Joko, Chocolate, Błyszczyk do ust

Joko, Chocolate, Błyszczyk do ust

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Pojemność 7 ml
Cena 19,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Dzięki perle mikroskopijnej wielkości oraz refleksom odbijającym światło, optycznie wyrównuje powierzchnię warg. Pielęgnuje i chroni usta (witaminy A, E i F, olej winogronowy, filtry przeciwsłoneczne). Nie powoduje efektu sklejonych ust. Zawiera wygodny w użyciu aplikator, który jednorazowo nabiera odpowiednią ilość błyszczyka.

Cena: 19zł / 7ml
/e/

Recenzje 21

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie polubiłam go.

Lubię kosmetyki firmy Joko, są dobrze napigmenowane, trzymają się na twarzy, błyszczyki też mają dobre właściwości nawilżające.

Ten błyszczyk mi nie podpasował z powodu zapachu właśnie, drażnił mnie, ciągle ta czekolada i czekolada, słodka spożywcza, pobudzająca apetyt.
Jakbym chciała ciągle ją jeść to do spożywczego bym poszła.
Wiem że na nim pisze że jest czekoladowy i tym producent ucieszył fanki tego zapachu.
Ja po nim byłam cały czas głodna i zła.
Dla mnie się widocznie nie nadawał, właściwości pielęgnacyjne miał na wysokim poziomie.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Uwielbiam:)

Dostałam od przyjaciółki,mam odcień 202.
Błyszczyk cudownie pachnie i smakuje,pięknie się mieni i podkreśla usta.
Ma piękne opakowanie,stanowiące ozdobę kosmetyczki.
Dobrze się rozprowadza(nic się nie waży ani nie roluje),nawilża usta i nie podkreśla suchych skórek.
Trwałość-taka,jak w innych błyszczykach-ok 3 h.
Myślę,że jeszcze kiedyś kupię,bo naprawdę go polubiłam:)
Polecam.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Krótkotrwały efekt

Ładne opakowanie, śliczny zapach, pyszny smak to jak widać nie wszystko... Mam piękny kolor 202 - beżyk, kawa z mlekiem - coś takiego. Po nałożeniu usta są przepiękne, lśniące itd itd. Szkoda, że nie ma gęstej konsystencji, tylko taką mazidełkowatą, za bardzo płynną, dlatego schodzi z ust zdecydowanie za szybko! I dodatkowo blednie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

jestem na TAK !

jest naprawde swietny !
nie rozmazuje sie i jest widoczny na ustach przez naprawde dlugi czas. Świetna konsystencja i zapach czekolady mmm.
A najlepsze jest to ze jest niedrogi i starcza naprawde na dlugo.
Ja uzywam nr 200 i jestem naprawde bardzo zadowolona.


Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Genialny !!!

Jako ,że lubuje sobie zapachy ,a tu jeszcze dochodzi smak ten błyszczyk jest niesamowity.Jak na błyszczyk całkiem przyzwoicie utrzymuje się na ustach.Mimo swoich drobinek nie wysusza ust oraz nie wygląda jakbym obsypała sobie usta brokatem.Powinnam odjąc gwiazdke za słabą kolorystyke ,gdyż pasuje mi tylko 200.Jednak ten kolor a raczej delikatna nabłyszczająca poświata jest praktyczna ,do wszystkiego pasuje.Dodam ,że jest to jedyny błyszczyk do ,którego wracam ,gdyż zazwyczaj wole wypróbowywać ,za to wielki plus !Cudo ! Polecam ! :)

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Naprawdę porządny :)

Jest naprawdę fajny ale mi jednak nie pasują kolory.
Wolę pastelowe, bez drobin i perłowego połysku.

Ale inne właściwosci są naprawdę dobre: nie wysusza, dość trwały, dobra konsystencja, ładny czekoladowy zapach, śliczne opakowanie, wygodny aplikator, cena nie za wysoka.

Kolory są też ładne ale po prostu nie dla mnie.
Miałam najjaśniejszy (jakby perłowy beż z opaliującymi drobinami).


Używam tego produktu od: używałam pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Za tą cenę SUPER

Potrzebowałam błyszczyka i akurat trafiłam na stoisko Joko i zaryzykowałam. Główne atuty to: zapach, konsystencja, uczucie nawilżenia po nałożeniu i piękny połysk. Błyszczyki z zasady nie są trwałe dlatego nie oczekiwałam, że ten będzie się długo trzymał. Tak jak każdy błyszczyk ściera się po jedzeniu itp. Ale bardzo ładnie podkreśla kształt ust i jest w miarę wydajny.
Polecam szczególnie dla ust suchych.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie polubiliśmy się!!

Kupiłam, a nie było to łatwe(trudno go dostać), bo miał być naprawdę dobry, ale niestety taki nie jest:(( jedyna jego zaleta, to chyba niezłe opakowanie! i nic więcej:
- kolory nieciekawe;
- jak na joko- to drogi;
- nietrwały;
- konsystencja nie dla mnie:(

nie lubię go!!! i z pewnością już się nie zaprzyjaźnimy
Używam tego produktu od:msc
Ilość zużytych opakowań:1/3

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mój ukochany błyszczyk!

Mam odcień 202 i jestem zachwycona!Do zakupu błyszczyka zachęcił mnie czekoladowy zapach.
Smak błyszczka ku mojemu zaskoczniu nie jest chemiczny tylko lekko słodkawy!Błyszczyk długo utrzymuje się na ustach.Mój odcień ma delikatne drobinki które ładnie się błyszczą.Błyszczyk nawilża usta i sprawia że są gładkie i miekkie.
Polecam go z czystym sumieniem! :)

Używam tego produktu od:miesiąca
w trakcie 1 opakowania

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

na prawdę fajny

ładne, estetyczne opakowanie
nie skleja ust
nie waży się
długotrwały
przyjemny zapach
gęsty
coś jak szminka w płynie
gratis dostałam śliczny delikatny świecący mus :)
polecam

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

pozytywne zaskoczenie

Zaczytałam się w waszych recenzjach i pomyslałam, że coś w tym musi być. Jestem pozytywnie zaskoczona, że polski produkt może być naprawdę fajny. Z czystym sumieniem stwierdzam zatem:
- przystępna cena,
- opakowanie i aplikator super (przypominają błyszczyk Estee Lauder),
- iskrzące delikatne drobinki, nie jakiś gruby brokat,
- nawilża,
- pachnie i smakuje słodziudko (choć nie jest mdły jak czytałam poniżej),
- kolorki dwóch błyszczyków z brokatem dające delikatny kolor,
- dwa pozostałe kolory to bardziej kryjący efekt, zbliżony do pomadek w płynie. Polecam gorąco !!! Polski i naprawdę bardzo dobry produkt !!!Używam tego produktu od :tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Przyjemny ;)

Posiadam błyszczyk nr 201 - ceglasto-beżowy ze złotymi drobinkami. Ślicznie wygląda na ustach szatynki o oliwkowej cerze. Seria "Chocolate" jest wręcz stworzona dla typu urody Jesień ;) Złote drobinki dyskretnie połyskują i nie migrują po twarzy.
Podoba mi się miły, czekoladowy zapach, jednak słodki smak to już zbędny bonus - uprzyjemnia aplikację, owszem, ale sprawia też, że błyszczyk szybciej się zjada.
Konsystencja leciutka, nie lepi się i nie obciąża ust. Trwałość do 3h, ale byłaby większa, gdyby nie ta słodycz, przez którą odruchowo oblizuję usta...
Milusi i precyzyjny pędzelek nabiera niewielką ilość błyszczyka, dlatego nie można przedobrzyć.
Nie wiem czy błyszczyk pielęgnuje usta (co wieczór używam balsamu lub wazelinki), w każdym razie ich nie przesusza.
Byłby moim faworytem, gdyby nie ten przesłodzony smak (dla mnie to wada) oraz opakowanie... Jest ono co prawda szczelne i poręczne, jednak elegancki wygląd zachowuje krótko. Złocenia na zakrętce i napisy zaczęły się ścierać po kilku-kilkunastu dniach od zakupu :( Na chwilę obecną opakowanie wygląda paskudnie. Odejmuję gwiazdkę, bo design ma dla mnie duże znaczenie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    0
    recenzji

    619
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    16
    recenzji

    23
    pochwał

    5,92

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    998
    pochwał

    4,80

Zobacz cały ranking