Essence, Pure Mineral Powder Make - Up (Mineralny puder sypki)

Essence, Pure Mineral Powder Make - Up (Mineralny puder sypki)

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

Pojemność 0 ml
Cena 9,99 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Delikatny jak puder, kryjący jak podkład. Długotrwały mineralny puder sypki zawiera 100% minerałów, zaś pozbawiony jest konserwantów i zapachu.Dostępny w 3 odcieniach: 01 `Soft ivory`, 02 `Soft beige` oraz 03 `Soft honey`.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 123

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Niby ok

Używałam go czasami jako podkład, ale wydaje mi się że jeszcze bardziej wysusza i podkreśla i tak wysuszoną skórę. Za tą cenę to raczej produkt "na szybko", jak nie mam czasu mazać się dokładnie płynnym podkładem. Łatwo nim przedobrzyć i zrobić pudrową maskę. Nie lubię opakowania, za dużo pudru sypie się na wierzch i ciężko nabrać jego odpowiednią ilość.
Chyba nie jest już sprzedawany, bo nie widziałam go od jakiegoś czasu przy zadnym stoisku Essence.

Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań: W tracie pierwszego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

w imie ojca i syna!

nie kryje, buzia sie szybko swieci, uzywalam na wakacjach tak po prostu, bez zadnego pokladu i byl BARDZO, BADZO średni. zostawial taki lekki poblask, ktory mi nie przypasował. Na podklad tez nie dawał rady, no uzywalam lepszych.Aha, i jak przejerzdzalam reka po twarzy, to schodził, całkowicie.
Strach bylo zalozyc bluzke.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobry

używam go głownie na powieki przed nałożeniem cienia, aby przedłużyć jego trwałość, spisuje się dobrze, gdyby ktoś powiedział, że kosztuje jedyne 10 zł to bym nie uwierzyła, że można kupić coś tak fajnego za śmieszną cenę!

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 małe opakowania

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

rewelacyjny

Mam nadzieję,że kupię jeszcze go kupię, bo niestety nie widzę go ostatnio na półkach Natury... Mam 2 odcienie, odpowiednio do pory roku, kiedy jestem mniej lub bardziej opalona. W lecie, zwłaszcza w upały używam go na okrągło, ponieważ jest leciutki. Na mojej twarzy ma super krycie, a mam tego sporo: czerwone policzki, małe przebarwienia i czasem jakieś wypryski - wszystko bardzo naturalnie kryje! I używam tylko jego - bez podkładu w płynie, bez korektorów. Może nie matuje na bardzo długo - ok. 3 godz, ale potem cera nie ma tego nielubianego, brzydkiego błysku, lecz jakby nieco za woalką tego pudru. Moja buźka wybitnie się z nim polubiła!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Hm...

-faktycznie, bezzapachowy, co jest plusem
-niska cena
-opakowanie wytrzymałe na upadki
-kryje? nawet jeśli tak, to na bardzo krótki czas
-plusem jest to, że nie posiada konserwantów
-nie podrażnia cery

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

chmmm... 3+ ?

Puder kupiłam w zeszłym roku kiedy był jeszcze dostępny w regularnej sprzedaży. W sumie byłby idealny dla mnie na lato bo i trafiłam z odcieniem (02 świetny kiedy mnie "muśnie" słońce), jest leciutki, dobrze ujednolica kolor cery ,nie zapycha i względnie nie spływa;) Ma jednak jedną, jedyną ogromną wadę - okropnie błyszczy mi się po nim twarz, dosłownie już pięć minut po jego nałożeniu:( Nigdy po żadnym innym kosmetyku tak nie lśniła mi twarz - z tego powodu raczej nie kupię go ponownie (gdyby była jeszcze taka możliwość).

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ogrom zastosowań ;)

Z początku okazał się być trochę za ciemny (02), więc zaczęłam go stosować na różne sposoby: jako baza przed nałożeniem pomadki/błyszczyka, pod oczy (świetnie kryje sińce pod oczami), jako cień. Aktualnie używam jak trzeba i dobrze się sprawuje, nadaje mojej twarzy lekko opalony kolor, przy czym wygląda bardzo naturalnie. Szkoda, że wycofano go ze sprzedaży, bo jest to przyzwoity produkt za niską cenę ;)

Używam tego produktu od: lato 2009
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nie widać końca ;)

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

chyba taki w miare..

Mam małe porównanie z lepszymi bo generalnie do tej pory nie uzywalam pudrów sypkich... ten jakos tak kupilam..i bardzo długo go nie uzywalam poniewaz robil placki... Ale uzylam go ostatnio(zmienilam podklad na revlon color stay) i rewelacja.. zadnych plam, bardzo dobrze kryje, uzywam go doslownie odrobine do zmatowienia buzi...nakladam pedzlem...dobrze matowi...niska cena..

Używam tego produktu od:poł roku
Ilość zużytych opakowań:1

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zdecydowane nie.

Baaardzo się zawiodłam. Szkoda, że minerałki mi nie posłużą.
Najjaśniejszy odcień pudru jest bardzo ciemny. Pozostawia ślady na wszystkim, czym dotknie się twarzy. Jest trudny do nałożenia, ciężki, daje bardzo nienaturalny efekt.

Użyłam go kilka razy. Nie byłam zadowolona, więc niestety wylądował w koszu.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

:)

A już myślałam, że tylko mnie aż tak się nie spodobał ;) Dla mnie odcień najjaśniejszy był również nieodpowiedni i ciemniał na twarzy. Używałam go z nadzieją, że coś się zmieni i w końcu oddałam koleżance. Plus za fajne opakowanie, dobre krycie, wydajność, niską cenę. Ja nie żałuję, że go wycofali, bo i tak już bym go nie kupiła.
Gdyby nie ten odcień puder byłby dla mnie świetny.

Edit 16.03.2010
Koleżanka również nie była z niego zadowolona i go nie używa :) Narzekała, że pozostawia placki i że jest za ciemny (choć ma ciemniejszą karnację ode mnie)

Używam tego produktu od: W 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

never ever

Okropny. Kupiłam najjaśniejszy a był o wiele za ciemny! W dodatku ciemniał na twarzy. Nakładanie zajmowało dużo czasu i trudno rozprowadzić go równomiernie. Opakowanie trochę nieprzemyślane, albo wyleci za mało albo za dużo.

Pędzelek kabuki (zalecany do nakładania pudru) też jest złej jakości. Po pierwsze za twardy, ma się wrażenie jakby się szorowało po twarzy. Uniemożliwia to też nałożenie kosmetyku równomiernie, robi raczej placki. Po drugie wychodzi z niego włosie.


Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: cały słoiczek stoi

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Love it!

Cudowny puder i do tego jaka niska cena! Bardzo wydajny - przy codziennym stosowaniu starczył mi na 3 miesiące!!! Mam suchą skórę i nie mogę używać podkładów a ten puder idealnie wszystko zakrywał. Fabulous.

Zaznaczyłam, że kupię go jeszcze raz (choć wiem, że wycofali) bo wciąż wierzę, że go przywrócą:(

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    1
    recenzji

    299
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    2
    recenzji

    1007
    pochwał

    9,86

  3. 3

    6
    produktów

    3
    recenzji

    981
    pochwał

    9,35

Zobacz cały ranking