Eau Thermale Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Eau Thermale Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Średnia ocena użytkowników: 4,4 /5

Zobacz oferty

notino.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 3.78/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

  • Poziom obsługi klienta

  • Jakość zapakowania przesyłki

  • Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

E-Glamour.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

  • Poziom obsługi klienta

  • Jakość zapakowania przesyłki

  • Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

e-ZikoApteka.pl
9349 opinii
e-ZikoApteka.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

  • Poziom obsługi klienta

  • Jakość zapakowania przesyłki

  • Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 150 ml
Cena 29,00 zł
Pojemność 300 ml
Cena 38,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cechy produktu

Cera
wrażliwa
Właściwości
łagodzące, nawilżające, odświeżające
Rodzaj
tonizowanie twarzy
Opakowanie
w sprayu
Konsystencja
płyn
Pojemność
>100ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 679

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 5

pH to 7,5. Uważajcie

Kupiłam tę wodę za 20 zł w aptece na przecenie i ale nawet tyle bym za nią nie dała. Po jej używaniu pojawiły mi się zaczerwienienia. Potem zobaczyłam że jej pH to 7,5 - jest to napisane małym drukiem. pH skóry jest lekko kwaśne i radzę wybierać toniki czy wody z odpowiednim pH dla skóry. Zużyję ją tylko do spryskiwania maski glinkowej ale tylko takiej na oleju. Nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania na cerę, nie robi nic oprócz tego podrażniania.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 4

Bez szału

Opakowanie wody jest naprawdę ładne i daje dość spore oczekiwania wobec produktu. Ponadto bardzo fajnie rozpyla wodę. Niestety na tym kończą się plusy, gdyż po stosowaniu nie zauważyłam ani jakiegoś mocnego nawilżenia skóry, ani poprawy jej wyglądu. Czyli zasadniczo dostałam ładnie pakowany i, trzeba przyznać, wydajny produkt, ale nie spełniający swoich podstawowych założeń. Szkoda.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Cudo w spray'u

Produkt zamknięty w minimalistycznym opakowaniu, rozpyla idealną mgiełkę. Plusem są różne wielkości, dzięki czemu możemy mieć go nawet w podróży. Cena adekwatna do jakości i wydajności. Skóra po użyciu jest idealnie nawilżona. Produkt świetny pod kwas hialuronowy a w lato do odświeżania twarzy. Używam codziennie. Zużyłam już kilkanaście opakowań i bez wątpienia będzie ich więcej.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Swietna

Zakupiłam tą wodę termalną kiedyś na wakacje i od tego czasu na stałe gości w mojej kosmetyczce!

Świetnie nawilża skore, szybko się wchłania, skóra jest gładka i nawilżona.

Woda uratowała mnie na wakacjach, kupiłam miniaturki do torebki i uzywalam na plazy. Moja skóra po kąpieli w morzu staje się bardzo szorstka, szczypie i jest matowa. Ten kosmetyk to dla mnie zbawienie w takiej sytuacji.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 4

Czy ja wiem...

Z jednej strony przydatna, z drugiej to tylko woda. Cudów nie robiła.

Zalety:
– trochę koiła
– chłodziła, ale to oczywiste
– lekka mgiełka
– wydajna

Wady:
– nic więcej nie robiła
– brak lepszego wyglądu skóry
– cena
– nie zmniejszała zaczerwienienia skóry

Można spróbować jako łagodny tonik. Trudno mi ocenić czy warto za wodę tyle płacić. Raczej nie kupię ponownie. To tylko woda. Uriage tańsza. Tylko spray gorszy.

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Hit !

Z pośród wszystkich wód termalnych na polskim rynku ta jest najlepsza! To już moje kolejne opakowanie, miałam w różnych pojemnościach i trzeba przyznać że każde starczało na dłużej niż bym się spodziewała, największe 300ml nie mogę wykończyć..
Świetnie nawilża i przygotowuje skórę na dalsze etapy pielęgnacji. Nie ściąga, nie wysusza, szybko wsiąka, twarz jest po niej miękka i zdrowo wygląda. Mam nawet wrażenie że ujednolica kolor skóry. Na pewno wrócę do niej.
Nie używam na ciało tylko twarz.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Multitasking

Zużyłam już kilkanaście opakowan tej wody. Jest to dla mnie kosmetyk wielozadaniowy, sprawdza się jako fixer do makijażu, jako ulga po terapii kwasami,w lecie jako mgiełka do ciała,w gorące dni robi za podręczna klimatyzację. Nie umiem określić na ile jest gorsza/lepsza od wody Vichy czy Uriage, dla mnie to jeden z tych kosmetyków,które zawsze mam w domu.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Spodziewałam się czegoś lepszego..

Opakowanie fajne, ekonomiczne i dobrze rozpyla. Niestety jakiegoś super nawilżenia mojej skóry nie zauważyłam. Szczerze powiedziawszy po tej firmie spodziewałam się czegoś lepszego. Jednak mogę powiedzieć, że rozpyla się na tyle dobrze, że jest mega wydajna. Miałam zdecydowanie dłużej niż inne o podobnej pojemności.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Super produkt na lato

Na mgiełkę Avene natrafiłam przy okazji szału na mgiełkę z Uriage w 2015r. Pokochałam ją od pierwszego użycia. Spryskiwałam nią twarz rano i na wieczór. Moja twarz wyglądała po niej zdrowo i promieniście, aż muszę do niej jeszcze raz wrócić. Mgiełka ta sprawdzi się te super na plażę

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Dobra woda termalna

Sprawdzi się do odświeżenia albo zwilżania skory przed nałożeniem np esencji i innych kroków pielęgnacyjnych. Poza twarza świetne łagodzi oparzenia słoneczne np na ramionach i karku

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 4

Dobra woda termalna

U mnie zamiast toników królują wody termalne, ponieważ działają tak samo a nie zawierają składników, które mogłyby zapchać moją skłonną do tego cerę. Wodę z Avene używam na zmianę z tymi z Uriage i La Roche Posay. Wszystkie działają tak samo poprawnie.
Wodę termalną z Avene kupiłam w rozmiarze 300 ml i była to najlepsza opcja, ponieważ mniejsze szybko się kończą. Woda koi i przywraca odpowiednie ph skóry po myciu twarzy, nadaje się także świetnie jako ukojenie na moje łuszczycowe plamy na szyji.
Nie nawilża, nie wysusza, nie podrażnia, nie uczula i nie zapycha, bo nie ma czym.

W letnie dni dobra jako odświeżenie twarzy. I

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Must have szczególnie w lecie

Markę Avene polecił mi dermatolog przy problemach z trądzikiem. Kupując kosmetyki natknęłam się właśnie na wodę termalna wtedy w bardzo atrakcyjnej cenie i stwierdziłam "a sprawdzę o co tyłu szumu w internecie".
Na początku wydawało mi się że przepłaciłam za zwykła wodna mgiełke. Po czym przyszło lato, upały, wyjazdy i duże słońce. Zawsze mam pod ręką wodę termalna i teraz nie wyobrażam sobie innej formy odświeżenia niż to.
Jeśli ktoś się zastanawia czy działa nawilżająco, to u mnie tak. Świetnie łagodzi ściągnięcie skóry Po demakijażu i oczyszczeniu, radzi sobie z podrażnieniami Po goleniu. Zawsze spryskuje całe nogi.
W upalne dni swobodnie można aplikować niewielka ilość na makijaz, daje efekt ochłodzenia i odświeżenia bez ubytków w makijażu.
Dostępnych jest kilka pojemności, ja kupilam 300 ml i wystarczyło mi to na prawie rok. Jest bardzo wydajna. W promocyjnej cenie można kupić za około 40 zł, co jeśli chodzi o wydajność nie jest ogromna cena.
Polecam szczególnie osoba z wrażliwa cera.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    620
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,95

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,79

Zobacz cały ranking