Freeman, Replenishing Body Lotion Shea Butter&Lemongrass (Nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z masłem shea i trawy cytrynowej)

Freeman, Replenishing Body Lotion Shea Butter&Lemongrass (Nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z masłem shea i trawy cytrynowej)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Pojemność 400 ml
Cena 19,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Odżywcza formuła powstała na bazie ekstraktów z masła z drzewa SHEA i trawy cytrynowej. Natychmiast nawilża i wygładza wszelkie niedoskonałości suchej skóry. Nietłusta konsystencja balsamu, głęboko wnika w skórę i sprawia, że staje się ona gładka i nawilżona.

Recenzje 1

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Boski zapach :)

Kupiłam ten balsam na promocji i za niecałe 15 zł stałam się posiadaczką wielkiej 400ml butli :D

Balsam ma największą zaletę - cudowny zapach! Pachnie po prostu bosko! I nawet dość długo utrzymuje się na skórze.

Sprawdza się teraz w czasie zimy, gdy moja skóra jest bardzo przesuszona od ciągłego grzania. Radzi sobie bardzo dobrze z suchym i łuszczącym się naskórkiem oraz szybko się wchłania.

Minusem jest dość lejąca się konsystencja, co w przypadku takiej butli i takiego zwykłego dozownika, nie zdaje egzaminu. Trzeba uważać, żeby nie zachlapać tym balsamem podłogi lub rzeczy obok siebie.

Za ten mankament odejmuję jedną gwiazdkę.


Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    757
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    726
    pochwał

    9,34

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    617
    pochwał

    9,13

Zobacz cały ranking