BaByliss, Urządzenie do stylizacji włosów 2715E Airstyle

BaByliss, Urządzenie do stylizacji włosów 2715E Airstyle

Średnia ocena użytkowników: 4,7 /5

Pojemność 1 szt
Cena 130,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Pozwala wygładzać, nadawać połysk i suszyć włosy jednym pociągnięciem ręki!
Babyliss 2715E posiada wbudowany niespotykanej jakości system Tensio Control. Ta opatentowana technologia pozwala dostosować do każdego rodzaju włosów odpowiednie ich naprężenie przy wygładzaniu. Koniec z potarganymi i powyrywanymi włosami podczas zbyt mocnego szczotkowania!
Za pomocą pokrętła, ustawia się naprężenie odpowiednie dla włosów: falistych, kręconych, mocno kręconych i kędzierzawych.
Dzięki opatentowanej technologii aparat BE Liss Airstyle pozwala wygładzać, nadawać połysk i suszyć włosy jednym pociągnięciem ręki!

- 4 stopniowa regulacja naprężenia za pomocą pokrętła
- Grzebień wygładzający z 9 zębami wykonanymi w technologii Metal Ceramic
- Technologia jonowa
- Grzebień rozczesująco- polerujący
- 2 poziomy tempertury ustawienia chłodnego powietrza
- Duża moc 700W
- Diody kontrolne stanu pracy
- Ergonomiczna rączka
- Obrotowy przewód

Recenzje 6

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,7 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetna

Po raz kolejny probuje zapuscic wlosy, nie radykalnie, ale daze do fryzury typu bob - wygodna jednak wymaga ulozonych i wyprostowanych wlosow. Probowalam suszarka i szczotka ale dla mnie to trudne zadanie, bo nie mam do tego tzw. "drygu". Trafilam na superpromocje i kupilam za jakies 11 funtow. Po miesiacu uzytkowania dochodze do wprawy i jestem coraz bardziej zadowolona z efektow. Wlosy sa wyprostowane (nie jest to efekt jak po prostownicy, jednak mi pasuje), wygladaja zrowo i sa blyszczace. Nie eksperymentowalam z najcieplejszym strumieniem powietrza - letni nawiew odpowiada mi w zupelnosci.
Na razie pozostane przy tym urzadzeniu.

Używam tego produktu od: ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań: w użyciu jedno

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelacja!

Mam włosy do pasa. Przy modelowaniu włosów tym urządzeniem w końcu nie boli mnie ręka :)
Na dodatek oszczędzam połowę czasu przy układaniu fryzury.
Na dodatek włosy nie elektryzują się i pięknie błyszczą.
Polecam.

Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobre, ale znam lepsze

Kupiłam ten produkt jako tymczasowe zastępstwo dla mojej oddanej na gwarancji Rowenty Brush Activ i gdybym nie miała wcześniej do czynienia z Rowentą pomyślałabym, że to świetne urządzenie, ale niestety do Rowenty brakuje mu jakością wykonania oraz nie podkręca i nie układa włosów tak dobrze - za to jest o połowę tańsze także tutaj wybór może być trudny. Ja zostaję przy Rowencie, a moja siostra, która ma dużo gęstsze włosy zachwyciła się babyliss. Być może nie mogłam się go nauczyć, ale w rowencie zakochałam się od razu, a tutaj wyraźnie to nie to. Jest to dobre urządzenie, ale rewelacji nie ma.

Zalety:
- cena
- super lekkie (cały czas porównuję z moim klocem - brush activ)
- małe
- troszkę podnosi włosy

Wady:
- moje urządzenie jakoś tak charczy (jakość wykonania)
- nie podkręca tak jakbym tego chciała

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: oddałam siostrze (ona jest zachwycona)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Cudo!!

Wcześniej okazjonalnie używałam czy to suszarki czy to prostownicy, bo szkoda mi było włosów, które i tak już niszczyłam farbowaniem na blond. Urządzenie do stylizacji włosów dostałam od męża jako prezent;-) I chyba lepszego prezentu już dostać nie mogłam;-) Bo to urządzenie jest super!! Ładnie prostuje i wygładza włosy - włosy wyglądają jak po stylizacji u fryzjera i to zaledwie w 10 min. Nie wiem jak to urządzenie będzie się spisywać przy kręconych włosów, bo ja mam proste, które się puszą i kręcą, ale tylko na końcach. Naprawdę polecam, bo w chwili obecnej nie wiem co bym zrobiła bez tego urządzenia.

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

2w1

Szukalam opinii na temat tego produktu, ale nie znalazlam, wiec kupilam w ciemno. Na szczescie nie byl drogi-19£. Zapuszczam wlosy i mam cos bobopodobnego. Probowalam to ukladac okragla szczotka i suszarka, ale to niezla gimnastyka. Przy uzyciu tego oto urzadzonka-raz, dwa-i fryzura ulozona. Co do prostowania, to napewno nie zrobi tego, co prostownica, ale jesli ktos ma z natury proste wlosy, ktore tylko wywijaja sie na koncach, to ten produkt jest w sam raz. Tak wiec zastepuje szczotke i suszarke lub suszarke i prostownice. Genialne urzadzonko.

Używam tego produktu od:dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań:1

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

moj niezbednik !!

nie rozstaje sie z tym urzadzeniem!

kupilam je w sumie przez przypadek na wyprzedarzy, bo akurat w sklepach pojawila sie ulepszona wersja tego produktu - szersza, skladajaca sie z dwoch "grzebieni"

co tu duzo mowic, to urzadzenie ulatwia mi zycie :)
mam wlosy do ramion, z tendencja do puszenia sie
ta maszynka pozwala mi w 15 minut gora wyczarowac z mokrych wloskow idealna fryzurke z idealnie ulozonym kazdym wloskiem!

wlosy sa pieknie wygladzone, a co za tym idzie pieknie lsnia.

bardzo mi sie podoba w tym urzadzeniu to ze mozna regulowac poziom cieplego powietrza- gorace, lekko cieple oraz zimne.
uzywam nadmuchu cieplego i w przeciwienstwie do tradycyjnej suszarki urzadzenie to nie niszczy mi wlosow - wrecz przeciwnie - sa piekne, gladkie lsniace i zadbane

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: uzywam 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    0
    recenzji

    619
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    13
    recenzji

    23
    pochwał

    5,86

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    997
    pochwał

    4,80

Zobacz cały ranking