Wibo, Mr. Doctor, Rewitalizujący żel z wapniem

Wibo, Mr. Doctor, Rewitalizujący żel z wapniem

Średnia ocena użytkowników: 2,8 /5

Pojemność 10 ml
Cena 5,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Zawiera witaminę A, E i F, wyciąg z wiśni egzotycznej, która posiada największą zawartość wit. C spośród wszystkich owoców oraz dużą zawartość wapnia.
Wzmacnia i odżywia paznokcie. Uodparnia płytkę i skórki na działanie czynników zewnętrznych. Nadbudowuje płytkę paznokcia.
Polecany do naturalnie słabych, delikatnych, podatnych na złamania i uszkodzenia paznokci.

Cena: 5zł / 10ml
/e/

Recenzje 12

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 2,8 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

średniaczek

Wcierałam ten żel i wcierałam kilka razy dziennie, ale wyraźnej poprawy paznokci nie zauważyłam, może trochę ładniejszą skórę wokół paznokci.
Plus za wydajność i niską cenę.


Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:prawie całe

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Średni

Cena przyzwoita bo zapłaciłam jakieś 4 zł w rossmanie. Do plusów mogę zaliczyć fajną buteleczke i sposób aplikacji.. dość szybko się wchłaniała, to dobrze bo chociaż nie wycierałam nią o pościel.. to chyba niestety wszystko z plusów. Minusy - efekt nie najlepszy bo mało co działał.. może trochę wzmocnił paznokcie ale i tak nie na długo bo i tak zaczeły się łamać.. czyli to co najważniejsze a tego nie zrobiła. Nie kupie ponownie ponieważ nie widze w tym sensu.. jest dużo odżywek do paznokci więc myśle ,że znajdę tą ulubioną ;)

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Może być

Trochę pomaga ten żel. Wzmacnia paznokcie.

Zalety:
+delikatnie wzmacnia i odżywia pazurki
+bardzo szybko się wchłania

Wady:
-wydajność
-konsystencja

Ten żel odżywia i troszkę wzmacnia paznokcie. Jest bardzo mało wydajny. Wchłania się w naprawdę ekspresowym tempie.

Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Może być.

kupiłam tą odżywke w Rossmannie.. Cena przyzwoita.
fajna buteleczka. ;] efekt nie najlepszy..może coś tam działał ale nie kupie go ponownie ponieważ lubie próbować odżywki do paznokci.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

KWC wśród odżywek

Zawsze miałam problemy z paznokciami: koszmarnie łamliwe, rozdwajające się, słabe i ogólnie tragedia. Stosowałam różne cuda, ale nic nie pomagało. Zupełnie przypadkiem kupiłam Wibo. Początkowo bez efektów, jednak po około 3 tyogdniach dość regularnego stosowania (4 x w tygodniu) zauważyłam niesamowitę zmianę: paznkocie się nie rozdwają, są mocne, błyszczące. Dla mnie rewelacja. A do tego ta cena :D
Polecam, warto wypróbować

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań:2

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Raczej srednio xD

Uzywam olejku od 2 mc i nie zauwazylam znacznej poprawy, paznokcie stały się odrobinę mocniejsze, ale to nie tego szukam. Chcialam, zeby sie nie lamaly.
Nastepnym razem wyprobuje inny preparat z tej serii ;)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie polecam

nie polecam mimo długiego stosowania stan paznokci nie uległ wiekszej zmiane produkt mnie nie zadowoli nie spełnił moich oczekiwań olejek jest tłusty bardzo powoli sie wchłania trzeba umyc rence po zastosowaniu i!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:2 mieś
Ilość zużytych opakowań:2

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nic nie robi

Niezadowolona z powodu wycofania serum z wapniem Wibo postanowiłam spróbować tej odżywki, gdyż kolorem i zapachem przypominała mi tamtą. Niestety, to nie ten sam produkt. Działa o wiele słabiej, a pazurki jak się łamały, tak się łamią. Koszmarne opakowanie zastąpiłam starym po wspomnianym serum - korzystając z tego, zużyłabym tą odżywkę w ciągu tygodnia. Nie polecam. Jedym plusem jest tu tylko cena.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Pomaga paznokciom

Kupilam tą odżywkę bo nie mogłam znależć serum z wapniem Wibo Lovely i pozytywnie mnie zaskoczyła:D.
Jest nawet trochę lepsza w działaniu, ale gorzej u niej z wydajnością...:( Ale w sumie OK:
Plusy:
+ładne opkowanie
+neutralny zapach
+ładny kolor
+ciekawe dozowanie, choć nie praktyczne
+paznokcie po niej szybciej(i lepiej!) rosną ! U rąk wyrosły mi dość długie, a nie udawało mi sie to od jakiegoś czasu, a u nóg mam już tylko do połowy rozdwajające się, a przez kilka(chyba 2?) lata miałam całe rozdwajające się, więc naprawdę szybciej rosną:)))))):D ;)
+wzmacnia paznokcie
Minusy:
-konsystencja - odżywka jest za wodnista
-wydajność
Kupię trzeci raz, bo rzeczywiście pomaga paznokciom:D.


Używam tego produktu od: 1-2 miesiące?
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: tydzień

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Słaby

Kupiłam pod wpływem chwili, bo miałam kupić tylko błyszczyk, ale wzięłam również tą odżywkę. W domu zorientowałam się, że to serum z Lovely tylko z kroplomierzem. Nietrudno wywnioskować, że była niewydajna, stąd tydzień w czasie używania. Dłużej niestety nie wytrwała. Co prawda jest szybsza w użyciu, bo łatwo się ją aplikuje. Zdążyłam zauważyć niewielką poprawę we wzroście paznokcia, ale gdy się skończyła znów stanęły w miejscu. Na pewno kusi opakowaniem. Ładne estetyczne, może stać na widoku ;). Wolno się wchłania. Zdecydowanie wolę serum w pędzelku, które starczyło na kilka miesięcy, nie na tydzień.

Używam tego produktu od: używałam tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie, nie, nie!

Kupiłam, gdy nie mogłam dostać odżywki Lovely, a pazurki znów zaczęły mi sprawiać problemy... Miałam nadzieję, że skoro tamta pomogła, to ta, tego samego producenta też pomoże... Nic bardziej mylnego :(
Zero efektów, nie pomogła nijak moim pazurkom. Do tego ta cała forma tego: żel nakładany za pomocą pipetki, który zaraz przy myciu rąk się zmywa... Jakby musieli pójść na taką oryginalność, a nie postawić na zwyczajną odżywkę nakładaną pędzelkiem, wyglądającą na pazurkach jak normalny lakier bezbarwny... ;)


Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Pomaga :)

Nie znam dokładnego składu tej odżywki, bo nie ma go na opakowaniu, ale wszystko wskazuje na to, że to bliźniaczka serum Lovely. Ten sam kolor, zapach, podobny zestaw witamin, wyciąg z wiśni egzotycznej i wapń. A także - podobne działanie, bo to oprócz tamtej jedyna odżywka, której stosowanie daje u mnie widoczne efekty. :) Nie mogę powiedzieć, żeby moje paznokcie zamieniły się w niepokonane szpony ;) , ciągle trochę kruszą się i łamią na brzegach, ale po raz pierwszy od wielu tygodni udało mi się je zapuścić bardziej niż na pół milimetra, wyglądają też na lepiej nawilżone i ogólnie po prostu zdrowsze.
Jedyne co mi się nie podoba, to sposób aplikacji: ta pipetka, która miała chyba robić "lekarskie" wrażenie zgodnie z nazwą całej linii, jest niepraktyczna i sprzyja nabieraniu zbyt dużej ilości kosmetyku, co zmniejsza jego wydajność. Pędzelek byłby zdecydowanie lepszy.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    630
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    6,01

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1003
    pochwał

    4,77

Zobacz cały ranking