AA, Therapy Trądzik, Krem nawilżający na noc

AA, Therapy Trądzik, Krem nawilżający na noc

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Pojemność 50 ml
Cena 17,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Zmniejsza ilość zaskórników i wykwitów skórnych. Normalizuje wydzielanie sebum - zmniejsza natłuszczenie skóry. Łagodzi podrażnienia i poprawa nawilżenie skóry. Łagodzi zmiany trądzikowe. Zapobiega powstawaniu blizn i przebarwień potrądzikowych.

Składniki aktywne: kwas azelainowy, kompleks wit. B

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 52

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobry, ale nie bardzo dobry

Kupiłam ten krem z chęci wypróbowania czegoś innego niż kremy które używałam do tej pory (avene, iwostin).
Nie zachwycił mnie jakoś specjalne, ale nie mam do niego jakichś większych zastrzeżeń. Myślę, że to krem na poziomie kremów iwostinu, ale avene to do pięt nie dorasta, jednak i jego cena nie jest tak wysoka jak kremów z avene.

Zalety:
-dobra konsystencja
-nieźle się rozprowadza
-nie posiada zapachu
-nie zapycha
-nie pogorszył stanu mojej cery
-nawilża (jednak gdy zaczęłam używać utrwalacza artdeco, to pojawiły się suche skórki na nosie)

Wady:
-nie poradził sobie z suchymi skórkami (jak wyżej napisałam)
-nie zauważyłam jakiejś spektakularnej poprawy mojej cery (ale również niczego takiego się nie spodziewałam)

Krem ogólnie spełnia swoje funkcje, ale nie ma co wierzyć w wyimaginowane obietnice.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

tak, tylko nie na noc

Osobiście byłam nawet pozytywnie zaskoczona tym kremem. Zdziwiła mnie trochę konsystencja - bardzo lekka i przyjemna, co noc wydawało mi się trochę za słabym nawilżeniem i okazało niestety, że to prawda. Rano skóra była napięta i ewidentnie potrzebowała nawilżenia. Poza tym nie zauważyłam innych pozytywów, ani negatywów. Zupełnie nie zauważyłam tych wszystkich efektów o których zapewnia mnie producent.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Niezbyt

Oceniłam go tylko na jedną gwiazdkę, ponieważ miał przyjemną konsystencję, ale poza tym dramat. Ani nie nawilżył, ani nie pomógł przy trądziku, co więcej zapchał mnie i sprawił, że moja cera się pogorszyła. Stosowałam go na prawdę sumiennie, ponieważ zawsze ceniłam sobie tę markę, ale niestety po zużyciu całego opakowania, zamiast pobiec szybko do sklepu po następne opakowanie to pobiegłam, ale do kosza, aby w końcu pozbyć się go z łazienki!

Używam tego produktu od: ponad pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Oceniam na 3 z minusem

Kupiłam powyższy krem w styczniu,ponieważ moja cera,pomimo iż trądzikowa,w okresie zimowym często jest przesuszona i podrażniona.Zachęcona promocją kupiłam krem za cenę poniżej 20 zł.
Oto moje spostrzeżenia:
-krem ma dobrą konsystencję,ładnie się rozprowadza
-zostawia lekki film na skórze (mi to nie przeszkadzało, w końcu ma być używany na noc)
-wzmacnia skórę,trochę wygładza
-wydajny.
Ma też kilka minusów:
-jak dla mnie za słabo nawilża.Rano po umyciu twarzy moja skóra była napięta.Miałam wrażenie takiego powierzchownego nawilżenia czy wygładzenia
-nie poprawia stanu cery jeśli chodzi o niespodzianki, ale też większej krzywdy nie wyrządził.
Może jeszcze kiedyś go kupię.Taki ot, zwykły krem.

Używam tego produktu od: styczeń 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 40 ml

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

na piątkę

Jak na razie zostaję przy tym kremie. Mam cerę mieszaną z mocno przetłuszczającą i zapychającą się sferą T. A że już nie jestem nastolatką ciężko mi było dobrać odpowiedni krem na noc, taki aby nawilżył i pomógł złagodzić to co wyskoczy. Ten okazał się dość dobry bo:
- nie zapycha,
- nawilża, nie zauważyłam odstających skórek,
- uspokoił i wyciszył skórę,
- nie pachnie,
Tubka tego kremu wygląda skromnie ale dodam jeszcze że jest bardzo wydajny i tani. Mnie dwa opakowania wystarczyły na ok 5 miesięcy.

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 całe

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bez rewelacji

Przeciętny.
Mam bardzo tłustą cerę ze skłonnością do wyprysków. Ten krem nie zapychał jej, ale też nie zmniejszał przetłuszczania (co obiecywał producent). Rano miałam megatłustą twarz. Cera nie wyglądała po nim jakoś rewelacyjnie czy zdrowo - ot tak normalnie, widać, że jest tłusta i niezbyt zdrowa (rozszerzone pory). Pozbawiony zapachu.

Przyzwoicie nawilżał (jak dla mnie w zupełności wystarczająco). Bardzo wydajny.

Nie zaszkodził, ale i nie pomógł.

Nie mogłam się doczekać, kiedy się z kończy. Z pokorą wracam do najlepszego jak na razie Iwostinu Purritin na noc.



Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zapychacz

Używałam jakiś rok temu razem z żelem, ale krem jakoś mnie nie zachwycił, gdyż pojawiło mi się po nim trochę nowych wyprysków. Za każdym razem po odstawieniu się wszystko poprawiało. Oddałam TŻ i był nim zachwycony.
Cena korzystna, wydajny (!), nawilżał, ale mnie spryszczył, więc nie kupię ponownie dla siebie, ale TŻowi pewnie za jakiś czas znów kupię, bo nawilżył, zmiękczył jego skórę. Nie ma on problemów z trądzikiem, ale co jakiś czas mu wyskoczy drobnego.

Można spróbować. Krem ma swoich zwolenników.

Używam tego produktu od: kilka tygodni i przestałam
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe, wylądowało u TŻ

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie poleceam

Nie nawilżał, rano miałam suchą twarz spodziewałam się czegoś więcej.
Minusy:
*w ogóle nie nawilża
*nie pomaga w zwalczani trądziku
*cena jak na taki badziew też wygórowana

Beznadziejny


Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fuj!

Kremu używałam jakiś czas temu, ale odstawiłam, bo byłam niezadowolona z niego. Nie zauważyłam żadnej poprawy cery, a skóra była po nim tłusta i jakby ściągnięta. Wyglądała optycznie też mniej atrakcyjnie, była wręcz zaczerwieniona.
Ostatnio znalazłam koncówkę tubki i postanowiłam zużyć na pośladki - tu się sprawdził :D drobne krostki poznikały :) Dlatego dodaję pół gwiazdki. Jeśli chodzi o twarz nie znosiłam go od początku, próbowałam go zmęczyć i się przekonać do niego (liczyłam na efekty po dłuższym stosowaniu), no ale niestety.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry

Kupiłam go za 17zł w ramach wymiany pielęgnacji na apteczną. Z serii AA Therapy byłam zadowolona już wcześniej, więc zaryzykowałam i z tym kremem. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, z zaskórnikami, pryszcze pojawiają się jedynie od czasu do czasu. Krem dobrze nawilża, nie zapycha, delikatnie wygładza. Łagodzi podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienia Rano budzę się jednak z błyszczącą, tłustą skórą. Używam pierwszej tubki z przerwami od 5 miesięcy, więc jest naprawdę wydajny. Nie powoduje spektakularnych zmian na mojej skórze, jednak utzymuje ją w dobrym stanie przede wszystkim zapewniając przyzwoite nawilżenie bez zapychania. Nie jest to mój ideał, ale nie zawiódł mnie.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fantastyczny!

Bardzo fajny! Kwas azelainowy (czy jak to się tam pisze) jest naprawdę wyczuwalny, bo działa! Niweluje wypryski i nawet te, które się nie pojawiły. Oczywiście jest to krem na stosowanie przez dłuższy czas. Skóra się nie przyzwyczaja i wciąż są jakieś efekty. Prawie jak wedle tych procentów, które są na opakowaniu x D

Oprócz nawilżania i zwalczania trądziku, krem dzięki witaminie B regeneruje skórę i sprawia, że jest bardziej elastyczna i rano wygląda na ukojoną i zregenerowaną. Mam kilka ran, po wyciskaniu, a ten krem przez noc ładnie je zasklepia.

Nie podrażnia, nie tworzy czerwonych plancków. Nie uczula.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

a ja z niego nie zrezygnuje xD

luty 2010. zbliża się półmetek..
to było straszne, uwierzcie, dostałam strasznych pryszczy na caaaałym pyszczku, bo zaczęłam używać jakiegoś taniego, badziewiastego żelu do mycia twarzy, o, już wiem jaki-Dax Cosmetics, Perfecta No Problem, Antytrądzikowy żel do mycia twarzy z mikrogranulkami \'Arbuz + wapń + alantoina\'. tani, z drogerii, wiec byle jaki. dermatolog mi powiedziała, żeby stoswać TYLKO kosmetykow z apteki. no ale mialam pisac o kremie, nie o zelu :D
powiem krotko. w polaczeniu z zelem zielonym do mycia twarzy Iwostin, i kremem na dzien matujacym zdzialal cuda. po dwoch tygodniach pryszcze bardzo zmalaly, po miesiacu nie bylo sladu..minal rok, o problemie z pryszczami zapomnialam na wieki wiekow Amen, jedynie jeszcze zostal problem zaskornikow, ale te to niestety zawsze byly i beda :D
po roku mam jeszcze ich troche na dnie, zarowno zelu jak i kremow. ehhh. co za szkoda ze zakupilam je dopiero w dzien polmetku a nie kilka tygodni wczesniej ;(

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 1-50 ml

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    471
    produktów

    0
    recenzji

    610
    pochwał

    10,00

  2. 2

    9
    produktów

    13
    recenzji

    22
    pochwał

    5,89

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    990
    pochwał

    4,83

Zobacz cały ranking