Eveline Cosmetics, Sun Expert, Krem do opalania SPF 30

Eveline Cosmetics, Sun Expert, Krem do opalania SPF 30

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Pojemność 50 ml
Cena 12,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Kompozycja nowoczesnych i bezpiecznych filtrów UVA i UVB skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Doskonale zapobiegają fotostarzeniu i zapewniają długotrwałą ochronę komórek skóry.
Wzmacniają naturalny system ochrony przeciwsłonecznej, ograniczając liczbę uszkodzonych komórek. Zapobiegają powstawaniu podrażnień oraz nadmiernej pigmentacji skóry. Kompleks składników nawilżających, zawarty w kremach nawilża naskórek i chroni przed nadmierną utratą wody z głębszych jego warstw. Skóra staje się delikatna, elastyczna i jedwabista w dotyku.

Cena: 12zł / 50ml
/m/

Recenzje 4

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobry, ale co ja tam wiem ;)

mój pierwszy krem z wysokim filtrem (kupiony z okazji domowej kuracji kwasami). moje spostrzeżenia:
- nie tłuści jakoś fatalnie, pomimo, że mam bardzo tłustą skórę
- trochę bieli (ale to widać dopiero jak się go dobrze nie rozsmaruje i w brwiach)
- zapach... dziwny, ale ja go lubię (trochę z autanem na komary mi się kojarzy :) )
- konsystencja taka... tępa (ale nie mówię, że to źle) - nie daje poślizgu na twarzy, od razu wnika w skórę, także radzę nakładać punktowo na całą twarz
- dobra cena
- polska firma!!!
- nie testowany na zwierzętach!!!

bardzo jestem ciekawa opinii jakiejś doświadczonej filtrciary na temat tego filtra, bo szczerze powiedziawszy nie znam się na tym i nie wiem na ile skład tego filtra jest dobry dla skóry.

nie wiem też czy dobrze chroni, bo nie zawsze pamiętam użyć.

zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię, bo nigdzie go nie widziałam w tym roku i nie wiem czy go jeszcze produkują (w zeszłym roku kupiłam w rossmanie, ale teraz go tam nie widziałam)
Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań:1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

sorayi 30 SPF chyba nie pobije

kupilam ten kremik w zastepstwie ciezkiej do zdobycia sorayi 30 SPF (w zoltej tubce).
krem pieknie pachnie (brzoskwiniowy jogurt?), ma leciutka konsystencje, aplikuje sie bez smug, dobrze chroni, wchlania sie do calkowitego matu (!), ale wada jest dla mnie to, ze w przeciwienstwie do mojego faworyta pobiela. moze nie nadaje wygladu corki mlynarza (w dodatku anemicznej),ale roznica jednak jest...na korzysc sorayi, oczywiscie, ktora w ogole nie zostawia bialej poswiaty.
mino wszystko-warto wyprobowac, plusy znacznie przewyzszaja ten minus;)


25.02.2010
niestety, odbieram gwiazdki. krem przy regularnym stosowaniu zaczal bardzo wysuszac mi skore (ktora jest raczej normalna niz sucha)-nigdy nie mialam tylu suchych skorek, jak przy nim (sic!). dobrze, ze juz sie konczy, wydajny jest diabelnie

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelacyjny do skóry mieszanej

Do mojej lekko przetłuszczającej się cery zazwyczaj używałam lekkich, beztłuszczowych emulsji z filtrem. Jednak najwyższy filtr w takowych to 15. Gdy potrzebowałam silniejszej ochrony (wakacje nad wodą, snowboard) męczyłam swoją cerę kremami, które pozostawiały tłustą, gęstą warstwę i zapychały pory. Nie wierzyłam, iż istnieje taki krem który ma wysoki filtr i jednocześnie nadaje się do mojej cery. Aż przypadkiem skorzystałam z kremu mojego lubego - to właśnie był Eveline Sun Expert.

Krem jest idealny: dość gęsty, ale nie zapycha porów, nie pozostawia żadnego tłustego filmu na twarzy i co więcej, moja buzia przez cały dzień jest idealnie zmatowiona (a nie jest to krem matujący) i nawilżona. Po prostu ideał w swej kategorii. Szukałam takiego kremu wiele lat, a mój chłopak nabył go w zasadzie przypadkiem, biorąc z półki w sklepie pierwszy lepszy krem z filtrem:P

Używam tego produktu od: wakacji 2009
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny!!!

Doskonały krem do opalania, a raczej przeciw opalaniu twarzy! Buzia posmarowana kremikiem jest chroniona na bardzo długi czas, filtry są fotostabilne. sam krem idealny, pomimo dość mocnego, moim zdaniem ślicznego zapachu, krem jest bardzo delikatny. Po wyciśnięciu z tubki wydaje się bardzo gęsty i ciężki, jednak na twarzy bardzo łatwo się rozprowadza i szybciutko wchłania, nie pozostawiając tłustej ani białej warstwy. Skóra jest gladka, nawilżona, nie zapycha porów.

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    772
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    762
    pochwał

    9,56

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    629
    pochwał

    9,11

Zobacz cały ranking