Pharmaceris, T, Body Sebostatic, Antybakteryjny żel do mycia ciała

Pharmaceris, T, Body Sebostatic, Antybakteryjny żel do mycia ciała

Średnia ocena użytkowników: 3,6 /5

Pojemność 225 ml
Cena 22,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Skutecznie oczyszcza skórę. Łagodzi zmiany trądzikowe dzięki zawartości tamaryndy i glukonianu cynku. Zmniejsza tendencję do tworzenia się zaskórników dzięki zawartości salicylanu sodu. Olejek z drzewa herbacianego działa antybakteryjnie. Wosk z mango delikatnie natłuszcza i łagodzi.

Żel przeznaczony do codziennego oczyszczania i pielęgnacji skóry ciała ze skłonnością do przetłuszczania się i powstawania zmian zapalnych.

Efekt: oczyszczona, nawilżona i miękka skóra ze zmniejszoną ilością zmian trądzikowych i zaskórników.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 11

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,6 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

W PORZĄDKU

Mam go od wakacji, czyli już jakieś 3-4 miesiące. Używam na trądzik na dekolcie i plecach, spisuje się tym lepiej, im częściej go używamy. A najlepiej działa, kiedy myjemy nim ciało rano i wieczorem. W kwestii skuteczności napiszę jeszcze tylko tyle, że moja skóra nadal nie jest idealna, ale wygląda znacznie lepiej niż zanim stosowałam ten żel.

A inne zalety?
- ładny, kwiatowy, elegancki zapach z dodatkiem czysto chemicznego aromatu. Jest świeży i czysty, mnie odpowiada baaaardzo
- trudno było mi na niego wydać ok. 25-35 zł (dokładnie nie pamiętam, ale tani nie był). Natomiast odkąd przekonałam się, jak kosmicznie jest wydajny, uważam go za jeden z najbardziej opłacalnych kosmetyków w mojej łazience
- wygodna tuba, szczelnie się zamyka i jak najbardziej nadaje się na podróż
- ładne opakowanie
- polski producent
- cudnie się pieni.

Wada:
mniej więcej po 2 miesiącach stosowania przez przypadek nie dokręciłam nakrętki i 1/4 żelu wypłynęła mi na półkę w łazience. Byłam w szoku i byłam wściekła.

Używam tego produktu od: prawie pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry przy małych zmianach trądzikowych

Najpierw opiszę, to co się działo po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych na moich plecach, dekolcie, szyi, ramionach, a nawet brzuchu !!! Pełno zaskórników, małych krostek, pryszczy, a także wielkich, bolących gul. Plecy wyglądały jak pobojowisko, nie było ani jednego zdrowego miejsca, bez zaczerwień czy podraznień. To samo działo się na dekolcie czy ramionach. Nawet na brzuchu wyskakiwały mi pryszcze. Zbliżało się lato, a ja o bluzce na ramiączkach czy choćby z dekoltem mogłam zapomnieć. Sięgnęłam po ten żel....

Żel poradzi sobie z małymi zmianami trądzikowymi- krostki, zaskórniki, małe pryszcze. I pod tym względem spisuje się bardzo dobrze. Fajnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej, ani nie wysuszając. Niestety z większymi gulami sobie nie radzi. Ale rzeczywiście zapobiega powstawaniu nowych, tych mniejszych zmian.
Do codziennego oczyszczania jak najbardziej polecam :)
Do tego:
- wydajny
- cenowo nie jest źle

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Pomaga, ale nie da się go odstawić

Żel pomógł mi pozbyć się wyprysków na plecach, jednak po jego odstawieniu problem powraca. Jestem więc skazana na dożywotnie stosowanie tego specyfiku.
Żel jest mało wydajny, ale poza tym ma same plusy. Działa, ładnie pachnie i w promocji mogę go dostać za 20-22zł, co nie jest wygórowaną ceną jak za dermokosmetyk.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

na sytuacje kryzysowe

Ten żel po raz pierwszy pojawił się w mojej łazience ładnych kilka lat temu. Przeżywałam wówczas nastoletnie apogeum trądziku i miałam zainfekowane też plecy (oczywiście z własnej winy), które bardzo trudno było wyleczyć. Poleciła mi go kosmetyczka i oczywiście w desperacji zakupiłam. Trochę to trwało, ale pomógł - ostatecznie dorobiłam się "czystych pleców". Na ile wynikało to z działania żelu, a na ile z mojego samozaparcia (nie dotykanie skóry pleców, delikatne nawilżanie itd.) trudno mi stwierdzić. Jednak wtedy stwierdziłam, że działa.

Do mojej łazienki wracał jeszcze kilkakrotnie, podczas sytuacji kryzysowych. Zimą niestety zdarza się, że pojawiają mi się tzw. potówki na plecach czy ramionach. Zazwyczaj dość szybko znikają, ale parę razy sytuacja nie wyglądała najfajniej więc stosowałam znowu ten żel. I pomagał.

+ oczyszcza
+ wydajny
+ neutralny zapach
+ pieni się

- średnia dostępność
- trochę przesadzona cena

Podsumuję to tak: mam nadzieję, że nie będę musiała go więcej kupować. Ale jeśli już tak się zdarzy, że znowu coś zacznie mi się (odpukać) dziać w rejonach pleców, to zapewne ponownie w niego zainwestuje, bo w jakimś stopniu na pewno pomaga :)

Używam tego produktu od: kilkakrotnie na przestrzeni kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trzy lub cztery (nie pamiętam)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

tak, ale...

uzywam tego żelu od około roku, z polecenia mojej dermatolog, na plecy.
Wydaje mi się, że działa, szczególnie na początku, stan mojej skóry zdecydowanie się poprawił. Obecnie wydaje mi się, że być może moja skóra się już do tego żelu przyzwyczaiła stąd nie zauważam efektów.
pOnadto plusem jest zapach, to, że żel nie wysusza skóry, mam wrażenie, że nawilża i odżywia.
Polecam jak najbardziej, z tym, że po jakimś czasie chyba trzeba odstawić bo skóra się przyzwyczaja.
minusem wg mnie jest słaba wydajność

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 6- 250ml

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5 HIT!

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super oczyszcza

Żel używam 2 razy dziennie do twarzy, sporadycznie w czasie kąpieli na plecy i dekolt. Od czasu do czasu wyjdzie mi jakiś pryszcz, ale to głównie przed okresem. Jak leczyłam się hormonalnie to nie miałam takich niespodzianek, więc nie należy winić z to kosmetyków. Żel jest bardzo wydajny - już mała ilość potrafi się spienić i oczyścić skórę pozostawiając ją matową. Moja cera jest mieszana i kosmetyk wysusza nieco niektóre części twarzy, ale zawsze stosuję krem, więc problemu nie ma.

Używam tego produktu od: 10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Taki sobie

Kosmetyk raczej średni, przede wszystkim po firmie I.Eris i cenie spodziewałam się większego "WOW".
Żel jest delikatny, łatwo się pieni. Pachnie chemicznie (mi ten zapach kojarzył się z basenem, ale akurat ja go lubię). Jest mało wydajny - mam go raptem z miesiąc i praktycznie jeszcze dwa mycia i pewnie się skończy.

Jeśli chodzi o właściwości antybakteryjne, to szczerze mówiąc, nie zauważyłam żadnych. Kosmetyk jest z serii dla skóry trądzikowej, ale poza tym, że nie podraznia podczas mycia, to ani nie podsusza krostek ani w żaden inny sposób ich nie zwalcza.

Dałam mu 2 gwiazdki za to, że myje i za to, że nie szkodzi. Nie kupię go więcej, bo jak na taką cenę, to nie warto.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo mi pomógł

Po około 3 tygodniach używania żelu zauważyłam wyrażną poprawe mojej cery na plecach i dekoldzie. Krostki przestały mi wyskakiwać, a te które były szybko wyleczył. Zaczerwienienia znikneły. Czasem jeszcze się cos pojawia, ale jest dużo dużo lepiej. Żel nie wysuszył skóry. Kupiłam następną tubę i stosuję na zmianę z normalnym żelem. Jestem z niego bardzo zadowolona :)

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

do 50 razy sztuka.... :|

Kupiłem ten zel zachecony rada mojej kosmetolog...ktora stwierdziłą ze mycie skory tradzikowej mydłem antybakteryjnym to zabójstwo dla skóry.....bo produkuje wiecej łoju itp......i co sie okazało...........na plecach gdzie miałem zaledwie kilka zmian tradzikowych stosujac mydło po zmianie na ten specyfik moje plecy z kilku zmian zapalnych zamieniły sie w troche wieksze skupisko w postaci kilkunastu pryszczy........powoli dochodze do wniosku ze specyfiki Pani Eris sa tak delikatne ze az szkodza. :|

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 2

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bez rewelacji

Nie pomaga na problem przetłuszczania skóry na dłuższą metę. Nadal wyskakiwały mi niedoskonałości.
Na plus moge powiedzieć że nie podrażnia a nawet koi zniszczoną skóre. Przyjemnie się go używa.

Wierzę że można być z niego bardzo zadowolonym ale ja się bez niego obejdę ;)

Używam tego produktu od: 2miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

hm ...

Od razu zaznaczę, że nie mam problemów z przetłuszczaniem się skóry na plecach lub dekolcie. Od czasu do czasu pojawi się jednak na nich jakaś krostka i wtedy lubię mieć w kosmetyczce coś na tzw. wszelki wypadek. Żel jest wydajny, przyjemnie delikatnie pachnie, nie wysusza skóry. Nie mam jednak pojęcia jak zadziała na skórę problemową.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    1
    recenzji

    959
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    951
    pochwał

    9,65

  3. 3

    5
    produktów

    29
    recenzji

    810
    pochwał

    8,67

Zobacz cały ranking