Oriflame, Beauty, Air Soft Powder (Miękki puder pyłkowy)

Oriflame, Beauty, Air Soft Powder (Miękki puder pyłkowy)

Średnia ocena użytkowników: 4,1 /5

Pojemność 12 g
Cena 37,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Delikatny, z pigmentami rozświetlającymi, zapewnia efekt kryjący bez obciążania skóry. Utrwala makijaż i daje promienne, aksamitnie gładkie wykończenie. W dwóch transparentnych odcieniach.
Odcienie: light, translucent.

Recenzje 79

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,1 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelacja :)

Kupiłam ten puder w promocji i okazał się strzałem w 10 ;) Matuje, nadaje skórze delikatny połysk oraz nie podkreśla suchych skórek, bez problemu się nałoży go pędzlem ;) Niestety nie ma już go w katalogu, a szkoda :(

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ideał

Mój ulubiony puder, zawsze do niego wracam :) Przerwy od niego robię tylko wtedy, gdy mi się kończy a nie ma na niego promocji i czekam na kolejny katalog.

Plusy:
+wydajny, 1 opakowanie starcza mi na ponad pół roku
+dobrze się rozprowadza
+matuje skórę i ładnie się wpasowuje
+ładny, delikatny zapach

Minusy:
-opakowanie, z którego często przy otwarciu sypie się puder


Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo wydajny

Oceniam kolor Light.
Jest to kolor ciemniejszy spośród dwóch do wyboru. Ja ma karnację jasną, z zabarwieniem żółtawym. Mnie ten kolor odpowiada.
Mam ten puder od dłuższego czasu, podobnie jak róż z tej samej firmy:) Jest to mój pierwszy puder sypki,więc nie mam porównania z innymi, aczkolwiek uważam, że jest to bardzo dobry puder. Bardzo wydajny.
Puder stapia się bardzo dobrze z kremem ochronnym na lato z Iwostinu. Używam go zwykle wyłącznie w duecie z różnymi kremami, poniewaz mam taki podkład, którego nie trzeba dodatkowo "wspomagać";) I tak jak go stosuję, sprawdza się bardzo dobrze.
Po nałozeniu buzia wygląda dobrze przez część dnia, jest rozświetlona, nie jest to taki "płaski efekt" tępego matu. Jedyny zarzut to to, że w ciągu dnia zaczyna mi sie przetłuszczac strefa T, i wtedy trzeba makijaż poprawić.
W opakowaniu nic mi nie przeszkadza, wystarczy po prostu przechylić pudełeczko go góry nogami tak, aby na zakretkę wysypał się puder, i juz można sie malować:)
Nie jest to mój hit, ale tylko dlatego, że nie mam porównania z innymi pudrami sypkimi.
Podsumowując: polecam ten puder:)

Używam tego produktu od: ok. 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelacyjny

Uwielbiam ten puder, fantastycznie nadaje się do wykończenia makijażu. Jest bardzo delikatny, ładnie rozświetla i jednocześnie matowi twarz - wystarczy lekkie muśnięcie. Ma bardzo przyjemny zapach i jest naprawdę wydajny.
Mam bardzo jasną cerę (posiadam odcień pudru Clear) i sprawdza się znakomicie, jest wręcz niewidoczny. Jednak przy lekkiej opaleniźnie może być już za jasny.

Ogólnie bardzo bardzo polecam :)


Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

najlepszy

To najlepszy puder jaki miałam, jest bardzo drobny, ma niewiele drobinek, które pięknie rozświetlają twarz, cudowny zapach. Jest delikatny, świetnie matuje, nie zmienia koloru, chociaż dla opalonej twarzy by sie nie nadał.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry produkt

Posiadam odcień clear, który jak dla mnie jest taki... średni, na pewno będzie za ciemny dla jasnej, porcelanowej cery. Puder jest bardzo delikatny, nie tworzy efektu maski, matuje, ale naturalnie, nie tworzy sztucznego matu, którego nie lubię. Bardzo fajnie utrwala makijaż, jest wydajny. Nie zapycha, nie podrażnia, co dla mnie bardzo ważne. Cena w promocji przyjemna, produkt jest jej wart.

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kocham!

bardzo łatwo się rozprowadza na skórze, jest leciutki, nie pozostawia smug, dość dobrze matuje;) jest nawet wydajny, cena też nie jest zła, więc ogólnie spoko, nawet baardzo;)
POLECAM!

Używam tego produktu od: ROKU
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

porządny

Posiadam odcień clear,jest jasny,ale wbrew nazwie nie całkiem transparentny.Plusy:
-bardzo wydajny,mam go od września i końca nie widać
-dobrze się rozprowadza
-nieźle matuje
-pomaga utrwalić makijaż.
Jego minusy:
-ma delikatne srebrne drobinki,jak dla mnie to wada,bo mam cerę trądzikową;takie dodatki podkreślają niedoskonałości cery
-mam wrażenie,że trochę zapycha pory
-dla bardzo bladych dziewczyn odcień clear może być ciut za ciemny.
Ogólnie oceniam na plus,porządny puder w przyjaznej cenie(zwłaszcza w promocji),który spełnia swoje główne zadanie.

Używam tego produktu od: wrzesień 2011
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1 opakowania

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry

Puder jest bardzo wydajny, używałam go bardzo długo.
Spełnia dobrze swoje zadanie-matuje, wyrównuje koloryt cery, jest lekki i przede wszystkim nie zatyka porów! Najjaśniejszy odcień był dla mnie idealny. Poza tym od tego pudru nie robiły mi się żadne dodatkowe niespodzianki na twarzy. Ogółem-godny polecenia. Jako, że lubię testować nowe kosmetyki, nie wiem czy go kupię ponownie ;)

Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetny!

Uwielbiam ten puder!
Ślicznie pachnie, jest wydajny, ładnie utrzymuje makijaż, dzięki niemu kredka nie rozmazuje się.
"Zaraziłam" nim mamę i koleżanki. Podobnie jak ja są bardzo zadowolone z efektów jakie daje :D

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

fajny

Kupiłam go za 20zł. ( jestem konsultantką) i nie zawiodłam się ale puder nie powalił mnie
- średnio wydajny
- ma rozświetlające drobinki
- po 4h. trzeba poprawić makijaż bo się osypie

+ śliczny zapach
+ nie tworzy efektu maski
+ lekki
+ naturalny kolor, nie ciemnieje

Używam tego produktu od: 2 miesięce
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego opakowania

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo fajny:)

Bardzo fajny produkt , który mogę serdecznie polecic!
Oceniam odcien Clear

- puder jest drobno zmielony przez co wygląda na twarzy naturalnie

- dobrze dopasowuje się do większość karnacji

- u siebie ani u innych osób , na których go stosowałam nie stwierdziłam po nim zadnych reakcji alergicznych

- zawiera delikatne drobinki odbijające światło , nie jest to jednak efekt zwykłego brokatu i drobinki są subtelne

- niewielka ilość wystarcza na utrwalenie makijazu oraz zmatowienie cery
( nie jest to jednka typowo matujący puder , więć dla cer mocno tłustych polecałabym jednak zakupić inny puder , bez drobinek i matujący na wiele godzin)

- w promocji cena tego pudru jest niska , a sam puder wystarcza na bardzo długo

- ma przyjemny , świezy zapach , dość intensywny co może przeszkadzaćź osobom które wolą nieperfumowane kosmetyki


Jedyne za co odejmuję jedną gwiazdkę to za opakowanie - owszem jest trwałe . ale jednak dziurki w nim są tak duze , że puder w duzej ilośći " wysypuje " się w srodkui osiada takze na sciankach opakowania.
Poza tym jednak z samego opakowania zakręconego dobrze nic jeszcze nigdy nie wysypało mi się , a noszę go w kuferku.

A takze -Puder nie jest tez transparentny -oceniany przeze mnie kolor jest dla mnie troche za ciemny( ale ja mam porcelanowa cere) i z tego powodu puder nie zostaje moim kwc.


Polecam przetestowac-fajny produkt:)

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    2
    recenzji

    963
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    960
    pochwał

    9,64

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    254
    pochwał

    9,51

Zobacz cały ranking