L'Oreal Paris, Sublime Bronze Automatic (Mikromgiełka samoopalająca do twarzy)

L'Oreal Paris, Sublime Bronze Automatic (Mikromgiełka samoopalająca do twarzy)

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

Pojemność 75 ml
Cena 35,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Mgiełka samoopalająca do twarzy - automatyczna aplikacja bez rozsmarowywania, pozwala na uzyskanie złocistej opalenizny. Delikatne mikrokropelki zapewniają odpowiedni poziom dozowania i nawilżenia twarzy. Efekt uzyskuje się stopniowo, przez regularne stosowanie.

Cena: 35zł / 75ml

/ma/

Recenzje 12

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Spełnia swoje zadanie

Kosmetyk kupiony co prawda przez moją mamę , która ma o niebo ciemniejszą karnację niż ja, ja mam cerę bardzo jasną...

Któregoś dnia sięgnęłam po niego z ciekawości, bo raczej stronię od opalenizny, ale musze powiedzieć,że mile mnie zaskoczył efekt. Za sprawą sprayu rozprowadza się łatwo, bez efektu smug i równomiernie. Nie brudzimy przy tym rąk. Faktycznie, efekt opalenizny nie jest tandetny, choć widać ją dopiero później. Generalnie kosmetyk ten jest naprawdę godny polecenia dla pań które potrzebuja wyszykować sie na wielkkie wyjscia, szybko zyskac ładny odcień na buzi i miłośniczkom podkreślania naturalnej opalenizny

Używam tego produktu od: sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Hit Kosmetyczny Życia :)

Zdecydowany hit wszechczasów! prawidłowo użyta sprawdza się rewelacyjnie, delikatna opalenizna, żadnych smug! Nie należy nakładać za dużo za pierwszym razem i uwaga: efekt nie jest widoczny od razu, co jest mylące. Gorąco polecam.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super!

Świetny kolor, delikatna naturalna opalenizna, mgiełka jest super rozwiązaniem ponieważ nie tworzy zacieków.
Najlepszy samoopalacz jaki miałam.
Pół gwiazdki odjęłam ponieważ jest bardzo mało wydajny, mała pojemność w stosunku do wysokiej ceny.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Wilkie tak!

Jak dla mnie najlepszy samoopalacz jaki miałam,super się rozpyla lekką mgiełką ,szybko wchłania,delikatna opalenizna .Szybko się wchłania .Jest wart polecenia.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: jedno

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ZDECYDOWANIE NIE !

Kupiłam go,bo ten w sprayu któego zawsze używam nie był nigdzie dostępny.

Samoopalacza używam do twarzy mniej więcej raz w tygodniu, bo po różnych zabiegach kwasami twarz się rozjaśniona i zimą nabiera chłodnego odcieniu którego nie lubię, okazyjnie opalam też dekolt ; przetestowalam już wiele samoopalaczy od Shiseido po Ziaję


NATOMIAST TEN SAMOOPALACZ JEST DLA MNIE POMYŁKĄ :

-OKROPNY smród po kilku godzinach od nałożenia . Jest nie do ziesienia. Po aplikacji na twarz i dekolt wieczorem, obudziłam się w nocy z gryzącym gardło zapachem

- kolor pozostawia wiele do życzenia :niestety, ale pomarańczka ( NAPEWNO nie dla jasnych karnacji) staralam się nałożyć jak najmniej a i tak rano budzilam się z pomarańczą ktorą próbowalam szybko chociaż w pewnym stopniu zmyć maseczką z kwasami AHA

- wysusza skórę ( co jest jednak minusem wszytskich samoopalaczy w spray-u bo zawierają alkohol)


+ jako samoopalacz w spray-u jest najlepszą i najszybszą formą aplikacji ; nie zostawia smug

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

FANTASTYCZNY!!!

SUUUPER!!!!!
Doskonaly!!!
Najlepszy samoopalacz jaki mialam!
Super sie naklada.
Bardzo szybko sie wchlania.
Uzywam tez wersji do ciala.
Obie sa doskonale.
Nie ma zaciekow.
Szybki efekt opalenia.
POLECAM!


Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

super

Super samoopalacz. Sposrod wielu jakie uzywalam ten jest najlepszy. Wygodna szybka aplikacja, zawsze idealna opalenizna, wyglada naturalnie (a mam jasna karnacje), zapach bardzo subtelny, prawie nie czuc.
Jedyny minus to cena.Troche drogi jak na takie male opakowanie. Mino to super. Polecam;)

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetny

nie robi zacieków, schodzi równomiernie, nie śmierdzi mocno, wyczuwalny jest jedynie delikatny zapach samoopalacza. Łatwy w użyciu, łatwo kontrolować stopień opalenizny. Jak dla mnie ideał. Szkoda tylko, że dość dużo kosztuje (40 zł) za 75 ml.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jedyny do twarzy

Kupiłam go za namową ekspedientki, kiedy okazało się że nowa wersja samoopalacza tej samej firmy w żelu, nie nadaje sie już do twarzy. I jestem tej pani baaardzo wdzięczna:)
+ super pomysł ze sprayem - wyjątkowo wygodne i ekonomiczne dozowanie
+ nie lepi się
+ wchłania w minutkę, max dwie
+ nie wysusza skóry
+ efekt bardzo ładny i naturalny (jak dla bladolicych, wystarczy jeden raz - twarz jest ładnie wyzłocona, ale nie nienaturalnie brązowa)
+ ekonomiczny do niemożliwości, więc cena nie taka straszna:)

Minusów nie widzę.
Zaznaczyłam że nie wiem czy go jeszcze kupię tylko dlatego że skończyć go nie mogę(bo nie przepadam za mocno opaloną twarzą i używam oszczędnie, a jak pisałam jest strasznie wydajny), znając zaś pomysły firm kosmetycznych mogą go przestać produkować, albo co gorsza "udoskonalą":)

Używam tego produktu od: roku mniej więcej
Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie pierwszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

sztuczny odcień

NIE JESTEM FANKĄ SAMOOPALACZY. KUPIŁAM GO W IRLANDII 4 MIES TEMU. UŻYŁAM RAZ :(
KOSZMARRRRRRRRRRRRR
EFEKT BARDZO NIENATURALNY. ISTNA MASKA. BRRRRR

NIE POLACAM.

Używam tego produktu od:4 MIES
Ilość zużytych opakowań:1 NA ŚMIETNIK :(

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

naprawdę działa

Zaliczam się do tych bladolicych, i na dodatek mam uczulenie na słońce i solarium. Korzystam więc z balsamów i samoopalaczy ale one jakoś też na mnie średnio działają. Cóż, taka uroda ;)

Na szczęście ta mgiełka na mnie działa i to po jednej aplikacji!!! :)Stosuje na dekolt tylko, robię to wieczorem przed snem, czekam aż wyschnie, a rano piękna złota opelanizna :)
Aż w pracy zauważyli (zwłaszcza że ubrałam białą bluzkę hi hi!)
Nie ma zacieków, schodzi równomiernie - czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: 3-ech miesięcy, ale nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bomba!

super wygodna aplikacja! wystarczy popryskac twarz i dekolt i poczekac z 5 minut, po ok 1h mozna juz nakladac makijaz! nie smierdzi! to najwazniejsze! nie brudzi ubran! a jak schodzi to nie pozostawia plam! cena moze przestraszyc ale jest bardzo wydajny! Ci, ktorzy zrazili sie do samooplaczy mogą smialo zaryzykowac! ten ich nie zawiedzie! nie da sie uzyskac smug bo spray bardzo sprytnie nadaje odcien calutkiemu obszarowi ciala! bomba!

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ciagle to samo!

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    1
    recenzji

    787
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    783
    pochwał

    9,57

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    637
    pochwał

    9,00

Zobacz cały ranking