tzw. makijaż codzienny, bo daje mi lżejsze, naturalniejsze krycie, a kiedy szykuję się na jakieś większe wyjście to do akcji wkracza beauty blender. W obu przypadkach jednak jego krycie określiłabym jako średnie - na pewno jest słabsze od wyżej wspomnianego L'Oreala. Nie jest to jednak duży problem. W końcu od czego jest korektor? ;) Trzeba też uważać z wyciskaną ilością, bo przez swą konsystencję jest też turbo wydajny. Nie posiada zapachu.

Kilka Wizażanek określiło wykończenie tego podkładu jako matowe. Szczerze mówiąc wygląda dość matowo zaraz po nałożeniu, ale zdecydowanie nie jest to "suchy" mat, do którego przyzwyczaiłam się dzięki L'Orealowi. Jako posiadaczka cery mieszanej przyzwyczaiłam się też do tego, że po kilku godzinach od wykonania makijażu zaczyna przebijać sebum, ale nie przeszkadza mi to. Podoba mi się to, jak naturalnie podkład wygląda na twarzy. Według mnie jego wykończenie kieruje się w stronę satynowego. Na stronie producenta nie ma też informacji określającej dokładnie jakiego wykończenia można się spodziewać. Moja teoria jest taka, że to po prostu zależy od rodzaju skóry, gdyż nadaje się i dla normalnej, jak i tłustej.

Niewątpliwą zaletą tego kosmetyku jest trwałość i brak pozostawiania śladów na ubraniach. Najlepszym testem był mój biały sweter z wysokim golfem, w którym trę brodą o materiał ilekroć ruszę głową. Na koniec dnia na wewnętrznej jego stronie prawie nie ma śladu! Było to dla mnie dużym szokiem, bo wszystkie inne podkłady zawsze zostawiały wyraźne, brązowe smugi.
Oprócz tego produkt nie zapycha porów, co dla mnie - osoby walczącej z trądzikiem - jest szczególnie istotną zaletą.

Uwielbiam takie spontaniczne zakupy, kiedy to trafia się okazja i kupuję coś nie mając żadnych oczekiwań, a okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę. Jestem też przekonana, że nigdy wcześniej odcień mojego podkładu nie był tak idealnie dopasowany do odcienia mojej skóry. Zazwyczaj albo mieszałam ze sobą dwa odcienie, albo używałam kosmetyków, które były wystarczająco blisko, ale nie do końca :D Może też właśnie dlatego (i ze względu na konsystencję) nakładając go mam wrażenie, jakbym nakładała krem tonujący, który wyrównuje koloryt. Jest to baaaaardzo przyjemny kosmetyk w użyciu.
Tak, jak wcześniej czułam raczej obojętność w stosunku do marki Max Factor (nie mam pojęcia dlaczego), tak teraz uważam, że to był błąd i chętnie wypróbuję inne ich kosmetyki, bo pewnie sporo mnie omija. Gdyby nie ta promocja w Rossmannie to nawet bym o tym nie wiedziała ;)

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    627
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    6,02

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,77

Zobacz cały ranking