Maybelline New York, Pure Blush (Róż do policzków)

Maybelline New York, Pure Blush (Róż do policzków)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Opis produktu

Zgłoś treść

Róż o bardzo delikatnym zapachu pudrowym do wykończenia makijażu twarzy. Bardzo wydajny, posiadający ładne i trwałe opakowanie z przezroczystą nakrywką, która spisuje się doskonale jako zabezpieczenie przed otwarciem.

Recenzje 28

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

4 / 5

Fajna konsystencja, łatwo się nakłada, nie pozostawia smug, grud, zacieków. :)

Plusy:
+ łatwość w nałożeniu
+ odcień
+ nie robi efektu maski, ani zacieków nie tworzy
+ lekki
+ przyjemny w ,,dotyku" :)


Minusy:
- do pudełeczko, najlepiej mieć obcięte paznokcie gdy róz został na dnie aby go palcem wydobyć a tak by nie został w paznokciu

Używam tego produktu od: sporadycznie kilka razy w roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ideał!!!!!!!!!

tak! tak! tak!!!!
mój jedyny róż do policzków!!!!!!
+zapach
+opakowanie
+cena
+kolorystyka
+wydajność
+aplikacja
minusów brak!!!


polecam ja jestem dosyć ciemnoskórą i naprawdę super róż podkreśla to co chce:)


Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

z braku laku

Róż niczym specjalnym się nie wyróżnia, ot zwykły kosmetyk. Nie wiem jaki to kolorek ale nie można sobie nim zrobić krzywdy - nie jest zbyt mocno napigmentowany i daje delikatny efekt. Jest mocno pudrowy i z czasem zaczął się porządnie osypywać. Co do trwałości to jest średnia, poprawki w ciągu dnia wskazane :) Ogólnie niezły, ale na pewno można poszukać coś lepszego.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

to mój pierwszy róż

od zakończenia przeze mnie kursu kosmetycznego, wcześniej nie korzystałam w ogóle z różu bo nie miałam pojęcia jak się to robi. I jak widzę bardzo wiele na tym traciłam, bo moja twarz wygląda o niebo lepiej gdy użyję tego magicznego kosmetyku :) Zdrowiej, powabniej, seksowniej...
Dziwi mnie stwierdzenie, że ten róż jest nietrwały, umnie trzyma się cały dzień (może jest to spowodowane tym że zakupiłam go w Wiedniu, a na zachodzie identyczne kosmetyki jak u nas lubią być lepszej jakości i mieć w ogóle inne składy o czym się kilkakrotnie przekonałam!). Jest bardzo wydajny, wystarczy nałożyć odrobinę szerokim pędzlem na kości policzkowe, a efekt jest zadowalający.
Nie daję KWC bo jak już mówiłam to mój pierwszy róz i nie mam żadnego punktu odniesienia, ale i tak polecam!



Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nietrwały

posiadane odcienie: pure shell,


kolory są intensywne tylko w opakowaniu,

po aplikacji na twarz tracą na intensywności

mała trwałość, trzeba poprawiać wielokrotnie w ciągu dnia

mała waga opakowania (tylko 5g)

Używam tego produktu od:3lat
Ilość zużytych opakowań:2

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Róż, jak róż.

Przy jakże małym wyborze różów, sotrzegamy ten pięknie opakowany.
No i cóż teraz mam powiedzieć: róż jak róż.
Nie działa cudów.
Jak dla mnie, dość. Hmm, jakby to określić.
Intensywny?
Myślę, że gdy będę Starą Babą, może zacznę malować się tym różem.
Narazie, żeby coś nim zrobić trzeba się nieźle nachuchać nastarać, na zmywać i nakłądać ponownie, no i.
Ale wiecie, jedno muszę przyznać.
Różu, który TAK ładnie wyglądałby na mojej półce jeszcze nie miałam.
Co za ładny róż.
Pozatym pędzelek jest cudowny.
Wiecie co?
Jeśli szukacie różu w pięknym opakowaniu z pięknym pędzelkiem i macie sporo czasu, żeby się nim malować, ten będzie idealny.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: prawie nic.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

w sam raz

Moze wynika to z mojego jeszcze nie tak duzego doswiadczenia(choc pewne jest), ale dziwnie sie go nakłada. raz, to dla mnie za miało, 2 mazniecie bywa czesto za mocne. ale bardzo latwo go pozniej rozetrzec, wiec nie jest to zbyt duzym problemem. wydajny jest srednio. na pudrze trzyma sie długo, u mnie, nawet caly nudny szkolny dzien podpierania głowy rękoma. ma bardzo wygodne i mile opakowanie, chociaz lusterko nie zdaje sie przewaznie na zbyt wiele.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super!!

Jestem w trakcie zużywania trzeciego opakowania, raczej nie ostatniego! Róż jest świetny, wydajny, ładnie rozświetla cerę, do tego niedrogi i długo utrzymuję się na policzkach.Ładne kolorki, używam dwóch z czterech dostępnych.Polecam :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Brzoskwinka! :)

Jako że nauczyłam się niedawno idealnie nakładać na policzki wszelakie róże, już nic mi nie straszne; próbuję nowości i ostro szarżuję w tej kategorii :D. Przyszedł czas na niezpozorny produkt Maybelline- od dawna szukałam koloru subtelnej, żywej brzoskwinki, i kiedy go znalazłam, długo się nie zastanawiałam i kupiłam akurat na Allegro. I powiem nieskromnie, że intuicja mnie nie zawiodła- ten kolor jest dla mnie stworzony, idealny! Pięknie ożywia i dodaje blasku mojej zmęczonej cerze, wyglądam tak promiennie. Nie trzyma się długo, ale łatwo zrobić szybkie poprawki w ciągu dnia. Opakowanie poręczne, pędzelek może byłby dobry, ale ja sama mu nie ufam. Słowem- bardzo fajny kosmetyk praktycznie za grosze. Na pewno wypróbuję inne kolory.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dla mnie ok.

Używam od 3 lat, przywiązałam się do niego. Po raz pierwszy kupiłam za namową koleżanki, a teraz kupuję bo go lubię. Po nałożeniu twarz nabiera świeżości i zdrowego wyglądu. W przypadku gdy nałoży sie za dużo, bardzo łatwo można go rozetrzeć palcami. Jest wydajny i przede wszystkim niedrogi.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:2

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

delikatny

Przez dlugi czas byl jedynym rozem, ktory uzywalam. Jest delikatny, trudno z nim przedobrzyc, idealny wiec dla nowicjuszy ;) Ladnie ozywia twarz, jest wydajny. Duzy plus za niewygorowana cene.
Podsumowujacy - roz bardzo fajny i godny polecenia, ale ja juz znalazlam cos lepszego :)

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajny

Bardzo dobry

Ja mam 4 testery po 4 g tego różu, ale mogę już coś niecoś o nim powiedzieć. Przede wszystkim bardzo dobrze się go nakłada. Nawet jeśli nałoży się go za dużo w jednym miejscu, to łatwo to rozetrzeć i skorygować, bo są mięciutkie. Praktycznie nie da się nim zepsuć makijażu, nakładanie jest przyjemne i wygodne. Jeśli się mu przyjrzeć pod światło, ma maluteńkie brokatowe drobinki, które ładnie rozświetlają. Kolory są bardzo ładne i raczej naturalne, nie dają efektu ruskiej baby ze stragana. Ślicznie wyglądają na buźce :D Jest wydajny, te testery starczą mi chyba na 2 lata, ale kiedy już się zużyją, kupię pełnowymiarowy. O opakowaniu nie mogę nic powiedzieć, bo go nie mam i nakładam go własnym pędzlem. Co do minusów to za krótko się trzyma :( Ale

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    691
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    3
    recenzji

    507
    pochwał

    8,70

  3. 3

    2
    produktów

    3
    recenzji

    615
    pochwał

    8,65

Zobacz cały ranking