L'Oreal Paris, L’Oreal, Glam Bronze Minerals, Bronzing Pearls (Puder brązujący w kulkach)

L'Oreal Paris, L’Oreal, Glam Bronze Minerals, Bronzing Pearls (Puder brązujący w kulkach)

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

Pojemność 0 ml
Cena 56,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Aby uzyskać piękną wakacyjną opaleniznę laboratoria L`OREAL Paris opracowały pierwsze mineralne pudry brązujące- puder brązujący w perełkach-Glam Bronze Minerale oraz brązujący puder mineralny, który kryje jak podkład.
Te wyjątkowe produkty to bezpieczne słońce. Nadają cerze subtelną opaleniznę, a przy tym wzmacniają ją i chronią przed fotostarzeniem. Złożone z naturalnych składników, bogate w witaminy i minerały przyczyniają się także do poprawy stanu skóry i jej naturalnego kolorytu. Mogą być używane nawet do skóry szczególnie wrażliwej i podatnej na uczulenia, ponieważ nie zawierają substancji zapachowych ani konserwantów.
Są też całkowicie beztłuszczowe, dzięki czemu nie zatykają porów, a skóra swobodnie oddycha.

Cena: ok. 56zł
/in/

Recenzje 25

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo średnio

Mam mały problem z tym kosmetykiem. Efekty były bardzo delikatne po jego użyciu, ledwo widoczne. Często miałam wrażenie, jakby go w ogole nie było. Produkt był bardzo wydajny, bo nie mogłam go skończyć przez dłuuugie miesiące.

Chyba nie przekonał mnie niczym, co mogłoby zachęcić mnie do ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetnie rozświetla, mega wydajny

Używam go od miesiąca. Mam bardzo jasną cerę więc wybrałam odcień dla blondynek, ślicznie rozświetla moje kości policzkowe ( oczywiście nie można używać go zbyt wiele) przy mojej cerze wystarczy lekkie "omiecenie" twarzy,aby uzyskać super efekt;) Wielki plus za wydajność, nie zauważyłam jeszcze ubytku produktu. Do aplikacji używam dołączonego pędzelka. Mały minus za cenę, udało mi się go kupić w promocji, normalnie jest trochę droższy...

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

genialny

Godny polecenia bronzer, nie rozumiem negatywnych opinii o pędzlu itp, jak dla mnie pomimo krótkiego uchwytu jest ok, dobrze się dopasowuje do twarzy i z czasem się wyrabia i jest już miększy.
Co do samego pudru jest naprawdę fajny, ja jestem blondynką z dość jasną cerą, a używam tego dla brunetek, lubię mocno zaznaczone kości policzkowe, ale nie w stylu tapeciary i pomarańczy. Moza osiągnąć efekt równiez delikatniejszym wystarczy nalożyć mneij producktu. Czytałam opinie, że kulki wypadają, ale to chyba raczej borma w pudrach kulkowych:) same kuleczki są bardzo "zbite" i twarde i naprawdę mega wydajny produkt, miałam jedno opakowanie ponad 1,5 roku a paćkałam się naprawdę nim namiętnie i bez ograniczeń. Cena wysoka ale warta !!!! Kulki nawet jak wypadają albo się rozsypują to się nie kruszą, jak te np z oriflame\'u. Ogólnei genialne, ps. nie powodują efektu brokatu, ale nei są tez zupełnie matowe. Makijaż utrzymuje się cały dzień i nie trzeba poprawiać, super:)




Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

miło wspominam

Pamiętam go był bardzo fajny miałam wersje dla blondynek.
Najfajniejsza była poswiata na skórze jaką zostawiał nie jakiś tandetny brokal albo coś tylko aksamitne wykończenie które lśniło. Mam skóre mieszaną zawsze szukam czeegoś matujacego ale mimo to zależy mi na rozświetleniu.
Niedawno o nim sobie przypomniałam i chętnie bym go znowu kupiła

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ok

Mam wersję dla blondynek mimo, że mam dość ciemną karnację i ciemne włosy. Po prostu daje naturalny efekt, nie żadne pomarańcze, ładnie ożywia cerę, wygląda na zdrowszą jeśli muśnie się pędzlem policzki. Jest baaardzo wydajny, chyba mam go już z 3 lata i nie stracił na jakości. Jedynie problem aplikacji, perełki lubią zostawać w pędzlu i mogą wypadać z opakowania.

Używam tego produktu od: 3 lat?
Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

warty uwagi :)

mam wersje dla blondynek, chociaz jestem brunetka, kolor wydawal mi sie delikatniejszy- bez efektu pomaranczy, delikatny, uzywam jedynie na polczki- nadaje zdrowy odcien cerze, jedyne do czego moge sie doczepic to niepraktyczne opakowanie, ilekroc wloze go do torebki kulki uciekaja ze sloiczka :D po prostu nie da sie go dobrze dokrecic, pedzel zbyt maly zeby cos konkretnego nim zdzialac, a szkoda bo sama jakosc kosmetyku ponad przecietna :)

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie polecam

Zupelnie nie moj typ kosmetyku, w tej cenie mozna kupic o wiele bardziej fajniejsze pudry lub pudry w kulkach. Kuleczki w dwuch typach dla brunetek lub blondynek, ja kupilam dla blondynek juz po pierwszym uzyciu stwierdzilam ze to wogole nie to czego szukalam, pudelko malo praktyczne oraz nie wygodne, pedzelek szorstki kompletnie nie nadaje sie do uzytku.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczete pierwsze

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

NATURALNY EFEKT SKÓRY MUŚNIĘTEJ SŁOŃCEM.

NO TO ZACZNĘ OD PLUSÓW:
+brązuje delikatnie
+daje naturalny efekt ( skóry muśniętej słońcem)
+kolor na buzi nie jest sztuczny ( pod warunkiem że
dobierzemy odpowiedni dla nas odcień)
+bezzapachowy
+nie uczula
+długo się trzyma
+bardzo wydajny ( na długo wystarcza)


MINUSY:
- niepraktyczne opakowanie ( podczas aplikacji kulki
wylatują, pędzel też nieporęczny do aplikacji- mało
wygodny, twardy i szorstki)
ps. mój patent którym się posługuję podczas aplikacji
tego pudru -przesypuje owe kulki do opakowania
po innym pudrze i do jego aplikacji używam
swojego innego pędzla.i wszystko wtedy gra !!!

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Te wypadajace kulki:(

To już ostatni puder w kulkach , nigdy więcej ! drażni mnie to że te kulki ilekroc się nimi zamiesza , doczepiają się dopędzla i trzeba je wyciągac:(
Kolor kulek ładny - mam te dla brunetek .Polecam puder w kamieniu z loreala jaki kolwiek bo to dobra firma ale te kulki to chyba szalony pomysł po avonie żeby się lepiej sprzedawało

Używam tego produktu od:8miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1niezużyte

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zachęcam do kupna

Bardzo fajne kuleczki.
Mam te, które są przeznaczone dla blondynek.
Dają efekt baaardzo naturalnej opalenizny.
Zero smug, cały dzień makijaż wygląda, jak
po nałożeniu.
To w zasadzie nalepszy puder brązujący, jaki do tej pory miałam.
Jeżeli, ktoś chce, aby ten puder zastąpił mu solarium, to się gorzko rozczaruje, bo to naturalny produkt na codzień.
Nie osypuje się, nie świeci nadmiernie, delikatnie rozświetla.
Dodam jeszcze, że jest naprawdę wydajny, choć nic na to wcześniej nie wskazywało ;-)
Dla mnie extra.

Używam tego produktu od: maja, 2009
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

supcio :)

nigdy nie używałam pudru brązującego ale postanowiłam się skusić. było warto bo jest naprawdę super!!! posiadam wersję dla blondynek-natura obdarzyła mnie jasna karnacja, mam brązowe czekoladowe włosy i ciemne zielono-szare oczy ale ta wersja pasowała mi bardziej. polecam gorąco!!! moja tłusta skóra już nie świeci się tak bardzo jak kiedyś co jest dla mnie wielkim plusem-nawet matujące pudry nie dawały sobie rady z moim sebum :)) rewelacja!!! minusem jest jedynie to, ze kuleczki się albo wbijają w pędzel albo "uciekają" ale ćwiczenie czyni mistrza ;)

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super puder!

Puder godny polecenia! Super podkreśla opaleniznę. Cena może trochę za wysoka, ale kuleczki są wydajne. Ja używam wersji dla brunetek i mogę szczerze polecić ten kosmetyk szczególnie dla lekko opalonych osób;)

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    696
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    640
    pochwał

    8,88

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    524
    pochwał

    8,84

Zobacz cały ranking