Rival de Loop, Gesichts Wasser Ginko & Gurke (Pielęgnujący tonik do twarzy)

Rival de Loop, Gesichts Wasser Ginko & Gurke (Pielęgnujący tonik do twarzy)

Średnia ocena użytkowników: 3,2 /5

Pojemność 200 ml
Cena 4,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Tonik z wyciągiem z ginkgo i ogórka. Przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej. Delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnej warstwy ochronnej oraz przygotowuje ją do dalszych zabiegów kosmetycznych. Bezalkoholowy.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 56

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,2 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

szkoda nawet tych groszy

Żadnych pozytywnych efektów czy jest czy go nie ma bez znaczenia nie wiadomo po co go używać ale jak już to tylko zaszkodzi. Szkoda cery czasu i wacika.
Cera może ulec powolnemu podrażnieniu, zapchaniu zero korzyści nieoczekiwane szkody.Ostrożnie z tym dziewczyny lepiej w ogóle podarować sobie ten etap w pielęgnacji tym produktem.


Używam tego produktu od: 4 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Tak!

Stosuje od ok 2 tygodni i jak na razie jestem bardzo zadowolona :) Tonik ten okazał się godnym następcą mojego ulubionego ogórkowego z Ziaji gdy postanowiłam zmienić na jakiś czas tonik którego używam.

+ odświeża i delikatnie oczyszcza
+ neutralny zapach, właściwie niewyczuwalny, co dla mnie jest plusem jeśli chodzi o toniki
+ odkąd go stosuje nie zauważyłam żadnych pojawiających się nieraz przy zmianie kosmetyku niedoskonałości
+ cena i dostępność

Minusów jak na razie nie odnotowałam ;)

Używam tego produktu od: ponad 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Średniak

Kupił mi go przez pomyłkę TŻ, zamiast płynu do demakijażu i tak się z nim męczę i męczę..
Tonik, jak tonik- odświeża, pielęgnuje, ale ma jeden duży dla mnie minus- po dłuższym stosowaniu wysusza, dlatego dla mnie osobiście się nie nadaje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ok, ale wysuszał skórę

Tonik ten miałam już jakiś czas temu - pamiętam, że kupiłam go z uwagi na niską cenę (potrzebowałam w podróży zmyć makijaż) i wybór padł na ten kosmetyk, tylko w wersji mini (mała buteleczka).

Plusy:
- mała buteleczka, wygodna w podróży, zwłaszcza, jak się nie ma zbyt dużo miejsca w torbie,
- bezalkoholowy, nie powoduje znacznego ściągnięcia się skóry,
- nie pamiętam zapachu dokładnie, ale chyba nie pachniał jakoś okropnie, skoro tego nie pamiętam :)
- NIE PODRAŻNIAŁ MOICH OCZU = a to na prawdę rzadkość, bo moje oczy podrażnia prawie wszystko :/
- dobrze radził sobie z tuszem do rzęs,
- wydajny,
- tani,
- dostępny w każdym Rossmanie.

Jedyny minus jaki znalazłam to to, że mi wysuszył trochę skórę - a mam mieszaną, więc dla osób z typowo suchą skórą może być problematyczny. Ale to trzeba wypróbować na sobie :)

Używam tego produktu od: jakieś pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 małe i jedno duże

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zamierzam nadal używać

Wcześniej używałam mleczek do demakijażu, jednak zawsze po nich szczypały mnie oczy, nakładałam za dużo na wacik itd... same złe doznania.
Pewnego dnia, gdy robiłam zakupy na długi wyjazd za granicę, stwierdziłam, że a co, przyoszczędzę i kupię tonik Rival de Loop. Już po pierwszym użyciu byłam zaskoczona, żadnego szczypania, rozmazywania, zmywa makijaż od razu bez większych problemów, a skóra po użyciu jest świeża. Nie miałam styczności z żadnym pienieniem się, jaki dotyczył widocznie większość wizażystek. Jest on również dość wydajny, stosuję go prawie codziennie od czerwca i jestem dopiero przy połowie 3 opakowania.
Jedynym minusem jest opakowanie, z którego trochę (przynajmniej mi) nieporadnie wylewa się tonik i czasami więcej niż tak na prawdę potrzeba, ale to taka mała drobnostka, niezbyt przeszkadzająca i rażąca w użytkowaniu.
Zdecydowanie polecam !

Wizażanki najczęściej polecają:

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

skończył się...nareszcie

Fatalny...o ile krzywdy mi nie zrobił o tyle używanie go było udrękom. Pieni się niemiłosiernie (myślałam, że tylko ja tak miała;-))), pozostawiał film na twarzy, trudny w aplikacji na wacik i nie chciał się skończyć (wydajność powinna być atutem,ale ja chciałam żeby się skończył bo nie lubię marnować produktów)!

Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Tani, jak barszcz, a bardzo dobry.

Tonik ten jest naprawdę ciekawy. Kosztuje tyle, że mogłoby się wydawać, że nie ma co liczyć na cudowny kosmetyk, a jednak - zaskoczył mnie. :)
Plusy:
+ ściąga z twarzy cały makijaż bez najmniejszego problemu, łącznie z tuszem, eyelinerem - nie rozmazuje ich, tylko ładnie zmywa.
+ jest bardzo delikatny, nie szczypie w oczy, nie podrażnia.
+ nie ma w składzie alkoholu.
+ pięknie pachnie!
+ jest bardzo, bardzo wydajny.
+ dostępny w każdym rossmanie.
+ cena (zapłaciłam za niego 3,50zł).

Piszecie, że ma słabe opakowanie i źle się go wylewa - ja tego nie zauważyłam, prezentuje się całkiem estetycznie, a na waciku zawsze jest odpowiednia ilość kosmetyku - przecież nie o opakowanie chodzi, a o zawartość. ;)
Co do tego, że się pieni, to może zależy to od cery - na mojej twarzy nic takiego się nie dzieje, w butelce, którą posiadam, też nie...
Małym minusem jest fakt, że zostawia delikatnie lepki film na twarzy (który się wchłania przez jakieś 10 minut), ale ja zawsze myję buzię wodą albo żelem po demakijażu, więc nie jest to dla mnie duży problem.
W każdym razie polecam, na pewno nie jest to moje ostatnie opakowanie tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie kupię więcej.

Jeśli chodzi o samo działanie, to ten tonik naprawdę jest dobry.
Może nie jakiś rewelacyjny, ale zadowalający.
Tani, łatwo dostępny, bez alkoholu w składzie.
Ale SIĘ PIENI.
Jaki tonik się pieni, ja się pytam? I po co?
To znacznie zmniejsza komfort użytkowania, gdy nałożymy go na wacik za dużo, to będziemy po aplikacji mieć twarz pokrytą białą pianką rodem z cappuccino.
Do tego kosmetyk niezbyt ładnie pachnie i ma niewygodne opakowanie. Ciężko się otwiera i zatyczka której nie da się za bardzo odchylić nie pozwala przyłożyć wacika bezpośrednio do otworu, przez co często wylewa się za dużo kosmetyku.
Próbuję go zużyć jak najszybciej by wrócić do mojej ulubionej ogórkowej Ziai, jednak jak na ironię ten tonik jest bardzo, bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dopiero ok. 1/5 pierwszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

czy tonik ma się pienić?

Nie wiem co dokładnie wytwórca tego toniku miał na myśli, ale ja osobiście nie jestem z niego zadowolona.
Niestety, jak napisałam w podsumowaniu tonik się pieni. Mi to osobiście nie odpowiada bo mam wrażenie, że myję twarz mydłem. Nie jest mi to potrzebne po umyciu twarzy żelem do twarzy.
Kolejną cechą która mi nie odpowiada to lepki film jaki pozostaje na twarzy po aplikacji produktu.
Przyznałam jedną gwiazdką ze względu na niewątpliwie ładny zapach produktu, znaczną wydajność (niestety) oraz niską cenę
Ilość zużytych opakowań pierwsze i ostatnie.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

50 ml porzadnego toniku na podroz

Jak pisalam w poprzedniej recenzji, podczas ostatniego pobytu w Polsce i rownie nieoczekiwanej wycieczki na Mazury stwierdzilam, ze wrzuce do kosmetyczki same miniprodukty. Ruszylam wiec do Rossmanna i kupilam m.in. ten tonik.

Ma przyjemny, lagodzacy sklad (gingo, ogorek, panthenol), ale oczyszcza porzadnie - kwas salicylowy (tak ze gratuluje osobom, ktora machaja sobie wacikiem nasaczonym tym tonikiem po galkach ocznych...)

Przez chwile po przetarciu zostawia lepka powloczke, ktora zaraz sie wchlania.

A, i zapach! Cudo! Kojarzy mi sie z zelem jakiejs firmy, na ktorej pracuje ktorys z moich salonow kosmetycznych, ale, zabijcie mnie, nie pamietam, co to za firma. Tak czy inaczej: sliczny, bardzo kobiecy.

Mily, tani, dobrze oczyszcza, nie podraznia - a czego wiecej oczekiwac, to tylko tonik, nie krem czy serum - na podroz, jak znalazl!

Najwidoczniej jestem jakos szalenie utalentowana manualnie, bo w pelni - o dziwo! - kontroluje ilosc wylewanego plynu i nie mam zadnych zazalen.

Zapewne kupie, bo na podroz jak znalazl, jak komus sie nie chce bawic w przelewaniu do butelczyn zgodnych z wymogami bagazu podrecznego ;)

5 /5 HIT!

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

swietny sklad za niska cene !

Swietny tonik za niska cene , i do tego z jakim skladem:
-oczyszcza buzie , chociaz nie to jest zadaniem toniku(!) a przywroceniem jej rownowagi ph
-nawilza ale nie natluszcza i nie tworzy filmu na skorze
-zapach lekki malo wyczuwalny wogole mi nie przeszkadza
-nie podraznia a mam wrazliwa cere

edit: sklad podany nie jest taki sam jak na butelce , wypisane sa nie po koleji skladniki :)

Krzywdy napewno niezrobi,jesli bedziemy pamietac ze to tonik a nie plyn do zmywania makijazu:)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry

super tonik za super cenę :)

plusy:
-oczyszcza
-oswieża
-delikatny
-lagodny
-niska cena-4 zł
-dobry do cery wrazliwej
- nawilza
-skóra jest gładka, ładnie wygląda
-super sklad
-opakowanie-widać żużycie
-wydajny, dodatkowo mały otwór w butelce dzięki czemu nie wylewa się zbyt duża ilość kosmetyku
-dostępność

minusy:
-zapach-zbyt intensywny, nie podoba mi się, na szczęście szybko się ulatnia

bardzo fajny tonik, niestety zapach mi nie bardzo odpowiada ale jak nie znajdę nic lepszego w tej cenie na pewno będę go kupować.

Używam tego produktu od: w trakcie
Ilość zużytych opakowań: połowa

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    2
    recenzji

    998
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    299
    pochwał

    9,98

  3. 3

    6
    produktów

    3
    recenzji

    977
    pochwał

    9,51

Zobacz cały ranking