Kosmetyki - opinie i recenzje

 
 

Najnowsze recenzje

Zobacz wszystkie
Mamnaimiekamila

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 45

1 / 5

Coś złego mi się po niej dzieje

Zacznę od tego, że krem do twarzy i krem pod oczy z tej serii sprawdzają mi się znakomicie, więc postanowiłam skusić się również na maseczkę. Pierwsze użycie było dla mnie zaskoczeniem, lecz niestety negatywnym. Obudziłam się ze świecącą skórą, która przed kolejne kilka dni nienaturalnie się przetłuszczała. Maseczka niestety zapycha. Postanowiłam dać jej jeszcze jedną szansę, i tutaj znowu to samo. Przetłuszczanie+zapychanie. Maseczka bardzo pogarsza stan mojej cery.

Przejdź do recenzji
pruszkiewicznatalia

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 30

5 / 5

Bardzo dobrze nawilżające serum

To serum to prawdziwa perełka w świecie pielęgnacji skóry! Po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Jestem pod wrażeniem jego zdolności do regeneracji, głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry, co sprawiło, że wygląda ona zdrowiej i bardziej promiennie. Konsystencja tego serum jest dla mnie idealna - lekka i emulsyjna, co sprawia, że łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Można go także stosować pod oczy, co jest dodatkowym atutem. Opakowanie z pompką jest dla mnie wygodne i higieniczne, co ułatwiło aplikację produktu. Serum okazało się również dość wydajne - jeden flakon starczył mi na około 2 miesiące regularnego użytkowania. Jednak jedyną wadą tego produktu dla mnie jest jego cena. Chociaż jestem ogromną fanką serów nawilżających z Bielendy, które są równie skuteczne, to ta różnica cenowa sprawia, że nie planuję samodzielnie wracać do tego konkretnego serum. Znając inne opcje w ich ofercie, które są równie dobre, ale tańsze o 50 zł, nie widzę potrzeby wydawania dodatkowych pieniędzy na ten produkt. Pomimo tego, uważam, że to świetny produkt dla tych, którzy szukają intensywnej pielęgnacji skóry i są gotowi zainwestować więcej pieniędzy w produkty dobrej jakości.

Przejdź do recenzji
Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    2
    recenzji

    966
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    963
    pochwał

    9,64

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    266
    pochwał

    9,59

  4. 4

    6
    produktów

    32
    recenzji

    842
    pochwał

    9,01

  5. 5

    19
    produktów

    2
    recenzji

    537
    pochwał

    8,62

Zobacz cały ranking