L'Oreal Paris, Super Liner Carbon Black (Eyeliner)

L'Oreal Paris, Super Liner Carbon Black (Eyeliner)

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

REKLAMA
Pojemność 8 ml
Cena 30,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Wyjątkowo płynna formuła eyelinera umożliwia łatwe wykonanie makijażu. Aplikator z gąbką zapewnia precyzyjne prowadzenie kreski i doskonałe podkreślenie oczu. Skoncentrowane pigmenty węglowe zapewniają długotrwałą intensywność. Głęboki czarny odcień pasujący do tuszu zapewnia wyraziste spojrzenie.

Cechy produktu

Rodzaj
w tuszu
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 49

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 5

Bez szału

Kupiłam go po godnych poleceniach koleżanek i jak dla mnie to bubel jakich mało. Szybko zaschnął, końcówka jak dla mnie do niczego, jedyne co w nim fajnego to ekstra czarny kolor. Cenowo jest dosyć drogi i moim zdaniem nie warto za niego tyle dać. Nie polecam

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 4

jestem na tak!

Jak już nauczyłam się nim operować to go nie opuszczam!
Plusy:
- intensywny kolor, czego często brakuje w mazakach
- trwały
- łatwa aplikacja
- nie odbija się

Minusy:
- dość szybko wysycha

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

bardzo dobry

Bardzo lubię go, wytrzymuje cały dzień, mój pewniak od 3 lat, używam go na zmianę z Loreal Super Duo. Trochę wysoka cena jak dla mnie, jednak jest wydajny i nie rozmazuje się, ani nie odbija na powiece.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Perfekcyjny

A teraz, za sprawa tego linera, nastąpi moje wielkie pogodzenie się z firmą L\'Oreal. Dotychczas nic mi nie pasowało - podkłady się warzyły na twarzy, po farbie włosy wychodziły garściami. No porażka.
Coś mnie jednak podkusiło na ten eyeliner i nie żałuję. Robi naprawdę perfekcyjne kreski. To zapewne zasługa tego cieniutkiego pędzelka. Jeśli ktoś ma problemy z nauka robienia sobie kresek - gorąco polecam!

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Trochę tak, trochę nie

Jestem L\'oreal-o maniaczką, tak, przyznaję się bez bicia :D
Ta marka kojarzy mi się z taką elegancją, elitarnością, i czymś typowo z górnej półki, zatem rówież ten eyeliner musiałam mieć!
Pierwsze użycie- bajka, piękny efekt, krest niemal pancerna- nie do ruszenia niczym! Wieczorem okazało się że nawet płynem do demakijażu oczu...
Produkt schodzi płatami, po umciu twarzy itd, itp budziłam sie rano z kawałkami tego produktu np na linii włosów! On się nie spłukuje, on się jakby odkleja.
Nadal go używam, ale teraz kiedy jest go coraz mniej cieżko się nim maluje, robienie poprawek? zapomnij, musisz wszystko zmyś i od nowa rysować.
Chociaż efekt nadal podkreślam PIĘKNY!
Podsumowując, eyeliner skuteczny ale trudny w obyciu, na pewno dla cierpliwych i wyrozumiałych- czyli nie dla mnie :D

Używam tego produktu od: 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajny.

Dostałam go od siostry. Od razu mi się spodobał, ponieważ lubię eyelinery ze sztywnymi pędzelkami, są dla mnie po prostu wygodniejsze (a nie mam zbytniej wprawy w malowaniu nimi oczu) . Często traktuję go jako kosmetyk do ćwiczeń. Ma kolor mocnej, węglowej czerni. I jest dość trwały jak na taki kosmetyk, chociaż po jakimś czasie nieco się ściera.

Mimo wszystko go lubię :) .


Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Raczej nie polecam

Zawiodłam się, spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Obsypuje się już po około dwóch godzinach, gąbeczka nie jest pomocą, a przeszkodą w uzyskaniu precyzyjnej kreski. Na powiece efekt jest mało wyrazisty, trzeba nakładać przynajmniej dwie warstwy, a to z kolei powoduje, że czasem ta pierwsza potrafi się zetrzeć. Może nieumiejętnie używałam, albo przyzwyczajenie do cienkich i bardzo precyzyjnych pędzelków sprawia, że jestem tym kosmetykiem rozczarowana. Lepiej kupić coś podobnego w cenie około 10 zł z niższej półki, efekt będzie najprawdopodobniej lepszy.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

słabizna

słabizna patrząc na opinie, zaczynam się zastanawiam, czy przypadkiem nie trafiłam na jakąś felerną sztukę:/
Kupiłam nowy, świeży, a eyeliner wypada mimo tego bardzo słabo.

- po paru godzinach się kruszy (i to nie po 8 tylko po 3,4)
- trzeba dawać kolejną wartwę by czerń była czarna
- potrafi odbić się na powiece co jest dla mnie naganne przy eyelinerach


plusy:

- łatwe malowanie
- tani


NIGDY więcej, wylądował w koszu po miesiącu. Dałam mu parę szans- zawsze było tak samo.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kosmetyk idealny

Jak dla mnie same plusy, nie równa się z żadnym innym. Naprawdę watro wydać ciut więcej niż być niezadowolonym.
-łatwa aplikacja, bardzo precyzyjna gąbeczka daje zarówno cieniutkie jak i grube kreski
-schnie natychmiast, nie ma szans się rozmazać
-utrzymuje się przez cały dzień, wstaje rano maluje się ide na zajęcia, a wieczorem kreski są dalej jak nowe
-jest dość wydajny, używam ok. 5 razy w tyg a opakowanie starcza mi na ponad pół roku
-nie podrażnia
-nie rozwarstwia się, kolor jest równy nawet przy malutkiej ilości

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: 7-8

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Godny polecenia

Bardzo dobry płynny liner.

Łatwy w aplikacji. Ma bardzo ładne wykończenie. Dość długo utrzymuje się bez żadnych poprawek. Ma wygodne opakowanie i przyjemnym aplikator, który jest raczej gąbeczką niż pędzelkiem. Mam wrażenie, że jest odrobinkę za szeroki, ale obracając go bokiem można namalować cienką kreskę. Czasem zbierają się jego resztki w oku (wewnętrznym kąciku), co nie jest zbyt estetyczne, ale można to przeboleć.

Na pewno do niego kiedyś wrócę.

Używam tego produktu od: 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5, nie pamiętam dokładnie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super :)

Bardzo dobry eyeliner, głeboka czerń, łatwo się nim robi kreski, polecam wszystkim początkującym, ja posiadam dokładnie wersje super liner black vinyl (ale to chyba to samo). W każdym bądź razie polecam, cena dośc wysoka ale od czego jest allegro:p
Na pewno go będę używać przez długi czas.
polecam ;)) !!

Używam tego produktu od: 2mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny

Rewelacyjny. Świetna konsystencja, dobry aplikator, bardzo nasycony kolor głębokiej czerni.
W razie jakiejś małej wtopy przy nakładaniu można go zdjąć bez problemu patyczkiem kosmetycznym, bo zasycha dopiero po ok.10 sek. i nie ma konieczności zmywania całego oka. Jednocześnie po zaschnięciu jest bardzo trwały i nie spływa nawet na deszczu. Dla mnie the best :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    620
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,95

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,79

Zobacz cały ranking